Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβολιο γρίπης


Guest

Recommended Posts

Κοριτσια τι γνωμη έχετε για το εμβολιο κατα της γριπης.Είμαι πολυ ευαίσθητη σε κρυωματα καθε χρονο.Να το κανω;Σε περίπτωση επικειμενης εγκυμοσύνη ς καλο ειναι να εχει γινει η οχι.Ο γιατρος ειπε να το κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κοριτσια τι γνωμη έχετε για το εμβολιο κατα της γριπης.Είμαι πολυ ευαίσθητη σε κρυωματα καθε χρονο.Να το κανω;Σε περίπτωση επικειμενης εγκυμοσύνη ς καλο ειναι να εχει γινει η οχι.Ο γιατρος ειπε να το κανω...

Και εγώ το κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Γνώμη μου είναι να το κάνεις. Εγώ που έχω μωρό 2 ετών θα το κάνω την επόμενη βδομάδα

Σ ευχαριστω πολυ!Θα παω απο εβδομαδα!Να εχω το κεφαλι μου ησυχο...που να παιρνεις αντιβιωσεις ξανα και ξανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να έχεις υπόψιν σου ότι μπορεί να σου κάνει παρενέργειες το εμβόλιο. Εγώ πέρσι για 24 ώρες ήμουν σαν άρρωστη, είχα ζαλάδα, κρύο ιδρώτα, σαν πυρετό κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Να έχεις υπόψιν σου ότι μπορεί να σου κάνει παρενέργειες το εμβόλιο. Εγώ πέρσι για 24 ώρες ήμουν σαν άρρωστη, είχα ζαλάδα, κρύο ιδρώτα, σαν πυρετό κάτι.

Σε ευχαριστω πολυ!Δεν το εχω ξανακανει και ειμαι λιγο διστακτικη!Αλλα πριν ενα μηνα εκανα μια ενεση κορτιζονης και αμεσως κρυωσα.Πιστευεις οτι ριχνει την αμυνα του οργανισμου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι αλλά για να αποκτήσεις αντισώματα στην γρίπη μάλλον είναι απαραίτητο να ταβλιαστείς για κανένα 24ωρο από αυτήν. Μπορεί να κάνω και λάθος μιας και το κάναμε 6 άνθρωποι ταυτόχρονα και ο μόνος που έπεσε σαν την κατσαρίδα ήμουν εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Όχι αλλά για να αποκτήσεις αντισώματα στην γρίπη μάλλον είναι απαραίτητο να ταβλιαστείς για κανένα 24ωρο από αυτήν. Μπορεί να κάνω και λάθος μιας και το κάναμε 6 άνθρωποι ταυτόχρονα και ο μόνος που έπεσε σαν την κατσαρίδα ήμουν εγώ!

Σ ευχαριστω πολυ!Θα προσεχω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!Δεν το εχω ξανακανει και ειμαι λιγο διστακτικη!Αλλα πριν ενα μηνα εκανα μια ενεση κορτιζονης και αμεσως κρυωσα.Πιστευεις οτι ριχνει την αμυνα του οργανισμου;;;

Όταν κάνεις κορτιζόνη δεν κάνει να κάνεις το έμβολιο. Ρώτα κάποιον φαρμακοποιό πριν το κάνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όταν κάνεις κορτιζόνη δεν κάνει να κάνεις το έμβολιο. Ρώτα κάποιον φαρμακοποιό πριν το κάνεις. 

Καλημερα!Σε ευχαριστω πολυ που μου το ειπες!Εχω ενα θεματακι στον αγκώνα και κανω κορτιζονη ,αλλα αν δεν κανει ...Θα ρωτησω!Να σαι καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...