Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθόλου συμπτώματα μετά την εμβρυομεταφορά


Νάλα

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους, είμαι 7 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα 2 φρέσκων Κ άριστων μορφολογικά εμβρύων 2ρης μέρας 4 κυττάρων. Δεν έχω έχω ΚΑΝΕΝΑ σύμπτωμα μετά την εμβρυομεταφορα. Στο παρελθόν έχω μια εξωσωματική που κατεληξε σε παλλινδρομη κύηση, εκεί ειχα κάποιες ενοχλησεις μετά τη μεταφορά. Σας παρακαλω τα φώτα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη θυμάμαι έντονα ότι το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν ελαφρώς πρησμένο στήθος το οποίο υποχώρησε 2 ημέρες πριν την χοριακή (είχα πάρει τον γιατρό μου τηλέφωνο τρελαμένη και σίγουρη ότι δεν ήμουν έγκυος). Τελικά είχα πρώτη χοριακή 712...

Στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου, που είναι και πιο πρόσφατη, παραπονιόμουν ότι δεν είχα κανένα σύμπτωμα, ούτε καν κάποια διαφορά στο στήθος... τελικά από αυτή την προσπάθεια χωρίς συμπτώματα απέκτησα τον γιο μου...

Σου εύχομαι καλή επιτυχία, τριψήφια χοριακή και μην σκέφτεσαι τίποτα αρνητικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη θυμάμαι έντονα ότι το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν ελαφρώς πρησμένο στήθος το οποίο υποχώρησε 2 ημέρες πριν την χοριακή (είχα πάρει τον γιατρό μου τηλέφωνο τρελαμένη και σίγουρη ότι δεν ήμουν έγκυος). Τελικά είχα πρώτη χοριακή 712...

Στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου, που είναι και πιο πρόσφατη, παραπονιόμουν ότι δεν είχα κανένα σύμπτωμα, ούτε καν κάποια διαφορά στο στήθος... τελικά από αυτή την προσπάθεια χωρίς συμπτώματα απέκτησα τον γιο μου...

Σου εύχομαι καλή επιτυχία, τριψήφια χοριακή και μην σκέφτεσαι τίποτα αρνητικό!!!

Ευχαριστώ για την απάντηση! Νομίζω ότι θα μου στρίψει!!! Από προχθές έχω έντονες ταχυκαρδίες ανα διαστήματα και πιθανολογω ότι είναι λόγω του αυξημένου μου άγχους! Να σαι καλά και να χαίρεσαι τα παιδακια σου!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Νάλα είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση! Νομίζω ότι θα μου στρίψει!!! Από προχθές έχω έντονες ταχυκαρδίες ανα διαστήματα και πιθανολογω ότι είναι λόγω του αυξημένου μου άγχους! Να σαι καλά και να χαίρεσαι τα παιδακια σου!!!! ❤️

Τα εχω περάσει και τα γνωρίζω τα συναισθήματα κορίτσι μου!

Πότε κάνεις χοριακή;;

Στην εγκυμοσύνη του γιου μου, ήμουν τόσο σίγουρη ότι δεν ήμουν έγκυος γιατί εκτός απο έλλειψη συμπτωμάτων δυο ημέρες πριν την χοριακή πάλι μου ξεκίνησαν καφέ, που έκανα την χοριακή νωρίτερα απο την τρέλα μου.. χαχαχαχα

Επίσης θα σου πω ότι πριν την συγκεκριμένη εγκυμοσύνη είχα και εγώ μια παλλίνδρομη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη @Νάλα και θα περάσουν οι μερες!

Εμεις πετύχαμε με την τριτη προσπαθεια. Σε καμια ομως δεν ειχα συμπτωματα. Κι ομως στην τριτη που ειχα πια απογοητευτει οτι παλι τιποτα δεν εγινε, τα καταφεραμε.

Με το καλο ευχομαι, ολόψυχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...