Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά!!!


Σταυρι

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου.  Πάλι έκανα τεστ ωορρηξίας κ τιποτα ακόμα και ειμαι στη 16η μέρα.  Έχει τύχει σε καμία σας?? ΕΧΩ σκάσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.  Πάλι έκανα τεστ ωορρηξίας κ τιποτα ακόμα και ειμαι στη 16η μέρα.  Έχει τύχει σε καμία σας?? ΕΧΩ σκάσει. 

Αρχικά μη σκας. Γιατί το άγχος επηρεάζει στο να βρεις θετικό. Μπορεί να παρατείνεται η ωορρηξια σου λόγω του άγχους σου... Τι κύκλο έχεις συνήθως? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αρχικά μη σκας. Γιατί το άγχος επηρεάζει στο να βρεις θετικό. Μπορεί να παρατείνεται η ωορρηξια σου λόγω του άγχους σου... Τι κύκλο έχεις συνήθως? 

Ο κύκλος μου ειναι 32 ημερών συνήθως και πολυ σταθερος.. μα λέω γιατί ρε γαμωτο τωρα που διόρθωσα την ενδωμητριωση θα πάθω αλλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ο κύκλος μου ειναι 32 ημερών συνήθως και πολυ σταθερος.. μα λέω γιατί ρε γαμωτο τωρα που διόρθωσα την ενδωμητριωση θα πάθω αλλά.

Κοίτα και να βρεις θετικό το τεστ, η ωορρηξια ίσως γίνει κ μετά από 2 ημέρες. Οπότε να το χεις στο νου σου. Πάντως έχε επαφές. Γιατί αν κάνεις μια φορά την ημέρα το τεστ ίσως αυξηθεί η ορμόνη όταν δεν το κάνεις κ να μη το πιάσει το τεστακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνέχισε να κάνεις τεστ. Όταν έχουμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος λίγο τα παίζει. Αφού ο κύκλος σου είναι 32 ημερών, έχεις περιθώριο να έχεις ωορηξια ακόμα και τις επόμενες μέρες. Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συνέχισε να κάνεις τεστ. Όταν έχουμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος λίγο τα παίζει. Αφού ο κύκλος σου είναι 32 ημερών, έχεις περιθώριο να έχεις ωορηξια ακόμα και τις επόμενες μέρες. Με το καλό! 

Μακαρι από το στόμα σου και στου Θεου τ αυτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.  Πάλι έκανα τεστ ωορρηξίας κ τιποτα ακόμα και ειμαι στη 16η μέρα.  Έχει τύχει σε καμία σας?? ΕΧΩ σκάσει. 

Καλησπέρα Σταυρι εγώ έχω κύκλο 33ημερες και η ωορρηξια μου είναι στην 20η μέρα. Οπότε μην αγχώνεσαι πιστεύω  καπου στην 19η θα είναι σε εσένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Erika.20 είπε:

Καλησπέρα Σταυρι εγώ έχω κύκλο 33ημερες και η ωορρηξια μου είναι στην 20η μέρα. Οπότε μην αγχώνεσαι πιστεύω  καπου στην 19η θα είναι σε εσένα. 

Σ ευχαριστώ πολυ για την απάντηση σου..  προσπαθώ πολύ καιρο για να κάνω παιδάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ για την απάντηση σου..  προσπαθώ πολύ καιρο για να κάνω παιδάκι. 

Έκανες σήμερα τεστακι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.  Πάλι έκανα τεστ ωορρηξίας κ τιποτα ακόμα και ειμαι στη 16η μέρα.  Έχει τύχει σε καμία σας?? ΕΧΩ σκάσει. 

Καλημερα!Μην αγχωνεσαι κοριτσι μου.Μπορει να αλλαζει ο κυκλος σου και να κανεις αργοτερα ωορρηξία.Και σε εμενα εχει τυχει και σε πολλες απο εμας εδω μεσα.Συνεχισε να παρακολουθεις τα συμπτώμτα η με τα τεστακια καλυτερα και συνεχισε να εχεις επαφες!Προσπαθεις καιρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ε όχι συστηματικά αλλά προσπαθώ αρκετό καιρο.. τωρα αυτό τι μήνα το χω πάρει πιο ζεστά.

Οσο προσπαθουμε και δεν τα παραταμε υπάρχει ελπιδα!Θέλει συστηματικη προσπαθεια και πολυ κουραγιο.Μακαρι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ για την απάντηση σου..  προσπαθώ πολύ καιρο για να κάνω παιδάκι. 

Σου εύχομαι ολόψυχα να τα καταφέρεις!!! Σε καταλαβαινω απόλυτα.. Κ εγώ θέλω πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2018 at 11:46 ΜΜ, ο/η Erika.20 είπε:

Καλησπέρα Σταυρι εγώ έχω κύκλο 33ημερες και η ωορρηξια μου είναι στην 20η μέρα. Οπότε μην αγχώνεσαι πιστεύω  καπου στην 19η θα είναι σε εσένα. 

 

στις On 31/10/2018 at 8:50 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Έκανες σήμερα τεστακι? 

Έκανα σήμερα και η γραμμή βγήκε μια άχνη άχνη πολύ άχνη.  Πφφφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

 

Έκανα σήμερα και η γραμμή βγήκε μια άχνη άχνη πολύ άχνη.  Πφφφ 

Τι ώρα το κάνεις; Φρόντισε να μην έχεις πιεί πολύ νερό πριν. Επίσης συχνά οι οδηγίες λένε να κάνεις δύο την ημέρα γιατί σε κάποιες γυναίκες η έκκριση της ορμόνης διαρκεί λιγότερο από 10 ώρες. Σε σχέση με αυτά που έκανες τις προηγούμενες μέρες είναι πιο αχνή; Τι μαρκα έχεις πάρει;;;Πάντως μην μου απελπίζεσαι, θα το βρούμε το τεστάκι, ας σιγουρευτούμε ότι όλα γίνονται σωστά πρώτα. :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Τι ώρα το κάνεις; Φρόντισε να μην έχεις πιεί πολύ νερό πριν. Επίσης συχνά οι οδηγίες λένε να κάνεις δύο την ημέρα γιατί σε κάποιες γυναίκες η έκκριση της ορμόνης διαρκεί λιγότερο από 10 ώρες. Σε σχέση με αυτά που έκανες τις προηγούμενες μέρες είναι πιο αχνή; Τι μαρκα έχεις πάρει;;;Πάντως μην μου απελπίζεσαι, θα το βρούμε το τεστάκι, ας σιγουρευτούμε ότι όλα γίνονται σωστά πρώτα. :)

 

Τα  τεστακια είναι της hometest και το έκανα το μεσημέρι και δεν είχα πιει ιδιαίτερα πολύ νερό να σου πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Τα  τεστακια είναι της hometest και το έκανα το μεσημέρι και δεν είχα πιει ιδιαίτερα πολύ νερό να σου πω..

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Τα  τεστακια είναι της hometest και το έκανα το μεσημέρι και δεν είχα πιει ιδιαίτερα πολύ νερό να σου 

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω??? Σε περίπτωση που βγουν και οι δυο γραμμές τι κάνω???βουρ στο πατσά κατευθειαν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

 

Κοριτσια μου να σας ρωτήσω??? Σε περίπτωση που βγουν και οι δυο γραμμές τι κάνω???βουρ στο πατσά κατευθειαν??

Το τεστ ωορρηξιας ανιχνεύει την ορμόνη αλλά η ωορρηξια δεν ξέρεις ακριβώς πότε θα ρθει. Η αν θα είναι σωστή..... Γίνεται μετά από 12 έως 36 ώρες.... Δηλ έχεις επαφή εκείνη ημέρα μέχρι κ 2 ημέρες μετά....... Αλλά και πάλι δεν ξέρεις αν ήταν μια καλή ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Το τεστ ωορρηξιας ανιχνεύει την ορμόνη αλλά η ωορρηξια δεν ξέρεις ακριβώς πότε θα ρθει. Η αν θα είναι σωστή..... Γίνεται μετά από 12 έως 36 ώρες.... Δηλ έχεις επαφή εκείνη ημέρα μέχρι κ 2 ημέρες μετά....... Αλλά και πάλι δεν ξέρεις αν ήταν μια καλή ωορρηξια. 

Πιστεύω σημερα θα έχω δύο γραμμουλες  γιατιωεχω κάτι Μικρά πονακια.  Γενικώς όμως πάω χωρίς άγχος και το σταυρο μας στη Παναγία μας και όλα θα γίνουν και αν δεν έρθουν τα μωράκια μας Εκεινος ξέρει καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πιστεύω σημερα θα έχω δύο γραμμουλες  γιατιωεχω κάτι Μικρά πονακια.  Γενικώς όμως πάω χωρίς άγχος και το σταυρο μας στη Παναγία μας και όλα θα γίνουν και αν δεν έρθουν τα μωράκια μας Εκεινος ξέρει καλύτερα.

Ναι εννοείται. Εμένα την 2η φορά που έκανα τα τεστακια δεν είχα βρει πάντως.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι εννοείται. Εμένα την 2η φορά που έκανα τα τεστακια δεν είχα βρει πάντως.... 

Κοριτσια μου πάλι έκανα τεστ και πάλι άχνη γραμμή..  Ε θα σκάσω δεν γίνετε. Έχει τύχει σε καμία από σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...