Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποτε ερχεται περιοδος μετα απο γεννα


M@mmy

Recommended Posts

καλησπερα κορίτσια θα ηθελα να μου πειτε εσας ποτε σας ηρθε η πρωτη περιοδο μετα απο την γεννα? εχω 46 μέρες που γεννησα με καισαρική και ακομα δεν μου ήρθε περιοδος πηγα και στο γυναικολογο στις 40 μέρες και μου ειπε σε 1,5 μηνα αν δεν έρθει να παω ξανα. εσας ποτε η ηρθε? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου. Θηλαζεις η δίνεις μόνο ξενο; ο κύκλος θέλει τ χρόνο τ για να σταθεροποιηθεί.  Εγώ π θηλάζα αποκλειστικά μέχρι 8 μηνων αδιαθετησα τον 5ο μήνα. Άλλες κοπέλες όσο θηλάζουν δ αδιαθέτουν παρά μόνο όταν κόψουν τ θηλασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 μέρες στις αρχές θηλασα. τωρα δινω μονο ξενο γαλα. ελπιζω να έρθει εχω κατι πονακια απο χτες περιοδου αλλα τπτ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 29/10/2018 at 8:27 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Θηλαζεις η δίνεις μόνο ξενο; ο κύκλος θέλει τ χρόνο τ για να σταθεροποιηθεί.  Εγώ π θηλάζα αποκλειστικά μέχρι 8 μηνων αδιαθετησα τον 5ο μήνα. Άλλες κοπέλες όσο θηλάζουν δ αδιαθέτουν παρά μόνο όταν κόψουν τ θηλασμο.

Εγώ που θήλασα αποκλειστικά κ στα δυο μου παιδιά ήρθε στις 40 μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Finally είπε:

Εγώ που θήλασα αποκλειστικά κ στα δυο μου παιδιά ήρθε στις 40 μέρες...

να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι ευχαριστώ για την απάντηση σου. μου ειχε έρθει τελικά στις 50 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...