Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενική διαφάνεια


Recommended Posts

Kalispera koritsia eimai egkios stis 12 ebdomades thelw na kano afxeniki diafaneia mexri pote exoume perithorio ksero einai mexri 14 bdomades egw tha tin kano 13+ 3 meres peripou kai o ginekolos m eipe me dikia mou efthini ti enoei exei kani kamia peripou stis 13 bdomades na m pei ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eirini❤❤❤ είπε:

Kalispera koritsia eimai egkios stis 12 ebdomades thelw na kano afxeniki diafaneia mexri pote exoume perithorio ksero einai mexri 14 bdomades egw tha tin kano 13+ 3 meres peripou kai o ginekolos m eipe me dikia mou efthini ti enoei exei kani kamia peripou stis 13 bdomades na m pei ???

Καλημερα! Για πιο λόγο θα κάνεις τότε αφού ο γυναικολόγος σου δε συμφωνεί? Εγώ την έκανα 12η προς 13η εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα 13η εβδομάδα, κανένας δεν μου είπε να πάρω την ευθύνη - έλεος δλδ! - και την έκανα τότε γιατί δεν έβρισκα ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημερα! Για πιο λόγο θα κάνεις τότε αφού ο γυναικολόγος σου δε συμφωνεί? Εγώ την έκανα 12η προς 13η εβδομάδα!

Giati tote exei rantebou gia ftin bdomada den eixe 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η γυναικολογος που ειχα μου ειχε πει να την κανω στις 12 εβδομάδες και επειδή αυτη δεν εκανε αυχενικη ουτε ηταν σε νοσοκομειο οταν εφτασε η ωρα της αυχενικης αλλαξα γιατρο και συνεχισα σε αλλον και ο καινούργιος μου ειχε κανει και μενα παρατηριση μου ειχε πει γιατι δεν την εκανες νωρίτερα και ήρθες τωρα και ειχα παει οταν ημουν 12+1. ειναι ανάλογα και το γιατρό ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρεεε μην τρελαίνεσαι. Προσωπικά την είχα κάνει κοπελα μου 13+3 ακριβώς κ εγω κ οχι Επειδή δεν βρηκα νωριτερα ραντεβού αλλα Επειδή τοτε μου είπε να παω. Να στο πω απλα, ο γιατρος σου σου ειπε χαζομάρα τσαμπα αγχώνεσαι.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...