Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Σε νιώθω!!! Same page που λένε εδω οι φίλοι μας οι Άγγλοι!!!! Εγω αυτο το μασαζακι θα το απαιτησω να ξέρεις!!! Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!! Κ συ καλά κουράγια 😉😥
    • Να σου εξηγήσει για ποιο λόγο στο απαγορεύει. Ξερει ότι το μει ται είναι μαρσιπος αγκαλιάς και εργονομικός; Απαγορευονται αυτοί που τα ποδαράκια τους κρέμονται κάτω. Εγώ έχω μει ται και μια χαρά είναι. Κοντεύουμε να καταργήσουμε το καρότσι. Πάρε να σωθείς κορίτσι μου! Έχεις και τα 2 εσύ, που να κάνεις ζαφτι!!! 🙀🙀🙀
    • Χαρά στο κουράγιο εσύ με τα 2. Πωπωωω δεν μπορώ να φανταστώ πως την παλεύεις Εάν κλαίνε κ τα 2 μαζί!! Πιάνεις τον έναν αφήνεις τον άλλον!!! Ήρωας!!!🤩🤩
    • Αχχχχ κουράγιο. Εγώ θα σταθώ βέβαια σε αυτό το ατελείωτες κορμαρες που είπες γιατι με τα κιλά που δεν έχω χάσει, είναι έτσι ακριβώς και στο ζυμωνουν τις κορμαρες. Το έχω κάνει εικόνα, μασάζ μέχρι και στα δάχτυλακια των ποδιών! Με το καλό να δεχτείς τον αντρουλη σου!!! 
    • Κορίτσια κ εγώ θέλω να πάρω μαρσιπο ή μει ται γιατι όταν κλαίνε ταυτόχρονα γίνεται χαμός... Έστω να κρατάω τον έναν όταν είναι μόνη μου αλλά η παιδίατρος λέει απαγορεύεται! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...