Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Γενικα παντα ηταν ανυσηχος στον υπνο του,αλλα τωρα εχει παραγινει.δν τον ηρεμουν ουτε οι λευκοι ηχοι,ουτε τα νανουρισματα δυστηχως.το μονο που τον ηρεμει ειναι να τον παρω αγκαλεια,στα χερια ομως.εγω πιο πολυ ηρωα βλεπω την κοπελα που πηρε την αποφαση και εκανε και δευτερο και στην εγκυμοσυνη που σε πιανει υπνιλια ξυπναγε συνεχεια!!
    • Έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου εννοώ τον ξέρεις χρόνια έχεις το θάρρος να τον ρωτήσεις τους λόγους που θέλει καισαρική με ολική  και όχι καισαρική με την επισκληριδιο?  Να έχεις δηλαδή στο μυαλό σου ολοκληρωμένα για ποιο  λόγο σου προτείνουν  αυτόν τον τρόπο που πάρα πολλές γυναίκες γεννούν έτσι δεν είναι κάτι  άσχημο...κοιμάσαι ξυπνάς και είσαι μαμά..  Η 2η γνώμη κάποιες φορές είναι καλή κάποιες όχι γιατί μπορεί και να σε διχασει  να ψάχνεις  3η... @Sotiria2004
    • Καλημέρα!! Τέτοιες ώρες που γράφουμε 😘😋 και εγώ μπήκα  στο μήνα μου εδώ κ μια εβδομάδα είναι όλα έτοιμα.. Ανυπομονώ!!εύχομαι να έχουμε όλες μας μια γλυκιά λευτεριά  !με υγιή δυνατά μωρα
    • και τι σε φοβίζει στην ολική; μια χαρά είναι... εγώ στην πρώτη μου καισαρική με ολική γέννησα... οκ δεν θα δεις το μωρό αμέσως αλλά αυτό είναι το ελάχιστο μπροστά στην υγεία σου... αλλά πες ότι παίρνεις και δεύτερη γνώμη... από ποιον θα την πάρεις, από μαιευτήρα ή από νευροχειρουργό; και πες ότι ειναι διαφορετική; γιατί να είναι η πιο σωστή; και τι θα τους πεις "ξέρετε ρώτησα τον τάδε και μου είπε ότι μπορώ και με επισκληριδιο";;; λίγο κουλό...
    • Κορίτσια θέλω να μου πείτε τις προσωπικές εμπειρίες κ τις πληροφορίες σας για τα κέντρα embryolab  k embyoclinic Τσάκος Ηλιας..θα διαλέξω ένα απ'τα δύο..θέλω να μάθω κ οικονομικά πως είναι; ευχαριστώ..
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...