Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Με ρώτησε ο γιατρός αν έχουμε δίδυμους στην οικογένεια μου του λέω όχι και μου λέει χμμμ άντε εύχομαι να κάνεις την αρχή..χαχαχαχχα μακάρι τι να πω..και ένα και δύο σπορακια μόνο να έρθουν.. @Αννια27 κοριτσαρα μου χαμογέλασα πολυυυ..νιώθω εγώ επιτέλους μετά από καιρό..το είχα ανάγκη κάποιος ειδικος να μου πει εεεε όλα καλά..το χεις..:)  @st3llina συναγωνιστριες θρομβοφιλικη κι εσύ?? Εμένα μου είπε μόνο ενεσουλες χωρίς χάπια ασπιρίνη..εσένα??δεν με νοιάζει καθόλου ας κάνουμε και τις ενεσουλες μας αρκεί να πάνε όλα καλά... @Evie2 κορίτσι μου εγώ προσωπικά πάντα ευχαριστιεμαι το σεξ δεν έχω τέτοιο θέμα χαχαχχαα..ευτυχώς δεν έχει κατορθώσει το άγχος να επέμβει σε αυτό το τέλειο πράγμα..:)) δύσκολο πράγμα να αδειάσουμε το κεφάλι μας αλλά στόχος είναι και θα τον καταφέρουμε που θα πάει..εγώ ξέρω ότι θα αρχίσω να είμαι σε αναμμένα κάρβουνα μετά την ωορρηξία..αλλά αισιοδοξία και ότι γινειιι..μου είπε μέρα παρά μέρα γιατι λεει είναι καλύτερο για το σπέρμα..και προτείνει πριν την ωορρηξία και μετα..έλεος για τον προηγούμενο γιατρό σου κορίτσι μου αν είναι δυνατόν..έχω βρεθεί στη θέση σου και είναι τόσο κακό.. κατάχρηση εξουσίας ρε φίλε..εκεί να σε πανικοβάλλουν..
    • @stasa199 ναι στείλε μου σε παρακαλώ 😊
    • Καλή επιτυχία και σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα! 
    • Γεια σας κορίτσια!!! Εμένα μου ήρθε κανονικά σήμερα και και μια μέρα νωρίτερα κιόλας..!!! Αλλά οκ δεν με πείραξε συνεχίζουμε ακαθεκτες!!!!
    • Ότι και να σου πούμε τώρα ξερω ότι θα ακουστεί τετριμμένο! Πάρε το χρόνο σου, ηρεμισε και εύχομαι αυτό να είναι το τελευταίο 0 που βλέπεις! Ο γιατρός σου τι είπε? 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...