Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα/Καλησπέρα/Καληνύχτα


paradisebird

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Καλησπέρα,  αν και δεν νομίζω πως θα με διαβάσει κανείς λόγω διακοπών. Δεν πειράζει. Εμείς φέτος δεν πάμε διακοπές. Έχουμε μετά τις 11 Αυγούστου μετακόμιση. Οπότε έχουμε και έξοδα και πολλές δουλειές. Του χρόνου πρώτα ο Θεός να είμαστε όλοι καλά!!! 

Καλές διακοπές σε όλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλησπέρα,  αν και δεν νομίζω πως θα με διαβάσει κανείς λόγω διακοπών. Δεν πειράζει. Εμείς φέτος δεν πάμε διακοπές. Έχουμε μετά τις 11 Αυγούστου μετακόμιση. Οπότε έχουμε και έξοδα και πολλές δουλειές. Του χρόνου πρώτα ο Θεός να είμαστε όλοι καλά!!! 

Καλές διακοπές σε όλες!!! 

Καλησπερα κοριτσάκι! Με το καλο η μετακόμιση κ οταν βρείτε χρόνο πηγαίνετε κανα 3ημερο η κ απο Σεπτέμβρη! Άδεια εγω απο εβδομάδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλησπέρα,  αν και δεν νομίζω πως θα με διαβάσει κανείς λόγω διακοπών. Δεν πειράζει. Εμείς φέτος δεν πάμε διακοπές. Έχουμε μετά τις 11 Αυγούστου μετακόμιση. Οπότε έχουμε και έξοδα και πολλές δουλειές. Του χρόνου πρώτα ο Θεός να είμαστε όλοι καλά!!! 

Καλές διακοπές σε όλες!!! 

Καλή ευκολία! Διακοπές μπορεί κανείς να κάνει οποιαδήποτε στιγμή μέσα στο έτος! Με το καλό να πάτε στο καινούριο σας σπίτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπερα κοριτσάκι! Με το καλο η μετακόμιση κ οταν βρείτε χρόνο πηγαίνετε κανα 3ημερο η κ απο Σεπτέμβρη! Άδεια εγω απο εβδομάδα! 

Καλά να περάσετε κοπέλα μου!!! Εγώ σαν εκπαιδευτικός ξεκινώ δουλειά από μια Σεπτέμβρη. Για φέτος δεν το βλέπω, είναι και πολλά τα έξοδα τώρα που ήρθαν μαζεμένα και ο σύζυγος που δεν είναι εκπαιδευτικός δεν έχει πολλές μέρες άδεια. Αναγκαστικά θα πάρει άδεια κάποιες μέρες από την υπηρεσία του λόγω της μετακόμισης κτλ. Δεν πειράζει. Την υγεία μας να έχουμε και βλέπουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή ευκολία! Διακοπές μπορεί κανείς να κάνει οποιαδήποτε στιγμή μέσα στο έτος! Με το καλό να πάτε στο καινούριο σας σπίτι! 

Σ' ευχαριστώ Γιάννα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια! Γυρίσατε, γυρίσατε; Είχα καιρό να μπω, λόγω μετακόμισης. Η μετακόμιση έγινε 17 Αυγούστου. Κούραση, στρες, τρέξιμο και ξεπαράδιασμα!!! Είμαστε ακόμη λίγο άνω κάτω επειδή οι ντουλάπες μας δεν χωράνε στο δωμάτιο λόγω του ότι το καινούριο σπίτι έχει πιο χαμηλό ταβάνι και τώρα δεν χωράνε γιατί τις είχαμε κάνει πριν τέσσερα χρόνια που παντρευτήκαμε μέχρι το ταβάνι. Τώρα θέλουν κόψιμο και να κοντύνουν η κάθε μια κατά 25 εκατοστά. Και αυτό θέλει χρόνο. Επίσης είχαμε και ένα ατύχημα στην μετακόμιση. Το ένα συρτάρι του σύνθετου που έχουμε την τηλεόραση έπεσε από τα χέρια του ενός από τους άντρες και έσπασε η γωνία. Άντε τώρα να φτιαχτεί και καινούριο καπάκι. Με έπιασαν τα κλάματα.... Αλλά θα γίνει και αυτό... Υγεία να έχουμε.... Και λεφτά....?

Όσο για διακοπές... next year... Θεού θέλοντος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γυρίσατε, γυρίσατε; Είχα καιρό να μπω, λόγω μετακόμισης. Η μετακόμιση έγινε 17 Αυγούστου. Κούραση, στρες, τρέξιμο και ξεπαράδιασμα!!! Είμαστε ακόμη λίγο άνω κάτω επειδή οι ντουλάπες μας δεν χωράνε στο δωμάτιο λόγω του ότι το καινούριο σπίτι έχει πιο χαμηλό ταβάνι και τώρα δεν χωράνε γιατί τις είχαμε κάνει πριν τέσσερα χρόνια που παντρευτήκαμε μέχρι το ταβάνι. Τώρα θέλουν κόψιμο και να κοντύνουν η κάθε μια κατά 25 εκατοστά. Και αυτό θέλει χρόνο. Επίσης είχαμε και ένα ατύχημα στην μετακόμιση. Το ένα συρτάρι του σύνθετου που έχουμε την τηλεόραση έπεσε από τα χέρια του ενός από τους άντρες και έσπασε η γωνία. Άντε τώρα να φτιαχτεί και καινούριο καπάκι. Με έπιασαν τα κλάματα.... Αλλά θα γίνει και αυτό... Υγεία να έχουμε.... Και λεφτά....?

Όσο για διακοπές... next year... Θεού θέλοντος!!!

Μην αγχωνεσαι!Ολα θα φτιαξουν!Να σκεφτεσαι οτι πας σε νεο σπιτι ,πιο ανετο και σιγουρα θα σου φτιαξει την διαθεση.Οσο για διακοπες ,πας και Χριστουγεννα.Υγεια να υπαρχει και χρηματα οπως λες!Καλη διαμονη στο νεο σου σπιτι και καλοτυχο να ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...