Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα/Καλησπέρα/Καληνύχτα


paradisebird

Recommended Posts

Στέλνω την τελευταία μου Καλησπέρα για το 2018. Θα τα ξαναπούμε του "χρόνου". Φιλιά και να περάσετε όμορφα αυτές τις μέρες!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις πριν 2 ώρες, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Γεια σας νέο μέλος εδω! Με λενε Μάιρα και περιμενω να μη μου έρθει περίοδος!!! Καλή χρονιά, επίσης.

Καλώς τη μας!!! Χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη εδώ που καλημερίζει, καλησπερίζει και καληνυχτίζει! Εύχομαι αφού το θέλεις τόσο πολύ να μη σου έρθει η περίοδος τους επόμενους εννέα μήνες. Καλή χρονιά και σε σένα με υγεία και ένα γερό μωράκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Καλημέρα σας κι ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Τώρα πρέπει να μάθω το φορουμ. Παω. [smilie=sunny.gif]

Θα το μάθεις, που θα πάει. Κι εγώ στην αρχή τα είχα χαμένα. Τώρα έχω πάρει το κολάι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καινούργια και εγώ εδώ 

Καλώς ήλθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλώς ήλθες!!!

Καλως σας βρήκα κορίτσια μου !!! Ολά να πάνε καλά να έχουμε πίστη και όλα καλά θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!Τι κάνεις;;Σε χασαμε!

Με τριγυρίζει κάτι. Ελπίζω να μη με πιάσει πολύ. Και σκεφτόμουν να έχω καμία επαφούλα σήμερα, αλλά δεν θέλω να κολλήσω το σύζυγο. 

Εσύ τι κάνεις γλυκιά μου; Ελπίζω να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Με τριγυρίζει κάτι. Ελπίζω να μη με πιάσει πολύ. Και σκεφτόμουν να έχω καμία επαφούλα σήμερα, αλλά δεν θέλω να κολλήσω το σύζυγο. 

Εσύ τι κάνεις γλυκιά μου; Ελπίζω να είσαι καλά!

Καλημέρα κορίτσια και καλή βδομάδα. Τελικά είχαμε χθες μια επαφούλα. Αφού ο αντρούλης μου ήταν ορεξάτος, εγώ σαν καλή σύζυγος δεν μπόρεσα να του χαλάσω χατήρι, χιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή βδομάδα. Τελικά είχαμε χθες μια επαφούλα. Αφού ο αντρούλης μου ήταν ορεξάτος, εγώ σαν καλή σύζυγος δεν μπόρεσα να του χαλάσω χατήρι, χιχι.

Καλημερα κορίτσι μου! Καλη εβδομαδα να έχουμε!Μπραβο!Σε ποια μερα ησουν;;

Και τα δικα μου νεα ειναι καλα.Ειχαμε επαφες 19 ,20 κ 21 μερα του κύκλου μου.Στην 20 ειχα κανει τεστ ωορρηξίας και ηταν το πρωι κατακόκκινο και το απόγευμα αχνο.Αν ηταν σωστη η ενδειξη ,μπορω να ελπιζω σε κατι.Τωρα τι πιάσαμε...θα δειξει.Μια και εχουμε δει και πει οτι δεν αρκει μοναχα η ωορρηξία.. Τώρα χαλαρά και περιμένουμε...Ανυπομονώ να περάσουν οι ημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσι μου! Καλη εβδομαδα να έχουμε!Μπραβο!Σε ποια μερα ησουν;;

Και τα δικα μου νεα ειναι καλα.Ειχαμε επαφες 19 ,20 κ 21 μερα του κύκλου μου.Στην 20 ειχα κανει τεστ ωορρηξίας και ηταν το πρωι κατακόκκινο και το απόγευμα αχνο.Αν ηταν σωστη η ενδειξη ,μπορω να ελπιζω σε κατι.Τωρα τι πιάσαμε...θα δειξει.Μια και εχουμε δει και πει οτι δεν αρκει μοναχα η ωορρηξία.. Τώρα χαλαρά και περιμένουμε...Ανυπομονώ να περάσουν οι ημέρες!

Κορίτσι μου καλό, σου εύχομαι να τα καταφέρατε. Καλές οι επαφές σας. Εγώ χθες βρισκόμουν στην 12η μέρα του κύκλου μου. Τώρα για ωορρηξία δεν ξέρω. Στα τυφλά πηγαίνω. Αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει. Θα δείξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...