Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα/Καλησπέρα/Καληνύχτα


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

Ωωω τέλεια καλή ξεκουραση και ένα όμορφο 3ημερο

Σ' ευχαριστώ πολύ NikhNikh μου. Το έχω ανάγκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό σαββατοκύριακο!!! Καλά να περάσουμε... Φιλιά από τη Θεσσαλονίκη. Έχουμε λίγη ομίχλη σήμερα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..!! Τι κάνετε; είπα να ρωτήσω έτσι να δω υπάρχει καμία κοπέλα που θέλει να στολίσει. Εσεις περίπου ποτέ στολίζεταιγια τα Χριστούγεννα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..!! Τι κάνετε; είπα να ρωτήσω έτσι να δω υπάρχει καμία κοπέλα που θέλει να στολίσει. Εσεις περίπου ποτέ στολίζεταιγια τα Χριστούγεννα;;;

Γεια σου καλή μου. Εγώ όχι ακόμη, θεωρώ πως είναι ακόμη νωρίς. Με τέτοιο ανοιξιάτικο καιρό μου φαίνεται κάπως, αν και ξεκίνησαν κάποια καταστήματα να βγάζουν τα χριστουγεννιάτικα στολίδια. Σκέφτομαι να στολίσω μετά του Αγίου Νικολάου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2018 at 6:06 ΜΜ, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..!! Τι κάνετε; είπα να ρωτήσω έτσι να δω υπάρχει καμία κοπέλα που θέλει να στολίσει. Εσεις περίπου ποτέ στολίζεταιγια τα Χριστούγεννα;;;

Καλησπερα εγω στολιζω συνήθως αργα δεκεμβρη αλλα φετος μπορει να το κανω νωριτερα. Εσυ ποτε λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλησπερα εγω στολιζω συνήθως αργα δεκεμβρη αλλα φετος μπορει να το κανω νωριτερα. Εσυ ποτε λες;

εγώ είμαι από αυτές που στολίζουν αρχές Νοεμβρίου. Χαχα θέλω να τα χαρώ ιδικά φέτος που 2 χρόνια δεν μπόρεσα να τα ευχαριστηθώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

εγώ είμαι από αυτές που στολίζουν αρχές Νοεμβρίου. Χαχα θέλω να τα χαρώ ιδικά φέτος που 2 χρόνια δεν μπόρεσα να τα ευχαριστηθώ. 

Μπράβο ενα στολισμένο σπιτι ειναι πιο χαρουμενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό ξημέρωμα φίλες μου. Και αύριο με υγεία και αισιοδοξία. Ο Νοέμβρης έχει άλλες 23 μέρες για να βγει. Περιμένω να ακούσω θαυματάκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Πολλά φιλιά!!!

.... και καλό σαββατοκύριακο... με πτώση θερμοκρασίας. Καιρός του είναι.... Kisses...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...