Μετάβαση σε περιεχόμενο

9η εβδομάδα καφέ υγρά


Χνούδι

Recommended Posts

Γεια σας!Είμαι νέα εδώ!Ήθελα να ρωτήσω γιατί έχω αγχωθεί..!Είμαι στην 8 με 9 Εβδομάδα και για πρώτη φορά πριν καμία ώρα διέκρινα καφε κολπικα υγρα..ξαναπηγα 2 φορες τουαλέτα και δεν έχω.Νιώθω κ κάτι πονακια χαμηλά  ελαφριάς μορφής!θα έπρεπε ίσως να πάρω το γιατρό αλλά επειδή Άλλαξα θα πάω στο καινούργιο τη Πέμπτη!διαβάζω γενικα ότι είναι συχνό φαινόμενο..όντως?????

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Χνούδι είπε:

Γεια σας!Είμαι νέα εδώ!Ήθελα να ρωτήσω γιατί έχω αγχωθεί..!Είμαι στην 8 με 9 Εβδομάδα και για πρώτη φορά πριν καμία ώρα διέκρινα καφε κολπικα υγρα..ξαναπηγα 2 φορες τουαλέτα και δεν έχω.Νιώθω κ κάτι πονακια χαμηλά  ελαφριάς μορφής!θα έπρεπε ίσως να πάρω το γιατρό αλλά επειδή Άλλαξα θα πάω στο καινούργιο τη Πέμπτη!διαβάζω γενικα ότι είναι συχνό φαινόμενο..όντως?????

 

 

Εγώ κατά τη γνώμη μου θα έλεγα να πάρεις το γυναικολόγο σου τηλέφωνο Ίσως χρειάζεται να πάρεις κάποια προγεστερόνη Μην το αφήνεις έτσι στο λέω από προσωπική μου εμπειρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ο γιατρος μου στην επισκεψη μου ειπε οτι οι μισες γυναικες εχουν καφε υγρα στην εγκυμοσυνη, διοτι κι εγω ειχα για 4 μερες την προηγουμενη εβδομαδα. Μπορεις να ενημερωσεις τον γιατρο μηπως σου δωσει κατι συγκεκριμενο να παρεις και μην αγχωνεσαι. Ο δικος μου ουτε καν μου εδωσε να παρω κατι.... ουτε utrogestan που παιρνουν αλλες γυναικες. Γι αυτο ρωτα τον δικο σου γιατρο επειδη καθε γιατρος ακολουθει αλλη γραμμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...