Μετάβαση σε περιεχόμενο

9 μερες καθυστεριση


ΑΝΝΟΥΛΑ87

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα ειμαι ενα στο φορουμ αλλα σας διαβαζω εδω κ καιρο.

Εχω 9 μερες καθυστεριση ενω παντα ειχα κανονικα περιοδο.εχω πονακια περιοδου πολυ χαμηλα κ στη μεση πολλες ζαλαδες ολη μερα κ αναγουλες τ στηθος μ ειναι πρισμενο κ ποναει πολυ.επισεις κρυονω πολυ.πειτε μ την γνωμη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΑΝΝΟΥΛΑ87 είπε:

Κοριτσια καλησπερα ειμαι ενα στο φορουμ αλλα σας διαβαζω εδω κ καιρο.

Εχω 9 μερες καθυστεριση ενω παντα ειχα κανονικα περιοδο.εχω πονακια περιοδου πολυ χαμηλα κ στη μεση πολλες ζαλαδες ολη μερα κ αναγουλες τ στηθος μ ειναι πρισμενο κ ποναει πολυ.επισεις κρυονω πολυ.πειτε μ την γνωμη σας.

Καλημέρα ! Δεν νομίζω πως υπάρχει κάποια γνώμη που να είναι διαφορετική , τρέχα για χοριακη . 9 ημέρες καθυστέρηση ναι συμπτώματα νομίζω πως θα έχεις θετικό αποτέλεσμα ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Προφανώς είσαι έγγυος κορίτσι μου... με τόσες μέρες καθυστέρηση γτι δε κάνεις ένα τεστάκι ή μια χοριακή..

Θ κανω την δευτερα,απλα ειπα ν περιμενω λιγακη μηπως αλλαξει κατι.μακαρι ν ειναι θετικο.ευχαριστω πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Αχ νομίζω οτι εχουμε μανουλααααα εδωωωωω....Ανυπομονώ για τα νεα σου

Σας ευχαριστω πολυ.μακαρι ν ειναι ευχαριστα τ νεα αυριο.οπως κ ν εχει θ σας ενοιμερωσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ σας εχω ευχαριστα.εκανα την χοριακη σημερα κ ναι βγηκε θετικο 12970 πηγα κ στν γιατρο κ μ ειπε οτι ειμαι 5μιση εβδομαδων.υπερηχω απο εβδομαδα.

στις On 7/10/2018 at 2:53 ΜΜ, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Αχ νομίζω οτι εχουμε μανουλααααα εδωωωωω....Ανυπομονώ για τα νεα σου

Σας ευχαριστω πολυ.μακαρι ν ειναι ευχαριστα τ νεα αυριο.οπως κ ν εχει θ σας ενοιμερωσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ σας εχω ευχαριστα.εκανα την χοριακη σημερα κ ναι βγηκε θετικο 12970 πηγα κ στν γιατρο κ μ ειπε οτι ειμαι 5μιση εβδομαδων.υπερηχω απο εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ΑΝΝΟΥΛΑ87 είπε:

κοριτσια μ σας εχω ευχαριστα.εκανα την χοριακη σημερα κ ναι βγηκε θετικο 12970 πηγα κ στν γιατρο κ μ ειπε οτι ειμαι 5μιση εβδομαδων.υπερηχω απο εβδομαδα.

Μπράβο κορίτσι μου!!εύχομαι ολα να πανε καλά!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ΑΝΝΟΥΛΑ87 είπε:

κοριτσια μ σας εχω ευχαριστα.εκανα την χοριακη σημερα κ ναι βγηκε θετικο 12970 πηγα κ στν γιατρο κ μ ειπε οτι ειμαι 5μιση εβδομαδων.υπερηχω απο εβδομαδα.

Ουαουυυυ!!!!τέλειο νούμερο! !!με το καλό! !!!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ΑΝΝΟΥΛΑ87 είπε:

κοριτσια μ σας εχω ευχαριστα.εκανα την χοριακη σημερα κ ναι βγηκε θετικο 12970 πηγα κ στν γιατρο κ μ ειπε οτι ειμαι 5μιση εβδομαδων.υπερηχω απο εβδομαδα.

Συγχαρητήρια κοπέλα μου Άντε με το καλό να πάνε όλα καλά εγώ είχα χοριακή 19.000 και ήμουν 5 εβδομάδων φαντάσου νόμιζα ότι είχα δίδυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...