Μετάβαση σε περιεχόμενο

8 ημερες


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι 8 ημερες πριν την περίοδο.σημερα στο σκούπισμα είδα αίμα κόκκινο, μόνο στο σκούπισμα δεν έχει φτάσει το εσώρουχο και αυτό λίγο.μετα που πήγα πάλι τουαλέτα δεν είδα τίποτα.μετα πάλι τίποτα.εχω πόνους περιοδου κάτω χαμηλά στην κοιλιά.στη μέση και στο στήθος.μιλησα με τι γιατρό και μου είπε να περιμένουμε ακόμα να δούμε πως θα πάει.ειναι κάποιο σύμπτωμα αυτό η απλά η περίοδος θα έρθει 8 μέρες νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να είναι αίμα εμφυτευσης!!! Παρόλα αυτά είναι πάρα πολύ νωρίς για να ξέρεις .περίμενε την περίοδο και αν δεν έρθει,που στο εύχομαι ολόψυχα,κάνε ένα τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πονακια που νιώθω είναι φυσιολογικά? Θέλω να πω αν τυχόν και είναι εμφύτευση συνδέεται με το αίμα και τον πόνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να μείνω ακόμη έγκυος για να σε βοηθήσω παραπάνω..απλά απ' το πολύ ψάξιμο ξέρω ότι τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι παρόμοια..το μόνο σοβαρό σύμπτωμα είναι η καθυστέρηση..παρόλα αυτά όταν γίνεται η εμφύτευση πολλές κοπέλες έχουν παρα πολύ ελαφρά αιμορραγία και πονακια, τραβηγματα χαμηλα...για αυτό περίμενε λίγες μέρες γιατί είναι παρα πολύ νωρίς... εφόσον όμως  υπάρχει υποψία εγκυμοσύνης και εμφανίσεις και ελαφρά αιμορραγία περίμενε τις μέρες της περιόδου και κάνε χοριακη για να είσαι σίγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου.ειμαι 28 χρονών.εχω περάσει 2 παλινδρομες 1 βιοχημικη και 1 εξωμητριο.ευτυχως στην εξωμητριο δεν έγινε αφαίρεση σάλπιγγας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mariatzo γεια σου κοριτσι μου❤ Σου ευχομαι να ειναι αιμα εμφυτευσης!! κι εγω θελω να σου πω οτι σε κυκλο 28-29ημερων την 20η μερα ειχα στο σκουπισμα κοκκινο αιμα και ποναλακια + 21η-22η μερα ειχα ελαχιστα καφε υγρα αλλα τα ποναλακια συνεχιζαν.. μεχρι την 28η μερα που εκανα τεστ ΘΕΤΙΚΟ + ΧΟΡΙΑΚΗ 50κατι!! Σου ευχομαι να ειναι θετικο σημαδι και με μια ΤΕΡΑΑΑΑΣΤΙΑ χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mariatzo είναι πολύ καλό που δεν έχασες τη σάλπιγγα!!! Η ηλικία σου είναι πολύ καλή οπότε θα έρθει το θαύμα σου!! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι και ο τυχερός σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.τελικα ήταν περίοδος.εχω αρκετή ροή σήμερα.δεν πειράζει την επόμενη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...