Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως απέβαλα;


Recommended Posts

kalispera se oles!!

eimai 8 evdomadwn kai to Savvato to prwi paw sti toualeta kai molis sikwnomai vlepw ena kommati phgma me aima k vlenna mazi ..Epatha sok!!! den eixe aima omws oute to xarti p skoupistika oute ta oura! Pira to giatro til m eipe na parw 3 utrogestan tin imera kai xekourasi! Tetarti tha paw gia yperixo! Tremw mipws apevala.. :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν απεβαλες δε θα πονουσες; δε θα ετρεχε αιμα; δεν ξερω... μηπως ηταν καποιο παλιο αιμα που βγηκε.... Ξερω ολες μας κατευθειαν σκεφτομαστε το αρνητικο. Η Τεταρτη ειναι κοντα... λιγη υπομονη κι ευχομαι ολα καλα να ειναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι κορίτσι μου δεν πιστεύω να απέβαλες. Είχα αιμορραγία με πόνους περιόδου και έφυγε ένα κομμάτι πηγμα από μέσα μου στις δέκα εβδομάδες. Γέμισα δύο σερβιέτες σε μια ώρα με κατακόκκινο αίμα. Πήγα στο νοσοκομείο και ήταν όλα καλά, ξεκίνησα προγεστερονη και αντιβίωση, εννοείται πως έμεινα ξάπλα και ολα πήγαν καλα. Στο νοσοκομείο μου είπαν ότι αν είχα αποβάλει θα είχα φοβερού πόνους. Τώρα πως είναι η αιμορραγία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν πιστεύω να απέβαλες. Είχα αιμορραγία με πόνους περιόδου και έφυγε ένα κομμάτι πηγμα από μέσα μου στις δέκα εβδομάδες. Γέμισα δύο σερβιέτες σε μια ώρα με κατακόκκινο αίμα. Πήγα στο νοσοκομείο και ήταν όλα καλά, ξεκίνησα προγεστερονη και αντιβίωση, εννοείται πως έμεινα ξάπλα και ολα πήγαν καλα. Στο νοσοκομείο μου είπαν ότι αν είχα αποβάλει θα είχα φοβερού πόνους. Τώρα πως είναι η αιμορραγία; 

ήταν μόνο εκείνη τη στιγμή δεν ξαναείδα... άλλα με έπιασε κρύος ιδρώτας...λέω πάει αυτό ήταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ίσως καποια μικρή αποκόλληση να ηταν..μην αγχώνεσαι αντιμετωπίζεται....ξεκουρασου και ολα καλα θα πανε....περιμένουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Κοριτσακι μου ίσως καποια μικρή αποκόλληση να ηταν..μην αγχώνεσαι αντιμετωπίζεται....ξεκουρασου και ολα καλα θα πανε....περιμένουμε νεα σου

Σήμερα θα πάω στο γιατρό! Θα σας ενημερώσω! Μακάρι να είναι όλα εντάξει!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...