Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας... Έχω πρόβλημα τριχωφυιας στο πρόσωπο.... Έκανα λέιζερ... Κερί, χαλαουα.... Επειδή με κούρασε όμως είπα να πάρω μια αποτρίχωτικη μηχανή... Έχετε να μου προτείνετε καμιά? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 6 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια γειά σας... Έχω πρόβλημα τριχωφυιας στο πρόσωπο.... Έκανα λέιζερ... Κερί, χαλαουα.... Επειδή με κούρασε όμως είπα να πάρω μια αποτρίχωτικη μηχανή... Έχετε να μου προτείνετε καμιά? 

Καλησπέρα εγώ έχω την Braun silk epil7 κ είμαι ευχαριστημενη...

Εγώ κοιτάω την  Braun silk epil 9... Το θέμα μου είναι.... Κάνουν για το πρόσωπο γιατί δεν το γράφει πουθενά.... 

στις On 29/9/2018 at 10:18 ΠΜ, ο/η Katerina1993 είπε:

Αχ πρόβλημα χρονια χαλαου κερι κλωστες πηρα και εγω μηχανη στην ακρη εμεινε και δεν βλεπω φως λέιζερ ενα σωρό συνεδρίες και αποτέλεσμα μηδέν μονο μαλάκωσαν εχω θέμα πηγούνι μουστάκι ενταξει λίγο το κακο

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Αχ πρόβλημα χρονια χαλαου κερι κλωστες πηρα και εγω μηχανη στην ακρη εμεινε και δεν βλεπω φως λέιζερ ενα σωρό συνεδρίες και αποτέλεσμα μηδέν μονο μαλάκωσαν εχω θέμα πηγούνι μουστάκι ενταξει λίγο το κακο

Και εγώ έτσι είμαι.... Τώρα πήρα την μηχανή.... Μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένη.... 

Δεν ξαναφυτρώνουν όμως οι τρίχες γρήγορα και πιο σκληρές; Άσε που δεν βγαίνουν από τη ρίζα ή κάνω λάθος;

στις πριν 18 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Δεν ξαναφυτρώνουν όμως οι τρίχες γρήγορα και πιο σκληρές; Άσε που δεν βγαίνουν από τη ρίζα ή κάνω λάθος;

Εγω όταν εκανα λέιζερ μου έλεγε οτι ειναι λάθος να τις βγάζουμε απο ρίζα γιατι δυναμωνουν παντα πριν το λέιζερ μου τις έκοβε ψαλιδακι ολοι οι άλλοι μέθοδοι τις βγάζουν από την ριζα αλλα και οι συνεδρίες κοστίζουν παλιά που είχα παει σε δερματολογο για αλλο λογο μου είπε οτι ρο μοναδικό σημείο που δεν θα εξαφανιστούν ποτε τωρα δεν ξερω εγω όταν εκανα λέιζερ οχι οτι εξαφανίζονταν αλλα ηταν πιο μαλακές 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα