Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια Εγώ να σας πω τι εκανα. Έβαζα ένα μπουκαλάκι πλαστικό τ νερού με 2 δάχτυλά νερό μέσα κ χόρευε. Ειδικά όσο μεγαλώνει τ μωρο τόσο πιο πολυ χορεύει τ μπουκάλι.

Καλο κι αυτο! Το σημειωνουμε κι αυτο το κολπο! ? Εστω ειναι κατι για τους παραπονιαρηδες αντρες που δεν νιωθουν το μωρο...γιατι εμεις ξερουμε οτι χτυπαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ωραία κ τα δυο κόλπα! Τα έκανα χθες κ τρελαθηκαμε!!! Ήταν κ ζωηρός το βράδυ, όλο μ αυτό ασχολιομασταν!!! Αχ το ύφος του άντρα μου, ανεκτίμητο... Επίσης έχω παρατηρήσει πως μόλις φάω κάτι αρχίζει τις φουρλες ο λιγούρης μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Θα δοκιμάσω κι εγώ τα κολπακια με το τηλεκοντρόλ και το μπουκάλι με το νερό.

Ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Από ύπνο πώς τα πάτε; Τις τελευταίες δύο εβδομάδες συμβαίνει αρκετά συχνά να ξυπνάω μες τη νύχτα και να μη μπορώ να ξανακοιμηθω. Σήμερα για παράδειγμα έχω ξυπνήσει από τις 2:30 και μετά δεν μπορούσε με τίποτα να με πάρει ο ύπνος... Έχει τύχει σε καμία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε???? εγω παντως δε τον αισθανομαι συνεχεια περνανε και μερα να μην τον αισθανθω μερικες φορες λεω τι γινεται μετα λεω βλακειες ειναι ακομα μιρκο εγω εχω και τον πλακουντα μπροστα και ψηλα και μπορει να μην τον νιωθω και πολυ λογο αυτου!!! αλλα διαβασα οτι γενικα τωρα κοιμουνται πολλες ωρες εγω ειμαι κλεισμενη 20η εβδοαμδα !!! οσο για τα κιλα εγω εχω παρει την παρασκευη που ζυγιστηκα τρισιμιση κιλα μεχρι τωρα !! αλλα δε ειναι ολα κιλα δλδ αμα κατσετε και διαβασετε ειναι υγρα ειναι το αιμα που εχει γινει παρα πολυ τωρα γιατι κανουμε υπερπαραγωγη το στηθος δλδ ειναι πολλα μεσα!!! γενικα δε θα σας πω ψεματα δλδ δε τρωω γλυκα αναψυκτικα κτλ τρωω πολλα φρου λαχανικα και ενταξει οσο μπορω μαγειρευω εγω αλλα οκ αμα παραγγειλουμ επιτσα η σουβλακια οκ θα φαω αλλα επειδη μετα πεφτουν βαρια τρωω οσο εκει που μετα να μην με τρελανει το στομαχι!!! βεβαια τωρα πιο κατω δε ξερω πως θα ειναι απο αισθημα πεινας θα δουμε!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Madi85 εγώ πλέον ξυπνώ πολύ συχνά μέσα στη νυχτα, συνήθως ξανακοιμάμαι αμέσως αλλά αν με πονάει η μέση κλπ δυσκολεύομαι λίγο αλλιώς ακόμη δεν έχω θέμα.

@anni7 εγώ σήμερα μπήκα στη 20η εβδομάδα, κι εγώ δεν το νιώθω κάθε μέρα και με πιάνει ανησυχία αλλα μόλις το νιώσω μου περνάει, μα απο πότε το καταλαβαίνουμε πολύ τελοσπάντων??

Εννοείται πως θα δοκιμάσω κι εγω το κόλπο με το τηλεκοντρολ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madi85 Το θέμα του ύπνου είναι ένα μεγάλο θέμα...Εγώ από τους πρώτους μήνες δε κοιμάμαι καλά..Ξυπνάω γύρω στις 2 και με ξαναπαίρνει ο ύπνος μετά από κάνα 3ωρο κι αν.. @marakineos υπομονή μια-δυο βδομάδες και δε θα σε αφήνει σε ησυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Madi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Θα δοκιμάσω κι εγώ τα κολπακια με το τηλεκοντρόλ και το μπουκάλι με το νερό.

Ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Από ύπνο πώς τα πάτε; Τις τελευταίες δύο εβδομάδες συμβαίνει αρκετά συχνά να ξυπνάω μες τη νύχτα και να μη μπορώ να ξανακοιμηθω. Σήμερα για παράδειγμα έχω ξυπνήσει από τις 2:30 και μετά δεν μπορούσε με τίποτα να με πάρει ο ύπνος... Έχει τύχει σε καμία?

Καλημέρα!!!το παθαίνω συνέχεια εδώ και καιρό....είτε θα σηκωθώ για τουαλέτα είτε επειδή καταλαβαίνω τον άντρα μου και μετά κάνω 2 με 3 ώρες να κοιμηθώ!!και το βράδυ πάλι δεν κοιμάμαι εύκολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madi85 τις τελευταιες μερες κοιμαμαι σαν το βοδι... φτου μη με ματιαξω χαχα... μπορει να με βοηθαει το μαξιλαρι εγκυμοσυνης που με καραβολεψε... αλλα πιο πριν ειχα κι εγω αυπνιες και πιστευω θα ξαναερθουν καποια στιγμη.

@anni7  σε βρισκω σουπερ στο θεμα κιλων! Μπραβο! Κι εγω σκεφτομαι οτι καποια απ αυτα τα κιλα μας ειναι το στηθος μας, το αμνιακο υγρο, το μωρακι..... καμια κατακρατηση υγρων ξερω γω... τσουπ μαζευονται. Δεν ειναι ολα ολα δικα μας δλδ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Καλημέρα!!!το παθαίνω συνέχεια εδώ και καιρό....είτε θα σηκωθώ για τουαλέτα είτε επειδή καταλαβαίνω τον άντρα μου και μετά κάνω 2 με 3 ώρες να κοιμηθώ!!και το βράδυ πάλι δεν κοιμάμαι εύκολα..

@stasa199 πως εισαι με τις αναγούλες? ηρέμησες πάλι? μπήκα στην 20η εβδομάδα σημερα και απο χθες εχω μια ναγουλίτσα αλλα ελπίζω να είναι από την αλλαγή της εβδομάδας που με πιάνει που και που!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγουρα δε ειναι ολα δικα μας δλδ αμα δειτε ποσο αιμα αυτη την στιγμη εχουμε τεραστια ποσοτητα δλδ δε ειναι ολα κιλα καταρχας μονο η μητρα που ειναι σαν πεπονι τωρα που ειμαι εγω σκεψου δλδ πως ειναι αμα εισια και ενα δυο εβδομαδες πιο μπροστα!!!! 

ναι καλα παω μεχρι τωρα απο κιλα θα δουμε στο μελλον επισης εχω και μικρη κοιλια εγω ακομα!!!!!! αααα υπνος κοριτσια και εγω τωρα που μεγαλωνει η κοιλια δυσκολευομαι μαλλον πρεπει να παρω μαξιλαρι εγκυμοσυνης !!! 

δε ξερω ρε συ μαλλον θελει ενα δυο εβδομαδες ακομα που να τα ακουμε φουλ και συνεχεια !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ένα μωράκι 3-3,5 κιλά τα κιλά που θα φύγουν  είναι

Αύξηση στο μέγεθος του στήθους:             1 με 1,5 κιλό

Αύξηση του μεγέθους της μήτρας:             1 κιλό

Πλακούντας:                                                  700 γραμμάρια

Αμνιακό υγρό:                                                900 γραμμάρια

Περισσότερο αίμα στην κυκλοφορία:         1,5-2 κιλά

Περισσότερο υγρό στο σώμα:                      1-1.5 κιλά

Περισσότερο λίπος:                                       3-3,5 κιλά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Το θέμα των κιλών δε θέλω να το θίξω γιατί πονάει!! Χαχαχαχα!! 

Τα κολπάκια σας τέλεια!! Εμείς βέβαια 25η εβδομάδα πλεον, νιώθουμε το μωράκι μας συνέχεια. Ειδικά μετά από το φαγητό δε σταματάει!!! Είναι φαγανή η μικρούλα μας!!! Ο μπαμπάς της χθες την ένιωσε με το χέρι του πρώτη φορά και τρελάθηκε!!! Της μιλάει συνέχεια όμως και τη χαϊδεύει κάθε μέρα. 

Όσον αφορά τον ύπνο, έχουμε σχολιάσει κατά καιρούς τις φοβερές μας αϋπνίες. Είναι κάτι σύνηθες στην εγκυμοσύνη. Οπότε @Madi85 μην ανησυχείς. Θα υπάρξουν περίοδοι που θα κοιμάσαι και περίοδοι που θα ξαγρυπνάς... Εγώ εδώ και λίγες μέρες κοιμάμαι καλύτερα. Δλδ ξυπνάω για τουαλέτα κλπ αλλά μετά ξεραίνομαι πάλι. Πριν λίγο καιρό ήμουν σχεδόν όλη τη νύχτα ξύπνια. 

@Valfrag όλα αυτά τα κιλά είναι τα επιπλέον που θα έχουμε στο σωμα μας;;; Ουαου!! Μόλις γεννήσουμε;;;; Λογικό να χάσουμε τα περισσότερα αλλά αυτά του στήθους δε νομίζω. Αφού θα φουσκώσει κι άλλο λόγω γάλακτος, σωστά;;

Σε αυτή τη φάση τι συμπληρώματα παίρνετε;; Εμένα ο γιατρός μου έκοψε το φυλλικό οξύ (είπε ότι πλέον δε χρειάζεται) και το ασβέστιο (είπε να τρώω πιο πολύ τυρί) και με άφησε μόνο με τον σίδηρο. Να σας θυμίσω ότι είμαι 25η εβδομάδα. Καλά για το φυλλικό, το έχω διαβάσει κι εγώ αλλά μήπως το ασβέστιο έπρεπε να μου το συνεχίσει;;; Πόσο τυρί να φάω πια;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Το θέμα των κιλών δε θέλω να το θίξω γιατί πονάει!! Χαχαχαχα!! 

Τα κολπάκια σας τέλεια!! Εμείς βέβαια 25η εβδομάδα πλεον, νιώθουμε το μωράκι μας συνέχεια. Ειδικά μετά από το φαγητό δε σταματάει!!! Είναι φαγανή η μικρούλα μας!!! Ο μπαμπάς της χθες την ένιωσε με το χέρι του πρώτη φορά και τρελάθηκε!!! Της μιλάει συνέχεια όμως και τη χαϊδεύει κάθε μέρα. 

Όσον αφορά τον ύπνο, έχουμε σχολιάσει κατά καιρούς τις φοβερές μας αϋπνίες. Είναι κάτι σύνηθες στην εγκυμοσύνη. Οπότε @Madi85 μην ανησυχείς. Θα υπάρξουν περίοδοι που θα κοιμάσαι και περίοδοι που θα ξαγρυπνάς... Εγώ εδώ και λίγες μέρες κοιμάμαι καλύτερα. Δλδ ξυπνάω για τουαλέτα κλπ αλλά μετά ξεραίνομαι πάλι. Πριν λίγο καιρό ήμουν σχεδόν όλη τη νύχτα ξύπνια. 

@Valfrag όλα αυτά τα κιλά είναι τα επιπλέον που θα έχουμε στο σωμα μας;;; Ουαου!! Μόλις γεννήσουμε;;;; Λογικό να χάσουμε τα περισσότερα αλλά αυτά του στήθους δε νομίζω. Αφού θα φουσκώσει κι άλλο λόγω γάλακτος, σωστά;;

Σε αυτή τη φάση τι συμπληρώματα παίρνετε;; Εμένα ο γιατρός μου έκοψε το φυλλικό οξύ (είπε ότι πλέον δε χρειάζεται) και το ασβέστιο (είπε να τρώω πιο πολύ τυρί) και με άφησε μόνο με τον σίδηρο. Να σας θυμίσω ότι είμαι 25η εβδομάδα. Καλά για το φυλλικό, το έχω διαβάσει κι εγώ αλλά μήπως το ασβέστιο έπρεπε να μου το συνεχίσει;;; Πόσο τυρί να φάω πια;;; 

Εγώ συνεχίζω κανονικά με διπλό σίδηρο ( λόγω χαμηλού ) , ασβέστιο και φυλλικό! Δεν μου έκοψε ακόμα κάτι..! Την άλλη βδομάδα που έχω καμπύλη και εξετάσεις δε ξέρω αν θα αλλάξει κάτι!! Θα δείξει!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Σε αυτή τη φάση τι συμπληρώματα παίρνετε;; Εμένα ο γιατρός μου έκοψε το φυλλικό οξύ (είπε ότι πλέον δε χρειάζεται) και το ασβέστιο (είπε να τρώω πιο πολύ τυρί) και με άφησε μόνο με τον σίδηρο. Να σας θυμίσω ότι είμαι 25η εβδομάδα. Καλά για το φυλλικό, το έχω διαβάσει κι εγώ αλλά μήπως το ασβέστιο έπρεπε να μου το συνεχίσει;;; Πόσο τυρί να φάω πια;;; 

πιστευω ο καθε γιατρος κρινει τις αναγκες της καθε κοπελας και αντιστοιχα πραττει.. πχ εγω δεν πηρα ως τωρα ασβεστιο γιατι το ειχα υψηλο... Ξερουν αυτοι... Αμα υπηρχε αναγκη δε θα στα εκοβε! Μην ακους τι παιρνει η καθε κοπελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

@stasa199 πως εισαι με τις αναγούλες? ηρέμησες πάλι? μπήκα στην 20η εβδομάδα σημερα και απο χθες εχω μια ναγουλίτσα αλλα ελπίζω να είναι από την αλλαγή της εβδομάδας που με πιάνει που και που!

Έχω αρκετές το πρωί γιατί έχω ξεκινήσει και πίνω σίδηρο 2 φορές τη μέρα γιατί μετά τις τελευταίες μετρήσεις ήταν 34.6!!και είπα να το προσπαθήσω για να μην πέσει κι άλλο...Κατά τα άλλα στα 4 κιλά συν είμαι 21 και 1 σήμερα προσεχω πολυ τι θα φάω μη με πειράξει!!!ανυπομονώ γιατί έχω τη β επιπέδου σήμερα!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Έχω αρκετές το πρωί γιατί έχω ξεκινήσει και πίνω σίδηρο 2 φορές τη μέρα γιατί μετά τις τελευταίες μετρήσεις ήταν 34.6!!και είπα να το προσπαθήσω για να μην πέσει κι άλλο...Κατά τα άλλα στα 4 κιλά συν είμαι 21 και 1 σήμερα προσεχω πολυ τι θα φάω μη με πειράξει!!!ανυπομονώ γιατί έχω τη β επιπέδου σήμερα!!!!!??????

ΩΩΩΩ καλά αποτελέσματα να έχεις!! ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Το θέμα των κιλών δε θέλω να το θίξω γιατί πονάει!! Χαχαχαχα!! 

Τα κολπάκια σας τέλεια!! Εμείς βέβαια 25η εβδομάδα πλεον, νιώθουμε το μωράκι μας συνέχεια. Ειδικά μετά από το φαγητό δε σταματάει!!! Είναι φαγανή η μικρούλα μας!!! Ο μπαμπάς της χθες την ένιωσε με το χέρι του πρώτη φορά και τρελάθηκε!!! Της μιλάει συνέχεια όμως και τη χαϊδεύει κάθε μέρα. 

Όσον αφορά τον ύπνο, έχουμε σχολιάσει κατά καιρούς τις φοβερές μας αϋπνίες. Είναι κάτι σύνηθες στην εγκυμοσύνη. Οπότε @Madi85 μην ανησυχείς. Θα υπάρξουν περίοδοι που θα κοιμάσαι και περίοδοι που θα ξαγρυπνάς... Εγώ εδώ και λίγες μέρες κοιμάμαι καλύτερα. Δλδ ξυπνάω για τουαλέτα κλπ αλλά μετά ξεραίνομαι πάλι. Πριν λίγο καιρό ήμουν σχεδόν όλη τη νύχτα ξύπνια. 

@Valfrag όλα αυτά τα κιλά είναι τα επιπλέον που θα έχουμε στο σωμα μας;;; Ουαου!! Μόλις γεννήσουμε;;;; Λογικό να χάσουμε τα περισσότερα αλλά αυτά του στήθους δε νομίζω. Αφού θα φουσκώσει κι άλλο λόγω γάλακτος, σωστά;;

Σε αυτή τη φάση τι συμπληρώματα παίρνετε;; Εμένα ο γιατρός μου έκοψε το φυλλικό οξύ (είπε ότι πλέον δε χρειάζεται) και το ασβέστιο (είπε να τρώω πιο πολύ τυρί) και με άφησε μόνο με τον σίδηρο. Να σας θυμίσω ότι είμαι 25η εβδομάδα. Καλά για το φυλλικό, το έχω διαβάσει κι εγώ αλλά μήπως το ασβέστιο έπρεπε να μου το συνεχίσει;;; Πόσο τυρί να φάω πια;;; 

Εμένα δεν μου έχει κόψει τίποτα θα δω και σήμερα βέβαια...παίρνω 2 φορές τη μέρα τον αγαπημένο σίδηρο και μια φορά τη μέρα μαγνήσιο και το γαλλικό μου με το ασβέστιο που είναι σε ένα χάπι.. μακάρι να μου βγάλει κάτι σαν γριά νιώθω!!χαχαχαχα

Όσο για το τυρί να τρως κίτρινο τυρί πιο πολύ γιατί  λένε πως έχει πιο πολύ ασβέστιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξεκίνησαν και οι εκπτώσεις σήμερα!από μια ματιά που έριξα μέσω ίντερνετ δεν είδα και τίποτα συγκλονιστικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Έχω αρκετές το πρωί γιατί έχω ξεκινήσει και πίνω σίδηρο 2 φορές τη μέρα γιατί μετά τις τελευταίες μετρήσεις ήταν 34.6!!και είπα να το προσπαθήσω για να μην πέσει κι άλλο...Κατά τα άλλα στα 4 κιλά συν είμαι 21 και 1 σήμερα προσεχω πολυ τι θα φάω μη με πειράξει!!!ανυπομονώ γιατί έχω τη β επιπέδου σήμερα!!!!!??????

Να μας πεις νεα μετα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Όποιος έχει κάρτα orchestra έχει βάλει καλές προσφορές στα βρεφικά ρουχαλάκια..κατα τ'αλλα δεν είδα κάτι αξιοσημείωτο..

Ναι στα ρουχαλάκια βγάλανε αλλά στα βαριά και ακριβά όπως καρότσι κρεβάτι και τέτοια δεν είδα και τίποτα...πίστευα ότι κάτι θα έβαζαν...πιο πολλά είχε στην  black Friday!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κούνια, σιφονιέρα με αλλαξιέρα τα πήρα από anatello 430€ εκτός εκπτώσεων..ακόμα και με τις εκπτώσεις τώρα δε βλέπω κάτι φθηνότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα!!!!!!

@vayaki ας κάνουμε την αρχή με την αλλαγή από μπλε σε ροζ καρδούλα!!!!!

Είναι μπεμπαααααα!!!!390 γραμμάρια!Όλα καλά είπε με το κεφάλι κάτω είναι!2 ώρες κάναμε ευτυχώς απλά με προβλημάτισε γιατί μου μέτρησε τον τράχηλο απο την κοιλιά όχι από κάτω και μου είπε ό,τι είναι 3.2 και μου φάνηκε λίγο...αυτός μου είπε όλα καλά μου αύξησε το μαγνήσιο σε 2 τη μέρα και μου είπε να μετράω για λίγες μέρες την πίεσή μου 2 φορές τη μέρα και μετά από μια βδομάδα ξανα...Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά!αγχώθηκα αλλά ο γιατρός μου τα έλεγε όλα φυσιολογικά...κάτι θα ξέρει η δεν θέλει να με αγχώσει!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 μπεμπαααα;;;; χαχαχα! Πως σας φανηκε που αλλαξε το φυλο; δεν ειχατε συνηθισει στη σκεψη αγοριου; Θα αλλαξω και τον πινακα καποια στιγμη. Ωραιες και οι φωτο σας...στην 1η δεν πολυκαταλαβαινω τι βλεπω χαχα... στη 2η βλεπω τη φατσουλα την ομορφη!!!

Για το θεμα με τον τραχηλο ειμαι εντελως ασχετη. Ουτε ξερω ποσο πρεπει να ειναι και τι παιζει. Ο γιατρος σου ξερει να σε καθοδηγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπραβο κορίτσι μου!! Πολύ καλός αριθμός!!
    • Αν είχε θυρεοειδή το καταλαβαίνω!
    • Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!! εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια.... ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏
    • Καλως ΄ήρθες και πάλι αγαπημένη!!!Πολύ ωραία τα νέα σου κοριτσάκι μου γλυκό!!!! Ελπίζω να είναι η τυχερή σου προσπάθεια κ να φωλιάσει το σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!
    • Ένα δυο - ένα δυο ,τεστττττ ,τεστττττ Ωραία ακούγομαι! Έλεγα μπας και μετά από τοοοσο καιρό δεν λειτουργούσε το πληκτρολόγιο μου! Χαχαχα Κοριτσαρες μου υπέροχες μου λείψατε πολύ αν και σαν φαντασματάκι έβλεπα που και που τις συζητήσεις σας. Εδώ και 3 βδομάδες έχω πάρει την άδεια που δικαιούμαι για τον μικρό μου και είχα ανάγκη να ξεκουραστώ από όλα. Δεν έχω κανένα νέο να σας μεταφέρω. Όλα παραμένουν τα ίδια με εμένα. Διαβάζω για τα σεμινάρια μου και τώρα πια χωρίς να χρειάζεται να δουλεύω έχω ένα ωραίο πρόγραμμα. Φυσικά τρέχω τώρα δε δραστηριότητες και παιδικές χαρές όλη μέρα και σπίτι δεν κάθομαι πάρα μόνο για διάβασμα και το βράδυ αλλά τα κάνω με την καρδιά μου!  Αφού λοιπόν ξεκουράζομαι είπαμε με τον άντρα μου να κάνουμε μια τελευταία προσπάθεια σπερματεγχυσης αφού δεν θα έχω πια την επιβάρυνση της δουλειάς και του φορτωματος μετά. Έχω ξεκινήσει ήδη την διέγερση με κλομιφαινη και από Δευτέρα θα πάω με με δει ώστε να οριοθετήσουμε πότε θα κάνουμε σπερματεγχυση. Αν έρθει καλώς να έρθει. Αν δεν έρθει δεν έχω σκοπό να τα βάψω μαύρα! Ότι είναι να γίνει ,να γίνει μόνο για καλό σκοπό ❤️.  Μακρυγορησα πάλι καλέ και νιώθω πως είπα απλα ένα "hi" !!!  Καλώς σας βρήκα λοιπόν και πάλι αγαπημένες φιλενάδες. Στέλνω φιλάκια καρδούλες τσουτσουμπρουτσου και πολλές πολλές αγκαλιές ❣️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...