Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου, σας εύχομαι καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Εγώ είμαι 9 εβδομάδων και 3 ημερών ημερολογιακά. Υπερηχογραφικά φαίνεται το εμβρυάκι μια εβδομάδα μικρότερο! Οπότε ο γιατρός μου έδωσε ημερομηνία 9 Μαΐου. Και υποθέτω θα είμαι κάπου εκεί ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κορίτσια με το καλο τα μωρακια μας!να εχουμε ολες πολυ καλη εγκυμοσύνη! ειμαι στην 8η εβδομάδα,ολη μερα εχω δυσπεψία και καουρες εδω και μια μιση βδομάδα..στην αρχη ειχα πονακια χαμηλα τωρα οχι τοσο εντονα ,πρησμενο στηθος και πονο καποιες μερες πιο ηπιο.πηγαμε στο γιατρο την 7 η εβδομάδα και ακουσαμε την καρδουλα του!περιμένω την επομενη επίσκεψη σε 2 βδομάδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και από εμένα! Κορίτσια, εγώ είμαι στο τέλος της 10ης εβδομάδας και τρισευτυχισμενη!! Με το καλό να φέρουμε όλες υγιέστατα μωράκια. Η αλήθεια είναι ότι παρόλη τη χαρά μου, υποφέρω από ναυτίες, καούρες και εμετούς. Οι εμετοί μου δεν είναι παρά πολλοί (σχετικά με όσα έχω ακούσει γενικώς), 1-4 ημερησίως, αλλά έχω τάση για εμετό όλη μέρα με έντονη επιδείνωση προς το βράδυ. Και όσο προχωράει η εγκυμοσύνη τόσο χειροτερεύουν οι ναυτίες μου. Πλέον τρέφομαι μόνο με ψωμί λευκό (που πριν έτρωγα ελάχιστο και μόνο ολικής), παξιμάδια και λίγο ανθότυρο. Ό, τι άλλο φάω το βγάζω και γενικά μέχρι να κάνω εμετό υποφέρω! Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. Περιμένω σε λίγες εβδομάδες να περάσουν τελείως οι ναυτίες κλπ. Εσείς τι λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η irened91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, σας εύχομαι καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Εγώ είμαι 9 εβδομάδων και 3 ημερών ημερολογιακά. Υπερηχογραφικά φαίνεται το εμβρυάκι μια εβδομάδα μικρότερο! Οπότε ο γιατρός μου έδωσε ημερομηνία 9 Μαΐου. Και υποθέτω θα είμαι κάπου εκεί ??

Kalwshrthes Irened91 Kai kalh egkumosunh na exoume oles !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η natasa1990 είπε:

γεια σας κορίτσια με το καλο τα μωρακια μας!να εχουμε ολες πολυ καλη εγκυμοσύνη! ειμαι στην 8η εβδομάδα,ολη μερα εχω δυσπεψία και καουρες εδω και μια μιση βδομάδα..στην αρχη ειχα πονακια χαμηλα τωρα οχι τοσο εντονα ,πρησμενο στηθος και πονο καποιες μερες πιο ηπιο.πηγαμε στο γιατρο την 7 η εβδομάδα και ακουσαμε την καρδουλα του!περιμένω την επομενη επίσκεψη σε 2 βδομάδες!

Kalhmera Natasa...kalwshrthes Kai kalh eglkumosunh sou euxomai!  Egw exw auth thn aporia APO oles haha! Thn kardia thn akousate h thn eidate? Emeis edw thn akoume mono otan einai na ginei h eksetash thn auxenikis diafanias..Kai Auto giati thelontas Kai mh akougete, pros o paron h eksetash ginete endokolpika..Sou ekanan uperhxo esena? sthn koilia ennow? Emeis mono thn eidame fusika na xtupaei...Thewrw oti einai Kai ligo psuchologiko oti oi giatoi vazoun na akoute thn kardia proswpika to thewrw wraio! edw den to kanoun! Prepei na perimenw ligo akomh!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Καλησπέρα σε όλες και από εμένα! Κορίτσια, εγώ είμαι στο τέλος της 10ης εβδομάδας και τρισευτυχισμενη!! Με το καλό να φέρουμε όλες υγιέστατα μωράκια. Η αλήθεια είναι ότι παρόλη τη χαρά μου, υποφέρω από ναυτίες, καούρες και εμετούς. Οι εμετοί μου δεν είναι παρά πολλοί (σχετικά με όσα έχω ακούσει γενικώς), 1-4 ημερησίως, αλλά έχω τάση για εμετό όλη μέρα με έντονη επιδείνωση προς το βράδυ. Και όσο προχωράει η εγκυμοσύνη τόσο χειροτερεύουν οι ναυτίες μου. Πλέον τρέφομαι μόνο με ψωμί λευκό (που πριν έτρωγα ελάχιστο και μόνο ολικής), παξιμάδια και λίγο ανθότυρο. Ό, τι άλλο φάω το βγάζω και γενικά μέχρι να κάνω εμετό υποφέρω! Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. Περιμένω σε λίγες εβδομάδες να περάσουν τελείως οι ναυτίες κλπ. Εσείς τι λέτε; 

Kalhmera Angelmammy! sovara akomh me nauties paideuese? Kouragio nomizw en merh mas euxaristoun Kai autes!!! Se ti fash eisai me eksetaseis? Egw eimai sthn 7/5 shmera! ta sumptwmata ta klasika...ligo ponakia ligo nautia ews polu ligo eksantlhsh xwris logo....alla ta xairomai! xalali!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθανε τα νεα κοριτσια στην ομαδα!!! Το καλυτερο ευχομαι για ολες!!!

Κοριτσια μολις γυρισα απ τον γιατρο...επιτελους... πρωτο ραντεβου! Ακουσαμε καρδια!!!!! Αυριο γινομαι 7 εβδομαδων! Επεσε πολυ κλαμα! Τι απεριγραπτο συναισθημα ηταν αυτο....χαρα...ανακουφιση.. ολα μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Madim είπε:

Kalhmera Natasa...kalwshrthes Kai kalh eglkumosunh sou euxomai!  Egw exw auth thn aporia APO oles haha! Thn kardia thn akousate h thn eidate? Emeis edw thn akoume mono otan einai na ginei h eksetash thn auxenikis diafanias..Kai Auto giati thelontas Kai mh akougete, pros o paron h eksetash ginete endokolpika..Sou ekanan uperhxo esena? sthn koilia ennow? Emeis mono thn eidame fusika na xtupaei...Thewrw oti einai Kai ligo psuchologiko oti oi giatoi vazoun na akoute thn kardia proswpika to thewrw wraio! edw den to kanoun! Prepei na perimenw ligo akomh!

 

 

σε ευχαριστώ πολυ επισης!!κολπικα εγινε ο υπέρηχος και την εοδαμε να αναβοσβήνει και την ακούσαμε αλλα οχι συνεχόμενα μονο για λιγα δευτερόλεπτα γιατι οπως μας ειπε ο γιατρος ειναι πολυ μικρουλι ακομα και δεν το πιανει ευκολα!εκανε αρκετες προσπάθειες για να ακουσουμε 10 χτύπους..ειναι πολυ ωραιο και απο οτι καταλαβα θα την ακουμε καθε φορά την καρδούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Madim, ταλαιπωρούμαι με ναυτίες εδώ και 6 γεμάτες εβδομάδες (έχω μπει στην έβδομη εβδομάδα). Αλλά χαμογελάω. Υπομονή θέλει. :-) Τα μωράκια μας να είναι γερά και εμείς αντέχουμε. 

Εγώ έχω κάνει 3 υπερήχους και έχω ακούσει 2 φορές την καρδούλα του μωρό μου! Μιλάμε για ευτυχία! Στις 23 Οκτωβρίου έχω και υπέρηχο αυχενικής διαφάνειας και papp a. Ανυπομονώ!!

Πρώτα ο Θεός, θα γεννήσω αρχές Μαϊου (4/5).

Vayaki είδες τι υπέροχο συναίσθημα είναι αυτό;; Μπράβο, πολύ χαίρομαι!

Madim, πονάκια έχω κι εγώ αλλά πολύ λίγα. Τις πρώτες εβδομάδες πονουσα σα να είχα περίοδο αλλά τώρα είμαι αρκετά καλύτερα. Η εξάντληση είναι το κάτι άλλο... Πολλές φορές δεν μπορώ να σηκωθώ από τον καναπέ να πλύνω κάνα πιάτο. Κ νιώθω τύψεις για τον αντρούλη μου που έρχεται πτώμα από τη δουλειά και δε βρίσκει ένα πιάτο φαΐ. Αλλά θα περάσει. Τι να κάνουμε;

Οι ναυτίες μου με ταλαιπωρούν πααααρα πολύ. Και τώρα που γράφω έχω τον κουβά δίπλα μου... Χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

καλωσηρθανε τα νεα κοριτσια στην ομαδα!!! Το καλυτερο ευχομαι για ολες!!!

Κοριτσια μολις γυρισα απ τον γιατρο...επιτελους... πρωτο ραντεβου! Ακουσαμε καρδια!!!!! Αυριο γινομαι 7 εβδομαδων! Επεσε πολυ κλαμα! Τι απεριγραπτο συναισθημα ηταν αυτο....χαρα...ανακουφιση.. ολα μαζι!!!

haha teleiaaaaaa. Kai egw molis egrapsa sto groupo pws phge h eksetash den eida to mhnuma sou prin! teleia! Re koritsia peite mou ligo sas evalan Kai thn akousate? h to zhthsate., Se mena ennoitai eidame kardoula na xtupaei mou to eipe kiolas apla den to sunhthhzoun na thn akoun....mono sthn auxeniki meta.

 

Xairomai polu gia esenaaaaaaaaaaaaaa!!!! Mpravo. Sou to metrhsan? poso einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Πήγα στο γιατρό σήμερα. Όλα καλά! Ακούσαμε και καρδούλα❤! Eirinid91, Angelmammy, Natassa1990 καλωσήρθατε στην ομαδάρα μας! Με το καλό τα μωράκια σας!!! Vayaki μαζί ακούσαμε καρδούλα σήμερα! Χαίρομαι που η ομάδα μεγάλωσε! Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η katrinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Πήγα στο γιατρό σήμερα. Όλα καλά! Ακούσαμε και καρδούλα❤! Eirinid91, Angelmammy, Natassa1990 καλωσήρθατε στην ομαδάρα μας! Με το καλό τα μωράκια σας!!! Vayaki μαζί ακούσαμε καρδούλα σήμερα! Χαίρομαι που η ομάδα μεγάλωσε! Φιλιά σε όλες!

Τι ομορφο πραγμα ηταν αυτο... δεν περιμενα να βγαινουν ετσι ανεξελεγκτα τα δακρυα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας και ανταποδίδω!! Σήμερα άρχισαν έντονες καούρες πάντως σε μένα κι είναι άκρως ενοχλητικό. Αλλά υπομονή τι να κάνουμε, αν ξέρετε τι βοηθά στην αντιμετώπιση της παρόλα αυτά θα ήταν ότι καλύτερο!! Μια που είπατε για καρδούλα εγώ την άκουσα στις 27/9 κι ήταν υπέροχο συναίσθημα μόνο που στενάχωρηθηκα που το έχασε ο μπαμπάκας μας κι αυτός στεναχωρήθηκε ο καημένος που δεν είναι κοντά. ? Κατά τ αλλά αναμένω τα αποτελέσματα των προγεννητικών εξετάσεων την Τετάρτη και Πέμπτη απόγευμα έχω ραντεβού στον γυναικολόγο!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Madim είπε:

haha teleiaaaaaa. Kai egw molis egrapsa sto groupo pws phge h eksetash den eida to mhnuma sou prin! teleia! Re koritsia peite mou ligo sas evalan Kai thn akousate? h to zhthsate., Se mena ennoitai eidame kardoula na xtupaei mou to eipe kiolas apla den to sunhthhzoun na thn akoun....mono sthn auxeniki meta.

 

Xairomai polu gia esenaaaaaaaaaaaaaa!!!! Mpravo. Sou to metrhsan? poso einai?

εδω απο μονοι τους οι γιατροι βαζουν κατευθειαν να την ακουσεις χωρις να το ζητησουμε. Μου λεει για να δω αν ακουμε χτυπο απ την κοιλια. Αν ειναι μικρουλι λεει θα το ακουσουμε ενδοκολπικα. Αλλα ακουστηκε μια χαρα απο την κοιλια.  7 χιλιοστα λεει ειναι... πωπω μια σταλια χαχχα . Στη Γερμανια μενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

ηθελα να πατησω σε ολες σας καρδουλες αλλα δε με αφηνει αλλες για σημερα χαχα

Κι εγώ που θέλω να πατήσω και δεν μου το βγάζει πουθενά;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας και ανταποδίδω!! Σήμερα άρχισαν έντονες καούρες πάντως σε μένα κι είναι άκρως ενοχλητικό. Αλλά υπομονή τι να κάνουμε, αν ξέρετε τι βοηθά στην αντιμετώπιση της παρόλα αυτά θα ήταν ότι καλύτερο!! Μια που είπατε για καρδούλα εγώ την άκουσα στις 27/9 κι ήταν υπέροχο συναίσθημα μόνο που στενάχωρηθηκα που το έχασε ο μπαμπάκας μας κι αυτός στεναχωρήθηκε ο καημένος που δεν είναι κοντά. ? Κατά τ αλλά αναμένω τα αποτελέσματα των προγεννητικών εξετάσεων την Τετάρτη και Πέμπτη απόγευμα έχω ραντεβού στον γυναικολόγο!! ??

νομιζω βοηθαει το γαλα, η μπανανα και τα μικρα  και συχνα γευματα γενικα. Εγω προσωπικα αν ειχα καουρα πριν την εγκυμοσυνη επινα γαλατακι και ημουν οκ πολυ γρηγορα. Τωρα στην εγκυμοσυνη δε νιωθω τιποτα. Φερτε μου τα παντα κι εγω θα τα φαω χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Κι εγώ που θέλω να πατήσω και δεν μου το βγάζει πουθενά;; ??

ισως επειδη εισαι νεο μελος ακομη... Αν γραψεις νομιζω 20 δημοσιευσεις θα στα εμφανισει ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι να είστε όλες καλά! Καλή αρχή στις καινούριες της παρέας μας :) Εγώ όταν άκουσα καρδούλα αν και χάρηκα ιδιαίτερα μου τα έλεγε περίεργα η γιατρός και είχα πολύ άγχος... Όλα καλά τελικά ευτυχώς. Αυτό το απερίγραπτο συναίσθημα το βίωσα στο προχθεσινό ραντεβού μας που πλέον είδα έναν άνθρωπο μέσα και άκουγα τη καρδούλα του... Θα το δείτε και εσείς... Τη μία στιγμή ακούς καρδούλα αλλά βλέπεις σάκο με μια κουκιδίτσα και την επόμενη φορά άνθρωπο! Κεφάλι ,χέρια, πόδια... Εμένα κουνούσε και τα ποδαράκια... Ηταν απλά μαγικό :):):) Εύχομαι να πηγαίνουν όλα καλά και να τα λέμε εδώ. 

@Madimκαι εμείς ακούσαμε καρδούλα χωρίς να το ζητήσουμε. Ενδοκολπικά τη πρώτη φορα... 

Φιλια πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Κορίτσια εύχομαι να είστε όλες καλά! Καλή αρχή στις καινούριες της παρέας μας :) Εγώ όταν άκουσα καρδούλα αν και χάρηκα ιδιαίτερα μου τα έλεγε περίεργα η γιατρός και είχα πολύ άγχος... Όλα καλά τελικά ευτυχώς. Αυτό το απερίγραπτο συναίσθημα το βίωσα στο προχθεσινό ραντεβού μας που πλέον είδα έναν άνθρωπο μέσα και άκουγα τη καρδούλα του... Θα το δείτε και εσείς... Τη μία στιγμή ακούς καρδούλα αλλά βλέπεις σάκο με μια κουκιδίτσα και την επόμενη φορά άνθρωπο! Κεφάλι ,χέρια, πόδια... Εμένα κουνούσε και τα ποδαράκια... Ηταν απλά μαγικό :):):) Εύχομαι να πηγαίνουν όλα καλά και να τα λέμε εδώ. 

@Madimκαι εμείς ακούσαμε καρδούλα χωρίς να το ζητήσουμε. Ενδοκολπικά τη πρώτη φορα... 

Φιλια πολλά σε όλες!!!

Αχ θα κλαψω με την περιγραφη! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η vayaki είπε:

νομιζω βοηθαει το γαλα, η μπανανα και τα μικρα  και συχνα γευματα γενικα. Εγω προσωπικα αν ειχα καουρα πριν την εγκυμοσυνη επινα γαλατακι και ημουν οκ πολυ γρηγορα. Τωρα στην εγκυμοσυνη δε νιωθω τιποτα. Φερτε μου τα παντα κι εγω θα τα φαω χαχαχ

Vayaki, δυστυχώς δε βοηθάνε το ίδιο όλες μας οι τροφές. Για παράδειγμα εγώ αν φάω μπανάνα, τη βγάζω και πεθαίνω από καούρες. Όσον αφορά τα μικρά και πολλά γεύματα θα συμφωνήσω απόλυτα. Στην αρχή με βοήθησαν. Τώρα όχι ιδιαίτερα γιατί νομίζω ότι βρίσκομαι στο πικ της ναυτίας μου. :-) Σημερα είναι η πρώτη μέρα μετά από 7 εβδομάδες που νιώθω κάπως καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, ξέχασα να σας ρωτήσω. Έχετε βρει που θα γεννησετε; Σε δημόσιο ή ιδιωτικό μαιευτήριο;

Εμένα η γυναικολόγος μου συνεργάζεται μόνο με το Ιασώ και τα λεφτά είναι απίστευτα πολλά. Εγώ απολύθηκα 15 μέρες πριν μείνω έγκυος όποτε οικονομικά είμαστε πολύ πιεσμένοι. Αναγκαστικά πρέπει να πάω σε δημόσιο νοσοκομείο. Λογικά στο Έλενα. Πρέπει να βρω νέο γιατρό σιγά σιγά (για να μην πω γρήγορα γρήγορα :-) ).

Μα δεν είναι κρίμα να θες τόσα πολλά λεφτά για να φέρεις μια ζωούλα στον κόσμο; Και οι γιατροί να ζητάνε ο, τι σκεφτούν;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Βρε κορίτσια, ξέχασα να σας ρωτήσω. Έχετε βρει που θα γεννησετε; Σε δημόσιο ή ιδιωτικό μαιευτήριο;

Εμένα η γυναικολόγος μου συνεργάζεται μόνο με το Ιασώ και τα λεφτά είναι απίστευτα πολλά. Εγώ απολύθηκα 15 μέρες πριν μείνω έγκυος όποτε οικονομικά είμαστε πολύ πιεσμένοι. Αναγκαστικά πρέπει να πάω σε δημόσιο νοσοκομείο. Λογικά στο Έλενα. Πρέπει να βρω νέο γιατρό σιγά σιγά (για να μην πω γρήγορα γρήγορα :-) ).

Μα δεν είναι κρίμα να θες τόσα πολλά λεφτά για να φέρεις μια ζωούλα στον κόσμο; Και οι γιατροί να ζητάνε ο, τι σκεφτούν;; 

Πρώτα ο θεος... κι εγω σε δημόσιο. Μένω Ξανθη. Οποτε εδω οι περισσοτερες γυναικες εχουν τον ιδιωτικο τους γιατρο και καπου σε προχωρημενη εγκυμοσυνη πηγαινουν και ανοιγουν καρτελα και στο νοσοκομειο για να γινει εκει η γεννα. Ιδιωτικες κλινικες εχουμε σε διπλανες πολεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...