Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

xaxa Katrinaki akriws etsi....ligo leipei na kopei Kai o aeras pou anapneoume!!! Eilikrina prospathw apla na kanw an mporw to kalutero gi Auto to sporaki Kai telika nomizw to xeirotero pou kanoume einai na exoume agxos gia thn kathe vlakeia! to kalutero pou tha mporousame na kanoume vevaia einai na moirazomaste pera APO tis kathhmerines mas empeiries Kai ta logia twn gunaikologwn mas Kai oti mas lene.. Nomizw se genika plaisia skopos na eimaste eutuxismenes einai na lene se oles mas sedon ta idia ..pws pame kala....xaxa. Euxomai olopsuxa na eimaste Kai se ena mhna oles edw Kai se duo Kai se 8. Kai pou kserete o Kosmos einai mikros...mporei kapou na petuxei h mia thn allh...Egw vevaia ligo duskola eimai ligo pio eksw APO thn Elladitsa mas alla an moirastw toses empireies Kai anhsuxies mazi sas nomizw pws kapoia stigmh fusika Kai tha thelw na sas dw.

Kalo sas apogeuma Girls!

:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 2/10/2018 at 4:23 ΜΜ, ο/η Madim είπε:

xaxa Katrinaki akriws etsi....ligo leipei na kopei Kai o aeras pou anapneoume!!! Eilikrina prospathw apla na kanw an mporw to kalutero gi Auto to sporaki Kai telika nomizw to xeirotero pou kanoume einai na exoume agxos gia thn kathe vlakeia! to kalutero pou tha mporousame na kanoume vevaia einai na moirazomaste pera APO tis kathhmerines mas empeiries Kai ta logia twn gunaikologwn mas Kai oti mas lene.. Nomizw se genika plaisia skopos na eimaste eutuxismenes einai na lene se oles mas sedon ta idia ..pws pame kala....xaxa. Euxomai olopsuxa na eimaste Kai se ena mhna oles edw Kai se duo Kai se 8. Kai pou kserete o Kosmos einai mikros...mporei kapou na petuxei h mia thn allh...Egw vevaia ligo duskola eimai ligo pio eksw APO thn Elladitsa mas alla an moirastw toses empireies Kai anhsuxies mazi sas nomizw pws kapoia stigmh fusika Kai tha thelw na sas dw.

Kalo sas apogeuma Girls!

:) 

Καλησπέρα κορίτσια! Madim εχω περάσει αυτά τα υπερβολικά άγχοι στην πρώτη εγκυμοσύνη οπότε τώρα είμαι πιο χαλαρή. Βεβαίως να γνωριστούμε γιατί όχι? Κορίτσια τι ηλικίες έχετε? Εγώ 31. Εδώ και μια βδομάδα σχεδόν είμαι χάλια με ανακατωσούρες και νιώθω μια εξάντηση. Από βιταμίνες παίρνω φιλλικό και pregnacare. Εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η katrinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Madim εχω περάσει αυτά τα υπερβολικά άγχοι στην πρώτη εγκυμοσύνη οπότε τώρα είμαι πιο χαλαρή. Βεβαίως να γνωριστούμε γιατί όχι? Κορίτσια τι ηλικίες έχετε? Εγώ 31. Εδώ και μια βδομάδα σχεδόν είμαι χάλια με ανακατωσούρες και νιώθω μια εξάντηση. Από βιταμίνες παίρνω φιλλικό και pregnacare. Εσείς?

Και εγώ 31 και από ανακατοσουρες δόξα το Θεό. Είμαι στο γιατρό και περιμένω να έρθει η σειρά μου. Είχα καινούρια σκούρα υγρά και ήθελα να με δει...να δούμε και αν έχει αναπτυχθεί το σπορακι...Έχω αγωνία...θα σας γραψω νεώτερα μετά!! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η katrinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Madim εχω περάσει αυτά τα υπερβολικά άγχοι στην πρώτη εγκυμοσύνη οπότε τώρα είμαι πιο χαλαρή. Βεβαίως να γνωριστούμε γιατί όχι? Κορίτσια τι ηλικίες έχετε? Εγώ 31. Εδώ και μια βδομάδα σχεδόν είμαι χάλια με ανακατωσούρες και νιώθω μια εξάντηση. Από βιταμίνες παίρνω φιλλικό και pregnacare. Εσείς?

Κι εγω 31 ειμαι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εδώ βρε κορίτσια!

Εγώ είμαι 33. στην 8η εβδομάδα με ΠΗΤ 16/05! Πραγματικά νομίζω ότι ο καιρός δε θα περάσει καθόλου εύκολα!! Προς το παρόν εκτός από κάτι αναγούλες που έρχονται αραιά και τα κλασικά πονάκια χαμηλά δεν έχω κάτι άλλο ακόμα. Σήμερα θα ξεκινήσω σίδηρο δοκιμαστικά για 10 μέρες να δω αν θα μου κάνει το συγκεκριμένο ή θα αλλάξουμε! Για να δούμε...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia molis gurisa APO th giatro mou[smilie=smileinbox.:...loipon eimai sthn 7 Kai 1 Kai o sakos mou megalwse arketa to embruo edeikse na megalwse Kai eidame Kai entonous xtupous kardias....akomh den mporoume na tous akousoume einai polu polu mikro 6-7 xiliosta skatouli!! phra mia mikri xara...ti xara dhladh ...eklaiga sto iatrio..kserete gia thn paludromh kuhsh pou perasa Kai to na vlepw kardoula na xtupa me phge gia kapoia deuterolepta sta Ourania! haha! entaksei prosgeiwthika twra. H aformh thw shmerinhs episkepshs mou htan ta kapoia elafrws kafeti ugra ousiastika .... thelhsa opote na me die gia na mou fugei Kai ligo to agxos...Enw mou eipe oloi oi giatroi dinoun utrogestan egw leei eimai ths apopshs oti den to xreiazesai parola auta epeidh einai teleiws akinduno ousiastika vohthaei Kai enhsxuei kapws alla den SWZEI an Kati paei strava opote mou leei parto apla san uposthriksh....epishs gia ta ponakia mou eipe 3 fores hmerhsios magnhsio....vohthaei polu sto na hremei h mhtra Kai oi ponoi! Kai fusika fylliko oksu Kai iwdio pou emperiexete mesa stis tampletes fyllikou oksews.

Kardoula loipon eidame APO to sporaki na palete Kai anamenw to epomeno rantevou pou tha einai stis 17 .10. Anagoules doksa to Theo pollesssssssssssss ! Kai truxoptwsh! eseis?? peite mou ta dika sas nea vayaki, katrinaki, Varfrag? sxedon sunomolikes

Egw eimai 24.08.87

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valfrag είπε:

Γεια σας και από εδώ βρε κορίτσια!

Εγώ είμαι 33. στην 8η εβδομάδα με ΠΗΤ 16/05! Πραγματικά νομίζω ότι ο καιρός δε θα περάσει καθόλου εύκολα!! Προς το παρόν εκτός από κάτι αναγούλες που έρχονται αραιά και τα κλασικά πονάκια χαμηλά δεν έχω κάτι άλλο ακόμα. Σήμερα θα ξεκινήσω σίδηρο δοκιμαστικά για 10 μέρες να δω αν θα μου κάνει το συγκεκριμένο ή θα αλλάξουμε! Για να δούμε...

 

Σίδηρο γιατί; ΄Εχεις έλειψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madim αντε τετοια ευχαριστα να ακουμε!!! Φαντασου να την ακουσεις κιολας την καρδουλα... τι συγκινηση. Εγω υπομονη ως τη Δευτερα που θα ειναι το πρωτο μου ραντεβου. Εχω σκασει. Τη Δευτερα που θα παω στον γιατρο θα ειμαι 7 εβδομαδων παρα μια μερα. Ακομη δεν εχω δει τιποτα και δεν μπορω να χαρω. Συγκρατημενη προσπαθω να μενω.  Εγω κοριτσια εχω κι ενα αλλο κακο... ωρες ωρες το φορουμ με επηρεαζει πολυ αρνητικα. Διαβαζω για τοσαα προβληματα υγειας που υπαρχουν και με πιανει αγχος μην τα παθω. Πρεπει να ειμαι επιλεκτικη τι διαβαζω και τι οχι για να μη χαλιεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@Madim αντε τετοια ευχαριστα να ακουμε!!! Φαντασου να την ακουσεις κιολας την καρδουλα... τι συγκινηση. Εγω υπομονη ως τη Δευτερα που θα ειναι το πρωτο μου ραντεβου. Εχω σκασει. Τη Δευτερα που θα παω στον γιατρο θα ειμαι 7 εβδομαδων παρα μια μερα. Ακομη δεν εχω δει τιποτα και δεν μπορω να χαρω. Συγκρατημενη προσπαθω να μενω.  Εγω κοριτσια εχω κι ενα αλλο κακο... ωρες ωρες το φορουμ με επηρεαζει πολυ αρνητικα. Διαβαζω για τοσαα προβληματα υγειας που υπαρχουν και με πιανει αγχος μην τα παθω. Πρεπει να ειμαι επιλεκτικη τι διαβαζω και τι οχι για να μη χαλιεμαι

η αλήθεια ειναι οτι αυτό ειναι μια μεγααααλη παγίδα του φορουμ που εγώ έπεσα μέσα εξαρχης. Δεν ξερω τι μπορώ να προτείνω γιατι οσο μπαινεις όλο και κάτι θα πέφτει στην αντίληψή σου. Εχω σκεφτεί άπειρες φορες να μην ξαναμπώ, μετά με τρώει το χέρι μου και μπαίνω, κοκ. Αν βλεπεις τιτλους που σε προδιαθετουν για ασχημο μαντατο αποφευγε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι! Χαίρομαι που μεγαλώνει η ομαδούλα μας! Madim χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά!!! Μην σκέφτεσαι το παρελθόν! Να σκέφτεσαι θετικά! Vayaki και γω περιμένω πώς και πώς τη Δευτέρα! Μην διαβάζεις άσχημα πράγματα και επηρεάζεσαι! Εγώ αρχικά είχα γράψει στην ομάδα μωράκια ανοιξης αλλά επειδή τα κορίτσια την είχαν ξεκινήσει πολύ πριν ήταν πολλές ιστορίες και σελίδες το έχανα το θέμα και με τις περισσότερες είμαστε με αρκετούς μήνες διαφορά. Γιαυτό σκέφτηκα να φτιάξω τα μωράκια μαιου για να τα λέμε εμείς που είμαστε πολύ κοντά στις ημερομηνίες οπότε πολύ κοντά σε όλα τα στάδια εγκυμοσύνης. Δεν διαβάζω κάτι άλλο.Valfrag καλωσήρθες! Καλή εγκυμοσύνη και σε σένα! Θα περάσει ο καιρός και με την παρέα εδώ λίγο πιο γρήγορα! Kat-cat καλωσήρθες! Σε ποιο μήνα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

@Madim αντε τετοια ευχαριστα να ακουμε!!! Φαντασου να την ακουσεις κιολας την καρδουλα... τι συγκινηση. Εγω υπομονη ως τη Δευτερα που θα ειναι το πρωτο μου ραντεβου. Εχω σκασει. Τη Δευτερα που θα παω στον γιατρο θα ειμαι 7 εβδομαδων παρα μια μερα. Ακομη δεν εχω δει τιποτα και δεν μπορω να χαρω. Συγκρατημενη προσπαθω να μενω.  Εγω κοριτσια εχω κι ενα αλλο κακο... ωρες ωρες το φορουμ με επηρεαζει πολυ αρνητικα. Διαβαζω για τοσαα προβληματα υγειας που υπαρχουν και με πιανει αγχος μην τα παθω. Πρεπει να ειμαι επιλεκτικη τι διαβαζω και τι οχι για να μη χαλιεμαι

Καταρχήν και σε σένα θα πάμε όλα τέλεια και θα δεις που θα περνάνε οι μήνες και ακόμη αγχωμένες θα είμαστε νομίζω κάθε τρίμηνο έχει τα δικά του....θετικά να σκεφτόμαστε και να σου πω κάτι....ειλικρινά ότι είναι να γίνει θα γίνει....βλέπεις γυναίκες στο δρόμο γυναίκες που καπνίζουν πίνουν...γυναίκες που παίρνουν ναρκωτικά και άλλες που κακοποιούνται και ομωςςςςς αν το απορακι είναι να γίνει μωρό θα γίνει.....Μην αγχώνεστε όλα είναι αντιμετώπισημα...όποια επηρεάζεται να σταματήσει να βλέπει ότι της κάνει κακο....Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική όπως είπαμε αν αυτό θέλει να βγει θα βγει vayaki?...Τώρα σκάμε για το τιιιιι πρέπει να τρώμε και άλλες δεν έχουν να φάμε οι άλλες πάλι από τους εμετούς δεν τρώνε τίποτα σχεδόν αλλά μια χαρά βγαίνουν τα μπουμπουκακια!!! Μην αγχώνεσαι εδώ η μια θα δίνει κουράγιο στην άλλη!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Madim είπε:

Καταρχήν και σε σένα θα πάμε όλα τέλεια και θα δεις που θα περνάνε οι μήνες και ακόμη αγχωμένες θα είμαστε νομίζω κάθε τρίμηνο έχει τα δικά του....θετικά να σκεφτόμαστε και να σου πω κάτι....ειλικρινά ότι είναι να γίνει θα γίνει....βλέπεις γυναίκες στο δρόμο γυναίκες που καπνίζουν πίνουν...γυναίκες που παίρνουν ναρκωτικά και άλλες που κακοποιούνται και ομωςςςςς αν το απορακι είναι να γίνει μωρό θα γίνει.....Μην αγχώνεστε όλα είναι αντιμετώπισημα...όποια επηρεάζεται να σταματήσει να βλέπει ότι της κάνει κακο....Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική όπως είπαμε αν αυτό θέλει να βγει θα βγει vayaki?...Τώρα σκάμε για το τιιιιι πρέπει να τρώμε και άλλες δεν έχουν να φάμε οι άλλες πάλι από τους εμετούς δεν τρώνε τίποτα σχεδόν αλλά μια χαρά βγαίνουν τα μπουμπουκακια!!! Μην αγχώνεσαι εδώ η μια θα δίνει κουράγιο στην άλλη!!!?

Ναιι πολυ καλα τα λες! Εχεις δικιο σε ολα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι σε ολες τις κοπέλες με το καλο το μωράκι μας.Εγω είμαι 7,5 εβδομάδων κ εχω πητ 20/5.Πηγαμε γιατρό την Τρίτη,είδαμε έμβρυο κ ακούσαμε κ καρδούλα!Δοξα το θεό ολα πάνε καλα!Εχω κ ανακατωσουρες κ δεν εχω όρεξη να κάνω τιποτα.Νιωθω πολυ αδύναμη κ εχω κ χαμηλή πίεση 5 με 8.Εχω και τη μικρή μου που ειναι 2 και καταλαβαίνετε...Σε ησυχία δεν Μ αφήνει.Αλλα τι να κάνουμε...Περιμένω κ εγω την μεθεπόμενη εβδομάδα το επόμενο ραντεβού κ μετα εχουμε αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2018 at 5:07 ΠΜ, ο/η katrinaki είπε:

Alkate πώς είσαι? Vayaki σταμάτησε το αίμα? Εγώ χάλια με τις αναγούλες. Περιμένω ναρθει η Δευτέρα να πάω στο γιατρό και να σας φέρω νέα!

Καλημέρα και από εμένα! Είμαι πολύ καλά! Εχθές είχαμε ραντεβού με το γιατρό για υπέρηχο.... Είδα έναν άνθρωπο διαμορφωμένο πλέον μέσα μου!!! Ποδαράκια, χεράκια, ομφάλιος λώρος!! Και κουνιόνταν κιόλας! Κορίτσια απίστευτο συναίσθημα, πραγματικά. Το σκέφτομαι και χαμογελάω μόνη μου. χαχαχα. Λέω πλέον υπάρχει άνθρωπος μέσα μου :Ρ Σήμερα είμαι 11+1 οπότε είμαι για τέλος Απριλίου με αρχές Μαϊου. Τώρα έχω κανονίσει αυχενική 15 του μήνα, πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά και μετά από αυτό θα έχουμε πλέον τις ανακοινώσεις!!  Μακάρι να μας πάνε όλα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! RnMI καλωσήρθες στην παρέα μας! Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου (έχω και γω μία κόρη 4) και με το καλό το μωράκι! Alkate πολύ χαίρομαι με τα όμορφα νέα σου! Άντε κοντεύει και η αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2018 at 1:13 ΠΜ, ο/η vayaki είπε:

Καλα τα λες! Η Μενεγακη εχει κανει τοσα παιδια και παστωνεται καθε μερα χαχα... κι εγω δεν μπορω να κυκλοφορησω αβαφη! Και στην τελικη πρεπει να νιωθουμε ομορφες. Ο,τι μας κανει να νιωθουμε καλυτερα! 

Για πρωινο εγω ως τωρα φρυγανιές με οτιδηποτε πανω ή γαλα δημητριακα... αν τυχει να βγω εξω κανενα κουλουρι απο φουρνο. Μια χαρα κι αυτο που τρως. Καλη ιδεα!

Το πρωινό είναι συνήθεια. Αν μέχρι τώρα δεν έτρωγες είναι φυσικό να μην κατεβαίνει εύκολα ολόκληρο γεύμα! Αλλα (και χωρίς εγκυμοσύνη εδώ που τα λέμε) είναι πολύ σημαντικό... Ξυπνάει ο οργανισμός, ενεργοποιείται ο μεταβολισμός και κάνεις ένα καλό ξεκίνημα για την ημέρα σου.  Φρυγανια ή ψωμάκι με μέλι είναι τέλειο απλά προσπάθησε να πίνει και μια κούπα γάλα. Εγώ δυστύχως δεν είμαι πολυ φαν του γιαουρτιού (και λέω δυστυχώς γιατί ξέρω πόσο καλό κάνει). Εγώ τρώω το πρωί ή φέτα με μέλι και γάλα, ή γάλα με δημητριακά. Βρες τι είναι αυτό που σου αρέσει και σιγά σιγά θα συνηθίσεις. Π.χ. μπορείς να φτιάξεις κανένα υγιεινό μπισκοτάκι με δημητριακά και μέλι και να τρως το πρωί αυτό με λίγο γάλα. Μπορείς να φτιάξεις και σμούθι με φρούτο/α επιλογής, με γάλα ,γιαούρτι και μέλι και να το έχεις στο δρόμο μαζί σου. Τι πιο υγιεινό; Προσωπική άποψη πάντα.... Έχω ψάξει γενικά για διατροφή και τέτοια... :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katrinaki δεν ειμαι ακομα! Αλλά ψιλοπαρακολουθώ διάφορα θέματα γι΄αυτό σχολιάσα στο vayaki γιατί περνάω κατά καιρούς (συχνά πυκνά) τις σκέψεις της. Με το καλό σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

@katrinaki δεν ειμαι ακομα! Αλλά ψιλοπαρακολουθώ διάφορα θέματα γι΄αυτό σχολιάσα στο vayaki γιατί περνάω κατά καιρούς (συχνά πυκνά) τις σκέψεις της. Με το καλό σε όλες σας.

Σευχαριστούμε! Με το καλό να αποκτήσεις και συ μωράκι όταν θελήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η RnMl είπε:

Ευχομαι σε ολες τις κοπέλες με το καλο το μωράκι μας.Εγω είμαι 7,5 εβδομάδων κ εχω πητ 20/5.Πηγαμε γιατρό την Τρίτη,είδαμε έμβρυο κ ακούσαμε κ καρδούλα!Δοξα το θεό ολα πάνε καλα!Εχω κ ανακατωσουρες κ δεν εχω όρεξη να κάνω τιποτα.Νιωθω πολυ αδύναμη κ εχω κ χαμηλή πίεση 5 με 8.Εχω και τη μικρή μου που ειναι 2 και καταλαβαίνετε...Σε ησυχία δεν Μ αφήνει.Αλλα τι να κάνουμε...Περιμένω κ εγω την μεθεπόμενη εβδομάδα το επόμενο ραντεβού κ μετα εχουμε αυχενική!

RnMI Kalwshrthes? Akouses kardoula hdh?? emeis mono thn eidame na xtupa...ti sto kalo se palia mhxanhmata epesa [smilie=icon_blacke:!! sou ekane dhladh uperhxo Kai fanhke? ti kala!!! ante me to kalo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Madim είπε:

RnMI Kalwshrthes? Akouses kardoula hdh?? emeis mono thn eidame na xtupa...ti sto kalo se palia mhxanhmata epesa [smilie=icon_blacke:!! sou ekane dhladh uperhxo Kai fanhke? ti kala!!! ante me to kalo!

Ναι την ακούσαμε.Πρωτα την είδαμε να πάλλεται και μετα την ακούσαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η RnMl είπε:

Κοριτσια τι πραγμα ειναι αυτο;Ανακατωσουρες ζαλάδες πολυ χάλια.

και εγω πολυ....αλλα χαλάλιιιι  :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε? Εγώ έχω αναγούλες χωρίς εμετούς 24 ώρες το 24! Την δευτέρα όπως σας έχω πει έχω ραντεβού με το γιατρό και θα είμαι 7 εβδομάδων. Περιμένω νέα σας! Εγώ λογικά θα σας γράψω τη Δευτέρα το βραδάκι. Πολλά φιλιά και καλό σκ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η katrinaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε? Εγώ έχω αναγούλες χωρίς εμετούς 24 ώρες το 24! Την δευτέρα όπως σας έχω πει έχω ραντεβού με το γιατρό και θα είμαι 7 εβδομάδων. Περιμένω νέα σας! Εγώ λογικά θα σας γράψω τη Δευτέρα το βραδάκι. Πολλά φιλιά και καλό σκ!?

Κατρινακι μαζι παμε εμεις. Τη Δευτερα που θα παω στον γιατρο θα ειμαι παρα μια μερα 7 εμβομαδων. Για να δουμε τι θα δουνε οι γιατροι.

Κοριτσια εγω καμια αναγουλα...τιποτα... δε νιωθω εγκυος καθολου. Ορεξη για πολυ φαι και για τα παντα... Μονο ενα βραδυ ενιωσα να με αναγουλιαζει λιγο το γιαουρτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...