Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

@Narcissa μια χαρά θα τα πάει το σκυλάκι σου με τον μπέμπη! Συνήθως τα σκυλιά είναι προστατευτικά με τα μωρά και τα παιδιά! Η καλύτερη νταντά θα γίνει... Χαχαχα! Εμείς είχαμε σκυλάκι από όταν ήμασταν πολύ μικρές κι εγώ και οι αδελφές μου! Τι να σου πω; Έτσι και μας μάλωνε η μητέρα μου, της αγριευε... Και γενικά απ' όσο έχω δει και από άλλες περιπτώσεις και απ' ότι έχω διαβάσει μια χαρά τα πάνε σκυλάκια και μωράκια! 

Σε άλλα νέα, πήγα το πρωί για Nst. Όλα καλά! Θα ξαναπάω Μ. Δευτέρα να ξανακάνω και να κάνω και εξετάσεις και Μ. Τρίτη πρώτα ο Θεός, μπαίνω για καισαρική... Μετράω τις ημέρες πλέον...????

Αμάν αμάν αμάν, να το και το δεύτερο μπεμπεδακι της ομάδας!! Με το καλό κι εσύ κορίτσι μου, εύχομαι όλα καλά να πάνε και σύντομα με το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!! Ήταν να μη γεννήσει η πρώτη ε; Αμέσως πήρατε φόρα! ??? Αχ τέτοια όμορφα, χαρμόσυνα νέα μπορούμε να έχουμε πάντα!! 

@Narcissa Κι εγώ πάντως συμφωνώ με την @Diwni καλύτερα να μην το πιέζεις να γίνει, όταν έρθει η ώρα θα σου δώσει το σήμα το μωρό πιστεύω. Ούτως ή άλλως και στις μέρες κι εβδομάδες μια χαρά είστε σε παίρνει κι άλλο να κάτσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και από εμένα!!

@Narcissaτι είναι αυτό το κοκτέιλ;;; Πρώτη φορά το ακούω!! Κι εγώ 3 νύχτες τώρα δεν κοιμάμαι τα βράδια από πόνους περιόδου, επειδή δεν μπορώ πια εύκολα να γυρίσω πλευρό και γενικά έχει δυσκολέψει πολύ η κατάστασή μου. 

@Madi85 με το καλό!!! Όλα να πάνε μια χαρά, που θα πάνε δλδ!! Και από εσένα περιμένουμε νέα. Και παλιά σκεφτόμουν ποια από τις 2 μας θα γεννήσει πρώτη. 

Εμείς πήγαμε σήμερα στο νοσοκομείο. 37+4 και η μικρή μας 3100 σχεδόν!!! Μεγαλώνει ταχύτατα!!! Όσον αφορά όλα αυτά που νιώθω, όλα καλά λέει ο γιατρός. Κάναμε και NST και δεν κατέγραψε τίποτα ανησυχητικό. Είναι όλοι πόνοι και οι ενοχλήσεις μου απόλυτα φυσιολογικές. Όπως το περιμέναμε δηλαδή. Οπότε παραμένω κι εγώ ήρεμη. Θα με δουν πάλι την επόμενη Τετάρτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ! Mε το καλό όλες μας!!!

@Angelmammy τελικά βιαστηκαμε λίγο παραπάνω εμείς... Χαχα!!! Τι καλά που τελικά δεν ήταν τίποτα τα πονακια που είχες! Ηρέμησες κι εσύ απ' αυτό το θέμα! 

@irened91 σε ευχαριστώ πολύ!!! Είδες; Τα αγόρια της ομάδας σαν να βιάζονται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!χθες που λετε ειχα ραντεβου για nst!αφου βλεπουμε οτι εχει ανεβασει παλμους..σκεφτομαστε μηπως αντι για Πεμπτη κανουμε εισαγωγη χθες..αφου αφηνουμε αλλη μια ωρα το nst οι παλμοι δεν επεφταν..οποτε πηραμε την αποφαση και καναμε εισαγωγη...αφου ξεκιναμε την διαδικασια των εξετασεων...με ενημερωνουν οτι πρεπει να κανουμε ολικη ναρκωση γιατι τα αιμοπεταλια μου ειναι χαμηλα..ανενδοτη εγω..κανουν μετρηση των αιμοπεταλιων με διαφορετικη μεθοδο και τελικα με αφηνουν να κανω επισκληριδιο...συνεχιζουμε με ορους καρδιογραφημα κλισμα..μπαινουμε στο χειρουργιο..δενουν χερια ποδια..βαζουν πιεσομετρο κτλ..και απτη στιγμη που ξεκιναει το χειρουργιο σε 6 λεπτα ακουω τον μπεμπακο μου...τον εξεταζει ο παιδιατρος..μου τον δινει στο στηθος και για τα επομενα 30 λεπτα που εμειναν για να τελειωσει η καισαρικη τα δακρυα ετρεχαν ποταμι...δεν μπορω να σας περιγραψω τη στιγμη με λογια...μεχρι σημερα πρπσπαθουμε να θηλασουμε..αλλα δεν εχουμε καταφερει 100%..και λογω του οτι ειναι μικρος 2430 του δινουμε και ξενο να παρει τα πανω του!!!

κοριτσια ευχομαι με το καλο και τα δικα σας μωρακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @Valfrag μου συγκινήθηκα !! Καλότυχο να είναι το μωράκι σας !! Πως είσαι σωματικά ? 

Σχετικά με τον θηλασμό δεν πειράζει αρκεί που το μωράκι είναι καλά στην υγεία του! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni δε φοβάμαι τη δική μου τη γιατρό, είναι πολύ υπομονετική και υπέρ του φυσιολογικού. Μάλιστα πριν καν μου το πει της είχα ξεκαθαρίσει από μόνη μου ότι αν δεν υπάρχει σοβαρός κίνδυνος για το μωρό μου ή εμένα δεν κάνω ούτε καισαρική ούτε πρόκληση! Φοβάμαι μην έχουμε καμιά επιπλοκή και δεν υπάρχει το κατάλληλο προσωπικό. Δεν το είχα σκεφτεί ότι θα είναι πιο ήσυχα όμως. Αν δεν έχει πολλές γέννες, θα είμαι και μόνη μου στο δωμάτιο! Η αλήθεια είναι ότι δε την αντέχω τη βαβούρα. 

@irened91 Μέρες ναι έχω ακόμα, μεθαύριο μπαίνω 39η. Δε θα ήθελα να ξεπεράσω τις 40 όμως γιατί θα ταλαιπωρηθούμε πολύ. Εγώ ρε κορίτσια βγήκα γιγαντομωρό, σχεδόν 4 κιλά. Βέβαια δεν ξεδιπλώθηκα πολύ από τότε ? Τι να πω, καμιά ωρίτσα περπάτημα μόνο κι ας έρθει όποτε είναι έτοιμος. Απορώ  βέβαια πώς συγκρατεί ο τράχηλος μου 1,5 εκατοστό 3 κιλά μωρό!

@Madi85 ναι κι εγώ πιστεύω ότι τελικά θα τα πάνε καλά. Τελευταία τον βρίσκω και πολύ συχνά να κοιμάται στο δωμάτιο του μπέμπη, λογικά θα είναι προστατευτικός απέναντί του! Με το καλό κι εσένα ο μπέμπης σου, όλα να σας πάνε τέλεια!!! ❤️

@Angelmammy το "κοκτέιλ" που ήπια είναι 2 κουταλιές της σούπας καστορέλαιο (το πόσιμο εννοείται γιατί υπάρχει κι άλλο), 200ml χυμός και μια κουταλιά της σούπας ταχίνι χτυπημένα στο μπλέντερ. Δεν πίστευα ότι θα κάνει κάτι, αλλά να που μου δυνάμωσε τις συσπάσεις τελικά. Μια χαρά κι εσένα η μπέμπα σου, πάνε σχεδόν μαζί με τον δικό μου! Εσένα το NST κατέγραψε συσπάσεις; Κι αν ναι, τις ένιωθες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Αχ @Valfrag μου συγκινήθηκα !! Καλότυχο να είναι το μωράκι σας !! Πως είσαι σωματικά ? 

Σχετικά με τον θηλασμό δεν πειράζει αρκεί που το μωράκι είναι καλά στην υγεία του! 

Χθες πονουσα..σημερα σηκωθηκα κανονικα κατεβηκα στη καφετερια ολα καλα!!Παρασκευη θα παμε σπιτι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa μουδεν χρειαζεται να εχεις αγχος!πρωτα απο ολα δεν αφηνουν τα μαιευτηρια χωρις προσωπικο!κανενας και πουθενα!οσο για το κοκτειλ μην το ξανα πιεις καλε μια χαρα εισαι οταν ειναι να ερθει το μωρακι θα ερθει!αν φε φοβασαι το γιατρο σου για καισαρικη λογω πασχα δε χρειαζεται να φοβασαι τιποτα!το σκυλακι σου ειναι αρσενικο??συνηθως τα αρσενικα αντιδρουν λιγακι αλλα πιστευω θα τα βρουνε!!!!

@Madi85 αντε με το καλο και εσυ!!!!!!ερχεται και ο δευτερος κυριος της παρεας!!!

@Angelmammy μια χαρα η μπεμπα!!!!μαλλον μετα το πασχα σε βλεπω εσενα!!!χαχαχαχα

@Valfrag εδω ετρεχαν τα δικα μου ματια οσο διαβαζα το μηνυμα σου!!!!!ελπιζω να εισαι καλα !!!μια χαρα ο μπεμπακος σου δεν πειραζει που δινεις γαλατακι προσπαθησε και με το θηλασμο οσο μπορεις και ολα καλα!!!!αχ και ακουγα προ εγκυμοσυνης που ελεγαν οτι μολις ειδαν το μωρο οι μανουλες εβαλαν τα κλαματα και δεν το καταλαβαινα και τωρα κλαιω και μονο που το ακουω!!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag συγκινήθηκα!! Ειδικά εκεί που για μισή ώρα έκλαιγες, με έπιασαν κι εμένα τα ζουμια! Να είναι γερό το μωράκι σου και τυχερό! 

@Narcissa κατέγραψε 2-3 συσπάσεις αλλά εγώ δεν τις ένιωσα. Ένιωθα όμως πολύ έντονους πόνους περιόδου. Λογικά δεν είναι η ώρα μας ακόμα. Αλλά η μαία που μου έκανε το NST μου είπε ότι δεν έχει σημασία αυτό το 20λεπτο γιατί μπορεί να είναι όλα ήρεμα και το βράδυ πχ να ξεκινήσει ο τοκετός. Ποτέ δεν ξέρεις πότε θα είναι έτοιμο ένα μωράκι να βγει έξω. Πάντως, όταν θα είναι έτοιμο θα το καταλάβω. 

@Madi85 & @stasa199 είμαι ψυχολογικά λίγο πιο ήρεμη, ναι! Αλλά και πριν πίστευα ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό, οπότε η επιβεβαίωση με χαλάρωσε. Μάλιστα, για τους πόνους στο ισχίο και τους πόνους περιόδου κλπ μου είπε ότι είμαστε σε πολύ καλό δρόμο. Τους θέλουμε λέει αυτούς τους πόνους. Μόνο αν δω ροζ ή αν πονάω πολύ ή αν σπάσουν τα νερά να πάω στο νοσοκομείο. Έχει και πολύ καλή θέση η μικρή και ελπίζω να μείνει έτσι. 

@stasa199 λες να γεννήσω μετά το Πάσχα;;; Πολύ πιθανόν αν πάρει η μικρή όλες τις τις εβδομάδες. Αλλά μην καθυστερήσει και πολύ, ε;; Χαχαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag Καλά βρε κορίτσι μου κι εγώ συγκινήθηκα τι να πω!! Κι εμείς τωρα που βάζουμε τα κλάματα, σκέψου τι έχει να γίνει όταν γεννησουμε με το καλό κι εμείς!! ?? Με το θηλασμό νταξει θα τα καταφέρετε είναι αρχή ακόμα!! Αφού σηκώθηκες και πήγες και στην καφετέρια τότε τέλεια!! Ανά πόσες ώρες στον φέρνουν;

@Narcissa χαχαχα εντάξει θα γίνει στην ώρα του μην αγχώνεσαι! Κι εγώ αύριο μπαίνω στην 37η κι έχω το ραντεβού στο γιατρό να δούμε τι γίνεται. Καλέ νιώθω ότι είμαι η μόνη που δεν είχα συχνά ραντεβού στο γιατρο ?? 

Να σας πω την αλήθεια μου βρε κορίτσια αγχώνομαι που πλησιάζει η ώρα και δεν ξερω πότε θα είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

@Valfrag Καλά βρε κορίτσι μου κι εγώ συγκινήθηκα τι να πω!! Κι εμείς τωρα που βάζουμε τα κλάματα, σκέψου τι έχει να γίνει όταν γεννησουμε με το καλό κι εμείς!! ?? Με το θηλασμό νταξει θα τα καταφέρετε είναι αρχή ακόμα!! Αφού σηκώθηκες και πήγες και στην καφετέρια τότε τέλεια!! Ανά πόσες ώρες στον φέρνουν;

@Narcissa χαχαχα εντάξει θα γίνει στην ώρα του μην αγχώνεσαι! Κι εγώ αύριο μπαίνω στην 37η κι έχω το ραντεβού στο γιατρό να δούμε τι γίνεται. Καλέ νιώθω ότι είμαι η μόνη που δεν είχα συχνά ραντεβού στο γιατρο ?? 

Να σας πω την αλήθεια μου βρε κορίτσια αγχώνομαι που πλησιάζει η ώρα και δεν ξερω πότε θα είναι!! 

Να μην αγχωνεσαι καθολου κοριτσι.Εγω είμαι 35 κ 3 κ ο γιατρος μ με ειδε στις 33 εβ.Τωρα θα παω στις 37 να με δει αθηνα γιατι μενω επαρχια κ τοτε θα παω να μεινω στους δικους μ αθηνα μεχρι να γεννησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειχα γραφτει στο babyspace ένα μηνα πριν κ προχθες μου εφεραν ένα πακετο με δειγματακια.Δεν περιμενα να το στειλουν γιατι κ στην κορη μου ειχα στειλει κ δεν το πηρα ποτε.Ειχε μεσα μια πιπιλα νουκ μια μαμ κατι κουπόνια για βρεφικα παιχνίδια,κατι χαπακια που βοηθουν στη παραγωγη γαλακτος για θηλασμο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να τα παρω κ μια μπυρα αμστελ (!) 0% αλκοολ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Κοριτσια ειχα γραφτει στο babyspace ένα μηνα πριν κ προχθες μου εφεραν ένα πακετο με δειγματακια.Δεν περιμενα να το στειλουν γιατι κ στην κορη μου ειχα στειλει κ δεν το πηρα ποτε.Ειχε μεσα μια πιπιλα νουκ μια μαμ κατι κουπόνια για βρεφικα παιχνίδια,κατι χαπακια που βοηθουν στη παραγωγη γαλακτος για θηλασμο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να τα παρω κ μια μπυρα αμστελ (!) 0% αλκοολ.

Αχαχαχα αλήθεια; Εμένα μου το έδωσαν στην κλινική που θα γεννήσω όταν είχα πάει για τον υπέρηχο Β επιπέδου και είχε μέσα κρεμουλες για μας δωρεάν δείγματα, ένα μπιμπερό Philips Avent, κάνα 2 εκπτωτικά κουπόνια και διαφημιστικά φυλλάδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Κοριτσια ειχα γραφτει στο babyspace ένα μηνα πριν κ προχθες μου εφεραν ένα πακετο με δειγματακια.Δεν περιμενα να το στειλουν γιατι κ στην κορη μου ειχα στειλει κ δεν το πηρα ποτε.Ειχε μεσα μια πιπιλα νουκ μια μαμ κατι κουπόνια για βρεφικα παιχνίδια,κατι χαπακια που βοηθουν στη παραγωγη γαλακτος για θηλασμο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να τα παρω κ μια μπυρα αμστελ (!) 0% αλκοολ.

Χαχαχα!! Αλήθεια;;;; Μπύρα;;;;

Κι εγώ έχω κάνει αίτηση πάνω από μήνα αλλά δεν έχω λάβει τίποτα ακόμα. Λες να με ξεχάσανε όπως εσένα στο πρώτο σου παιδάκι;;; 

@irened91 θα συμφωνήσω, μην άγχεσαι καθόλου. Κι εμένα μια φορά το μήνα ή στις 5 εβδομάδες με έβλεπε ο γιατρός. Τώρα που είμαι στον 9ο με βλέπουν κάθε εβδομάδα. Θυμάμαι μάλιστα που μέχρι να τη νιώθω κάθε μέρα και κάθε στιγμή να με κλωτσάει, πέθαινα από την αγωνία μου αν είναι καλά. Έλεγα ότι 1 φορά το μήνα είναι πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα. Χαχα! Πώς πέρασε ο καιρός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Χαχαχα!! Αλήθεια;;;; Μπύρα;;;;

Κι εγώ έχω κάνει αίτηση πάνω από μήνα αλλά δεν έχω λάβει τίποτα ακόμα. Λες να με ξεχάσανε όπως εσένα στο πρώτο σου παιδάκι;;; 

@irened91 θα συμφωνήσω, μην άγχεσαι καθόλου. Κι εμένα μια φορά το μήνα ή στις 5 εβδομάδες με έβλεπε ο γιατρός. Τώρα που είμαι στον 9ο με βλέπουν κάθε εβδομάδα. Θυμάμαι μάλιστα που μέχρι να τη νιώθω κάθε μέρα και κάθε στιγμή να με κλωτσάει, πέθαινα από την αγωνία μου αν είναι καλά. Έλεγα ότι 1 φορά το μήνα είναι πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα. Χαχα! Πώς πέρασε ο καιρός... 

Eτσι μου εχει πει κ εμενα.Να το νιώθω συχνα.Αν είναι ησυχο να τρωω λιγο σοκολοτα η κατι παγωμενο για να ξυπναει.Η κορη μου ολη μερα κοιμοταν.Τωρα ο μπεμπης σε ησυχια δεν καθεται.Ολη μερα κ ολη νυχτα δινει κλωτσιες.Μαλλον θα γινει ποδοσφαιριστης σαν τον μπαμπα του.χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Κοριτσια ειχα γραφτει στο babyspace ένα μηνα πριν κ προχθες μου εφεραν ένα πακετο με δειγματακια.Δεν περιμενα να το στειλουν γιατι κ στην κορη μου ειχα στειλει κ δεν το πηρα ποτε.Ειχε μεσα μια πιπιλα νουκ μια μαμ κατι κουπόνια για βρεφικα παιχνίδια,κατι χαπακια που βοηθουν στη παραγωγη γαλακτος για θηλασμο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να τα παρω κ μια μπυρα αμστελ (!) 0% αλκοολ.

Με μπύρα 0% θα το κάψουμε, κυρ- Στέφανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Eτσι μου εχει πει κ εμενα.Να το νιώθω συχνα.Αν είναι ησυχο να τρωω λιγο σοκολοτα η κατι παγωμενο για να ξυπναει.Η κορη μου ολη μερα κοιμοταν.Τωρα ο μπεμπης σε ησυχια δεν καθεται.Ολη μερα κ ολη νυχτα δινει κλωτσιες.Μαλλον θα γινει ποδοσφαιριστης σαν τον μπαμπα του.χαχαχα

Άσχετο αλλά εσύ είσαι με το ψευδώνυμο Rnmi, σωστά;; Απλά άλλαξες όνομα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η KONSTANTIA είπε:

Με μπύρα 0% θα το κάψουμε, κυρ- Στέφανε!!!

Εχει και λεμονι μεσα.Οταν το ειπα στον αντρα μου με κοροιδευε ωσπου του την εδειξα και την ηπιε!Χαχαχαχα.Χαλια ηταν μου ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω  ειχα κανει την αιτηση αλλα δεν εχει ερθει κατι ακομα!!

@irened91  μην αγχωνεσαι!εμενα απο τη  αρχη με ειχε καθε 3 και στις 37 θα αρχισω να πηγαινω καθε βδομαδα!εφοσον τα καταλαβαινουμε τωρα ειμαι πιο ηρεμη!

Εμενα παλι βρε κοριτσια δεν κουνιεται με τα γλυκα!με τα μακαρονια αρχιζει και δε σταματαει !!και γενικα δεν εχω βρει κατι αλλο να την ξυπναει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Άσχετο αλλά εσύ είσαι με το ψευδώνυμο Rnmi, σωστά;; Απλά άλλαξες όνομα;; 

Δεν αλλαξα ονομα,λογαριασμο αλλαξα.Μαλλον λογω εγκυμοσύνης θα πω  ξεχναω πραγματα.Δεν μπορουσα να βρω το μειλ κ τον κωδικο που ειχα βαλει αστα.Γενικα εχω μια αφηρημαδα κατι κενα μνημης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Εχει και λεμονι μεσα.Οταν το ειπα στον αντρα μου με κοροιδευε ωσπου του την εδειξα και την ηπιε!Χαχαχαχα.Χαλια ηταν μου ειπε

Δλδ και radler και 0%! Η Buckler πάλι είναι μια χαρά, πίνεται ευχάριστα και εκτός εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Δεν αλλαξα ονομα,λογαριασμο αλλαξα.Μαλλον λογω εγκυμοσύνης θα πω  ξεχναω πραγματα.Δεν μπορουσα να βρω το μειλ κ τον κωδικο που ειχα βαλει αστα.Γενικα εχω μια αφηρημαδα κατι κενα μνημης.

Χαχαχαχα!! Κλαίω!! 

@stasa199 να ξέρεις ότι εμένα ποτέ μα ποτέ δεν κλωτσάει με τα γλυκά. Με οοοολα τα υπόλοιπα όμως αντιδρά. Με φαγητό κυρίως. Α! Και με φρούτα. Είναι της υγιεινής διατροφής το παιδί μου! Χαχα! 

@KONSTANTIA για την buckler έχω ακούσει από πολλές μανούλες τα καλύτερα! Αλλά δεν έτυχε να τη δοκιμάσω ακόμα. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Angelmammy είπε:

Χαχαχαχα!! Κλαίω!! 

@stasa199 να ξέρεις ότι εμένα ποτέ μα ποτέ δεν κλωτσάει με τα γλυκά. Με οοοολα τα υπόλοιπα όμως αντιδρά. Με φαγητό κυρίως. Α! Και με φρούτα. Είναι της υγιεινής διατροφής το παιδί μου! Χαχα! 

@KONSTANTIA για την buckler έχω ακούσει από πολλές μανούλες τα καλύτερα! Αλλά δεν έτυχε να τη δοκιμάσω ακόμα. :-)

Αυτήν έπινα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, και ενδιάμεσα στις εγκυμοσύνες αλλά και τώρα! Όποιος την δοκίμασε μου είπε ότι δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από αυτές με αλκοόλ! Βέβαια προυπόθεση είναι να σου αρέσει η μπύρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ πηγα για ψωνια προχθες σουπερ μαρκετ κ ξεχασα το πιν της καρτας κ αναγκαστηκε η κοπελα στο ταμειο να περναει κάθε 25 ευρω για να περναει ανεπαφη η καρτα.Αχ θεε μου.Ας μην σας πω τι ουρα δημιουργησα και πως με κοιτουσαν ολοι...Τι να κανουμε ρε κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...