Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Narcissa είπε:

Κορίτσια ζήλεψα και ανεβάζω κι εγώ κοιλιά! Cute μπορεί να μην είναι, αλλά την αγαπώ χαχαχ ?

 53489124_2305218396389062_4402517490454757376_n.thumb.jpg.92e814de32506189dce790fdbbe6b4d2.jpg

Οοοοο μεγάλη ωραία κοιλίτσα!!!! Εμ... 34 η εβδομάδα είστε κυρία μου. Τι περιμένετε;;; Μια χαρά!! Άντε με το καλό να βγουν γερά μωράκια από όλες τις κοιλιτσες μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Narcissa ειναι πολυ γλυκουλα η κοιλίτσα σου  ??????!!!!!!!!!!Καλά έκανες και την ανέβασες και εσύ!!!!εσυ εχεις και καλυτερο φοντο απο εμενα!!χαχαχαχα 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

@Narcissa ειναι πολυ γλυκουλα η κοιλίτσα σου  ??????!!!!!!!!!!Καλά έκανες και την ανέβασες και εσύ!!!!εσυ εχεις και καλυτερο φοντο απο εμενα!!χαχαχαχα 

 

 

Εντάξει γλυκ-ούλα και κοιλ-ίτσα δε τη λες! ? Με δυσκολεύει αρκετά πλέον, αλλά δε με πειράζει καθόλου, σημασία έχει να είναι καλά τα μωράκια μας! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa Και κοιλίτσα και γλυκούλα!!!  Είναι πολύ όμορφη!!! Νομίζω έχουν το ίδιο μέγεθος οι κοιλιες μας!!! Μεγαλώνουν τα μωρά μας!!! ? Με το καλό να έρθουν στην ώρα τους, γερά για όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

Κορίτσια ζήλεψα και ανεβάζω κι εγώ κοιλιά! Cute μπορεί να μην είναι, αλλά την αγαπώ χαχαχ ?

 53489124_2305218396389062_4402517490454757376_n.thumb.jpg.92e814de32506189dce790fdbbe6b4d2.jpg

Πως να μην αγαπήσεις την κοιλίτσα σου αφού μέσα βρίσκεται το παιδάκι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

Κορίτσια ζήλεψα και ανεβάζω κι εγώ κοιλιά! Cute μπορεί να μην είναι, αλλά την αγαπώ χαχαχ ?

 53489124_2305218396389062_4402517490454757376_n.thumb.jpg.92e814de32506189dce790fdbbe6b4d2.jpg

Πολύ ωραία είσαι !! Και η κούνια φοβερή !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Narcissa είπε:

 ?

Να μαι κι εγώ κορίτσια ! Σε μια εβδομάδα μπαίνω στον 8ο . Ποσο θα πάει η κοιλιά στον 9ο ;; 

Ακόμη δεν μου έχει ξεκολλήσει κ κάνω παράθεση στο μήνυμα της narcissa.

received_160508161533411.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Να μαι κι εγώ κορίτσια ! Σε μια εβδομάδα μπαίνω στον 8ο . Ποσο θα πάει η κοιλιά στον 9ο ;; 

Ακόμη δεν μου έχει ξεκολλήσει κ κάνω παράθεση στο μήνυμα της narcissa.

received_160508161533411.jpeg

Ομορφη κοιλιτσα Μαρακι!!! Μια χαρα μας βρισκω ολες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αν κολλαει και σας εμφανιζει στο μηνυμα σας το προηγουμενο σας ταγκ.... κατω κατω στο μηνυμα την ωρα που το γραφεις βγαζει ενα clear editor. Το πατατε και καθαριζει τα προηγουμενα για να γραψετε τα νεα! Τρωει κολληματα αυτες τις μερες το site. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Κοριτσια αν κολλαει και σας εμφανιζει στο μηνυμα σας το προηγουμενο σας ταγκ.... κατω κατω στο μηνυμα την ωρα που το γραφεις βγαζει ενα clear editor. Το πατατε και καθαριζει τα προηγουμενα για να γραψετε τα νεα! Τρωει κολληματα αυτες τις μερες το site. 

Καλά που το είπες από χθες δημοσιεύω ότι να ναι !! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@paradisebird με άγγιξε πολύ αυτό που είπες. Το παιδάκι μου... Ήρθε τόσο αναπάντεχα αυτή η εγκυμοσύνη που ακόμα νομίζω δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι θα γίνω μαμά! 

@marakineos μια χαρά είσαι, σούπερ! Εγώ δεν τολμάω να βάλω τίποτα στενό!

Λοιπόν κορίτσια με την πολύτιμη βοήθειά σας παρήγγειλα και όλα τα λευκά είδη! Και περνάμε στο κεφάλαιο ρούχα... Έχω γράψει τα εξής:

  • 12 εσώρουχα φορμάκια 
  • 10 φορμάκια ύπνου
  • 5 φορμάκια εξόδου
  • 8 ζευγάρια καλτσάκια / παπουτσάκια αγκαλιάς
  • 2 σκουφάκια ύπνου
  • 2 γαντάκια ύπνου
  • 2 ζακετάκια
  • 2 καπελάκια

Εδώ νομίζω ήμουν πιο εγκρατής! Any thoughts??? Ξέχασα κάτι;

Για προϊόντα περιποίησης δε θα σας πολυζαλίσω, είμαι παιδί της Frezyderm ? Έχει δοκιμάσει καμία κοπέλα το βρεφικό απορρυπαντικό;

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos Τι όμορφη κοιλίτσα!!! Με το καλό ένα γερό μωράκι!!! 

@Narcissa μου, νομίζω είναι μια χαρά αυτά που έχεις γράψει. Με το καλό να τα φορέσει το μωράκι σου!!! Άντε, ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά να τα υποδεχτούμε!!! ??❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos μια χατα ειναι η κοιλίτσα σου για τ μήνα που είσαι βρε!!

@Narcissa καλές οι αγορές σου. Παπουτσάκια αγκαλιάς μην πάρεις 8 ζευγάρια. Αχρείαστα θα πάνε. Πάρε 2 άμα θες κ αυτά αν τα βάλει. Κ δ βολεύουν Κ δ έχει κάποιο σκοπό η χρήση τους. Ειδικά τ καλοκαίρι με ένα κορμάκι θα είναι μόνο τ μωρο.

Από τη frezyderm η κρέμα συγκαματος εξαιρετική δ την αλλάζω. Τ αφρόλουτρο τελικά πολύ μέτριο σε σχέση με άλλα. Τώρα πήρα της mustela να δοκιμάσω για τ μωρο κ μετά θα τ γυρίσω αε προδερμ η pharmasept που είναι εξαιρετικά. Το απορρυπαντικό μια απάτη μην τ πάρεις καν. Όλα τα άλλα προϊόντα π έχω δοκιμάσει εξαιρετικά. Έχουμε δοκιμάσει τ λάδι για τη νινιδα, θαυμάσιο, το crilen για τα κουνούπια, το after  nip για τα τσιμπήματα κ την κρεμα σώματος. Όλα πολύ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!εμας αρχικα τη Τεταρτη θα μας φερουν τα πραγματα του δωματιου κουνια..σιφινιερα..μπανακι..καροτσι και ανυπομονω!!και παρηγγειλα online τις πρωτες πανες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Να μαι κι εγώ κορίτσια ! Σε μια εβδομάδα μπαίνω στον 8ο . Ποσο θα πάει η κοιλιά στον 9ο ;; 

Ακόμη δεν μου έχει ξεκολλήσει κ κάνω παράθεση στο μήνυμα της narcissa.

received_160508161533411.jpeg

Με το καλό!!! Ζηλεύω τις κοιλίτσες σας κοριτσάκια μου..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!εμας αρχικα τη Τεταρτη θα μας φερουν τα πραγματα του δωματιου κουνια..σιφινιερα..μπανακι..καροτσι και ανυπομονω!!και παρηγγειλα online τις πρωτες πανες!!

Με γεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύντομα Μ ένα μωράκι εύχομαι @paradisebird μέσα από την καρδιά μου ! 

Κορίτσια όλες σας ευχαριστώ ! 

@Diwni κ @Narcissa νομίζω πως αφρολουτρ ο θα πάρω σίγουρα της pharmasept λόγω μυρωδιάς αν κ φαντάζομαι όλα αυτά κάπως έτσι μυρίζουν ! 

@Valfrag πολύ ωραία η διαδικασία εμείς χθες στήσαμε την κούνια κ χάρηκα πάρα πολύ. Έχει έρθει κ η συρταριερα μένει να στηθεί κ αυτή κ με κάποιες λεπτομέρειες ακόμη έτοιμη η φωλιτσα.

Από ποιο site παρηγγειλες πάνες ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Σύντομα Μ ένα μωράκι εύχομαι @paradisebird μέσα από την καρδιά μου ! 

Κορίτσια όλες σας ευχαριστώ ! 

@Diwni κ @Narcissa νομίζω πως αφρολουτρ ο θα πάρω σίγουρα της pharmasept λόγω μυρωδιάς αν κ φαντάζομαι όλα αυτά κάπως έτσι μυρίζουν ! 

@Valfrag πολύ ωραία η διαδικασία εμείς χθες στήσαμε την κούνια κ χάρηκα πάρα πολύ. Έχει έρθει κ η συρταριερα μένει να στηθεί κ αυτή κ με κάποιες λεπτομέρειες ακόμη έτοιμη η φωλιτσα.

Από ποιο site παρηγγειλες πάνες ? 

Κοιτα ιδιες τιμες εχει σχεδον στο superpanes , στο makeupworld τα μεταφορικα μονο διαφερουν..και παρηγγειλα απο pharmacy295 που ειναι κοντα μου να παμε να τα παρουμε απο εκει!και για αγορες πανω απο 50€ εχει και εκπτωση με το cosmote deals for u

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!

@Diwni το απορρυπαντικό της Frezyderm γιατί δε σου άρεσε; Ποιο μου προτείνεις; Κοιτάω να βρω κάποιο που να καθαρίζει καλά και να μυρίζει μωρουδίλα ☺️

@Valfrag @marakineos με γεια τα πραγματάκια σας! Περιμένουμε κι εμείς διάφορα αυτή την εβδομάδα και ανυπομονώ να το τελειώσουμε το δωμάτιο να κάθομαι να το χαζεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Να μαι κι εγώ κορίτσια ! Σε μια εβδομάδα μπαίνω στον 8ο . Ποσο θα πάει η κοιλιά στον 9ο ;; 

Ακόμη δεν μου έχει ξεκολλήσει κ κάνω παράθεση στο μήνυμα της narcissa.

received_160508161533411.jpeg

Είναι πολύ ωραία και η δική σου κοιλίτσα!!!!!???

Πραγματικά πάντα μου άρεσαν οι εγκυουλες Ε τώρα μ'αρέσουν λίγο πάρα πάνω!!!!!

Θύμισε μου τι πητ έχεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Είναι πολύ ωραία και η δική σου κοιλίτσα!!!!!???

Πραγματικά πάντα μου άρεσαν οι εγκυουλες Ε τώρα μ'αρέσουν λίγο πάρα πάνω!!!!!

Θύμισε μου τι πητ έχεις??

Βάση περιόδου 3/6 , σύμφωνα με τον τελευταίο υπέρηχο 27/5 ! 

Νιώθω πως είναι μεγάλη η κοιλίτσα μου και αναρωτιέμαι πόση θα γίνει !! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa είσαι λογικά κοντά με εμένα οπότε θα σου πω τι πήρα και εγώ για τη μπέμπα μου για να δεις και εσύ τι να πάρεις...

  • 12 εσώρουχα φορμάκια -να πάρεις σε διάφορα νούμερα όμως 
  • 10 φορμάκια ύπνου- εγώ δεν πήρα τόσα πηρα το πολύ 4
  • 5 φορμάκια εξόδου- πήρα ρουχαλάκια 
  • 8 ζευγάρια καλτσάκια / παπουτσάκια αγκαλιάς -πήρα καλτσακια μονο
  • 2 σκουφάκια ύπνου- δεν πήρα Δεν νομζιω να χρειάζεται θα έχει πιάσει ζέστη 
  • 2 γαντάκια ύπνου -το ίδιο με τα σκουφακια
  • 2 ζακετάκια
  • 2 καπελάκια -ούτε καπελάκια πήρα...μου κάνανε δώρο ένα αλλά θα είναι τόσο μικρά που δεν νομίζω ότι θα τα βάλουν.. 

όσο για τα σαμπουαν και εγώ freezydearm θα πάρω για αρχή και μετά βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Βάση περιόδου 3/6 , σύμφωνα με τον τελευταίο υπέρηχο 27/5 ! 

Νιώθω πως είναι μεγάλη η κοιλίτσα μου και αναρωτιέμαι πόση θα γίνει !! ??

Μαζί είμαστε!!Εγώ 26/6 αλλά με την β επιπέδου 27!Θα δείξει τώρα!τώρα θα μεγαλώσουν λιγάκι ακόμα για κανένα μήνα πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...