Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

Ειναι οι βδομαδες λοιπον τωρα που μια μια ολες με τη σειρα καναμε ή θα κανουμε αυχενικη!!! Μονο ευχαριστα να ακουμε κοριτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Πώς είστε? Εγώ από αναγούλες σχεδόν ξεμπέρδεψα και νιώθω καλά! Κοριτσια περιμένουμε νέα απτις αυχενικές! Πολλά φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η katrinaki είπε:

Καλησπέρα! Πώς είστε? Εγώ από αναγούλες σχεδόν ξεμπέρδεψα και νιώθω καλά! Κοριτσια περιμένουμε νέα απτις αυχενικές! Πολλά φιλιά σε όλες!

Μπράβο!! Άντε και στα δικά μας με τις ναυτίες και τους εμετούς... 

Τώρα απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε βρε κορίτσια με τις αυχενικές σας;; Περιμένουμε νέα!! 

Εγώ τη Δευτέρα θα πάρω και τα αποτελέσματα από την αιματολογική (Παπ α). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, τελειώσαμε και με την αυχενική, όλα καλά πήγαν δόξα τω Θεώ!! Έκανα και την Παπ ά και θα πάρω αποτελέσματα από βδομάδα. Είμαστε 62 γραμμάρια και χοροπηδούσε σαν το κατσίκι το μικρό μας!! Ρίξαμε πολύ γέλιο, δεν καθόταν για να το μετρήσει ο γιατρός ??. Στις 29 θα μάθουμε και το φυλο!! @Valfrag Αντε τώρα σειρά σας μόλις τελειώσετε να μας πείτε τα δικά σας νέα!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι για όλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η katrinaki είπε:

Καλησπέρα! Πώς είστε? Εγώ από αναγούλες σχεδόν ξεμπέρδεψα και νιώθω καλά! Κοριτσια περιμένουμε νέα απτις αυχενικές! Πολλά φιλιά σε όλες!

Ελπιζω να ξεμπερδέψω κι εγώ σύντομα απ' τις αναγούλες, χθες που με ζύγισε ο γιατρός έχασα 2 κιλά σε 3 βδομάδες. Όχι ότι είναι απαραίτητα κακό δηλαδή, αλλά είναι πολύ δυσάρεστο ρε παιδί μου, ότι τρώω δε μένει πάνω από μισάωρο τις περισσότερες φορές!! Αλλά είπαμε, υπομονή για τα ζουζούνια μας. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Τι έγινε βρε κορίτσια με τις αυχενικές σας;; Περιμένουμε νέα!! 

Εγώ τη Δευτέρα θα πάρω και τα αποτελέσματα από την αιματολογική (Παπ α). 

@Angelmammy καλησπερα,δευτέρα εχω αυχενικη. θα σας ενημερωσω.

καλη επιτυχια με τα αποτελεσματα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει κ η δικη μου αυχενικη!!!!ολα τελεια!!!!ευτυχως ειχε καλη θεση προλο που δεν ηταν υπερκινητικο ( και ειχα φαει και σοκολατα) περιμενουμε να βγει και το pap a τωρα!!μας ειπαν μαλλον αγορι αλλα μη το δενουμε κι ολας!!!? απλα ακομα δεν εχει υποχωρησει μια μικρη περιφερειακη αποκολληση που ειχα και θα πρεπει μεχρι 20/11 να μεινω σπιτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irened91 @Valfrag  χαιρομαστε ολες νομιζω που ακουμε καλα νεα απο αυχενικες!!! Αντε και στα δικα μας? Σε λιγο καιρο να εχουμε ξεμπερδεψει ολες και μετα να αρχισουμε να λεμε αν εχουμε αγορια ή κοριτσια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Valfrag είπε:

Παει κ η δικη μου αυχενικη!!!!ολα τελεια!!!!ευτυχως ειχε καλη θεση προλο που δεν ηταν υπερκινητικο ( και ειχα φαει και σοκολατα) περιμενουμε να βγει και το pap a τωρα!!μας ειπαν μαλλον αγορι αλλα μη το δενουμε κι ολας!!!? απλα ακομα δεν εχει υποχωρησει μια μικρη περιφερειακη αποκολληση που ειχα και θα πρεπει μεχρι 20/11 να μεινω σπιτι!!

@Valfragαντε μπραβο,με το καλο!! εγω εχω τη δευτερα μεσημερι την αυχενικη και λογικα θα παω το απογευμα για την αιματολογικη γιατι μεσημεριατικα ειναι κλειστο το αιματολογικο.πειραζει που θα την κανω καποιες ωρες μετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια. Εγώ έκανα την Τρίτη που μας πέρασε Αυχενική όλα καλα. Τώρα περιμένω την Papp a άλλα την προηγ φορά συνεπιπτε με τις τιμές της αυχενικής. Φυλο δ είδαμε ακόμη. Την επόμενη φορά μας είπε ότι θα μας πει σιγουρα. Για κοριτσάκι το κόβω κ αυτό. Αν κ έχω μια αδυναμία στα αγοράκια θέλω να είναι κοριτσάκι να χει αδερφούλα η ταρζανιτσα μου. Από συμπτώματα μηδέν. Δεν νιώθω έγκυος, πολλές φορές ξεχνάω πως είμαι κιολαε. Αλλά έχω ήδη ένα μωρό να τρέχω από πίσω του οπότε χρόνος για χαλάρωση μηδέν.

@Katya81 Όχι δ πειράζει. Εγώ επειδή δ μ βρίσκανε φλέβα έδωσα την επόμενη τ πρωί. Καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κοριτσια. Εγώ έκανα την Τρίτη που μας πέρασε Αυχενική όλα καλα. Τώρα περιμένω την Papp a άλλα την προηγ φορά συνεπιπτε με τις τιμές της αυχενικής. Φυλο δ είδαμε ακόμη. Την επόμενη φορά μας είπε ότι θα μας πει σιγουρα. Για κοριτσάκι το κόβω κ αυτό. Αν κ έχω μια αδυναμία στα αγοράκια θέλω να είναι κοριτσάκι να χει αδερφούλα η ταρζανιτσα μου. Από συμπτώματα μηδέν. Δεν νιώθω έγκυος, πολλές φορές ξεχνάω πως είμαι κιολαε. Αλλά έχω ήδη ένα μωρό να τρέχω από πίσω του οπότε χρόνος για χαλάρωση μηδέν.

@Katya81 Όχι δ πειράζει. Εγώ επειδή δ μ βρίσκανε φλέβα έδωσα την επόμενη τ πρωί. Καλά αποτελέσματα.

@Diwni σ'ευχαριστω!! 

Κι εγώ από συμπτώματα δε νιώθω τίποτα ,μόνο μέχρι την δέκατη εβδομάδα υπνηλία.τωρα ούτε και αυτό !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valfrag είπε:

@Katya81 δε το ξερω καθολου αυτο.. εγω την εκανα στο μητερα κ καπακι μ πηραν αιμα! 

@Valfrag απ' ότι μου είπανε δεν υπάρχει πρόβλημα.θα ρωτήσω κι εκεί που θα βρίσκομαι και θα μου πουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag & @Diwni πολύ ευχάριστα και τα δικά σας τα νέα!! Άντε βρε κορίτσια όλες με το καλό να πάρουμε και τα papp a ώστε να ηρεμήσουμε. 

Δεν ξέρετε πόσο σας ζηλεύω όσες δεν έχετε συμπτώματα ναυτίας και εμετού. Εγώ παρακαλάω να νιώσω καλύτερα επιτέλους. Είμαι μείον 2 μισή κιλά απ' ότι οταν ξεκίνησε η εγκυμοσύνη μου και μένω σταθερή (χωρίς να αδυνατίζω ή να παχαίνω) εδώ και λίγες εβδομάδες. Αφού να φανταστείτε, έβαλα τον άντρα μου να  ζυγιστεί γιατί νόμιζα ότι  είχε κολλήσει η ζυγαριά. Χαχαχα!! Δυσκολεύομαι πααααααααρα πολύ με το στομάχι μου. Που θα πάει; Θα περάσει!! 

Απ' όσο έχω καταλάβει όλες καλά νιώθετε εκτός από εμένα και την @irened91.... 

@Katya81 δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Μην ανησυχείς. :-)

Καλά αποτελέσματα σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

@Valfrag & @Diwni πολύ ευχάριστα και τα δικά σας τα νέα!! Άντε βρε κορίτσια όλες με το καλό να πάρουμε και τα papp a ώστε να ηρεμήσουμε. 

Δεν ξέρετε πόσο σας ζηλεύω όσες δεν έχετε συμπτώματα ναυτίας και εμετού. Εγώ παρακαλάω να νιώσω καλύτερα επιτέλους. Είμαι μείον 2 μισή κιλά απ' ότι οταν ξεκίνησε η εγκυμοσύνη μου και μένω σταθερή (χωρίς να αδυνατίζω ή να παχαίνω) εδώ και λίγες εβδομάδες. Αφού να φανταστείτε, έβαλα τον άντρα μου να  ζυγιστεί γιατί νόμιζα ότι  είχε κολλήσει η ζυγαριά. Χαχαχα!! Δυσκολεύομαι πααααααααρα πολύ με το στομάχι μου. Που θα πάει; Θα περάσει!! 

Απ' όσο έχω καταλάβει όλες καλά νιώθετε εκτός από εμένα και την @irened91.... 

@Katya81 δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Μην ανησυχείς. :-)

Καλά αποτελέσματα σε όλες μας! 

Άστα μην τα συζητάς κορίτσι μου, αυτή την εβδομάδα η αλήθεια είναι με εξάντλησε, αλλά όπως λες κι εσύ θα περάσει που θα πάει. Κορίτσια χωρίς ενοχλήσεις σας ζηλεύω κι εγώ λίγο να ξέρετε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy με πηρε η γυναικολογος βγηκε και το papp a ολα αψογα!παει και αυτο!

γενικα απο συμπτωματα εκτος απο αραιες αναγουλες δεν εχω τιποτα αλλο ευτυχως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

@Angelmammy με πηρε η γυναικολογος βγηκε και το papp a ολα αψογα!παει και αυτο!

γενικα απο συμπτωματα εκτος απο αραιες αναγουλες δεν εχω τιποτα αλλο ευτυχως!!

Τέλεια τα νέα σου!! Συγχαρητήρια!!! Εγώ Δευτέρα θα σας πω. 

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα του papp a. Δόξα τω Θεώ! Όλα μια χαρούλα. Ουφ!! Μου έφυγε ένα βάρος. 

 

Μπραβοοο!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, οσες τελειωνετε με την αυχενικη αρχιζετε να ανακοινωνετε την εγκυμοσυνη και σε αλλους περα απ τους πολυ δικους σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Κοριτσια, οσες τελειωνετε με την αυχενικη αρχιζετε να ανακοινωνετε την εγκυμοσυνη και σε αλλους περα απ τους πολυ δικους σας; 

Εγώ ναι! Άσε που εδώ και μια εβδομάδα φαίνεται. Έκανα μέσα σε μια μέρα ξαφνικά κοιλίτσα φουσκωμένη. Η οποία δε ρουφιέται κιόλας (να πω ότι πάχυνα...)!!! Λίγο νωρίς νομίζω αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, σωστά;;; 

Προσπαθώ να το κρύψω από τους κακούς ανθρώπους για να μη μου στείλουν αρνητική ενέργεια. Στην κατάστασή μας χρειαζόμαστε μόνο θετικές σκέψεις πάνω μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Εγώ ναι! Άσε που εδώ και μια εβδομάδα φαίνεται. Έκανα μέσα σε μια μέρα ξαφνικά κοιλίτσα φουσκωμένη. Η οποία δε ρουφιέται κιόλας (να πω ότι πάχυνα...)!!! Λίγο νωρίς νομίζω αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, σωστά;;; 

Προσπαθώ να το κρύψω από τους κακούς ανθρώπους για να μη μου στείλουν αρνητική ενέργεια. Στην κατάστασή μας χρειαζόμαστε μόνο θετικές σκέψεις πάνω μας. 

Ετσιιιι... για τους αρνητικους το τρεναρουμε οσο παει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα του papp a. Δόξα τω Θεώ! Όλα μια χαρούλα. Ουφ!! Μου έφυγε ένα βάρος. 

 

Μπραβο βρε κορίτσι!!!!!! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ σήμερα το είπα και στον εργοδότη μου! Δεδομένου βέβαια ότι θα πρέπει να μείνω για 15 μέρες σπίτι! Ο οποίος κατά ένα περίεργο λόγο καταχάρηκε χαχαχα!!!Τι να πω...Θα δουλεύω απτο λάπτοπ και θα με πληρώσει λεεί κανονικα... και να μην πάρω αναρρωτική γιατί θα χάσω και χρήματα έτσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...