Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ καλή ιδέα η μάσκα!  Μα έχω πανικοβληθεί! Ακούω και συνέχεια που το αναφέρουν στις ειδήσεις! Αφού έλεγα να μην πάμε καν Αθήνα μόνο και μόνο γι αυτό! Βέβαια και στην περιοχή μου έχουμε κρούσματα γρίπης πολλά απλώς στην Αθήνα είναι περισσότερα σίγουρα λόγω πολυκοσμίας!

Θα έχω και το αντισηπτικό στην τσάντα μου οπότε πιστεύω όλα καλά!

Στα πολυκαταστήματα σίγουρα με μάσκα...και αν πιάσεις τις κυλιόμενες μετά σίγουρα αντισηπτικό γιατί πιάνει η σάρα και η μάρα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Στα πολυκαταστήματα σίγουρα με μάσκα...και αν πιάσεις τις κυλιόμενες μετά σίγουρα αντισηπτικό γιατί πιάνει η σάρα και η μάρα...!

όντως! αχ ποσο το φοβαμαι αλλα απο την αλλη εχουμε πολυ πολυ καιρο να παμε μια βολτα και εχει και ο αντρας μου αδεια ! μετα δεν προκειται να ξαναπαμε καπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ καλή ιδέα η μάσκα!  Μα έχω πανικοβληθεί! Ακούω και συνέχεια που το αναφέρουν στις ειδήσεις! Αφού έλεγα να μην πάμε καν Αθήνα μόνο και μόνο γι αυτό! Βέβαια και στην περιοχή μου έχουμε κρούσματα γρίπης πολλά απλώς στην Αθήνα είναι περισσότερα σίγουρα λόγω πολυκοσμίας!

Θα έχω και το αντισηπτικό στην τσάντα μου οπότε πιστεύω όλα καλά!

Μην δίνεις σημασία στα Μ.Μ.Ε έχουν λύσσαξει με την γρίπη για να πανικοβαλλουν τον κόσμο. Όλοι λένε ότι τα κρούσματα είναι πιο πολλά σε σχέση με πέρσι αλλά κάνεις δε λέει ότι φέτος έκαναν πιο πολλά άτομα το εμβόλιο από κάθε άλλη χρονιά. Εδώ κάθονται και λένε ότι έχει νεκρούς εδώ, εκεί, παραπέρα κι οταν τους ρωτάς σε ποια νοσοκομεία έγιναν αυτά τα περιστατικά δεν ξέρουν τι να πουν. Άνθρωποι που δουλεύουν στα ίδια τα νοσοκομεία αναρωτιούνται τι λένε και βγαίνουν και τους κάνουν ρεζίλι στα social media. Άστο καλύτερα παίζονται μεγάλα παιχνίδια δυστυχώς. Εμείς κάνουμε ότι μπορούμε για να προφυλαχθούμε πάντα αλλά δε γίνεται να μείνουμε και κλειδαμπαρωμένες μέχρι να γεννήσουμε! ?? Γι αυτό προσεκτικά κι όπου παίρνεις μυρωδιά ότι έχει αρρώστους φεύγεις τρέχοντας!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! 

Να ρωτήσω κάτι? Με το θέμα της τουαλέτας πως είστε?

έχετε ακόμα δυσκοιλιότητα? Γιατί εγώ θα έλεγα το αντίθετο.. πολλές επισκέψεις τη μερα.. μήπως δεν είναι φυσιολογικό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα πραγματικα μας εχει τρομοκρατησει και η τηλεοραση με την γριπη. Λιγη προσοχη θελει ακομη... κι αντε να ερθει η ανοιξη. Αυτες τις μερες περναω κατι ελαφρυ κι εγω. Ξεκινησε με πονολαιμο και  μπουκωμα στη μυτη. Ευτυχως δεν ανεβασα καθολου πυρετο και τωρα μου μεινε μονο η μυτη που χρειαζεται συχνες πλυσεις με αλατονερο. Αραγε τη Δευτερα που θα παω σε γυναικολογο στο νοσοκομειο να φορεσω κι εγω καμια μασκα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vivi35 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! 

Να ρωτήσω κάτι? Με το θέμα της τουαλέτας πως είστε?

έχετε ακόμα δυσκοιλιότητα? Γιατί εγώ θα έλεγα το αντίθετο.. πολλές επισκέψεις τη μερα.. μήπως δεν είναι φυσιολογικό? 

Καλημέρα, δυσκοιλιότητα δεν εχω ευτυχώς αλλα εχω περίεργο έντερο φουσκωματα κλπ! Μήπως οι συχνές επισκέψεις είναι από το σίδηρο?

Σε μία φίλη μου λόγω λήψης σιδήρου πήγαινε συνέχεια τουαλέτα αντί να έχει δυσκοιλιότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vivi35 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! 

Να ρωτήσω κάτι? Με το θέμα της τουαλέτας πως είστε?

έχετε ακόμα δυσκοιλιότητα? Γιατί εγώ θα έλεγα το αντίθετο.. πολλές επισκέψεις τη μερα.. μήπως δεν είναι φυσιολογικό? 

Καλημέρα κορίτσι!! Εγώ δεν είχα κάποιο ανάλογο θέμα μέχρι τώρα δόξα τω Θεώ το εντερακι μου μια χαρά δουλεύει. Τώρα φαντάζομαι πως αν όλα είναι φυσιολογικά δε νομίζω να είναι κακό να πηγαίνεις τουαλέτα αλλά παρόλα αυτά κανε και μια ερώτηση στο γιατρό σου για να σιγουρευτείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Μα πραγματικα μας εχει τρομοκρατησει και η τηλεοραση με την γριπη. Λιγη προσοχη θελει ακομη... κι αντε να ερθει η ανοιξη. Αυτες τις μερες περναω κατι ελαφρυ κι εγω. Ξεκινησε με πονολαιμο και  μπουκωμα στη μυτη. Ευτυχως δεν ανεβασα καθολου πυρετο και τωρα μου μεινε μονο η μυτη που χρειαζεται συχνες πλυσεις με αλατονερο. Αραγε τη Δευτερα που θα παω σε γυναικολογο στο νοσοκομειο να φορεσω κι εγω καμια μασκα; 

πάλι καλά που δεν ανέβασες πυρετό! Καλό θα ήταν να βάλεις μία μασκα να είσαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα, δυσκοιλιότητα δεν εχω ευτυχώς αλλα εχω περίεργο έντερο φουσκωματα κλπ! Μήπως οι συχνές επισκέψεις είναι από το σίδηρο?

Σε μία φίλη μου λόγω λήψης σιδήρου πήγαινε συνέχεια τουαλέτα αντί να έχει δυσκοιλιότητα.

Μπορεί.. δεν ξέρω! Απλά μου κάνει εντύπωση! Εδώ και λίγο καιρό συμβαίνει αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Μα πραγματικα μας εχει τρομοκρατησει και η τηλεοραση με την γριπη. Λιγη προσοχη θελει ακομη... κι αντε να ερθει η ανοιξη. Αυτες τις μερες περναω κατι ελαφρυ κι εγω. Ξεκινησε με πονολαιμο και  μπουκωμα στη μυτη. Ευτυχως δεν ανεβασα καθολου πυρετο και τωρα μου μεινε μονο η μυτη που χρειαζεται συχνες πλυσεις με αλατονερο. Αραγε τη Δευτερα που θα παω σε γυναικολογο στο νοσοκομειο να φορεσω κι εγω καμια μασκα; 

Περαστικά κορίτσι μου!! Οπωσδήποτε μάσκα δεν το συζητώ. Είναι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε!! Έτσι ακριβώς είναι της εποχής η γρίπη κι οι ιωσεις, θα περάσουν κι αυτές δεν είναι να φέρνουμε την καταστροφή. Εδώ στο σπίτι είναι ελαφριά συναχωμένη η αδερφή μου και έχει 2 μέρες κι ο μπαμπάς μου. Και τους αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι! ?? Αφού σκέφτηκα να πάω στον παππού μου να μείνω μέχρι να γίνουν καλά χαχαχα. Αντισηπτικο τζελ, μαντηλάκια όπου ακουμπήσουν καθαρίζουμε, μάσκες χειρότερα κι από νοσοκομείο γίναμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου!! Οπωσδήποτε μάσκα δεν το συζητώ. Είναι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε!! Έτσι ακριβώς είναι της εποχής η γρίπη κι οι ιωσεις, θα περάσουν κι αυτές δεν είναι να φέρνουμε την καταστροφή. Εδώ στο σπίτι είναι ελαφριά συναχωμένη η αδερφή μου και έχει 2 μέρες κι ο μπαμπάς μου. Και τους αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι! ?? Αφού σκέφτηκα να πάω στον παππού μου να μείνω μέχρι να γίνουν καλά χαχαχα. Αντισηπτικο τζελ, μαντηλάκια όπου ακουμπήσουν καθαρίζουμε, μάσκες χειρότερα κι από νοσοκομείο γίναμε! 

Δυστηχώς και εγώ έτσι κυκλοφορούσα.. μάσκες όπου πήγαινα αντισηπτικά πάντα..και την άρπαξα! Ευτυχώς μου μεινε ο βήχας μόνο τώρα..άντε να μπει η άνοιξη να ηρεμήσει λίγο η έξαρση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Δυστηχώς και εγώ έτσι κυκλοφορούσα.. μάσκες όπου πήγαινα αντισηπτικά πάντα..και την άρπαξα! Ευτυχώς μου μεινε ο βήχας μόνο τώρα..άντε να μπει η άνοιξη να ηρεμήσει λίγο η έξαρση..

Ναι λίγο να ηρεμήσουμε μωρέ. Νταξει η αλήθεια είναι πως αν είναι να κολλήσεις θα κολλήσεις όσο και να προσέχεις. Κι εγώ αυτό το διάστημα δεν πολυβγαίνω για να μην έρχομαι σε επαφή με πολύ κόσμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Ναι λίγο να ηρεμήσουμε μωρέ. Νταξει η αλήθεια είναι πως αν είναι να κολλήσεις θα κολλήσεις όσο και να προσέχεις. Κι εγώ αυτό το διάστημα δεν πολυβγαίνω για να μην έρχομαι σε επαφή με πολύ κόσμο. 

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες. Δεν λέω να μην παίρνουμε τα στοιχειώδη μέτρα προφύλαξης, αλλά θα σας πω το εξής. Εγώ καθημερινά μπαίνω στο μετρό για να πάω στη δουλειά. Μάσκα δεννεχω φορέσει ποτέ, ούτε το εμβόλιο έχω κάνει. Απλά μόλις βγω από το μετρό θα κάνω τα χέρια μου με αντισηπτικό και όταν φτάσω στη δουλειά θα τα πλύνω. Μέχρι στιγμής, να μην το ματιασω... χαχαχα, δεν έχω αρρωστήσει. Ακόμα κι όταν κάποια στιγμή αρρώστησε ο σύζυγος, πάλι την γλύτωσα... Οπότε πιστεύω είναι και θέμα οργανισμού. Βέβαια πάντα τηρώντας τους βασικούς κανόνες υγιεινής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες. Δεν λέω να μην παίρνουμε τα στοιχειώδη μέτρα προφύλαξης, αλλά θα σας πω το εξής. Εγώ καθημερινά μπαίνω στο μετρό για να πάω στη δουλειά. Μάσκα δεννεχω φορέσει ποτέ, ούτε το εμβόλιο έχω κάνει. Απλά μόλις βγω από το μετρό θα κάνω τα χέρια μου με αντισηπτικό και όταν φτάσω στη δουλειά θα τα πλύνω. Μέχρι στιγμής, να μην το ματιασω... χαχαχα, δεν έχω αρρωστήσει. Ακόμα κι όταν κάποια στιγμή αρρώστησε ο σύζυγος, πάλι την γλύτωσα... Οπότε πιστεύω είναι και θέμα οργανισμού. Βέβαια πάντα τηρώντας τους βασικούς κανόνες υγιεινής. 

Μπράβο σου ευχομαι να μην αρρωστήσεις καθόλου! Η αλήθεια είναι πως εχουμε πανικοβληθεί από αυτά που ακούμε περισσότερο!

Θα πάμε αύριο Αθήνα αλλά ακόμη έχω σκέψεις για αυτήν την παλιογρίπη! Πρέπει να το αποβάλλω γιατί κι εδώ που είμαι στη δουλειά μου , στο super market κλπ αν είναι να κολλήσω θα κολλήσω! Εννοείται παίρνω και θα πάρω μέτρα με αντισηπτικά κλπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Κάναμε υπερηχο σήμερα, όλα καλά δόξα τω θεώ! Είμαστε 880 γραμμάρια, κάναμε ναζακια με τα χεράκια στα μούτρα αλλά κάτι είδαμε! Σαν να γέμισαν τα μαγουλακια μας λίγο! Ο πλακούντας μου επιτέλους ανέβηκε! Ο τράχηλος λίγο κοντυνε, από 5 εκ. πήγε 4. Ο γιατρός λέει ότι είναι πολύ καλός αλλά είδε να έχω συσπάσεις κ να έχει μια ελαστικότητα ο τράχηλος. Μου είπε να αυξήσω το μαγνήσιο σε δύο τη μέρα. Κατά τ'αλλα προχωράμε μια χαρά 

Με τα μικρόβια προσοχή.. κι εγώ σήμερα στο ιατρείο είδα δύο κοπέλες με μάσκα κ το σκέφτομαι να πάρω κι εγώ για όταν βρίσκομαι σε πολυκοσμία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mariamagdalini είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κάναμε υπερηχο σήμερα, όλα καλά δόξα τω θεώ! Είμαστε 880 γραμμάρια, κάναμε ναζακια με τα χεράκια στα μούτρα αλλά κάτι είδαμε! Σαν να γέμισαν τα μαγουλακια μας λίγο! Ο πλακούντας μου επιτέλους ανέβηκε! Ο τράχηλος λίγο κοντυνε, από 5 εκ. πήγε 4. Ο γιατρός λέει ότι είναι πολύ καλός αλλά είδε να έχω συσπάσεις κ να έχει μια ελαστικότητα ο τράχηλος. Μου είπε να αυξήσω το μαγνήσιο σε δύο τη μέρα. Κατά τ'αλλα προχωράμε μια χαρά 

Με τα μικρόβια προσοχή.. κι εγώ σήμερα στο ιατρείο είδα δύο κοπέλες με μάσκα κ το σκέφτομαι να πάρω κι εγώ για όταν βρίσκομαι σε πολυκοσμία. 

Μπράβο!! Όλα τέλεια!!! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γτ τέτοιος πανικός με τη γρίπη; δηλαδή τ χρόνου μ μωράκια σας τι θα κανετε;;; θα πεθάνετε απο τ αγχος;; χειμώνας είναι έχει κ γρίπη κ ιώσεις κ ένα σωρό. Κάθε χρόνο όλα τα σπίτια κάποιον π αρρώστησε έχουν. Τα δε σχολεία αποδεκατισμενα.  Οταβ θα είστε έγκυες στο επόμενο παιδάκι κ μπορεί να έχετε ένα νήπιο π θα είναι μονίμως άρρωστο τι θα γινει;

Οκ τηρούμε τους κανόνες υγιεινής κ όλα θα είναι καλά. Δ χρειάζεται να κλείστουμε κ μέσα στο σπίτι μας. Κάνεις δ μας εγγυάται ότι εκεί θα είμαστε ασφαλείς. Στην τελική λίγος καιρός είναι απολαύστε την εγκυμοσύνη σας. Καμία επόμενη δ θα είναι σαν αυτήν την πρώτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κοριτσια γτ τέτοιος πανικός με τη γρίπη; δηλαδή τ χρόνου μ μωράκια σας τι θα κανετε;;; θα πεθάνετε απο τ αγχος;; χειμώνας είναι έχει κ γρίπη κ ιώσεις κ ένα σωρό. Κάθε χρόνο όλα τα σπίτια κάποιον π αρρώστησε έχουν. Τα δε σχολεία αποδεκατισμενα.  Οταβ θα είστε έγκυες στο επόμενο παιδάκι κ μπορεί να έχετε ένα νήπιο π θα είναι μονίμως άρρωστο τι θα γινει;

Οκ τηρούμε τους κανόνες υγιεινής κ όλα θα είναι καλά. Δ χρειάζεται να κλείστουμε κ μέσα στο σπίτι μας. Κάνεις δ μας εγγυάται ότι εκεί θα είμαστε ασφαλείς. Στην τελική λίγος καιρός είναι απολαύστε την εγκυμοσύνη σας. Καμία επόμενη δ θα είναι σαν αυτήν την πρώτη. 

Προσωπικά δε πρόκειται εννοείται να κλειστώ στο σπίτι για τη γρίπη ήμαρτον χαχαχαα!! Με τους κανόνες υγιεινής όλα είναι οκ!! Εγώ την πέρασα πριν 2 βδομάδες και τώρα όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag Εμείς με ένα μωρο στο σπιτι μονίμως κάτι έχουμε χαχαχ. Ειδικά ένα ψιλό σιναχι το χουμε κανα δίμηνο τώρα. Και εγώ τ πέρασα κ γενικότερα σ αυτή την εγκυμοσύνη έχω πάθει ότι δ έχω πάθει τα τελευταία χρόνια.

@irened91 αυτό ακριβώς λέω κ γω. Έχουμε άλλα άγχη δ θα έχουμε κ αυτο. Όλοι μας πάνω κάτω κάτι θα αρπάξουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλες καλησπέρα! Πω πω πόσα γράψατε! Λοιπόν σε σχέση με τη γρίπη και τις ιώσεις θα συμφωνήσω με όσα λέτε...εργάζομαι σε χώρο με 180 παιδιά φαντάζεστε τι γίνεται...η μικρή μου πρώτη χρονιά παιδικό σταθμό κ δόξα το θεό δεν έχουμε αρρωστήσει...βγάζω την κόρη μου απ' όταν  ήταν μωρό 20 ημερών (γέννησα καλοκαίρι) καθημερινά έξω...το χειμώνα καλά ντυμένη...και γενικά ποτέ δεν ήμουν υπερπροστατευτική..απλά όπως λέτε τηρούμε κανόνες υγιεινής...και όλα πήγαν μια χαρά...αρρώστησε ελάχιστες φορές και αντιβίωση πήρε πρώτη φορά στα 3.5 για ωτίτιδα...οπότε γενικά μην φοβάστε...σχετικά με την γέννα που λέγατε τις προηγούμενες μέρες εγώ γέννησα με καισαρική...17ωρες πάλευα φυσιολογικα αλλά τίποτα...γέννησα 5 το απόγευμα την επόμενη μέρα το πρωί έφαγα κανονικά...σηκώθηκα με πόνο υποφερτό κ από το μεσημέρι κ μετά δεν καταλάβαινα τίποτα..θα είναι τέτοια η χαρά σας που θα πετάτε κορίτσια μου όπως και να γεννήσεις νομίζω...100 φορές το ξαναέκανα...περιμένω πως και πως εκείνη τη μέρα... πράγματικα είναι μαγικό...να βλέπεις ένα πλάσματακι και να μην πιστεύεις ότι βρισκόταν μέσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!νομίζω πως δεν θέλει τόση υπερβολή με το θέμα γρίπης απλά να προσέχουμε.. Εγώ χθες πήγα σε όλα τα μαγαζιά σχεδόν με τα μωρουδιακα και πήραμε τα πάντα!Δεν φιλάω κανέναν και δεν έρχομαι σε επαφή με άρρωστους απλά.. 

Κλείσαμε καροτσι και κούνια και τα περιμένουμε τέλος Μαρτίου!!!!!!εχουμε παρει ολα τα υπολοιπα σχετικα Τώρα μας έχει μείνει το στρώμα κουρτίνα φωτιστικο χρώματα για να βάψουμε, τα σαμπουαν του μωρού που θα πάρω μαλλον frezyderm και εχω αφισει τα ρουχα σεντόνια και πετσέτες για τελευταία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!νομίζω πως δεν θέλει τόση υπερβολή με το θέμα γρίπης απλά να προσέχουμε.. Εγώ χθες πήγα σε όλα τα μαγαζιά σχεδόν με τα μωρουδιακα και πήραμε τα πάντα!Δεν φιλάω κανέναν και δεν έρχομαι σε επαφή με άρρωστους απλά.. 

Κλείσαμε καροτσι και κούνια και τα περιμένουμε τέλος Μαρτίου!!!!!!εχουμε παρει ολα τα υπολοιπα σχετικα Τώρα μας έχει μείνει το στρώμα κουρτίνα φωτιστικο χρώματα για να βάψουμε, τα σαμπουαν του μωρού που θα πάρω μαλλον frezyderm και εχω αφισει τα ρουχα σεντόνια και πετσέτες για τελευταία!!!!

Με γεια!!!και εμας θα μας τα φερουν αρχες Απριλιου!!!απο σαμπουαν κτλ πηρα της pharmasept τα ειχε και προσφορα(μου τα συστησε η κουμπαρα μου)ολα τα υπολοιπα τα εχουμε παρει! οποτε το μονο π θα μας μεινει για το τελος ειναι τα pampers!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια; Τα πήρατε όλα από τώρα; ?? Με γειά σας βρε κορίτσια μου. @stasa199 @Valfrag Εμείς το μόνο που παραγγείλαμε είναι το κρεβάτι και η ντουλάπα. Έχουμε πάρει και το σετ προίκας και κάνα δυο ρουχαλάκια. Κατά τ άλλα δεν έχουμε πάρει κάτι άλλο. Καλά βέβαια αν είχαμε το σπίτι μας λογικά θα τα είχαμε πάρει και τα υπόλοιπα. ?

Πάνω που το συζητούσαμε μ' έπιασε κι εμένα ο λαιμός μου από χθες. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου με γεια σας τα πραγματάκια!!! Εμείς έχουμε πάρει κούνια, στρωμα, καρότσι. Θέλουμε να δούμε για καθισματακι αυτοκινήτου και προς το τέλος θα πάρω τα ρουχαλακια του, πετσετουλες, αφρολουτρα, κλπ... Τα υπόλοιπα relax, προίκα, φωτιστικό και κουρτινα, θα μας τα πάρουν, οπότε τα περιμένουμε κι αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...