Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

@Narcissa @Diwni   λογικά διψάνε τα νινακια σας λόγω καύσωνα. Ή απλά περνάνε μια ακόμα από τις άπειρες φάσεις. 

Εμένα μου κάνει το άλλο πάλι. Εκεί που τρώει στρίβει το κεφάλι της προς τα κάτω και τεντώνει ποδαράκια και σπρώχνει το στήθος με το χεράκι της. @Diwni εμάς έχουν και μια μέρα διαφορά μόνο τα μωράκια μας. Και δεν ξέρω τι να κάνω. Μετά έτσι όπως στρίβει το κεφάλι της βγαίνει από το στήθος και κλαίει και γρατσουναει το πρόσωπό της στο δευτερόλεπτο. Τη σηκώνω να δω μήπως θέλει να ρευτεί και μετά την ξαναβάζω και μου κάνει τα ίδια. Βρε τι έχουμε πάθει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γενικά τελευταία νυστάζει. Μάλλον η ζέστη είναι, έχεις δίκιο. Δεν ξέρω όμως αν μου το κάνει επειδή νυστάζει ή φταίει κάτι άλλο. Τη νύχτα δε μου το κάνει. Τρώει κανονικά και ξανακοιμαται. Θα δούμε. Είμαστε και στη 12η εβδομάδα εμείς, που έχει ένα άλμα. 

Πάλι καλά που κοιμάται η μικρή σου. Αλλά και πάλι δε σε αφήνει να κάνεις καμιά δουλειά, πάνω σου θέλει να είναι το νινί σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy αυτό ακριβώς το κάνει κ μένα. Σπρώχνει τ μούτρα της προς τα μέσα. Λέω παιδί μ τώρα μαθαίνεις να τρως; τώρα έχει και γω Δ ξέρω πόση ώρα π θηλαζει. Κ αυτή τη στιγμή Δ με πειράζει γτ ειμαι κρεβατοκάμαρα κ χαλαρώνω αλλά έχω κ τ αλλο μ τ παιδί π περιμένει να τ μπάνισω κ να αράξουμε λίγο μαζί. Κατα τ αλλά είναι πολύ καλή παράπονο Δ έχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Angelmammy αυτό ακριβώς το κάνει κ μένα. Σπρώχνει τ μούτρα της προς τα μέσα. Λέω παιδί μ τώρα μαθαίνεις να τρως; τώρα έχει και γω Δ ξέρω πόση ώρα π θηλαζει. Κ αυτή τη στιγμή Δ με πειράζει γτ ειμαι κρεβατοκάμαρα κ χαλαρώνω αλλά έχω κ τ αλλο μ τ παιδί π περιμένει να τ μπάνισω κ να αράξουμε λίγο μαζί. Κατα τ αλλά είναι πολύ καλή παράπονο Δ έχω. 

Δεν μπορώ να περιγράψω τη νύχτα μας. Ξυπνούσε ανά μία ώρα (ξυπνητήρι) και έκλαιγε γοερά με κλειστά μάτια μέχρι τις 3. Μετά έφαγε καλά χωρίς ταλαιπωρία και ξυπνησε στις 5μιση και από εκεί πάλι ανά μία ώρα. Νιώθω σα να είναι πάλι οι πρώτες μας μέρες.... μάλλον άλμα είναι ε;;; Θα περάσει. Εσάς πως ήταν η νύχτα σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Δεν μπορώ να περιγράψω τη νύχτα μας. Ξυπνούσε ανά μία ώρα (ξυπνητήρι) και έκλαιγε γοερά με κλειστά μάτια μέχρι τις 3. Μετά έφαγε καλά χωρίς ταλαιπωρία και ξυπνησε στις 5μιση και από εκεί πάλι ανά μία ώρα. Νιώθω σα να είναι πάλι οι πρώτες μας μέρες.... μάλλον άλμα είναι ε;;; Θα περάσει. Εσάς πως ήταν η νύχτα σας;;;

Καλημέρα! 

Κι εμάς δεν ήταν καλύτερη. Άργησε πολύ να κοιμηθεί και μέσα στον ύπνο του γυρνούσε συνεχώς δεξια αριστερά και έξυνε το πρόσωπο του και τα ούλα του. Και κάθε δυο ώρες max ξυπνούσε για φαγητό. Εγώ ζήτημα αν κοιμήθηκα 2 ώρες σπαστά. Νωρις το πρωί είχαμε παιδίατρο για το 2ο εμβόλιο. Έκλαψε περισσότερο αυτή τη φορά το πουλάκι μου και γκρίνιαζε μετά για κανα 20λεπτο μέχρι που τον πήρε ο υπνος. Ελπίζω να μην κάνει παρενεργειες. Τελικά στο μήνα βάλαμε 700γραμ. και 4 πόντους. Όλα καλά μου είπε και αφού διπλασίασε βάρος γέννησης στο τρίμηνο να μην ανησυχώ καθόλου, απλά μου φαίνεται λίγο αδύνατος επειδή είναι αρκετά ψηλός. Μου επιβεβαίωσε ότι πρέπει να κόψω μαχαίρι τα γαλακτομικα, κρυφά και φανερά (ωιμε! ?), γιατί έχουμε αρκετά συμπτώματα αλλεργίας. Και επίσης μου είπε ότι τώρα αρχίζουν να φαγουρίζουν τα ούλα σιγά σιγά και ότι στον τρίτο τα νινάκια περνάνε μια φάση συνέχεια στήθος για να αυξήσουν την παραγωγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa αναπτύσσεται μια χαρά ο μικρός σας! Μπράβο! Εγώ τα φοβάμαι τα εμβόλια πολύ για πολλούς και διάφορους λόγους. Τέλος πάντων, την Πέμπτη θα κάνουμε το πρώτο μας. Ο Θεός βοηθός! 

Να σε ρωτήσω σε παρακαλώ, τι συμπτώματα έχει το μωράκι σου και δείχνει αλλεργία στα γαλακτοκομικά; Στα κακά του αίμα ή κάτι άλλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

@Narcissa αναπτύσσεται μια χαρά ο μικρός σας! Μπράβο! Εγώ τα φοβάμαι τα εμβόλια πολύ για πολλούς και διάφορους λόγους. Τέλος πάντων, την Πέμπτη θα κάνουμε το πρώτο μας. Ο Θεός βοηθός! 

Να σε ρωτήσω σε παρακαλώ, τι συμπτώματα έχει το μωράκι σου και δείχνει αλλεργία στα γαλακτοκομικά; Στα κακά του αίμα ή κάτι άλλο; 

Αίμα στα κακά δεν έχω δει. Έχει όμως ήπια ΓΟΠ (που συχνά πάει πακέτο με την αλλεργία στην πρωτεΐνη του αγελαδινού γάλακτος), ξηρό δέρμα, ματάκια που τρέχουν και μπουκωμένη μυτούλα. Αυτά συν το ότι φρέναρε λίγο στην πρόσληψη βάρους.

Ακόμα κοιμάται από τις 11 που έφυγε η παιδίατρος. Νομίζω μας έκατσε πιο βαρύ αυτό το εμβόλιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa παρά πολύ καλά πήρε ο μπέμπης. 4 πόντοι σε ένα μήνα είναι τ τέλειο γι αυτό σ φαίνεται αδύνατος. Ωχ τι βλακεία με τα γαλακτοκομικά.

@Angelmammy μην τ φοβάσαι τ εμβόλια τα περισσότερα φέρνουν απλά υπνηλία.

Κ μας τ βράδυ μας δ ήταν από τα καλύτερα μας. Ήρθαμε θάλασσα όμως έφαγε κ κοιμάται εδώ κ 3 ώρες στο καρότσι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μιας και αναφέρθηκε το θέμα αλλεργίας και αίμα στα κακα πως θα το καταλαβω?φορές έχω δει στη μικρή μου να έχει σαν χρώμα από ιώδιο αλλά σαν κουκίδες...δεν θυμάμαι τι έφαγα και την πείραξε και είπα αν το ξανά δω να προσπαθήσω να συγκρατήσω!κατά τα άλλα είμαστε καλά!έχουν περάσει ευτυχώς και οι κολικοί!υπαρχουν μέρες που είναι πιο ανήσυχη και άλλες που είναι πιο ήρεμη!Από το εμβόλιο δεν είχαμε παρενέργειες ευτυχώς!το επόμενο είναι 5 Σεπτεμβρίου!περιμένω να περάσει η βδομάδα να τη ζύγιζω γιατί την Πέμπτη που την ζύγισα δεν είχε πάρει τίποτα Ίσως 10 γρ αλλά δεν είμαι και σίγουρη!Ελπίζω να πάρει γιατί είναι η δεύτερη βδομάδα που δεν έχει πάρει βάρος...πάνες μου βρέχει μέσα στη μέρα(κάποιες φορές από τον ύπνο είναι τέρμα γεμάτες) και κακα κάνει 3 με 4 φορές κάθε μέρα....πόσες πάνες πρέπει να γεμίζει με τσισα ξέρετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 Νομίζω το αίμα από αλλεργία στα κακά είναι σα κόκκινες κλωστούλες. Ρωτά όμως και τον παιδίατρο καλού κακού γι’αυτο που είδες! Πάνες θελουμε 6-8 απ’οτι λένε αλλά δεν είμαι σίγουρη αν τις θελουμε «γεμάτες» (σα να έχεις ρίξει 4 κουταλιές τις σούπας νερό ας πούμε) ή απλά βρεγμένες. 

Καλα αυτό με τα γαλακτομικα, σα μαχαιριά στην καρδιά κορίτσια... έχω κι εγώ από μόνη μου ένα σωρό αλλεργίες, ειλικρινά απορώ με τι θα τρέφομαι στο εξής ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa θα τον ρωτήσω απλά τώρα είναι διακοπές και είπα να μην ενοχλήσω γιατί δε μου φάνηκε για αίμα....για τις πάνες την ίδια απορία έχω και εγώ!Μπορεί να γίνει απλά μπλε η γραμμή αν είναι ξύπνια και την αλλάξω αλλά μπορεί να κοιμάται και όταν την αλλάξω να είναι αρκετά βαριά!Για τα γαλακτοκομικά σε καταλαβαίνω μου έλειπαν πολύ τόσο καιρό και τώρα έχω αρχίσει σιγά σιγά να τρώω λίγη φέτα η να βάζω τυρί στο τοστ !γάλα έπινα αμυγδάλου..δεν μπορείς να δοκιμάζεις λίγο λίγο μήπως δεν τον πειράζει???Δεν ξέρω κιόλας λέω γιατί είναι δύσκολο να τα κόψεις όλα!εγώ έκανα υπομονή γιατί έλεγα θα της περάσουν οι πόνοι που θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 όχι, δεν μπορώ να το κάνω έτσι. Δυστυχώς πρέπει να τα κόψω όλα μαχαίρι και να περάσει ένας μήνας για να δούμε αν όντως έχει αλλεργία. Τόσο χρειάζεται για να καθαρίσει ο οργανισμος και των 2 μας από την πρωτεΐνη του αγελαδινού γάλακτος. Αν δηλαδή στις 20 μέρες π.χ. ξεχαστώ και φάω ένα σοκολατάκι, ξεκινάω πάλι από το μηδέν! 

Σχετικά με τις πάνες, εγώ τον αλλάζω ανα 2 ώρες περίπου. Αλλες φορες είναι πιο βαριά και αλλες πιο ελαφριά. Η γραμμούλα σχεδόν πάντα μπλε είναι, αφού στην αρχή νόμιζα ότι άλλαζε χρωμα μόνο από την κρέμα και σκεφτομουν πολύ μούφα αυτός ο δείκτης υγρασίας ? μετά κατάλαβα ότι με το που βρίσκει καθαρά ο κύριος, τα λερώνει! Παντως αν έχεις αμφιβολίες για το αν τρέφεται επαρκώς η μικρούλα σου, μήπως να προσφέρεις πιο συχνά; Κάνετε 8-10 γεύματα το 24ωρο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa καλά δεν ήξερα ότι θέλει τόσο πολύ!πω πω τι να κάνουμε ότι χρειαστεί για τα μικρά μας!!!!!εμένα ο άντρας μου έλεγε ότι τελικά γιατί χρειάζεται αυτή η κίτρινη γραμμή????Αφού μονίμως μπλε είναι!Για λεπτά την βλέπουμε κιτρινη!χαχαχα

Εγώ δεν ξέρω κάθε ποτέ την αλλάζω!(η χαζή!!)Πριν από κάθε γεύμα την κοιτάω και αν τα έχει κάνει την αλλάζω!Τη βάζω στο στήθος οπότε κλάψει Αφού έχουμε αλλάξει πάνα πρώτα και το βράδυ οπότε ξυπνάει!κάνει 7 με 9 συνήθως από ότι είχα μετρήσει.. είχα κατεβάσει μια εφαρμογή στο κινητό και το παρακολουθούσα αλλά τη σταμάτησα λίγες μέρες τώρα....μάλλον θα την ξανά ξεκινήσω!εγώ νομίζω ότι τρώει καλά αλλά μου έκανε εντύπωση το βάρος της....μου χάνει γεύματα το βράδυ...την θηλάζω 10 με 11 ανάλογα ποτέ θα τελειώσουμε το μπάνιο και μετά μέχρι τις 1 το μεσημέρι θα μου φάει 3 φορές συνήθως άντε καμία φορά 4..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofi90 και εμένα το έχει κάνει 2 φορές και έλεγα καλά το πας μπέμπα!!χαχαχα   θα τη ζύγιζω σήμερα να δω!Δε μπορεί πάλι να μην έχει πάρει...

Έκανα μια τούρτα παγωτό κορίτσια και εχθές έφαγα 2 κομμάτια και το βράδυ έφαγε ο άντρας μου και τσίμπησα λίγο πάλι!την πείραξε την καημένη!το παραμανα και εγώ!Δε μπορούσε να ενεργηθει η καημένη και έκλαιγε!Δεν της έκανε κολικούς αλλά πάλι ποναγε!Ελπίζω να μη την ξανά κάνω να πονάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 νομίζω αν κάνετε τόσα γεύματα θα είστε μια χαρά! Ίσως είναι λίγα 3 γεύματα σε 14-15 ώρες, αλλά απ’οτι καταλαβαίνω, αναπληρώνει μέσα στη μέρα! Παντως αν βλέπεις και δε φτάνετε τα 8-10 γεύματα, βαλ’τη στο στήθος και καμία φορά χωρίς να κλάψει. Εγώ τον βάζω μόλις τον δω λίγο ανήσυχο. Μια μαία μου είχε πει όταν ήμουν έγκυος πως «όταν κλάψει είναι αργά» και πιθανώς να μη φάει καλά. 

@Sofi90 κατσικίσιο μπορώ να τρώω αλλά για γάλα και γιαούρτι δε θα το τολμήσω καν... Μόνο που το ακούω μου έρχεται μια ξινίλα ? αν είναι όντως αλλεργία, θα περάσει στο χρόνο. Η παιδίατρος ναι, έρχεται σπίτι και θα της λέω να έρχεται σίγουρα μέχρι τον 6ο. Φοβάμαι λίγο μην πετύχουμε κανα άρρωστο παιδάκι. Πως και δεν επιλέξατε πιο κοντινό παιδίατρο; Είναι λίγο ταλαιπωρία το 40λεπτο!

Παντως κορίτσια τελικά δε του έφερε σοβαρή υπνηλία το εμβόλιο. Κοιμήθηκε ένα 4ωρο εκείνη την ώρα και όλη την υπόλοιπη μέρα μας τέντωσε ? και το βράδυ ξυπνούσε κάθε μιάμιση με δυο ώρες για φαγητό. Αφού σήμερα ήμουν τόσο κομμάτια που τώρα σηκωθήκαμε. Όλη μέρα ζαλιζόμουν από τη νύστα και την περάσαμε με αγκαλίτσες και παιχνίδια στο κρεβάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Sofi90 τη νύχτα ήταν πολύ καλύτερα, σ'ευχαριστώ! Κοιμήθηκε από τις 11 και ξυπνούσε για να φάει ως συνήθως. Τελευταία, σχεδόν κάθε μέρα, έχει βάλει πρόγραμμα και κοιμάται στις 23:00. Στις 22:30 πάμε στο υπνοδωμάτιο, τρώει και κοιμόμαστε. 

Κάτι άλλο καινούργιο μου κάνει σήμερα από το απόγευμα. Δεν τρώει, αρνείται το στήθος και έτσι και το βάλει στο στόμα της όλο κλαίει και όταν τη βγάζω μας μιλάει με παράπονο. Νομίζω ότι θα τρελαθώ ώρες ώρες.... 

@Narcissa κάτι τέτοιο δεν έκανε και σε σένα πριν 1-2 εβδομάδες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/8/2019 at 7:56 ΜΜ, ο/η Angelmammy είπε:

 @Sofi90 τη νύχτα ήταν πολύ καλύτερα, σ'ευχαριστώ! Κοιμήθηκε από τις 11 και ξυπνούσε για να φάει ως συνήθως. Τελευταία, σχεδόν κάθε μέρα, έχει βάλει πρόγραμμα και κοιμάται στις 23:00. Στις 22:30 πάμε στο υπνοδωμάτιο, τρώει και κοιμόμαστε. 

Κάτι άλλο καινούργιο μου κάνει σήμερα από το απόγευμα. Δεν τρώει, αρνείται το στήθος και έτσι και το βάλει στο στόμα της όλο κλαίει και όταν τη βγάζω μας μιλάει με παράπονο. Νομίζω ότι θα τρελαθώ ώρες ώρες.... 

@Narcissa κάτι τέτοιο δεν έκανε και σε σένα πριν 1-2 εβδομάδες;;;

@Narcissa

@Angelmammy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofi90 ο, τι και να είναι μακάρι να περάσει γιατί ανησυχώ. 

@Narcissa Προσπάθησε να το δεις σα μια περίοδο νηστείας για αρχή. Και αν σου αρέσει να τρως κατσικίσιο τυρί ή φέτα. Με τα παράγωγα της αγελάδας έχει πρόβλημα ο μικρός σου. Σοκολάτα μπορείς να φας αλλά μαύρη. Θα δεις ότι θα βρεις πάρα πολλές τροφές που δε φανταζοσουν πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissaδεν μου κλαίει ευτυχώς ονταν πεινάει γκρινιάζει λίγο και σταματάει αμέσως!την βάζω οπότε τη δω ανήσυχη αλλά δεν τρώει ιδιαίτερα!μάλλον μου έδειχνε από την κοιλιά τα σημάδια που δεν με άφηνε να τρώω!!πάνες λερώσει σημερα  4 με 5 τσισα και 3 με κακα

@Angelmammy πιστεύω αλλά θα περνάτε!υπομονή και θα περάσει!Μην ανησυχείς!λένε ότι της 12ης εβδομάδας είναι από τα πιο εντονα!

Κορίτσια εμάς αυτός ο παιδίατρος δεν έρχεται σπίτι και είναι 25 λεπτά με το αμάξι αλλά μας βάζει η πρώτο ραντεβού η τελευταίο για να μην έρθει σε επαφή με αλλά παιδάκια η μικρή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρει καμία τι παίζει με το ηλεκτρονικό τσιγάρο??Δεν καπνίζω εγώ αλλά έχει τύχη να κάνουν σε σπίτι που πήγαμε και είχαμε τη μπέμπα μαζί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy ναι, κάτι τέτοιο έκανε. Μόνο που εμένα έτρωγε 2 λεπτά και μετά έκλαιγε, γι’αυτο το αποδώσαμε σε ΓΟΠ. Θα σου έλεγα μήπως κάνει απεργία θηλασμού, αλλά είναι πολύ νωρίς για να αγχωθείς! Όσο για την αποχή από τα γαλακτομικα ναι, σίγουρα θα βρω σιγά σιγά υποκατάστατα, αλλά είναι μεγάλη αλλαγή στη διατροφή μου. Και τώρα που φεύγουμε για διακοπές, πονάει περισσότερο! Για τα παγωτά στεναχωριέμαι πιο πολύ ?

@Sofi90 κι εγώ σκέφτομαι να βρω παιδίατρο σύμβουλο θηλασμού! Αυτή που έχουμε τώρα είναι καλή γιατρός, αλλά είναι ψιλό άσχετη σε αυτό το θέμα κι ας είναι νεογνολόγος. Ο μπεμπουλίνος έχει 3 μέρες που είναι λίγο στην τσίτα και θέλει συνεχώς στήθος, όποτε δε νομίζω να ήταν από το εμβόλιο. 

@stasa199 4-5 με τσίσα είναι λίγες νιμιζω... λογικά θα ήταν και οι αλλες βρεγμένες, ε; Τη ζύγισες τελικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissaγια το παγωτό έχουν βγάλει και vegan έχει βγάλει πρόσφατα η alpro Που γενικά έχει ωραία προϊόντα!

Είναι λίγες Ε?Δεν ξέρω αν και οι άλλες 3 ήταν βρεγμένες γιατί γινόταν χαμός!!!!!!!Και ξέχασα να τη ζύγιζω!Θα την ζύγιζω αύριο το πρωί!εσένα πόσες πάνες λερώνει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Κορίτσια ξέρει καμία τι παίζει με το ηλεκτρονικό τσιγάρο??Δεν καπνίζω εγώ αλλά έχει τύχη να κάνουν σε σπίτι που πήγαμε και είχαμε τη μπέμπα μαζί..

Εγώ κάνω λίγο, χωρίς νικοτίνη βέβαια. Αν και έκοψα μαχαίρι το τσιγάρο στην εγκυμοσύνη, όταν γέννησα μου βγήκε πολύ έντονα το στερητικό για κάποιο περίεργο λόγο... Λίγο που το έψαξα δε βρηκα πολλές πληροφορίες και λογικό δηλαδή, είναι πολύ «φρέσκο» για να έχουν αξιόπιστα αποτελέσματα από έρευνες. Να σου την αλήθεια, από τη στιγμή που δε γίνεται καύση, δε νομίζω να υπάρχει θέμα, ο ατμός διαλύεται αμέσως. Εγώ καλού κακού βγαίνω μπαλκόνι όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...