Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valfrag είπε:

@stasa199 δε ξερω που μενεις το ιατρειο της ειναι στον αγ δημητριο και ειναι και στην ευρωκλινικη παιδων στην αλεξανδρας στο κεντρο

Μου ειναι πολυ μακρια...μενω Γερακα!εδω εχει παρα πολλους και ολοι μου λενε για καποιον εδω κοντα!ο ενας που ηθελα που ειναι στο παιδων ειναι στην αλεξανδρας και αυτος και εχει ιατρειο στο ψυχικο!σε ευχαριστω πολυ παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια οσες εχετε γεννησει εχετε χρησιμοποιησει καποια ζωνη????

Και η παιδιατρος σας ειπε να δινετε κατι στο μωρο πχ βιταμινη d η κατι αλλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2019 at 11:22 ΜΜ, ο/η stasa199 είπε:

Κοριτσια οσες εχετε γεννησει εχετε χρησιμοποιησει καποια ζωνη????

Και η παιδιατρος σας ειπε να δινετε κατι στο μωρο πχ βιταμινη d η κατι αλλο??

 

@vayaki

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa @Angelmammy κανένα από τα 2 μωρα μ δ ρευοταν. Πολυ πολυ σπάνια.

Ρε κορίτσια εμένα κάνει κακα μπορεί κ 15 φορες τη μέρα. Έχουμε καταναλώσει αε μια βδομάδα κοντα στις 110 120 πάνες χωρίς υπερβολή. Σε σημείο να βαριέσαι να την αλλάξεις. Γενικότερα είναι πολύ ήσυχο μωράκι. Την αναστατώνει η μεγάλη μ η οποία ησυχία δ έχει. Μας έχει τεντωσει πραγματικά.

@Narcissaασε όποιον θελει να βοηθήσει να τ κάνει. Να ρθει να κάτσει μισή ώρα να μπεις να κάνεις ένα μπάνιο. Να του αλλάξει μια πάνα. Ούτως ή άλλως δ μπορούν να κάνουν κ πολλα. Κράτα δυνάμεις θ τις χρειαστείς. Και μένα η μεγάλη μ έκανε αυτούς τους θορύβους.

@Angelmammy σαν γιαούρτι ε; άσπρο πηχτό κ αυτό φυσιολογικό ειναι. Η μεγάλη μ έβγαζε συνέχεια τέτοια.

@stasa199οι περισσότεροι γιατροί είναι κατά της ζώνης. Τώρα ότι σ πει ο δικός σου. Βιταμινη d δίνουμε στη μικρή ο παιδίατρος μας τ ειπε. Στη μεγάλη μ π γεννηθηκε Αύγουστο δ μας είχε δώσει.

Τώρα όσον αφορά τις βόλτες ο παιδίατρος μας είπε οχι ακόμη γτ τ μωρο γεννηθηκε μικρό. Να πάρει λίγο τα πάνω της κ μετά. 30 τ μηνος θα ξανά παμε κ ελπίζω να μας δώσει τ οκ. Εγώ θα βγω έστω μισή ωρα γτ δ πρόκειται να την παλέψω. Θα μοιράσω τα μωρα κ θα βγω. 

@Vivi35κορίτσι μ δ θυμάμαι αν σ ευχήθηκα! Να σας ζήσει τ μωράκι σας! Γερό, καλοτυχο κ πάντα ευτυχισμένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni δεν μου εχει πει κατι ουτε τον ρωτησα!η μαμα μου με ρωτησε και της ειπα οτι δε νομιζω να βαλω...

Οσο για τα συμπληρωματα στο μωρο ρωτησα γιατι σε μια φιλη μοθ η παιδιατρος της εδινε και σιδηρο και για τα 2 μωρα της και μου εκανε εντυπωση...αντε για τη νιταμινη d  να το καταλαβω αλλα σιδηρο??

Αντε ελπιζω να αρχισετε συντομα τις βολτες!!!!θα σε βοηθησει πολυ πιστευω και με τη μεγαλη σου κορη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Narcissa @Angelmammy Στα μαθήματα που έκανα, και οι δύο μαίες μας είχαν πει ότι τα μωρά που θηλάζουν, δεν χρειάζεται να τα κρατήσεις μετά για να ρευτούν. Μάλιστα είχα επιμείνει και το είχα ξαναρωτήσει, καθώς μου είχε κάνει εντύπωση γιατί κι εγώ νόμιζα ότι πάντα πρέπει να ρεύονται. Παρόλα αυτά ρωτήστε και τους γιατρούς σας και φυσικά ενημερώστε κι εμάς για την απάντησή τους ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Κοριτσια οσες εχετε γεννησει εχετε χρησιμοποιησει καποια ζωνη????

Και η παιδιατρος σας ειπε να δινετε κατι στο μωρο πχ βιταμινη d η κατι αλλο??

Ζωνη δε χρησιμοποιω..βιταμινη του δινω d3 fix μου το ειπαν και στο μαιευτηριο και η δικη μου παιδιατρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καταρχήν ευχαριστωώ πάρα πολύ όλες σας για τις υπέροχες ευχές σας! Να είστε καλά όλες σας , να χαίρεστε τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες που δεν έχετε γεννήσει!

@lila80 είχαμε ίδια ΠΗΤ και γεννάς σήμερα? Τέλεια! Σε ποιο γεννάς?

λοιπόν κορίτσια η ιστορία μου με λίγα λόγια είναι η εξής:

είχα αρκετό καιρό συσπάσεις και ο γιατρός μου είχε πει ξεκούραση! Πράγμα όχι πολύ εφικτό με τη μικρή στο σπίτι όλη μέρα μόνη μου!

είχαμε καταλήξει πως θα γεννούσα αντί 31/5 , γύρω στις 20 λόγω καισαρικής!

με τις συσπάσεις , αφού με το ζόρι κατάφερα να μπω στο μήνα μου, το 20 το προσπαθούσαμε μήπως φτάσουμε τουλάχιστον 15. Τελικά ο μικρός βιαζόταν, ήθελε να μου δώσει το δώρο μου στη γιορτή της μητέρας.. :)

Είχα ραντεβού για καρδιοτοκογράφημα και συσπάσεις ανά 5 λεπτο.. οπότε με έβαλε μέσα!

ο μπέμπης μου γλύκας και σχετικά ησυχος σαν πρώτη εικόνα σε σχέση με την πρώτη μου!

γεννήθηκε 3400 , παρόλα αυτα δεν μου τον έδωσαν γιατί παρουσίασε ταχυπνοια. Είναι λέει συχνό φαινόμενο.

ακόμα δεν έχει ξεκινήσει σίτηση αλλα πάει καλά!

βγάζω και γαλατάκι με το θήλαστρο οπότε θα του το δώσουν σιγά σιγά!

λογικά αύριο μεθάυριο θα τον πάρω στα χέρια μου!

τα συναισθήματα περίεργα! Τον γέννησα και δεν τον έχουμε πάρει ακόμα μια αγκαλίτσα! Είναι μόνος του όλη μερα! Μου λείπει! Βέβαια ευτυχώς είναι κάτι συνηθισμένο οππτε κάνω υπομονή, κάνει και εκείνος και μετά θα του κάνω όλες τις αγκαλιές που έχασε διπλές! 

Αυτα! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi35 ειναι τοσο γλυκος ο τροπος πουγραφεις για το μωρακι σας!!!!!υπομονουλα και συντομα θα ειστε αγκαλιτσα!ολα θα πανε καλα!

Εγω κοριτσια δευτερο βραδυ που υπεφερα.....τι να σας πω.....καουρες????οτι κοντεψα να πνιγω στον υπνο μου απο την παλινδρομηση???καταφερα να κοιμηθω στις 5 η ωρα αφου πηγα στο σαλονι και κοιμηθηκα ορθια μεχρι τις 7!μετα σαν να μην ειχε γινει τιποτα!και ολο συσπασουλες η κοιλιτσα μου και πονακια περιοδου !ηθελα να βαλω τα κλαματα...δεν ξερω τι αλλο να κανω....προσπαθω το τελευταιο γευμα να ειναι κατι ελαφρυ και μεχρι τις 9 μιση αντε 10 αλλα δεν αλλαζει κατι!οτι και να κανω θα με πιασει....παλι σκεφτομουν μηπως τελικα να γεννησω να ηρεμισω???ωρες ωρες με πιανει απελπισια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Κοριτσια οσες εχετε γεννησει εχετε χρησιμοποιησει καποια ζωνη????

Και η παιδιατρος σας ειπε να δινετε κατι στο μωρο πχ βιταμινη d η κατι αλλο??

Κι εγω που ρωτησα τον γυναικολογο μου ειπε απαγορευεται η ζωνη.Οσο για την d3  εμενα μου δωσανε να του δινω 2 σταγονες τη μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Και γκρι με γαλαζιο θα μπορουσες!!

Mωρε θα είναι μαζι με την αδερφη του κ θελω να κρατησω το λιλα κ να προσθεσω κ ένα αγοριστικο χρωμα αλλα δεν θελω μπλε.Το γκρι ανοιχτο είναι πολύ ωραιο απ ότι βλεπω στη @vayaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε @stasa199 μου τι άλλο να πω να βοηθήσω εκτός από υπομονή. Σκέψου πόσο λίγο έμεινε. Παρ όλα αυτά καταλαβαίνω την απελπισία που νιώθεις. Το μεσημέρι μπορείς να κοιμηθείς? Να ξεκουράζεσαι λίγο τουλάχιστον. Ακόμη κ μακαρόνια σκέτα να φας σε πιάνει?

Εμένα σιγά σιγά με πιάνει άγχος για τη διαδικασία του τοκετού, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι. Το βράδυ πριν δεν θα κλείσω μάτι σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Mωρε θα είναι μαζι με την αδερφη του κ θελω να κρατησω το λιλα κ να προσθεσω κ ένα αγοριστικο χρωμα αλλα δεν θελω μπλε.Το γκρι ανοιχτο είναι πολύ ωραιο απ ότι βλεπω στη @vayaki

Ααα εγω στο ειπα για να εχεις 2 χρωματακια της μικρης και 2 για τον μικρο!να γινει μισο μισο!ωραιο ειναι και το γκρι ανοιχτο και εγω ηθελα να βαλω στης μπεμπας αλλα ο αντρας μου δεν ηθελε 2 χρωματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Αχ βρε @stasa199 μου τι άλλο να πω να βοηθήσω εκτός από υπομονή. Σκέψου πόσο λίγο έμεινε. Παρ όλα αυτά καταλαβαίνω την απελπισία που νιώθεις. Το μεσημέρι μπορείς να κοιμηθείς? Να ξεκουράζεσαι λίγο τουλάχιστον. Ακόμη κ μακαρόνια σκέτα να φας σε πιάνει?

Εμένα σιγά σιγά με πιάνει άγχος για τη διαδικασία του τοκετού, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι. Το βράδυ πριν δεν θα κλείσω μάτι σίγουρα! 

Ψιλο κοιμαμαι το μεσημερι ευτυχως...αν και οχι καθε μερα γιατι μπορει και το μεσημερι να ειμαι ετσι!εχθες το επαθα με το γαλα πχ!πινω για να με βοηθησει στις καουρες και μετα υποφερω....γιατι δεν μπορει απο τις 10 που εφαγα βραστη πατατα να μου κρατησε μεχρι τις 4!ουφ...αφου σκεφτομαι να μην τρωω τιποτα μηπως ειμαι καλυτερα???δεν ξερω τι να κανω...

Εγω δεν εχω αγχος για τη γεννα γιατι σκεφτομαι οτι θα μου περασουν ολα αυτα!και τουλαχιστον θα εχω τη μπεμπα να με ξυπναει και οχι ολες αυτες τις ενοχλησεις!!!!αυριο εχω και γιατρο να δουμε τι θα μας πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Vivi35 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Καταρχήν ευχαριστωώ πάρα πολύ όλες σας για τις υπέροχες ευχές σας! Να είστε καλά όλες σας , να χαίρεστε τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες που δεν έχετε γεννήσει!

@lila80 είχαμε ίδια ΠΗΤ και γεννάς σήμερα? Τέλεια! Σε ποιο γεννάς?

λοιπόν κορίτσια η ιστορία μου με λίγα λόγια είναι η εξής:

είχα αρκετό καιρό συσπάσεις και ο γιατρός μου είχε πει ξεκούραση! Πράγμα όχι πολύ εφικτό με τη μικρή στο σπίτι όλη μέρα μόνη μου!

είχαμε καταλήξει πως θα γεννούσα αντί 31/5 , γύρω στις 20 λόγω καισαρικής!

με τις συσπάσεις , αφού με το ζόρι κατάφερα να μπω στο μήνα μου, το 20 το προσπαθούσαμε μήπως φτάσουμε τουλάχιστον 15. Τελικά ο μικρός βιαζόταν, ήθελε να μου δώσει το δώρο μου στη γιορτή της μητέρας.. :)

Είχα ραντεβού για καρδιοτοκογράφημα και συσπάσεις ανά 5 λεπτο.. οπότε με έβαλε μέσα!

ο μπέμπης μου γλύκας και σχετικά ησυχος σαν πρώτη εικόνα σε σχέση με την πρώτη μου!

γεννήθηκε 3400 , παρόλα αυτα δεν μου τον έδωσαν γιατί παρουσίασε ταχυπνοια. Είναι λέει συχνό φαινόμενο.

ακόμα δεν έχει ξεκινήσει σίτηση αλλα πάει καλά!

βγάζω και γαλατάκι με το θήλαστρο οπότε θα του το δώσουν σιγά σιγά!

λογικά αύριο μεθάυριο θα τον πάρω στα χέρια μου!

τα συναισθήματα περίεργα! Τον γέννησα και δεν τον έχουμε πάρει ακόμα μια αγκαλίτσα! Είναι μόνος του όλη μερα! Μου λείπει! Βέβαια ευτυχώς είναι κάτι συνηθισμένο οππτε κάνω υπομονή, κάνει και εκείνος και μετά θα του κάνω όλες τις αγκαλιές που έχασε διπλές! 

Αυτα! :) 

Καλημέρα κορίτσι μου! Να σου ζήσει και πάλι!!! Κι εγώ τα ίδια είχα περάσει... Λόγω ταχυπνοιας τον έβαλαν στη ΜΕΝΝ. Κι εμείς κάναμε μια εβδομάδα να τον πάρουμε αγκαλιά και 10 μέρες Γιάννα τον πάρουμε σπίτι. Να σκέφτεσαι όμως πως είναι για το καλό του! Σύντομα θα το ξεπεράσει και θα έχετε οοολο το χρόνο για αγκαλιές και φιλιά!!! Θυμάμαι εγώ φοβόμουν μήπως με είχε ξεχάσει μετά από τόσο καιρό... Χαχαχα! Οι ανασφάλειες της μανούλας... 

@Narcissa μου σε ευχαριστώ! Με το θέμα του θηλασμού έχουμε την ίδια ιστορία... Όταν πήγαινα να τον θηλάσω στο μαιευτήριο, δυσκολευόταν πολύ. Οι μαίες μου το είχαν αποκλείσει γιατί όπως μου είχαν πει είχε ήδη μάθει στο μπιμπερο. Όταν όμως πήγαμε σπίτι μας, τον είδα ότι όταν πεινούσε, έψαχνε το στήθος, οπότε σκέφτηκα να τον προσπαθήσω. Δύσκολα στην αρχή, αλλά μετά τα καταφέραμε... Πάντως, είναι κρίμα να σε αποθαρρύνουν για κάτι που μπορεί να είναι δύσκολο αλλα όχι ακατόρθωτο. Μπράβο κ σε σένα για την επιμονή σου και που τα κατάφερες τελικά!!! 

@stasa199  d3 κι εμένα μου έδωσε ο παιδίατρος. Για ζώνη δεν ρώτησα... Με τις καούρες βρε κορίτσι μου, τι να πω; Μόνο υπομονή! 

@Angelmammy τι ωραία που είσαι καλύτερα!!! Θα μπορείς να χαρείς και περισσότερο το μωράκι σου!!! Όσο για τα στήθη κι εμένα ο δικός μου προτιμά το αριστερό. Μου είχαν πει ότι συμβαίνει συχνά γιατί ακούει την καρδιά και ηρεμεί. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει κάτι τέτοιο, αν και δεν το βρίσκω απίθανο. Η παιδίατρος μου είπε να τον ξεκινάω από το δεξί όταν πεινάει που του είναι πιο δύσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Κοριτσια οσες εχετε γεννησει εχετε χρησιμοποιησει καποια ζωνη????

Και η παιδιατρος σας ειπε να δινετε κατι στο μωρο πχ βιταμινη d η κατι αλλο??

Ζώνη δεν χρησιμοποίησα γιατί αφενός κανείς δεν μου το είπε και αφετέρου δεν νομίζω ότι είναι ότι πιο βολικό στην φάση που περνάς μετά τον τοκετό. D δίναμε στον μικρό για τουλάχιστον 6 μήνες, τώρα ελπίζω να την γλιτώσουμε γιατί παίρνω εγώ στην εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vivi35 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Καταρχήν ευχαριστωώ πάρα πολύ όλες σας για τις υπέροχες ευχές σας! Να είστε καλά όλες σας , να χαίρεστε τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες που δεν έχετε γεννήσει!

@lila80 είχαμε ίδια ΠΗΤ και γεννάς σήμερα? Τέλεια! Σε ποιο γεννάς?

λοιπόν κορίτσια η ιστορία μου με λίγα λόγια είναι η εξής:

είχα αρκετό καιρό συσπάσεις και ο γιατρός μου είχε πει ξεκούραση! Πράγμα όχι πολύ εφικτό με τη μικρή στο σπίτι όλη μέρα μόνη μου!

είχαμε καταλήξει πως θα γεννούσα αντί 31/5 , γύρω στις 20 λόγω καισαρικής!

με τις συσπάσεις , αφού με το ζόρι κατάφερα να μπω στο μήνα μου, το 20 το προσπαθούσαμε μήπως φτάσουμε τουλάχιστον 15. Τελικά ο μικρός βιαζόταν, ήθελε να μου δώσει το δώρο μου στη γιορτή της μητέρας.. :)

Είχα ραντεβού για καρδιοτοκογράφημα και συσπάσεις ανά 5 λεπτο.. οπότε με έβαλε μέσα!

ο μπέμπης μου γλύκας και σχετικά ησυχος σαν πρώτη εικόνα σε σχέση με την πρώτη μου!

γεννήθηκε 3400 , παρόλα αυτα δεν μου τον έδωσαν γιατί παρουσίασε ταχυπνοια. Είναι λέει συχνό φαινόμενο.

ακόμα δεν έχει ξεκινήσει σίτηση αλλα πάει καλά!

βγάζω και γαλατάκι με το θήλαστρο οπότε θα του το δώσουν σιγά σιγά!

λογικά αύριο μεθάυριο θα τον πάρω στα χέρια μου!

τα συναισθήματα περίεργα! Τον γέννησα και δεν τον έχουμε πάρει ακόμα μια αγκαλίτσα! Είναι μόνος του όλη μερα! Μου λείπει! Βέβαια ευτυχώς είναι κάτι συνηθισμένο οππτε κάνω υπομονή, κάνει και εκείνος και μετά θα του κάνω όλες τις αγκαλιές που έχασε διπλές! 

Αυτα! :) 

Είναι πολύ γλυκός και ήσυχος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki είναι πολύ γλυκός και ήσυχος!

@Madi85 ευχαριστώ πάρα πολύ! Σίγουρα είναι για καλό τους!

Το κράτησαν αρκετά ε? 

Κι εμείς ρωτάμε και όλο στο δεν ξέρουμε είναι. Πάει καλύτερα λένε αλλά θα δούμε!

σήμερα θα μου τον δώσουν για λίγο να τον θηλάσω! Να δούμε λέει πως θα τα πάει.. τουλάχιστον θα τον κρατήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα απ το πρωι βλεπω υπερβολικη ποσοτητα βλεννας. Ελαφρως χρωματισμενη. Δεν εχω ξαναδει τοση στη ζωη μου. Εχει γουστο... απο κει που δεν ειχα κανενα σημαδι... τωρα αυτο να σημαινει οτι πλησιαζουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki είναι καλο σημάδι έχει αρχίσει να γίνεται δουλίτσα στην περιοχή μαλακώνει κ διαστέλλεται σιγά σιγά ο τράχηλος. Ο γιατρός μου είπε πως δεν σημαίνει κάτι άμεσο αλλά αφού θα γεννήσουμε έχε σκ είναι πολύ καλο που είχα βλεννη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

@vayaki είναι καλο σημάδι έχει αρχίσει να γίνεται δουλίτσα στην περιοχή μαλακώνει κ διαστέλλεται σιγά σιγά ο τράχηλος. Ο γιατρός μου είπε πως δεν σημαίνει κάτι άμεσο αλλά αφού θα γεννήσουμε έχε σκ είναι πολύ καλο που είχα βλεννη. 

Ωραια καλο σημαδι οπως και να χει! 

Ηθελα να σου πω οτι οσες δε γεννησαμε συμμεριζομαστε το αγχος σου. Ετσι ειναι... οταν ξερεις οτι ερχεται η ωρα... και χαρα μαζι και φοβος και αγχος. Πρεπει οσο γινεται να μενουμε ηρεμες και να σκεφτομαστε: ναι θα τα καταφερω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Μολις μου ηρθε και το κουτι απο babyspace. ΜΠΟΥΡΔΕΣ??

Καλα εγω το ειχα ξεχασει!το εχω κανει απο τον γεναρη νομιζω και δεν εχει ερθει τιποτα!!χαχαχαχα

Τελικα 13/3 το ειχα κανει!

Επεξεργάστηκε από stasa199
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...