Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Πραγματικα δεν περιμενα να μου το πει!!!!ηταν πολυ γλυκο!καλα νομιζω δεν θα εχουν μυαλο οι μπαμπαδες!!!χαχαχαα

Kοριτσια οντως ισχυει αυτό.Ερωτας μεγαλος.Η κορη μου με τον αντρα μου αυτοκόλλητοι.Εμενα στην απ εξω.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Πραγματικα δεν περιμενα να μου το πει!!!!ηταν πολυ γλυκο!καλα νομιζω δεν θα εχουν μυαλο οι μπαμπαδες!!!χαχαχαα

Έτσι είναι!!! Οι μπαμπάδες με τις κόρες έχουν μεγααααλο έρωτα!!! Όπως και οι γιοι με τις μαμάδες... Είναι πολύ όμορφο πάντως αυτό να ανυπομονεί να περνάει χρόνο με την κόρη σας!!! Θα είναι το κορίτσι του μπαμπά...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@RaniaMln τωρα αγορακι εχεις??το βλεπω και απο φιλες μου που εχουν κοριτσακια!ειναι πολυ ομορφο μωρε!!!!

@Madi85 ναι ειναι πολυ ομορφο αλλα με ανησυχει και λιγακι γιατι του λεω θα την κακομαθεις και θα τρεχουμε μετα!!!!και μου λεει οχι οχι!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 χαχαχα!! Απίστευτος ο άντρας σου! Και ακόμα η μπέμπα δεν έχει γεννηθεί.... Φαντάσου τρέλα όταν την αντικρύσει... 

Εμένα μου λέει από τώρα "η κόρη μου και η κόρη μου". Είμαι βεβαία ότι θα της κάνει οοοολα τα χατίρια και θα είμαι εγώ η κακιά της παρέας. Χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

@RaniaMln τωρα αγορακι εχεις??το βλεπω και απο φιλες μου που εχουν κοριτσακια!ειναι πολυ ομορφο μωρε!!!!

@Madi85 ναι ειναι πολυ ομορφο αλλα με ανησυχει και λιγακι γιατι του λεω θα την κακομαθεις και θα τρεχουμε μετα!!!!και μου λεει οχι οχι!!χαχαχαχα

Σε αυτό που λες έχεις ένα δίκιο. Βέβαια, κάτσε να γεννηθεί με το καλό και το βλέπεις πόσο σοβαρή θα είναι η κατάσταση... Χαχαχαχα! Ε, θα προσέξει κι εκείνος να μην το παρακάνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλησπέρα!

@Valfrag συγκινήθηκα πραγματικά! Κι εγώ κάπως έτσι με φαντάζομαι, να μην μπορώ να σταματήσω να κλαίω... Πριν ένα χρόνο μου φαινόταν τόσο μακρινό το να γίνω μαμά... και τώρα...! Αχ εύχομαι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας!!

@stasa199 Ναι αρσενικό είναι! Τώρα έχει κολλήσει πάνω στην κοιλιά μου σα να προσπαθεί να τον ακούσει... Τι να πω, άβυσσος η ψυχή του χαχαχ! Δε το ξαναπίνω το καστορέλαιο, έχετε δίκιο όλες. Νομίζω άδικα ανησυχώ. Μόνο περπάτημα και ας έρθει όταν είναι έτοιμος, ξέρει αυτός! Σήμερα πήγαμε Ικέα πάντως για ψώνια, περπάτησα αρκετά και εδώ και καμιά ώρα νιώθω πάλι συσπάσεις. 

Στο babyspace κι εγώ γράφτηκα πριν ενάμιση μήνα και δεν έχω λάβει κάτι. Και με τα γλυκά ούτε ο δικός μου αντιδράει, αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι τρελαίνεται με τα θαλασσινά, έχει εκλεπτυσμένο γούστο ο κύριος ? Καλά για το θέμα μνήμης δε το συζητάω, ανέκδοτο έχω γίνει στον άντρα μου και στους φίλους μου! Και για τις επισκέψεις που είπατε, εγώ πήγαινα κάθε 2,5 εβδομάδες, ενώ η γιατρός μου έλεγε μια φορά το μήνα. Νομίζω όσο ζεν είμαι γενικά, τόσο έχω τρελαθεί με το γιο μου ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Σε αυτό που λες έχεις ένα δίκιο. Βέβαια, κάτσε να γεννηθεί με το καλό και το βλέπεις πόσο σοβαρή θα είναι η κατάσταση... Χαχαχαχα! Ε, θα προσέξει κι εκείνος να μην το παρακάνει... 

Nαι τωρα εχω αγορακι.Να πω την αμαρτια μου ηθελα τοσο πολύ να είναι αγορι για να του δωσω το ονομα του πεθερου μου που τον αγαπουσα πολυ.Ο πεθερος μου εφυγε τον ιουλιο κ εμεινα εγκυος σεπτεμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy σε καταλαβαινω και εγω νομιζω εγω θα ειμαι η κακια!!!!

@Madi85 το ελπιζω γιατι διαφορετικα θα εχουμε προβλημα!!!!αν εχουμε ξεκινησει ετσι πριν καν ερθει ενας Θεος ξερει τι με περιμενει!!χαχαχαχα

@Narcissa θα τον εχεις με το μωρακι με  προσοχη παντα!!!ειχα και εγω σκυλακι θυληκο βεβαια αλλα νομιζω τα αρσενικα θελουν περισσοτερο χρονο!εμας ηταν πολυ φιλικη με τα παιδακια βεβαια οταν ερχεται μεσα στο σπιτι τους δεν ειναι το ιδιο!ευχομαι να εχουν καλη σχεση!αχ εμενα τα θαλασσινα με ενοχλουν στο στομαχι!!!η αδερφη μου λεει διατροφολογος θα γινει η μπεμπα!!χαχαχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Nαι τωρα εχω αγορακι.Να πω την αμαρτια μου ηθελα τοσο πολύ να είναι αγορι για να του δωσω το ονομα του πεθερου μου που τον αγαπουσα πολυ.Ο πεθερος μου εφυγε τον ιουλιο κ εμεινα εγκυος σεπτεμβρη.

Γερο να ειναι και με το καλο!!!!θα ζησεις και εσυ αυτη την αγαπη με το γιο !!κριμα για τον πεθερο σου... αλλα ειμαι σιγουρη πως θα σας προσεχει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199Πιστευω εκεινος τον εστειλε.Ηξερε ότι προσπαθούσαμε μηνες κ δεν εμενα κ εκεινος στεναχωριοταν κ περιμενε αλλα αρρωστησε κ εφυγε σε 4 μηνες….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Valfrag είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!χθες που λετε ειχα ραντεβου για nst!αφου βλεπουμε οτι εχει ανεβασει παλμους..σκεφτομαστε μηπως αντι για Πεμπτη κανουμε εισαγωγη χθες..αφου αφηνουμε αλλη μια ωρα το nst οι παλμοι δεν επεφταν..οποτε πηραμε την αποφαση και καναμε εισαγωγη...αφου ξεκιναμε την διαδικασια των εξετασεων...με ενημερωνουν οτι πρεπει να κανουμε ολικη ναρκωση γιατι τα αιμοπεταλια μου ειναι χαμηλα..ανενδοτη εγω..κανουν μετρηση των αιμοπεταλιων με διαφορετικη μεθοδο και τελικα με αφηνουν να κανω επισκληριδιο...συνεχιζουμε με ορους καρδιογραφημα κλισμα..μπαινουμε στο χειρουργιο..δενουν χερια ποδια..βαζουν πιεσομετρο κτλ..και απτη στιγμη που ξεκιναει το χειρουργιο σε 6 λεπτα ακουω τον μπεμπακο μου...τον εξεταζει ο παιδιατρος..μου τον δινει στο στηθος και για τα επομενα 30 λεπτα που εμειναν για να τελειωσει η καισαρικη τα δακρυα ετρεχαν ποταμι...δεν μπορω να σας περιγραψω τη στιγμη με λογια...μεχρι σημερα πρπσπαθουμε να θηλασουμε..αλλα δεν εχουμε καταφερει 100%..και λογω του οτι ειναι μικρος 2430 του δινουμε και ξενο να παρει τα πανω του!!!

κοριτσια ευχομαι με το καλο και τα δικα σας μωρακια!!!!!

@Valfrag μπράβο !! Με συγκινησες κι εμένα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 όταν έρθει η ωρα να μείνουν οι 2 ρους να τον δω χαχαχ εννοείται ο δεσμός μπαμπά κόρης είναι μοναδικός κ η δικιά μ έρωτα έχει με τ μπαμπά της.

@irened91 κι όμως οι γυναίκες είναι πιο ανθεκτικές στον πόνο γενικότερα. Γι αυτό γεννάνε κιόλας. Έχουν άλλη αντοχή. Το χω διαβάσει δ τ λέω έτσι.

@RaniaMln  καλή διαφορά θα έχουν. Τουλ με ρη μεγάλη σ θα μπορείς να συνεννοηθείς. Με τ καλό κ ο μπέμπης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πόσο γέλασα... έχουμε εδώ κοντά στη γειτονιά μια γυναίκα με νοητικά προβλήματα. Συνήθως έχει τα νεύρα της και φωνάζει στον δρόμο. Νιώθει ότι την καταδιώκουν, ότι θέλουν το κακό της. Καταλάβατε...λίγο αγριούλα. Με πλησιάζει στον δρόμο με καχύποπτο ύφος και μου λέει: "Η κοιλιά σου εσένα είναι αληθινή ή έβαλες ψεύτικη; γιατι πολλές βάζουν ψεύτικη και το παίζουν έγκυες".  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια πώς είστε σήμερα?Εγώ νιώθω τον μικρό πολύ χαμηλά κ φοβάμαι μην έρθει νωρίτερα.Αθήνα θα είμαι την άλλη κυριακή.Βέβαια πονάκια και τέτοια δεν έχω ευτυχώς αλλά ούτε και στη μικρή είχα.Απλά ένα βράδυ σπάσαν τα νερά.Ουφ αγχώνομαι τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Kαλημέρα κορίτσια πώς είστε σήμερα?Εγώ νιώθω τον μικρό πολύ χαμηλά κ φοβάμαι μην έρθει νωρίτερα.Αθήνα θα είμαι την άλλη κυριακή.Βέβαια πονάκια και τέτοια δεν έχω ευτυχώς αλλά ούτε και στη μικρή είχα.Απλά ένα βράδυ σπάσαν τα νερά.Ουφ αγχώνομαι τώρα.

Καλημέρα Ράνια! Κι εγώ αισθάνομαι κάποιες φορές το μικρό πολύ χαμηλά. Κι όμως στον υπέρηχο είδαμε ότι είναι αρκετά ψηλά ακόμα. Πιστεύω πως δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Τελευταία φορά πότε έκανες υπέρηχο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Madi85 είπε:

Καλημέρα Ράνια! Κι εγώ αισθάνομαι κάποιες φορές το μικρό πολύ χαμηλά. Κι όμως στον υπέρηχο είδαμε ότι είναι αρκετά ψηλά ακόμα. Πιστεύω πως δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Τελευταία φορά πότε έκανες υπέρηχο;;;

Μακάρι γιατί είναι νωρίς ακόμη.Στις 33εβ έκανα κ τωρα είμαι 35.Στις 37 θα παω αθηνα να μεινω μεχρι να γεννησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@RaniaMln καλημέρα!! Όπως λέει και η @Madi85 κι εγώ κάποιες μέρες νιώθω τη μικρή χαμηλά. Όχι όμως κάθε μέρα. Μην ανησυχείς. Υπέρηχο πότε θα ξανακάνεις;;; όταν έρθεις Αθήνα ή πιο νωρίς;; Για να σου φύγει και το άγχος. 

Αλήθεια, στην πρώτη σου εγκυμοσύνη απλά έσπασαν τα νερά χωρίς να νιώσεις τίποτα πριν;;; Σε ποια εβδομάδα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη μικρη με εβλεπε ο γιατρος κ ηξερα ότι ειχα 1 εκ διαστολή κ μου ειχε πει ότι κοντευω.Αλλα συσπασεις δεν εκανα πριν ουτε πονους ουτε τιποτα.Απλα πηγα τουαλετα ένα βραδυ κ σπασανε τα νερα 38 κ 3.Τωρα θα παω κυριακη του πασχα αθηνα κ τοτε θα με δει κ ο γιατρος μ να μου πει που βρισκομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Στη μικρη με εβλεπε ο γιατρος κ ηξερα ότι ειχα 1 εκ διαστολή κ μου ειχε πει ότι κοντευω.Αλλα συσπασεις δεν εκανα πριν ουτε πονους ουτε τιποτα.Απλα πηγα τουαλετα ένα βραδυ κ σπασανε τα νερα 38 κ 3.Τωρα θα παω κυριακη του πασχα αθηνα κ τοτε θα με δει κ ο γιατρος μ να μου πει που βρισκομαστε

37 ακριβως θα είμαι τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η RaniaMln είπε:

Στη μικρη με εβλεπε ο γιατρος κ ηξερα ότι ειχα 1 εκ διαστολή κ μου ειχε πει ότι κοντευω.Αλλα συσπασεις δεν εκανα πριν ουτε πονους ουτε τιποτα.Απλα πηγα τουαλετα ένα βραδυ κ σπασανε τα νερα 38 κ 3.Τωρα θα παω κυριακη του πασχα αθηνα κ τοτε θα με δει κ ο γιατρος μ να μου πει που βρισκομαστε

Ωραία! Μην άγχεσαι! Με το καλό. Όλα καλά θα πάνε. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@RaniaMln είναι νωρίς ακόμα να έρθει το μωράκι! Μην ανησυχείς!!! Με το καλό να έρθεις Αθήνα και να κάνεις τον υπέρηχο...!!! Όλα θα πάνε μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki και εγω γελασα πολυ!!!!!επρεπε να πιασεις κουβεντουλα!χαχαχαχα

@RaniaMln μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!και εγω τη νιωθω χαμηλα τη μπεμπα μου κατα καιρους !που μενεις αν επιτρεπετε?εχεις ωρα δρομο για να φτασεις αθηνα αν χρειαστει?αν και δε νομιζω αλλα αν θες κανε ενα τηλεφωνο στο γιατρο σου να του πεις τους φοβους σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

@vayaki και εγω γελασα πολυ!!!!!επρεπε να πιασεις κουβεντουλα!χαχαχαχα

@RaniaMln μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!και εγω τη νιωθω χαμηλα τη μπεμπα μου κατα καιρους !που μενεις αν επιτρεπετε?εχεις ωρα δρομο για να φτασεις αθηνα αν χρειαστει?αν και δε νομιζω αλλα αν θες κανε ενα τηλεφωνο στο γιατρο σου να του πεις τους φοβους σου..

Ειμαι β ευβοια 3 ωρες από αθηνα.Εχω γιατρο κ εδώ αν ανησυχήσω για κατι.Αλλα μια κοπελα από τη γειτονια γεννησε μεσα στο ασθενοφορο γιατι σπασανε τα νερα νωρίτερα κ δεν προλαβε ουτε στη χαλκιδα να φτασει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@RaniaMln στη βδομάδα π είσαι είχα πάει στη γιατρό. Μου λέει είναι ψηλά ακόμη. Λέω μα γιατρέ νιώθω πίεση χαμηλά κ μ είπε ότι χαλαρώνουν οι σύνδεσμοι τ ισχύου. Τώρα αν πιστεύεις ότι όντως έχει κατέβει πολύ η νιώσεις κάτι άλλο πήγαινε Κάνε έναν υπέρηχο στο νοσοκομείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...