Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Angelmammy είπε:

@vayaki μια χαρούλα ο μικρός σας!!!! Μπράβο!!! Αγωνία κάθε φορά μέχρι να τα δούμε τα μικρούλια μας. 

@Valfrag ακριβώς έτσι κι εγώ. Μια χαρά η εγκυμοσύνη μου, Δόξα τω Θεώ, αλλά Doppler θα κάνω. 

Θα σας έχω νέα αύριο. 

Τελεια!!!θα περιμενουμε!!!εγω το χω 02/04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!!! Βλέπω μας πέθαναν λίγο τα θαλασσινά. Εγώ αν κ έφαγα σ ρη γιαγιά μ έφαγα πολύ τηγανητό με αποτέλεσμα να έχω καουρες μέχρι κ σήμερα. Αν κ όσο μεγαλώνουν τα μωράκια μας θα τα έχουμε αυτά. Πρήξιμο, φούσκωμα, καουρες.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy άντε θα δεις κ πόσο έχει μεγαλώσει η μικρούλα σου!

@vayaki μια χαρα ο μπέμπης σου.

@stasa199 ελπίζω να είσαι καλυτερα.

κάποια κοπέλα είχε αναφέρει ένα σάιτ για νυχτικια κτλ το moromou. Μπήκα τα χαζεψα φαίνονται πολύ όμορφα. Μήπως πήρε κάποια από εσάς από τ σαιτ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Angelmammy άντε θα δεις κ πόσο έχει μεγαλώσει η μικρούλα σου!

@vayaki μια χαρα ο μπέμπης σου.

@stasa199 ελπίζω να είσαι καλυτερα.

κάποια κοπέλα είχε αναφέρει ένα σάιτ για νυχτικια κτλ το moromou. Μπήκα τα χαζεψα φαίνονται πολύ όμορφα. Μήπως πήρε κάποια από εσάς από τ σαιτ;

Ναι!! Ανυπομονώ!!

Μια φίλη μου που είναι έγκυος παρήγγειλε από αυτήν την ιστοσελίδα και είναι πολύ ευχαριστημένη. Μου είπε πως ποιοτικά είναι πολύ καλά τα νυχτικά και σε πολύ καλές τιμές συγκριτικά με την ποιότητα τους. Εγώ δεν τα έχω δει για να έχω προσωπική γνώμη. Αγόρασα ένα νυχτικό με κουμπάκια μπροστά από ένα μαγαζί στη γειτονιά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy και εγω τελος μηνα που σταματαω τη δουλεια θα κοιταξω να παω να παρω..μεσω ιντερνετ το φοβαμαι λιγο γιατι με τη κοιλια δε ξερω αν θα ειναι σωστο το νουμερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valfrag είπε:

@Angelmammy και εγω τελος μηνα που σταματαω τη δουλεια θα κοιταξω να παω να παρω..μεσω ιντερνετ το φοβαμαι λιγο γιατι με τη κοιλια δε ξερω αν θα ειναι σωστο το νουμερο 

Σε καταλαβαίνω... Σκέψου ότι ένα μπουφάν και ένα φόρεμα καλό για γάμο που είχα παραγγείλει τα επέστρεψα και παρήγγειλα άλλα νούμερα γιατί δεν τα πέτυχα με την πρώτη.... Μπορεί να σου κάτσει, μπορεί και όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Angelmammy είπε:

Σε καταλαβαίνω... Σκέψου ότι ένα μπουφάν και ένα φόρεμα καλό για γάμο που είχα παραγγείλει τα επέστρεψα και παρήγγειλα άλλα νούμερα γιατί δεν τα πέτυχα με την πρώτη.... Μπορεί να σου κάτσει, μπορεί και όχι.

Ε ναι και επειδη πλησιαζουν και οι ημερομηνιες μας μπορει να μη προλαβω και να το αλλαξω..οποτε θα παω σε καταστημα να παρω..να ξεμπερδευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag Ε αυτό σκέφτομαι κ γω. Αν πετύχω τ νούμερο. Αν είναι άνετα σχετικά. 

Στη μικρή είχα πάρει πυτζάμες από καταστήματα της αγοράς με κουμπάκια μπροστά. Αλλά ήταν καλοκαιρινές. Τώρα πήρα 2 σετ πυτζάμες από τα hm π ειναι σαν ρούχα σπιτιού κ σκέφτομαι από μέσα να φοράω τ τιραντακια θηλασμού π πήρα από τα λιντλ. Οπότε όταν έρχεται η ώρα να είμαι άνετη μόνο με τ τιραντακι κ μετά από πάνω να φοράω τ πυτζάμα. Θέλω όμως ακόμη ένα σετ πυτζάμες Κ 2 νυχτικακια. Θα δω κ γω εδω αν βρω κάτι. Θέλω να μπορώ να τα βάλω κ μετα. Την προηγ φορά μ είχαν πει από εκεί π τα πήρα έλα τ χρόνου να σ τα μαζέψουμε ένα νούμερο η όσο χρειαστεί. Κ μ έκαναν κ κουμπάκια στα ζευγάρια π δ είχαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni νιώθω λίγο καλύτερα αλλά πάω πολύ συντηρητικά!φρυγανιές και λίγα μακαρόνια εφαγα και θα κάνω και μια σουπιτσα μπας και!ελπίζω να περάσει γιατί είχα τρομάξει και για τον μωρό αλλά ευτυχώς τη νιώθω!!!(όχι ότι δεν κλαίω μη και πάθει κάτι αλλά άρχισα να πιστεύω ότι απλά θα Περάσει !!!)

Όσο για τις πιτζάμες κορίτσια και εγώ τον ίδιο φόβο έχω και θα πάω στα prenatal να δω και ένα μαγαζί ακόμα που πήρε μια γνωστή  οικονομικές..Εγώ έλεγα να πάρω ένα νυχτικο και μια πιτζάμα και ρομπιτσα που δεν έχω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αφηστε εχω ιστοριες..παω χθες βραδυ να ξαπλωσω ...παω τουαλετα και βλεπω αιμα...παιρνω τη γιατρο...ερχομαι μαιευτηριο...ηταν αμνιακα υγρα...μου καναν εισαγωγη...θα μεινω 2 μερες για παρακολουθηση και βλεπουμε..θα προσπαθησουμε να το τραβηξουμε μεχρι τη 37η εβδομαδα αλλα αν δε κλεισει η τρυπα στον αμνιακο μπορει να γεννησω και την αλλη εβδομαδα..πηγε ο μπεμπης να αλλαξει σταση και τρυπησε τον σακο με το νυχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valfrag είπε:

Κοριτσια αφηστε εχω ιστοριες..παω χθες βραδυ να ξαπλωσω ...παω τουαλετα και βλεπω αιμα...παιρνω τη γιατρο...ερχομαι μαιευτηριο...ηταν αμνιακα υγρα...μου καναν εισαγωγη...θα μεινω 2 μερες για παρακολουθηση και βλεπουμε..θα προσπαθησουμε να το τραβηξουμε μεχρι τη 37η εβδομαδα αλλα αν δε κλεισει η τρυπα στον αμνιακο μπορει να γεννησω και την αλλη εβδομαδα..πηγε ο μπεμπης να αλλαξει σταση και τρυπησε τον σακο με το νυχι..

ωχ τι ξαφνικο ηταν αυτο, περαστικα ολα θα πανε πολυ καλα και η τρυπα θα κλεισει. κοιτα να δεις στα καλα καθουμενα. θυμησε μου σε ποια εβδομαδα εισαι? ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

ωχ τι ξαφνικο ηταν αυτο, περαστικα ολα θα πανε πολυ καλα και η τρυπα θα κλεισει. κοιτα να δεις στα καλα καθουμενα. θυμησε μου σε ποια εβδομαδα εισαι? ολα καλα!

Στη 32η!για να δουμε πως θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Έχω πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ. Πολύ δύσκολος χειμώνας για μας. Συνέχεια αρρωσταίνουμε! Πάλι με ίωση είμαι. Το μωρό μου είναι καλά ευτυχώς, εθμαι στην 29η εβδομάδα και το επόμενο ραντεβού το έχω τη δευτερα. Από κιλά έχω πάρει ήδη 10! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη τόσα πήρα στο σύνολο. Γενικά με πονάει η μέση και κουράζομαι εύκολα. Νυχτικάκια απτο moro mou έχω παραγγειλει. Όταν μου έρθουν θα σας πω άποψη για να παρετε αν είναι.

Valfrag σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα? Προσπάθησε να είσαι ψυχρεμη όσο μπορείς! Είναι φοβερό που κατάφερε να τρυπίσει τον σάκο με το νύχι! Μήπως είναι μικρή η τρυπούλα και κλείσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η katrinaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έχω πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ. Πολύ δύσκολος χειμώνας για μας. Συνέχεια αρρωσταίνουμε! Πάλι με ίωση είμαι. Το μωρό μου είναι καλά ευτυχώς, εθμαι στην 29η εβδομάδα και το επόμενο ραντεβού το έχω τη δευτερα. Από κιλά έχω πάρει ήδη 10! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη τόσα πήρα στο σύνολο. Γενικά με πονάει η μέση και κουράζομαι εύκολα. Νυχτικάκια απτο moro mou έχω παραγγειλει. Όταν μου έρθουν θα σας πω άποψη για να παρετε αν είναι.

Valfrag σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα? Προσπάθησε να είσαι ψυχρεμη όσο μπορείς! Είναι φοβερό που κατάφερε να τρυπίσει τον σάκο με το νύχι! Μήπως είναι μικρή η τρυπούλα και κλείσει? 

Στη 32η ! μικρη ειναι γιαυτο τη πρακολουθουμε μηπως κλεισει και παρω κι αλλο χρονο..τουλαχιστον να παω μεχρι τη 37η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Στη 32η!για να δουμε πως θα παει!

Σου ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα που σιγουρα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Χιλια ευχαριστω κοριτσια!!!τη θετικη σας ενεργεια!!!!!

εννοειται! ολη η θετική μας ενεργεια και σκεψη μαζι σου! σου κανουν και καποια αγωγη εκτος απο παρακολουθηση ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag βρεε τα πιτσιρικια... κανουν και τετοια πραγματα εκει μεσα; Αφου εισαι στα χερια γιατρων... ολα καλα! Θα σε φροντισουν και θα προχωρησεις κι αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

@Valfrag μου, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνει στην κοιλίτσα όσο περισσότερο γίνεται! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη. Σου έχουν δώσει οδηγίες τί πρέπει να κάνεις;;; Όλα θα πάνε καλά! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου, ψυχραιμία, είσαι εκεί που πρέπει κ θα σε κατευθύνουν. Άκου τώρα με το νύχι! Το αίμα σταμάτησε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valfrag είπε:

Κοριτσια αφηστε εχω ιστοριες..παω χθες βραδυ να ξαπλωσω ...παω τουαλετα και βλεπω αιμα...παιρνω τη γιατρο...ερχομαι μαιευτηριο...ηταν αμνιακα υγρα...μου καναν εισαγωγη...θα μεινω 2 μερες για παρακολουθηση και βλεπουμε..θα προσπαθησουμε να το τραβηξουμε μεχρι τη 37η εβδομαδα αλλα αν δε κλεισει η τρυπα στον αμνιακο μπορει να γεννησω και την αλλη εβδομαδα..πηγε ο μπεμπης να αλλαξει σταση και τρυπησε τον σακο με το νυχι..

Το έχω ξανακούσει αυτό που περιγράφεις, εύχομαι να είσαι καλά και να φτάσεις όσο πιο μακρυά μπορείς στην εγκυμοσύνη σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

εννοειται! ολη η θετική μας ενεργεια και σκεψη μαζι σου! σου κανουν και καποια αγωγη εκτος απο παρακολουθηση ?

 

Μου εκαναν τις ενεσεις γι τα πνευμονια του μωρου σε περιπτωση προωρου..και μ δινουν αντιβιωση για τυχον λοιμωξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag αχ βρε κορίτσι μ τι αγωνία τραβάς; εύχομαι να πάνε όλα Καλά, να κλείσει η τρυπουλα κ ο μπέμπης να βγει στην ώρα του!

@katrinaki ασε κ μεις όλο τ χειμωνα τεντωσαμε από ιώσεις.  Ναι αν μπορείς να μας πεις κ συ για τα νυχτικακια όταν σ έρθουν!

Καλημέρα κ στα υπόλοιπα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Μου εκαναν τις ενεσεις γι τα πνευμονια του μωρου σε περιπτωση προωρου..και μ δινουν αντιβιωση για τυχον λοιμωξη

Κορίτσι μου εύχομαι να κλείσει γρήγορα και να μείνει κι άλλο το μωράκι σου στην κοιλίτσα!υπομονή και όλα θα πάνε καλά!!!!!Είχα ακούσει για μια γνωστή που η κόρη της είχε θέμα με το σάκο που είχε τρυπήσει από τον 5 μήνα και είχε κάνει εισαγωγή με παρακολούθηση και τελικά γέννησε στον 9ο!!!να μην ανησυχείς καθόλου θετικές σκέψεις και όλα θα γίνουν!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...