Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Κοριτσια μου ο γιατρος μου εγραψε κολπικη κρεμα θα την ξεκινησω σημερα... απο δευτερα θα παμε διακοπες θα μπορω να κανω μπανιο??? Ξεχασα να ρωτησω τ γιατρο  
    • Αυτό δε σημαίνει ενδομυϊκά όμως... Υποδόρια (δλδ εντός υποδοριου ιστού δλδ η βαθύτερη στοιβαδα του δέρματος) έγιναν καρδούλα μου...ενδομυϊκά για να γίνουν πρέπει η βελόνα να είναι 21G! Οι βελόνες που μπαίνουν υποδόρια είναι 27G.... Το αν το έβαλες λίγο πλάγια δν νομίζω πως θα έχει επηρεάσει το απότελεσμα όσο πιστεύεις.....  Τις βελόνες τις αγόρασες εσύ? Τους είπες για υποδόρια χρήση? 
    • Καλησπερα καλη μου!!! Με το καλο το νινακι!!! Οι πανες βρακακια δεν θα σε βοηθησουν στο αιμα τις πρωτες μερες ουτε το συγκρατουν! Θα χρειαστεις σερβιετες ειδικης χρησης/λοχειας και βρακακια μιας χρησης ,τα chicco ηταν τα ιδανικα!
    • Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις κοριτσια!!Η αληθεια ειναι οτι θελει λιγο προσαρμογη! Τριτη μερα σημερα, ειναι πολυ δεκτικος και τρωει ικανοποιητικα, οχι πολυ, αλλα αρνειται το νερο 9 στις 10! Του δινω χρονο να το συνηθισει, πινει και το γαλατακι του...Ειναι και βαρια η ζεστη!!
    • ΕΩΣ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ ΠΙΣΤΕΎΩ Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΕΝΤΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ Κ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΤΟΝ "ΓΙΑΤΡΟ" ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...