Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelmammy είπε:

Αχ μωρέ, γερά να είναι και ας βγουν όποτε θέλουν. 

Τράβηγματα και αϋπνίες έχω πολλές φορές στην εγκυμοσύνη. Ειδικά όσο περνάει ο καιρός... Σα χθες όμως καμία άλλη φορά. Ναι, υπομονή. Εννοείται! Όλα αυτά μας συμβαίνουν για υπέροχο σκοπό. :-)

κατάλαβα! ειναι κάποιες νύχτες ανυπόφορες πραγματικα, εγω οταν περνώ τετοια νυχτα με πιανει μια απαισιοδοξια και μια κακη διαθεση, και φυσικα αγχος μην ειναι καθε νυχτα ετσι αλλα ευτυχως κοιμαμαι που και που!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Πωπω εγώ δε θέλω να ξέρω πόσα κιλά πήρα απ' την περασμένη φορά που πήγα στο γιατρό. ?? Η αλήθεια είναι έτρωγα και απ' έξω κι απ όλα! Αλλά τι να κάνω τόσους μήνες δεν ευχαριστήθηκα και τίποτα με τους εμετούς. Πωπω λιγότερο από 10 ε; Σάμπως εμείς που έχουμε 2-3 εβδομάδες διαφορά νομίζεις είναι μεγάλη; ?? Κοντεύουμε κορίτσια!! ❤❤

Όχι, δεν έχουμε μεγάλη διαφορά. Απλά συνειδητοποιώ ότι όσο περνάνε οι εβδομάδες, η αλλαγή στο σώμα μου είναι ταχύτατη σε σχέση με τα πρώτα 2 τρίμηνα. Ταχύτατη όμως!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα με το φαγητό. Κι εγώ ταλαιπωρήθηκα τόσο με τους εμετούς που θα ήθελα μετά να φάω τα πάντα λογικά. Απλά εμένα δε μου συμβαίνει. Γενικά από την 26η εβδομάδα ξεκίνησα να πεινάω!! Μέχρι τότε έτρωγα όπως και πριν. Τώρα η αλήθεια είναι ότι έχω τρελές πεινες αλλά προσπαθώ να μην ξεφεύγω. Και αλήθεια σας λέω, είναι άγνωστο από που πήρα τα 12 κιλά. Χαχαχα!! Αλλά ειλικρινά δε με ενδιαφέρει καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valfrag είπε:

Εγώ πάντως απο χθες έχω μετακομίσει στο καναπέ..βολεύομαι καλύτερα!!! Και κοιμάμαι και περισσότερο!! Για να δουμε..

κι εγω χθες στον καναπε εως τις 3 και μετα στο κρεβατι εως τις 7! τρομαξα οταν ξυπνησα στις 2 πως δεν θα με ξαναπαρει ο υπνος αλλα ευτυχως! η αληθεια ειναι πως κι εγω χαλαρωνω πιο πολυ στον καναπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρεις μερες τωρα εμενα με περνει ο υπνος στην αρχη και μετα τσουπ να ξεκιναει το στροφογυρισμα στο κρεβατι να η τουαλετα που ηταν καθε βραδυ και απο πριν δλδ η αυπνια εχει βαρεσει κοκκινο τρεις μερες τωρα εχθες περασα και μι αβολτα απο τον καναπε λιγο βολευτηκα αλλα μετα ξανα γυρισα κρεβατι χαχαχαχα !!!! λεω το πρωι αντε να συκωθεις για δουλεια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

τρεις μερες τωρα εμενα με περνει ο υπνος στην αρχη και μετα τσουπ να ξεκιναει το στροφογυρισμα στο κρεβατι να η τουαλετα που ηταν καθε βραδυ και απο πριν δλδ η αυπνια εχει βαρεσει κοκκινο τρεις μερες τωρα εχθες περασα και μι αβολτα απο τον καναπε λιγο βολευτηκα αλλα μετα ξανα γυρισα κρεβατι χαχαχαχα !!!! λεω το πρωι αντε να συκωθεις για δουλεια !!!!

κανουμε προπονηση για τα μωρακια! για να αποκτησουμε αντοχες στην αυπνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Νομίζω ότι εγώ έχω πάρει τα περισσότερα κιλά από όλες. Είμαι +12 και αλήθεια μου φαίνεται!! Αλλά δε με νοιάζει... Είμαι βεβαία ότι θα τα χάσω όλα!

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά. Πρώτη φορά είχα τόσα τραβήγματα και πόνους στην κοιλιά και στο στομάχι. Δεν είχα φάει τίποτα από τις 19:00 και μετά οπότε δεν ήταν ότι βαρυστομάχιασα... Μεγαλώνει η μικρή μου μάλλον και με πιέζει παντού. Και νιώθω και απίστευτη κούραση. Άλλαξε η ΠΗΤ μου βάσει υπερήχου χθες. Μάλλον για τέλη Απριλίου λέμε αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αυτό μπορεί και να αλλάξει. Να περιμένω, πρώτα ο Θεός, τέλη Απριλίου με αρχές Μαϊου... 

Εγώ έχω λιγότερο από 10 εβδομάδες για να μπω στο μήνα μου.... Χαχα! 

Μάλλον εγώ έχω πάρει τα περισσότερα... 15 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ειδικά αυτές τις μέρες με το κρύωμα ζοριζόμουν ένα παραπάνω στον ύπνο. Χθες το βράδυ είχα κι εγώ κάτι τραβήγματα και τρόμαξα για να πω την αλήθεια. Δεν ήξερα να γυρίσω, να μη γυρίσω πλευρό, είχα και μια ενόχληση στο αριστερό ισχίο. Καλά λέω δεν πρόκειται να κοιμηθώ ποτέ ?? Και πριν το κρύωμα πάντως ήταν δύσκολα, δεν δουλεύω κιόλας απ' τον 3ο περίπου και έχω σιχαθεί να κάθομαι, δεν κουράζομαι κι ένα παραπάνω η δυσκολία στον ύπνο. Πάντως τώρα πιστεύω όσο πλησιάζει ο καιρός τόσο πιο ανήσυχο ύπνο θα κάνουμε. Λίγο που ότι και να νιώθουμε θα το θεωρούμε ύποπτο, λίγο που δε βολευόμαστε. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Κι εγώ ειδικά αυτές τις μέρες με το κρύωμα ζοριζόμουν ένα παραπάνω στον ύπνο. Χθες το βράδυ είχα κι εγώ κάτι τραβήγματα και τρόμαξα για να πω την αλήθεια. Δεν ήξερα να γυρίσω, να μη γυρίσω πλευρό, είχα και μια ενόχληση στο αριστερό ισχίο. Καλά λέω δεν πρόκειται να κοιμηθώ ποτέ ?? Και πριν το κρύωμα πάντως ήταν δύσκολα, δεν δουλεύω κιόλας απ' τον 3ο περίπου και έχω σιχαθεί να κάθομαι, δεν κουράζομαι κι ένα παραπάνω η δυσκολία στον ύπνο. Πάντως τώρα πιστεύω όσο πλησιάζει ο καιρός τόσο πιο ανήσυχο ύπνο θα κάνουμε. Λίγο που ότι και να νιώθουμε θα το θεωρούμε ύποπτο, λίγο που δε βολευόμαστε. ??

Σκληραγωγούμαστε για το τι μας περιμένει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Όλα καλά, κοντεύω στα δικά σου. Χαχα!

Και το θέμα είναι πως στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πάρει σύνολο 15.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια Εγώ πάντως δ βιάζομαι καθόλου να βγει. Όσο είναι καλα ας κάθεται μέσα. Απολαύστε αυτές τις τελευταίες στιγμές με τ αντρουλη σας. Καντε πράγματα για εσάς. Όσες θα βγείτε τώρα σε άδεια επίσης δ θα καταλαβαίτε πως θα περάσει ο καιρος.

Εγώ από κιλά είμαι στα 8. Έχω μια τεράστια κοιλιά κ στήθος. Δ νομίζω πως έχω βάλει κάπου αλλού. Να σας πω δ με νοιάζει για τα κιλά αλλά τα πολλά κιλα επιβαρύνουν κ τον τοκετό. Μέχρι 15 16 πιστεύω είναι καλα. 

Όσο για τον ύπνο τι να πω;; τέτοια θεματα δ έχω άλλα δ με αφήνει η μικεη να κοιμηθώ. Αν μπορούσα μια χαρά ταβλα θα έπεφτα. Βολεύομαι μοα χαρα άλλα τι να τ κάνω π όλο τ βράδυ πηγαινοέρχομαι στη μικρή;  χθες στις 5 κοιμήθηκα. Ξυπνουσε ανά μισή ώρα, 20 λεπτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Αχ βρε κορίτσια Εγώ πάντως δ βιάζομαι καθόλου να βγει. Όσο είναι καλα ας κάθεται μέσα. Απολαύστε αυτές τις τελευταίες στιγμές με τ αντρουλη σας. Καντε πράγματα για εσάς. Όσες θα βγείτε τώρα σε άδεια επίσης δ θα καταλαβαίτε πως θα περάσει ο καιρος.

Εγώ από κιλά είμαι στα 8. Έχω μια τεράστια κοιλιά κ στήθος. Δ νομίζω πως έχω βάλει κάπου αλλού. Να σας πω δ με νοιάζει για τα κιλά αλλά τα πολλά κιλα επιβαρύνουν κ τον τοκετό. Μέχρι 15 16 πιστεύω είναι καλα. 

Όσο για τον ύπνο τι να πω;; τέτοια θεματα δ έχω άλλα δ με αφήνει η μικεη να κοιμηθώ. Αν μπορούσα μια χαρά ταβλα θα έπεφτα. Βολεύομαι μοα χαρα άλλα τι να τ κάνω π όλο τ βράδυ πηγαινοέρχομαι στη μικρή;  χθες στις 5 κοιμήθηκα. Ξυπνουσε ανά μισή ώρα, 20 λεπτά.

Λοιπόν, έχεις απόλυτο δίκιο!! Παρόλα αυτά εγώ ανυπομονώ να δω το μουτράκι της.

Αχ τι τραβάτε κι εσείς με τα ανήσυχα παιδάκια στο σπίτι!!! Μα κάθε 20';;; Καλά, μικρούλα είναι, δε νυστάζει; Κοιμάται τη μέρα ή δεν κοιμάται γενικώς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy κοιμάται ένα δίωρο 3 με 5 συνήθως. Μα όλη μέρα στο πόδι ξέρη έπρεπε να πέφτει. Ειναξ ζωηρη Κ υπερκινητικη.  Και την βγάζω κάθε μα κάθε μερα βόλτα. Πάμε στην πλατεία τρέχει παίζει άλλα δεν... 

Ναι κ στο πρωρο μου από ρη μια ήθελα να την δω από την αλλη έλεγα καλά εισαι μέσα. Κάτσε λίγο ακόμη. Σε έχω μέσα σε κουβαλάω όπου πάω. Κάθε στιγμή είναι μοναδική. Θα ρθουν πολλές όμορφες κ μεγαλειώδης στιγμές. Αλλά αυτό ρ διάστημα είναι τ τελευταίο που ια έχετε αποκλειστικά για εσάς κ τ άντρα σας. Περαστε το όσο καλυτετα μπορείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 καλά αποτελέσματα με την καμπύλη σου!!!

@irened91 καλή επιτυχία με το σπίτι! Μακάρι να ξεμπερδευετε!!!

Κορίτσια από κιλά είμαι κι εγώ στα +11 τρώγοντας ο,τι έτρωγα και πριν. Ίσα ίσα τρώω και σαλάτες  πλέον που δεν έτρωγα... Βέβαια δεν μου φαίνεται καθόλου... Μόνο κοιλιά! Πιστεύω η αύξηση αυτή ίσως να οφείλεται και στο γεγονός ότι δεν κινούμαι τόσο πολύ πλέον, συν τα κιλά του μωρού, του αίματος, κλπ... 

@Angelmammy κι εμένα οι υπέρηχοι δείχνουν ΠΗΤ 30/4 από 4/5, αλλά μου είχε πει ο γιατρός ότι 4 ημέρες δεν είναι μεγάλη διαφορά. Την Δευτέρα που θα πάω, να δω τι θα μου πει. Θα του ζητήσω εξάλλου και τη βεβαίωση για το ταμείο, ώστε να μου υπολογίσουν την άδεια...

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας και να είναι γερά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

@stasa199 καλά αποτελέσματα με την καμπύλη σου!!!

@irened91 καλή επιτυχία με το σπίτι! Μακάρι να ξεμπερδευετε!!!

Κορίτσια από κιλά είμαι κι εγώ στα +11 τρώγοντας ο,τι έτρωγα και πριν. Ίσα ίσα τρώω και σαλάτες  πλέον που δεν έτρωγα... Βέβαια δεν μου φαίνεται καθόλου... Μόνο κοιλιά! Πιστεύω η αύξηση αυτή ίσως να οφείλεται και στο γεγονός ότι δεν κινούμαι τόσο πολύ πλέον, συν τα κιλά του μωρού, του αίματος, κλπ... 

@Angelmammy κι εμένα οι υπέρηχοι δείχνουν ΠΗΤ 30/4 από 4/5, αλλά μου είχε πει ο γιατρός ότι 4 ημέρες δεν είναι μεγάλη διαφορά. Την Δευτέρα που θα πάω, να δω τι θα μου πει. Θα του ζητήσω εξάλλου και τη βεβαίωση για το ταμείο, ώστε να μου υπολογίσουν την άδεια...

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας και να είναι γερά

Α καλά, εμάς τα μωράκια μας μεγαλώνουν το ίδιο!!! Χεχε! Κάτσε να δούμε ποιο θα βιαστεί να βγει. Με το καλό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Α καλά, εμάς τα μωράκια μας μεγαλώνουν το ίδιο!!! Χεχε! Κάτσε να δούμε ποιο θα βιαστεί να βγει. Με το καλό!!!! 

Χαχαχα!!! Ναι, να δούμε ποιο θα είναι πιο ανυπόμονο...!!!! Με το καλό και γερά παιδάκια να είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 δε μας είπες, πότε θα έχεις τα αποτελέσματα της καμπύλης;;; Καλά αποτελέσματα!! 

Κι εσύ @marakineos, τη Δευτέρα, ε;; Με το καλό. Να δεις ότι δεν είναι τίποτα η γλυκόζη. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

@stasa199 δε μας είπες, πότε θα έχεις τα αποτελέσματα της καμπύλης;;; Καλά αποτελέσματα!! 

Κι εσύ @marakineos, τη Δευτέρα, ε;; Με το καλό. Να δεις ότι δεν είναι τίποτα η γλυκόζη. :-)

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!!!μαλλον αύριο το απογευμα μου είπαν μαζί με τις υπόλοιπες που έκανα αίματος και ούρων....θα πάρω τηλ πρώτα!Εγώ την περίμενα χειρότερη τη γλυκόζη πάντως!Ίσως να με βοήθησε το ότι περίμενα να είναι πολύ χάλια μου βγήκε σε καλό!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

@stasa199 δε μας είπες, πότε θα έχεις τα αποτελέσματα της καμπύλης;;; Καλά αποτελέσματα!! 

Κι εσύ @marakineos, τη Δευτέρα, ε;; Με το καλό. Να δεις ότι δεν είναι τίποτα η γλυκόζη. :-)

ναι ναι τη Δευτέρα!! ελπίζω να καταφερω να την πιω αλλα ενταξει απ οτι ακουω δεν ειναι τοσο τραγικο! περισσοτερο θα με δυσκολεψει που θα ειμαι 2 ωρες με αδειο στομαχι νομιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Σημερα ο γιατρος μου το βρηκε το μωρακι 940 γρ. Σχεδον κιλο!!! ? Ο αλλος γιατρος στο νοσοκομειο τη Δευτερα το ειχε  βρει  740γρ. Αρα υπαρχει μια αποκλιση στα μηχανηματα 200 γρ πανω κατω. Ζωηρος πολυ ο μπεμπης μας λεει. 

Του ειπα οτι εχω κραμπες στα ποδια καποια βραδια και μου ειπε προς το παρον να αρχισω να πινω μπολικο νερο. Να μη δωσει ακομη μαγνησιο λεει και το βλεπουμε τον επομενο μηνα ξανα μηπως χρειαστει να δωσει μαγνησιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημέρα σας! Σημερα ο γιατρος μου το βρηκε το μωρακι 940 γρ. Σχεδον κιλο!!! ? Ο αλλος γιατρος στο νοσοκομειο τη Δευτερα το ειχε  βρει  740γρ. Αρα υπαρχει μια αποκλιση στα μηχανηματα 200 γρ πανω κατω. Ζωηρος πολυ ο μπεμπης μας λεει. 

Του ειπα οτι εχω κραμπες στα ποδια καποια βραδια και μου ειπε προς το παρον να αρχισω να πινω μπολικο νερο. Να μη δωσει ακομη μαγνησιο λεει και το βλεπουμε τον επομενο μηνα ξανα μηπως χρειαστει να δωσει μαγνησιο. 

Kαλημέρα!! Μπράβο ο μπέμπης!! 

Εγω ξεκίνησα μαγνησιο ειναι μια χαπαρα τεραστια που παιρνω πρωι - βραδυ αλλα ευτυχως δεν με πειραζει καθολου σε στομαχι κλπ.

Βρε κοριτσια απο χθες εχω και την ημερα αυτο το σκασιμο-δυσπνοια-αναγκη να παρω βαθια ανασα, λετε να ειναι αγχος που εχω υποσυνειδητα?

Είναι πολύ πολύ κουραστικο εχω απελπιστεί πολύ, χθες το βράδυ μ επιασαν τα κλάμματα από αυτην την αίσθηση. Δεν αντέχω έτσι μεχρι το τέλος. Δεν μπορώ να το χαρώ καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημέρα σας! Σημερα ο γιατρος μου το βρηκε το μωρακι 940 γρ. Σχεδον κιλο!!! ? Ο αλλος γιατρος στο νοσοκομειο τη Δευτερα το ειχε  βρει  740γρ. Αρα υπαρχει μια αποκλιση στα μηχανηματα 200 γρ πανω κατω. Ζωηρος πολυ ο μπεμπης μας λεει. 

Του ειπα οτι εχω κραμπες στα ποδια καποια βραδια και μου ειπε προς το παρον να αρχισω να πινω μπολικο νερο. Να μη δωσει ακομη μαγνησιο λεει και το βλεπουμε τον επομενο μηνα ξανα μηπως χρειαστει να δωσει μαγνησιο. 

Πω πω τι καλά!!!!!!!μπράβο στο μπέμπη σου!!

Μπορεί να μην είναι απόκλιση γιατί κάπου διάβασα ότι αυτες τις εβδομάδες που διανύουμε παίρνουν περίπου 200 γραμμάρια τη βδομάδα!!!!!

Μαγνήσιο παίρνω και εγώ 2 φορές τη μέρα χωρίς να έχω κράμπες.....μου είχε πει να το ξεκινήσω και μετά μου το αύξησε!βέβαια δεν έχω νιώσει ναι ιδιαίτερες ενοχλήσεις οπότε δεν με πειράζει!

Επεξεργάστηκε από stasa199
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα!! Μπράβο ο μπέμπης!! 

Εγω ξεκίνησα μαγνησιο ειναι μια χαπαρα τεραστια που παιρνω πρωι - βραδυ αλλα ευτυχως δεν με πειραζει καθολου σε στομαχι κλπ.

Βρε κοριτσια απο χθες εχω και την ημερα αυτο το σκασιμο-δυσπνοια-αναγκη να παρω βαθια ανασα, λετε να ειναι αγχος που εχω υποσυνειδητα?

Είναι πολύ πολύ κουραστικο εχω απελπιστεί πολύ, χθες το βράδυ μ επιασαν τα κλάμματα από αυτην την αίσθηση. Δεν αντέχω έτσι μεχρι το τέλος. Δεν μπορώ να το χαρώ καθόλου.

Και εγώ το ίδιο με το μαγνήσιο!!!Τώρα για τη δύσπνοια δεν μπορώ να σε βοηθήσω....Μήπως να μιλήσεις με το γιατρό σου??????

Εμένα με πιάνει εδώ και 2 μέρες ένα άλλο πράγμα δεν ξέρω τι είναι!πάω να πάρω ανάσα και μου έρχεται και κάτι σαν λοξιγκας μαζί....πιστεύω πως είναι λόγω του ότι πιέζονται και αλλάζουν όλα τώρα που μεγαλώνουν τα ζουζούνια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Και εγώ το ίδιο με το μαγνήσιο!!!Τώρα για τη δύσπνοια δεν μπορώ να σε βοηθήσω....Μήπως να μιλήσεις με το γιατρό σου??????

Εμένα με πιάνει εδώ και 2 μέρες ένα άλλο πράγμα δεν ξέρω τι είναι!πάω να πάρω ανάσα και μου έρχεται και κάτι σαν λοξιγκας μαζί....πιστεύω πως είναι λόγω του ότι πιέζονται και αλλάζουν όλα τώρα που μεγαλώνουν τα ζουζούνια μας!!

ο γιατρός μου είπε ή αγχος .,ή ίσως να μου έχει πέσει και ο αιματοκρίτης! θα το δουμε τη Δευτερα ,

σκέφτομαι μήπως πιέζει και το μωρό καμία αρτηρία κλπ, τι θα γινει αργότερα σκεφτομαι και με αγχωνει πολυ!

ωχ αλλο κ αυτο με τον λοξιγκα! τι θα δουμε ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...