Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Narcissa είπε:

@Angela7 κι εγώ έχω σκεφτεί ότι μπορεί να διψάνε λόγω ζέστης. Σήμερα δεν έχω ανάψει κλιματιστικό γιατί ξυπνησε με μυξούλες και ζητάει πολύ πιο συχνά να φάει απ’οτι συνήθως. 

@stasa199 δωστης ρε ‘συ άμα δεν ηρεμεί με τίποτα... Έτσι λίγο για να χαλαρώσει να κοιμηθεί και την παίρνεις μετά! 

Μάλλον αυτό είναι η ζεστή κ που είμαστε ακόμα θεέ μου δώσε μας δύναμη ? @stasa199 εγώ πάντως για την πιπίλα εχω ψιλομετανιωσει π δεν έχω δώσει έστω λίγο λίγο κάθε φορά π έβλεπα ότι ήταν ανησυχος τώρα δεν την παίρνει δοκιμάζω του την βάζω στο στόμα κ κάνει λες λ θέλει να κάνει εμετό...Δεν ξέρω υπάρχει κάποιο κόλπο για πιπίλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 22/6/2019 at 5:12 ΜΜ, ο/η Angela7 είπε:

Μάλλον αυτό είναι η ζεστή κ που είμαστε ακόμα θεέ μου δώσε μας δύναμη ? @stasa199 εγώ πάντως για την πιπίλα εχω ψιλομετανιωσει π δεν έχω δώσει έστω λίγο λίγο κάθε φορά π έβλεπα ότι ήταν ανησυχος τώρα δεν την παίρνει δοκιμάζω του την βάζω στο στόμα κ κάνει λες λ θέλει να κάνει εμετό...Δεν ξέρω υπάρχει κάποιο κόλπο για πιπίλα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας καταλαβαίνω όλες. Αυτή η περίοδος για μένα είναι κ η πιο απαιτητική. Μην κάνετε όμως τη ζωή σας περισσότερο δύσκολη από ότι είναι. Αν χρειαστεί θα δώσετε πιπίλα ακόμη κ ξένο. Δεν είναι κακό να δώσεις ένα γεύμα μια φορά τη μέρα. Ένα βραδάκι η ένα μεσημέρι. Δηλαδή είναι προτιμότερο να έχεις ένα μωρό 6 ώρες στο στήθος; Γτ όχι 6 ώρες δ θηλάζει. Επίσης αφήστε τα κ για 2 λεοτα να κλάψουν. Να πιείτε ένα νερό. Θα κάνετε πάνω από μισό λεπτό; Σίγουρα δ προλαβαίνεις να κάνεις δουλειές αλλά όχι κ να μην μπορείς ένα ποτήρι νερό να πιεις. Επίσης όταν βλέπετε ότι δ πάει άλλο βάλτε τα στο καρότσι κ βγείτε μια βόλτα. Στη γειτονιά όπως είστε να πάρουν λίγο αέρα. Σε λίγο καιρό όλα θα είναι αλλιώς σας τ νοιάζομαι. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της εδωσα πιπιλα κοριτσια !την πηρε πιο δυσκολα απο την προηγουμενη φορα και μετα που τβν εβαλα στο καροτσι (το εχω στο σαλονι)αρχησε να κλαιει με τηξ πιπιλα στο στομα!θα της ξανα δωσω ομως σιγουρα!εμενα με ανησυχει γιατι προχθες ηταν 2 ωρες στο στηθος για να πιπιλαει και επινε και γαλα και στο τελος εκανε εμετο ηρεμησε και κοιμηθηκε...αυτο θελω να αποφυγω με το να την εχω ολη μερα στο στηθος...θα δω πωςωθα παει!παντως τν πιπιλα της chicco ουτε να τη δει ενω τη mam την κρατησε καπως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 

Μόλις κατάφερα να σας διαβάσω γιατί μόλις την άφησα από την αγκαλιά μου και κοιμάται. Ας ελπίσουμε να κοιμηθεί λίγο και να μη σηκωθεί πάλι στο 10λεπτο. 

Σας καταλαβαίνω όλες! Εμείς σε πρόγραμμα δεν έχουμε μπει με τίποτα. Τη μια μέρα είναι έτσι και την άλλη γιουβέτσι. Υπάρχουν στιγμές που κλαίω κι εγώ. Μάλιστα κάποια στιγμή που δε σταματούσε να κλαίει χθες βράδυ, της είπα ότι είμαι πολύ θυμωμένη μαζί της και να δείτε πως με κοίταξε. Και μετά από τύψεις πήγα στο μπάνιο να μη με βλέπει ούτε η μικρή ούτε ο μπαμπάς της και πλανταξα στο κλάμα. Θέλει συνέχεια αγκαλιά. Όχι τόσο στήθος τις τελευταίες ημέρες (καλά εννοείται ότι τρώει κάθε μία με μιάμιση ώρα) αλλά θέλει επαφή. Όταν θέλω να πάω τουαλέτα ή για νερό ή κάτι άλλο την αφήνω κάτω και αν κλαίει της μιλάω συνεχώς τουλάχιστον να ξέρει ότι είναι κοντά. 

Προσωπικά το ξένο γάλα δεν είναι κάτι που σκέφτομαι. Ούτε μισή φορά δεν το έχω σκεφτεί. Θα θηλάσω όσο μπορώ. Και μπορώ πολύ καιρό ακόμα, πρώτα ο Θεός. Κι εμένα πονάει το στήθος μου ώρες ώρες από τον πολύ θηλασμό. Και ο θηλασμός μου δεν έχει εδραιωθεί. Δεν ξέρω πότε θα εδραιωθεί. Είμαστε 49 ημερών σήμερα. Ένα βράδυ που άφησα το ένα μου στήθος 6 ώρες χωρίς να θηλάσει (γιατί έφαγε μόνο από το δεξί στο ενδιάμεσο), πρήστηκε τόσο πολύ που τρόμαξα! Ούτε την τρίτη μέρα από τη γέννηση δεν είχα δει τοσο πρήξιμο. Ευτυχώς με ηρέμησε η μικρή μεσα σε 10'. 

Χθες πήγαμε για μπάνιο με τον άντρα μου γιατί είχε ρεπό. Καλά... Απόλαυση! Η μικρή κοιμόταν καθόλη τη διάρκεια του πήγαινε έλα και στη θάλασσα χάζευε. Φυσικά δεν μπήκε θάλασσα και της είχα βάλει αντηλιακό, ήταν σε σκιά κλπ. Νομίζω την ενοχλούσε ο ήλιος στα ματάκια της γι' αυτό κάτσαμε λίγο. Αλλά για μένα ήταν ανάσα!!! Δεν ξέρω αλλά όταν βγαίνουμε έξω είναι σα να ηρεμεί! Βγάλτε τα μωρά σας βόλτα. 

Ούτε εμένα ο άντρας μου κάνει πολλά. Την κρατάει μόνο όταν εγώ θέλω λίγο να κάνω καμιά δουλειά και πάλι αν κλάψει πολύ ή θέλει αλλαγή πανας μου τη δίνει. Δουλεύει και αν βάλουμε και τη νύχτα που κοιμάται όλες τις ώρες κανονικά, σύνολο να την κρατάει ένα 2 ωρο τη μέρα.... 

Ουπς, ξυπνήσαμε!!! Σας φιλώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 7:15 ΜΜ, ο/η Angelmammy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 

Μόλις κατάφερα να σας διαβάσω γιατί μόλις την άφησα από την αγκαλιά μου και κοιμάται. Ας ελπίσουμε να κοιμηθεί λίγο και να μη σηκωθεί πάλι στο 10λεπτο. 

Σας καταλαβαίνω όλες! Εμείς σε πρόγραμμα δεν έχουμε μπει με τίποτα. Τη μια μέρα είναι έτσι και την άλλη γιουβέτσι. Υπάρχουν στιγμές που κλαίω κι εγώ. Μάλιστα κάποια στιγμή που δε σταματούσε να κλαίει χθες βράδυ, της είπα ότι είμαι πολύ θυμωμένη μαζί της και να δείτε πως με κοίταξε. Και μετά από τύψεις πήγα στο μπάνιο να μη με βλέπει ούτε η μικρή ούτε ο μπαμπάς της και πλανταξα στο κλάμα. Θέλει συνέχεια αγκαλιά. Όχι τόσο στήθος τις τελευταίες ημέρες (καλά εννοείται ότι τρώει κάθε μία με μιάμιση ώρα) αλλά θέλει επαφή. Όταν θέλω να πάω τουαλέτα ή για νερό ή κάτι άλλο την αφήνω κάτω και αν κλαίει της μιλάω συνεχώς τουλάχιστον να ξέρει ότι είναι κοντά. 

Προσωπικά το ξένο γάλα δεν είναι κάτι που σκέφτομαι. Ούτε μισή φορά δεν το έχω σκεφτεί. Θα θηλάσω όσο μπορώ. Και μπορώ πολύ καιρό ακόμα, πρώτα ο Θεός. Κι εμένα πονάει το στήθος μου ώρες ώρες από τον πολύ θηλασμό. Και ο θηλασμός μου δεν έχει εδραιωθεί. Δεν ξέρω πότε θα εδραιωθεί. Είμαστε 49 ημερών σήμερα. Ένα βράδυ που άφησα το ένα μου στήθος 6 ώρες χωρίς να θηλάσει (γιατί έφαγε μόνο από το δεξί στο ενδιάμεσο), πρήστηκε τόσο πολύ που τρόμαξα! Ούτε την τρίτη μέρα από τη γέννηση δεν είχα δει τοσο πρήξιμο. Ευτυχώς με ηρέμησε η μικρή μεσα σε 10'. 

Χθες πήγαμε για μπάνιο με τον άντρα μου γιατί είχε ρεπό. Καλά... Απόλαυση! Η μικρή κοιμόταν καθόλη τη διάρκεια του πήγαινε έλα και στη θάλασσα χάζευε. Φυσικά δεν μπήκε θάλασσα και της είχα βάλει αντηλιακό, ήταν σε σκιά κλπ. Νομίζω την ενοχλούσε ο ήλιος στα ματάκια της γι' αυτό κάτσαμε λίγο. Αλλά για μένα ήταν ανάσα!!! Δεν ξέρω αλλά όταν βγαίνουμε έξω είναι σα να ηρεμεί! Βγάλτε τα μωρά σας βόλτα. 

Ούτε εμένα ο άντρας μου κάνει πολλά. Την κρατάει μόνο όταν εγώ θέλω λίγο να κάνω καμιά δουλειά και πάλι αν κλάψει πολύ ή θέλει αλλαγή πανας μου τη δίνει. Δουλεύει και αν βάλουμε και τη νύχτα που κοιμάται όλες τις ώρες κανονικά, σύνολο να την κρατάει ένα 2 ωρο τη μέρα.... 

Ουπς, ξυπνήσαμε!!! Σας φιλώ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρέ @Sofi90!!! Ούτε εγώ μπορώ να την αφήσω σε κάποιον άλλο. Δε γίνεται εμείς που θηλάζουμε να αφήσουμε τα μωράκια μας κάπου αλλού. Ούτε καν στον μπαμπά τους. Μεγάλη βοήθεια ο άντρας σου. Μπράβο!!! Να βγείτε βόλτα. 30 μέρες με ένα μωρό κολλημένο πάνω σου χωρίς να βγεις είναι πολύ!!! Θα νιώσεις υπέροχα αν βγείτε έξω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofi90 υπάρχει αλλαγή. Ναι! Τη νύχτα! Αργεί να κοιμηθεί αλλά κοιμάται το μαναρακι μου. Ξυπνάει να φάει και μετά ξανακοιμαται. Δε μου κάνει δλδ αυτά τα ολονυχτία που έκανε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρεσει που οοολες περναμε τα ιδια!εχουμε η μια την αλλη να μας δινουμε κουραγιο!υπομονη κοριτσια θα περασουν τα δυσκολα που θα παει!

Εγω που βγηκα δεν ενιωσα και τρελη διαφορα να σας πω την αληθεια !θα την παμε και αυριο μια βολτα παλι εδω στη γειτονια με το καροτσι και ελπιζω να κατσει !εμενα νομιζω ειναι σπιτογατος η μπεμπα!!!ολα κοιμουνται μολις βγουν η δικια μου κλαιει!αχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια μου εγώ ένα εχω να πω η αλήθεια είναι ότι με τον αποκλειστικό θηλασμό δύσκολα βάζεις πρόγραμμα γιατί δεν ξέρεις πόσο τρώει εμένα πάλι θα ξαναπώ σε λίγο γινόμαστε 3ο μηνών( ενταξει είμαστε λιγο καλύτερα απο τις πρώτες 40-50 μέρες στρώνει ο νυχτερινος υπνος εμένα πχ ξυπνάει μια φορά την νυχτα ) αλλα κ εκεί που λες οκ νομίζεις ότι είσαι σε πρόγραμμα κάτι κάθε φορά θα γίνεται κ θα γίνεσαι τζιτα τα νεύρα την μια μέρα καλά την άλλη χάλια την μια μέρα κοιμήθηκε το μεσημέρι κ λες τι ωραία λίγος χρόνος για να κάνω κάτι κ έχεις την ψευδαίσθηση ότι αυτό θα συμβεί κ αύριο να κοιμηθεί κανένα 2ωρο μεσημέρι αλλά αμ δε... εντάξει δεν λέω δεν έχουμε κούκλες αλλά κ εμείς προσπαθούμε να πορευτούμε μαζί τους κ επειδή δεν ξέρουμε τι τους φταίει τσιτονομαστε κ εμείς δίκιο έχουμε... απλά θέλω να καταλήξω στο εξής ότι πάντα κ λογικό είναι πάντα κάτι θα έχουν την μια κολικοί που λες οκ μέχρι το 3μηνο υποχωρούν μαζί με τους κολικούς σφίγγονται γιατί θέλουν κακακια κ κλαίνε( αυτό Δεν ξέρω αν σταματάει ποτε) μετά λες οκ πέρασε το 3μηνο ελπίζεις  οτι θα κοιμηθεις λιγο που λενε ολες οτι μετα το 3μηνο φτιαχνουν καπως τα πράγματά κ περιμένω κ εγω δω μετά τούτα κ τα άλλα έρχονται κ τα δόντια εκεί να δεις γρινια μ έχουν πει αλλά κλαίνε αλλά είναι στετικα καλά κ πάει λέγοντας ...απλά πάντα κάτι θα υπάρχει που θα μας κάνει πάντα να ξεπερνάνε τα όρια μας αλλά αυτο ειναι το θαύμα της φύσης το παιδί σού που θα σε ανταμείψει μετά με τα γελάκια του την αγαπη του  που βλέπεις όταν σε κοίτα με αυτά τα μικρά ματάκια κ αγκαλιτσες ύστερα με το σ'αγαπώ μαμά ! Οπότε οπλιζομαστε με υπομονή κορίτσια εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!εχθες μετα το μπανιο που πλανταζει η μπεμπα της εδωσα τηβ πιπιλα και ηταν καπως καλυτερα τα πραγματα!βεβαια στον υπνο δε τη βοηθησε αρκετα!την εβγαλε και δεν την ηθελε αλλα κοιμηθηκε μονη της στην κουνια!την αφησα απο αγκαλιτσα ξυπνησε της εβαλα YouTube λευκους ηχους και κοιμηθηκε!!!!!κοιμηθηκαμε πολυ καλα ευτυχως!και εγω νιωθω πολυ καλυτερα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

40ισαμε σημερα... για να δουμε αν απο εδω και περα θα δουμε καμια βελτιωση....

λιιιγοοο υπνο παραπανω...τι ζηταμε δηλαδη...

Αχ αντε και στα δικα μας!!!!ελα λογικα σιγα σιγα θα βρει τη σειρα του ο μπεμπης δε μπορει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα να σας ρωτησω... εχει καμια θεμα με τη μεση απο τη γεννα και μετα; Τη νιωθω συνεχεια κουρασμενη και πιασμενη. Δε βοηθαει και η σταση θηλασμου, ουτε οτι σηκωνω το μωρο βοηθαει. Ειδικα οταν ανεβοκατεβαινω 3 οροφους με το μωρο αγκαλια... εκει πραγματικα με ενοχλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofi90 είπε:

Καλημερα κορίτσια!Εμεις παλι εφιαλτικη νύχτα..Δεν κοιμηθηκε ουτε εμείς καθολου. Τωρα την πηρε ο υπνος..Κλαμα και αγκαλιά ολη νυχτα..Τωρα τι την ενοχλουσε δεν ξερω καθόλου..Μου φαινεται θα κλαιω εγω σήμερα. Με πονανε και τα χέρια απ το κράτημα..Ερχεται η τενοντιτιδα!!

@vayaki Μπαβο σας!Μεγαλώσατε!! Αντε να φτιαξουν λιγο τα πραγματα να εχουμε και εμεις μια ελπίδα!!

@stasa199 Και γω σημερα υλθα της την δωσω αν κανει τα ιδια..Δεν τη γλιτωνει

Να μαζευτουμε να κανουμε ενα ομαδικο κλαμα? κσλα παμε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofi90 δωσε πιπιλα αλλα να μην περιμενεις να κανει δουλεια ολες τις φορες!πλεον και ο αντρας μου το λεει οτι μετα το μπανιο τη θελει την πιπιλα της!

@vayaki και εμενα με ποναει η μεση συχνα!και οταν δεν με ποναει η μεση με ποναει εκει που εκαναν την επισκληριδιο...

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια εχει 2 μερες που η μικρη μου κανει εναν παραξενο ηχο απο τη μυτη νομιζω...ειναι σαν να φυσαει μεγαλος ανθρωπος τη μυτη του...κανει αυτον τον ηχο(τον κανει οταν κλαιει οχι συνεχεια!)...δεν ξερω αν της την καθαρισω αν σταματησει γιατι εχθες δεν τα καταφερα

Επεξεργάστηκε από stasa199
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofi90 είπε:

@stasa199 Βαλε ορο και δες αν θα δεις διαφορά..Παντως οσο μεγαλωνουν θα κανουβ πολλους νεους ηχους..Κ εμενα καθε μερα και κατι καινουριο κανει..

@vayakiΛιγο υπνο τον θελω και γω..Και ενα 2ωρο την μερα να κανω καμία δουλειά..

Η αιμορραγία ποτε σας στσματησε?Εγω ειμαι 31 μερες και ακομα

Θα της βαλω αν και δε μου αρεσε...νιωθω να ακουγεται σαν να εχω παθει φαρυγγιτιδα....μακαρι να μην ειναι κατι...

Εγω νιωθω πολυ τυχερη που κοιμαται και μεσα στη μερα!υπαρχουν και μερες που δεν κοιμαται αλλα υπαρχουν και αυτες που μου δινει λιγο χρονο εστω να κοιμηθω και εγω μαζι της!

Εγω απο τις 15 μερες δεν ειχα αιμα πολυ και μια βδομαδα τωρα εχω ελαχιστο εως καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμός κορίτσια μου! Νέες μανουλες σε απόγνωση να μετονομαστουμε! Σε όσα λέτε ταυτίζομαι κι εγώ. Ευτυχώς κάποιες μέρες είναι καλύτερα. Μη φοβάστε να δώσετε πιπίλα, ακόμα κ ξένο καμία φορά αν δείτε ότι φτάνετε στα όρια σας. Εμείς δίνουμε πιπίλα όταν υπάρχει αδικαιολόγητη γκρίνια, δλδ είναι ταισμενος αλλαγμένος κ πάλι κλαιει. Όταν πεινάει αν πάω να του δώσω πιπίλα γίνεται έξαλλος ?

Το στήθος επίσης μ'ενοχλει πολύ κάποιες μέρες, πρήζεται με το παραμικρό, μου δίνει κάτι σουβλιες, οι θηλές μερικές φορές είναι σούπερ ερεθισμένες ακόμα κι αέρας με πειράζει. 

Το κορυφαιο της υπόθεσης είναι ότι από την ταλαιπωρία κ την έλλειψη χρόνου έχω χάσει όχι μόνο τα κιλά της εγκυμοσύνης, αλλά κ τέσσερα επιπλέον! Κορμάρα θα γίνω αν συνεχίσει να με τρέχει έτσι ο μπέμπης!!! Ο γυναικολόγος μου έγραψε βιταμίνες για θηλασμό μήπως κ πάρω τα πάνω μου 

@stasa199 βάλε ορό έχει μυξουλες ή φλέγματα που ενοχλούν την αναπνοή. Εμένα πολλές φορές ρουθουνιζει σαν δράκος! Πήρα τη γιατρό, της έδειξα κ τις μυξες στο βαιμπερ κι είπε ότι είναι συνηθισμένο φαινόμενο, να βάζουμε ορό κάθε μέρα 

Η αιμορραγία σταμάτησε στις 28 μέρες κ μετά είχα λίγα μπεζ καφέ για τρεις μέρες

Πήγε καμιά γυναικολόγο μετά τον σαραντισμο; Πώς μας εξετάζει; Πείτε μου ότι απλά μας κοιτάει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki εγω νιωθω πόνο ώρες ώρες στο σημείο της επισκληριδειου σαν να με χτυπάει κάποιος με σφυρί εκει :( 

@Sofi90 εγω που δίνω πιπίλα τη θέλει λιγο πριν κοιμηθεί για να ησυχάσει και όταν πέφτει σε βαθύ ύπνο την φτύνει μόνος του. Επίσης μέσα στη μερα αν του τη δώσω δεν τη θέλει αλλά όταν γκρινιάζει απο τη νύστα τη ρουφάει διχως αλλο! 

@stasa199 τον ήχο στη μύτη τον είχαμε και εμείς όσο ήταν πιο μικρός και είχα ανησυχήσει για κρύωμα αλλά μιλώντας με την παιδίατρο μου ειπε φυσιολογικό ορο πριν απο καθε γεύμα, μια αμπούλα απο μιση στο καθε ρουθούνι με δύναμη. Σε 2 μερες είχε καθαρίσει εντελως! 

Κοριτσια όσες δεν θήλαζετε η κάνετε μικτή διατροφή σας ήρθε περίοδος ; Έδω και λίγη ώρα νιωθω πόνους περιόδου και εχω λίγες σταγόνες αίμα αλλά δεν μπορώ να διακρίνω αν ειναι λοχεία ακόμα και αναρωτιέμαι. Την Πέμπτη σαραντιζουμε και θα με δει και ο γιατρός μου βεβαια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariamagdaliniμια χαρα και τα κιλα!!!εγω εχω ακομα 3 αλλα συνολο για να γινω κορμαρα πρεπει να χασω 7 με 10!με την πιπιλα και εγω ετσι θα το παω!στο στηθος η μονη ενοχληση που εχω ειναι να νιωθω σαν βελονες να με τσιμπανε μερικες φορες..εχω κατι βιταμινες απο το μαιευτηριο στο πακετο που μας εδωσαν αν θες να στις δωσω και αυτες δεν τις πηρα!θα της βαλω μπας και φυγει αυτο το πραγμα καθε μερα κατι αλλο με αγχωνει!και στο γυναικολογο νομιζω παμε για τεστ παπ εκτος και αν εχουμε αιμα που πρεπεθ να παμε μετα την επομενη περιοδο...δε νομιζω να κανει και κατι...απλα θα θελει να δει αν εχουν επανελθει ολα στη θεση τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...