Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε υγρα


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι εγκυος με καλή χοριακη και Δευτέρα έχω ραντεβού για τον πρώτο υπερηχο.Έχω πάρα πολύ άγχος...το στήθος μου νομίζω λίγο ξεπρηστηκε,η κοιλιά μου πονάει λίγο πιο έντονα, ανησυχω για τα πάντα! Ενώ είπα δεν θα αγχωθω βλέπω ότι δεν μπορώ να το αποφύγω! Κι αυτές οι μέρες δεν περνάνε για να παω να δω τι γίνεται! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα,είμαι στην 7 εβδομάδα εχθές μου ήρθε λίγο καφε.Πήρα τηλ τον γιατρό και μου έδωσε utrogestan.Εχω ραντεβού την άλλη Δευτέρα για υπερηχο.έχω στεναχωρηθει πολύ. .τι λέτε κι εσείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΦΑΙΗ2 είπε:

Κορίτσια καλημερα,είμαι στην 7 εβδομάδα εχθές μου ήρθε λίγο καφε.Πήρα τηλ τον γιατρό και μου έδωσε utrogestan.Εχω ραντεβού την άλλη Δευτέρα για υπερηχο.έχω στεναχωρηθει πολύ. .τι λέτε κι εσείς? 

Μην ανχωνεσαι..καμιά φορά συμβαίνει αυτό... πάρε τα χάπια κ ξάπλα μέχρι να πας στο γιατρό σου!!! Σ εύχομαι να πάνε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΦΑΙΗ2 είπε:

Κορίτσια καλημερα,είμαι στην 7 εβδομάδα εχθές μου ήρθε λίγο καφε.Πήρα τηλ τον γιατρό και μου έδωσε utrogestan.Εχω ραντεβού την άλλη Δευτέρα για υπερηχο.έχω στεναχωρηθει πολύ. .τι λέτε κι εσείς? 

Καλημέρα κοπέλα μου ! Θα σου συνιστούσα να είσαι ψύχραιμη γιατί η στεναχώρια σίγουρα δεν βοηθάει στην κατάστασή σου :) Δεν έχω μείνει έγκυος όμως γνωρίζω άπειρες ιστορίες με εγκυμοσύνες που ξεκίνησαν καπως έτσι κ εξελίχθηκαν κανονικότατα (οπωσ Κ μιας από τις καλύτερες  μου φίλες). 

Υπομονη εύχομαι να πάνε όλα καλά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...