Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ ωορρηξίας


Χρηστιαννα

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Μηπως ξερει καποια για τα τεστ ωορρηξίας fertility αυτα που δείχνουν με σαλιο που το κοιτας με μεγενθυτικο φακο κ ειναι για 2 χρονια? Ειναι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @Χρηστιαννα

Δεν έχω ξανά και ακούσει για τα συγκεκριμένα τεστ ωορρηξίας! Εγώ χρησιμοποιώ τα clear blue. Είναι λίγο ακριβά αλλά με βολεύουν. Αλλιώς πάρε τα  One Step Τεστ Ωορρηξίας Ταινίες είναι ποιο οικονομικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 10/9/2018 at 12:03 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Εγώ παίρνω τα στικακια που είναι φθηνά.... Για εμένα είναι καλά.... 

Star μου αύριο θα πάω να τα πάρω από την courier. Τώρα προβληματίζομαι ποτέ να τα ξεκινήσω ώστε να μου φθάσουν 2 την ημέρα. Πήρα πακέτο των 20.. ειπα να προσπαθήσω να κάνω τις ώρες που Μ είπες στη δουλειά.. τι να κάνω.. χαχα.. ποτέ λες να ξεκινήσω?? Από την αρχή δυο-δυο η όταν κοντεύω?? Σήμερα ημέρα 3η μέρα περιόδου.ελεγα 2 του ?μηνα να τα αρχίσω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Star μου αύριο θα πάω να τα πάρω από την courier. Τώρα προβληματίζομαι ποτέ να τα ξεκινήσω ώστε να μου φθάσουν 2 την ημέρα. Πήρα πακέτο των 20.. ειπα να προσπαθήσω να κάνω τις ώρες που Μ είπες στη δουλειά.. τι να κάνω.. χαχα.. ποτέ λες να ξεκινήσω?? Από την αρχή δυο-δυο η όταν κοντεύω?? Σήμερα ημέρα 3η μέρα περιόδου.ελεγα 2 του ?μηνα να τα αρχίσω ..

Γενικά τι κύκλο έχεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γενικά τι κύκλο έχεις??? 

Κ σε αυτό δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω.. είναι σταθερός γενικά δεν έχω αποκλίσεις.. τώρα σε σχέση με τον προηγούμενο ήρθε 2 μέρες μετά απ' ότι περίμενα.. κάθε μήνα σχεδόν Μ έρχεται την ίδια ημερομηνία δλδ κύκλο 30 ημερών.. η εφαρμογή του κινητού με βάση τις καταγραφές Μ λέει κύκλο 30-31 ημερών. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κ σε αυτό δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω.. είναι σταθερός γενικά δεν έχω αποκλίσεις.. τώρα σε σχέση με τον προηγούμενο ήρθε 2 μέρες μετά απ' ότι περίμενα.. κάθε μήνα σχεδόν Μ έρχεται την ίδια ημερομηνία δλδ κύκλο 30 ημερών.. η εφαρμογή του κινητού με βάση τις καταγραφές Μ λέει κύκλο 30-31 ημερών. 

 

 

IMG_20180923_140656.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ σε αυτό δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω.. είναι σταθερός γενικά δεν έχω αποκλίσεις.. τώρα σε σχέση με τον προηγούμενο ήρθε 2 μέρες μετά απ' ότι περίμενα.. κάθε μήνα σχεδόν Μ έρχεται την ίδια ημερομηνία δλδ κύκλο 30 ημερών.. η εφαρμογή του κινητού με βάση τις καταγραφές Μ λέει κύκλο 30-31 ημερών. 

 

Ωραία από την 10η ημέρα ξεκινά απόγευμα... Και όταν δεις να σκουραινει κάνε διπλό.... Αλλά γύρω στην 16η θα χεις ωορρηξια. Και εγώ κάπου εκεί έχω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ωραία από την 10η ημέρα ξεκινά απόγευμα... Και όταν δεις να σκουραινει κάνε διπλό.... Αλλά γύρω στην 16η θα χεις ωορρηξια. Και εγώ κάπου εκεί έχω.... 

Η εφαρμογή στην 19η Μ εμφανίζει ωορηξια αλλά θα το δούμε πως θα πάει..θα τα κάνω πιο οργανωμένα όλα αυτό το μήνα..κ για πες μου.. όταν σκουρυνει κάνω την ίδια μέρα επαφή κ την επόμενη?? Η γενικότερα άμα βλέπω ότι σκουραίνει ξεκινάω?? Καλά έχω σκοπό μαζί με τα τεστακια να ξεκινήσω κ επαφές κάθε 2 μέρες όχι μόνο γόνιμες .. αλλά να δω πως πάει για αυτό ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Η εφαρμογή στην 19η Μ εμφανίζει ωορηξια αλλά θα το δούμε πως θα πάει..θα τα κάνω πιο οργανωμένα όλα αυτό το μήνα..κ για πες μου.. όταν σκουρυνει κάνω την ίδια μέρα επαφή κ την επόμενη?? Η γενικότερα άμα βλέπω ότι σκουραίνει ξεκινάω?? Καλά έχω σκοπό μαζί με τα τεστακια να ξεκινήσω κ επαφές κάθε 2 μέρες όχι μόνο γόνιμες .. αλλά να δω πως πάει για αυτό ρωταω

Θα κάνεις και πιο πριν.... Και όταν δεις το θετικό κάνε εκείνη την ημέρα και τις επόμενες δύο άμα μπορείς... ? Γιατί εγώ είχα κάνει την ημέρα του θετικού και την επόμενη. Κ τελικά η ωορρηξια έγινε την μεθεπόμενη. Και την πάτησα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Θα κάνεις και πιο πριν.... Και όταν δεις το θετικό κάνε εκείνη την ημέρα και τις επόμενες δύο άμα μπορείς... ? Γιατί εγώ είχα κάνει την ημέρα του θετικού και την επόμενη. Κ τελικά η ωορρηξια έγινε την μεθεπόμενη. Και την πάτησα.... 

Βρε τι τραβάμε.. αλλά αξίζει όλα τα τεστακια του κόσμου χαχα ..εμένα βάση περιόδου όπως ήρθε δλδ αυτό το μήνα έκανα ωορηξια λογικα 7-8 του μήνα που μου είχαν τελειώσει τα τεστακια .. εντελώς έξω πέσαμε πως την πατήσαμε έτσι.. άρα μόλις δω θετικό κάνω πιο εντατικά.. θα κάνω κ τέστακια παράλληλα να δω μέχρι να χαθεί η γραμμή για να σταματήσω.. μη τον τυραννω άδικα τον καημένο..χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...