Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η giota88 είπε:

Αντε να δουμε. Ευτυχως εχω γενεθλια και γαμο το σκ και θα ξεχαστω..

Τελεια αυτο είναι το καλύτερο να μπορέσεις να ξεχαστεις! Να τα εκατοστήσεις κορίτσι μου και ευχομαι το δωράκι σου να είναι μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Εκανα κι εγω το πρωτο τεστακι ωορρηξιας διοτι την υπολοιπη μερα θα λειπω για μπανιο! Μια ωραιοτατη αχνη γραμμουλα!!! Φαση εχει η διαδικασια με το τεστ... αντε να τη δουμε να κοκκινιζει σιγα σιγα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από τότε που παντρευτηκα (πριν 2,5 μήνες) ρωτούν αν είμαι έγκυος και όταν λέω όχι λένε άντε τι κάνετε! λες και πέρασε καιρός η λες και τους πέφτει λόγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

από τότε που παντρευτηκα (πριν 2,5 μήνες) ρωτούν αν είμαι έγκυος και όταν λέω όχι λένε άντε τι κάνετε! λες και πέρασε καιρός η λες και τους πέφτει λόγος!

Έλα ντε. Αδιακρισια. Κι εσύ είσαι και τόσο φρεσκοπαντρεμενη. Να ζήσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η France είπε:

Έλα ντε. Αδιακρισια. Κι εσύ είσαι και τόσο φρεσκοπαντρεμενη. Να ζήσετε!

Ευχαριστούμε πολύ! τώρα κατάλαβα πόσο άγχος σου δημιουργεί ο περίγυρος! που να κλείσουμε χρόνο χωρίς εγκυμοσύνη τι θα γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις το πρωτο δεν προλαβαν να πουν πολλα ημουν και σχετικα μικρη ειχα πει και μετα το ταξιδι του μελιτος και ημουν στο ταξιδι αλλα  μονο εγω και ο αντρας μου το ξεραμε

τωρα εδω και καιρο πριν καν το θελησουμε μας λενε αντε να κανετε το δευτερο

εγω μια φορα που ρωτησε ο αντρας μου ενα φιλικο ζευγαρι του ειπα αστο αν δεν πεσει κουβεντα μη το ξανα πεις μονο αγχος βαζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι, τι εξετάσεις κάνατε? Έχω και εγώ δύο βιοχημικες αλλά μου είπαν οι γυναικολογοι που έχω πάει ότι ηταν τυχαία γεγονοτα και να μην ασχοληθώ. 

Και σε εμάς τα ίδια είπαν...όλες τις εξετάσεις έκανα, ορμονολογικες,αιματολογικες για λύκο και μεσογειακή αναιμία, θρομβοφιλία και τα γονιδιακά, καρυοτυπο, Κυστική ινωση, σπερματοδιαγραμμα, τοξόπλασμα, μυκητοπλασμα και ουρεοπλασμα. Εσείς τι εξετάσεις κάνατε? Πόσο καιρό προσπαθείτε ξανά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι αρνητικό είναι κοπέλα μου. Θα βλέπεις μέρα με την μέρα θα ψθλοκοκκινιζει η 2η γραμμούλα. Όταν φτάσει την πιο κόκκινη σου τότε μέσα σε 24 ώρες θα πρέπει να χεις επαφή... 

έκανα και σήμερα δεύτερη μέρα πάλι αρνητικό βγήκε... δε κατάλαβα διαφορά από το χθεσινο.. η εφαρμογή του κινητού μου δείχνει πώς σήμερα είναι η 1η γόνιμη μέρα με πιθανότητες ''μέσο¨// όσο περνάνε οι μέρες λέει υψηλό αλλά για λάθος τα κόβω για να δω πώς θα πάνε οι μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και σε εμάς τα ίδια είπαν...όλες τις εξετάσεις έκανα, ορμονολογικες,αιματολογικες για λύκο και μεσογειακή αναιμία, θρομβοφιλία και τα γονιδιακά, καρυοτυπο, Κυστική ινωση, σπερματοδιαγραμμα, τοξόπλασμα, μυκητοπλασμα και ουρεοπλασμα. Εσείς τι εξετάσεις κάνατε? Πόσο καιρό προσπαθείτε ξανά?

Λενακι μου, δεν εκανα εξετάσεις γιατί μου είπαν οι γυναικολογοι για τυχαία γεγονοτα. Έχω ήδη δύο παιδάκια τα οποία ήρθαν εύκολα στη ζωή μας και κάθε μέρα μας κάνουν περισσότερο χαρουμενους. Όταν αποφασίσαμε για τρίτο ήρθε η πρώτη βιοχημικη πριν 3 περίπου χρόνια. Μετά σταμάτησαμε τις προσπάθειες λόγω άλλων θεμάτων υγείας. Όταν αυτά λυθηκαν και είπαμε ότι ήρθε η ώρα για το τρίτο ήρθε άλλη μια βιοχημικη πριν ένα χρόνο περίπου.  Από τότε είπαμε αν θέλει να ερθει καλώς αν όχι έχουμε τα παιδάκια μας και ευχαριστούμε το θεό γι αυτό! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

έκανα και σήμερα δεύτερη μέρα πάλι αρνητικό βγήκε... δε κατάλαβα διαφορά από το χθεσινο.. η εφαρμογή του κινητού μου δείχνει πώς σήμερα είναι η 1η γόνιμη μέρα με πιθανότητες ''μέσο¨// όσο περνάνε οι μέρες λέει υψηλό αλλά για λάθος τα κόβω για να δω πώς θα πάνε οι μέρες.. 

Θα θετικοποιηθει μην ανησυχείς.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ τίποτα ακόμη... Σήμερα περίμενα.... Θα δω κι αύριο. Κ αν δεν θα καμω ένα τεστ την Δευτέρα.... Πάντως κανένας πόνος σήμερα μέχρι τώρα.... Μόνο υγρά... Που συνήθως όταν περίμενα δεν είχα υγρά... Τώρα θα δείξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ τίποτα ακόμη... Σήμερα περίμενα.... Θα δω κι αύριο. Κ αν δεν θα καμω ένα τεστ την Δευτέρα.... Πάντως κανένας πόνος σήμερα μέχρι τώρα.... Μόνο υγρά... Που συνήθως όταν περίμενα δεν είχα υγρά... Τώρα θα δείξει... 

Μπράβο κορίτσακι μου... Καλό σημάδι... Αντε θα περιμένουμε με αγωνία.. ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Μακάρι όλες να έχουμε θετικά αποτελέσματα κ οι διακοπές να έφεραν κ δωράκι μαζί!!! Εγώ περιμένω την Τρίτη κ αν είναι δυνατόν ας με ξεχάσει για λίγο!!! Έχω πόνο στο στήθος κ έχει πρηστεί, το ίδιο κ η κοιλιά μου κ το πρόσωπο μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ τίποτα ακόμη... Σήμερα περίμενα.... Θα δω κι αύριο. Κ αν δεν θα καμω ένα τεστ την Δευτέρα.... Πάντως κανένας πόνος σήμερα μέχρι τώρα.... Μόνο υγρά... Που συνήθως όταν περίμενα δεν είχα υγρά... Τώρα θα δείξει... 

Ελπίζω να αρχίσει να φαίνεται από αύριο έστω γραμμουλα .. άντε μακάρι να μη σου ερθειιιιι... Κάνε τεστακι τη Δευτέρα πρωί πρωί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ελπίζω να αρχίσει να φαίνεται από αύριο έστω γραμμουλα .. άντε μακάρι να μη σου ερθειιιιι... Κάνε τεστακι τη Δευτέρα πρωί πρωί..

Ναι Δευτέρα πρωί πρωί θα κάνω... Αν δνε έχει έρθει ωστόσο.... Πάντως κανένα σύμπτωμα περιόδου... Μόνο στήθος.. Ελπίζω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι Δευτέρα πρωί πρωί θα κάνω... Αν δνε έχει έρθει ωστόσο.... Πάντως κανένα σύμπτωμα περιόδου... Μόνο στήθος.. Ελπίζω.... 

Τα καλύτερα σου εύχομαι κ γρήγορα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι μου, δεν εκανα εξετάσεις γιατί μου είπαν οι γυναικολογοι για τυχαία γεγονοτα. Έχω ήδη δύο παιδάκια τα οποία ήρθαν εύκολα στη ζωή μας και κάθε μέρα μας κάνουν περισσότερο χαρουμενους. Όταν αποφασίσαμε για τρίτο ήρθε η πρώτη βιοχημικη πριν 3 περίπου χρόνια. Μετά σταμάτησαμε τις προσπάθειες λόγω άλλων θεμάτων υγείας. Όταν αυτά λυθηκαν και είπαμε ότι ήρθε η ώρα για το τρίτο ήρθε άλλη μια βιοχημικη πριν ένα χρόνο περίπου.  Από τότε είπαμε αν θέλει να ερθει καλώς αν όχι έχουμε τα παιδάκια μας και ευχαριστούμε το θεό γι αυτό! 

 

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και να τα δεις όπως εσύ επιθυμείς. Εμείς δεν έχουμε ακόμη παιδάκι, πέρισυ έγινε ο γάμος μας και αμέσως βάλαμε μπροστά αλλά δυστυχώς είχαμε αυτές τις δύο ατυχίες. Μακάρι να μας χαρίσει και εμάς ο Θεός ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και καλό μήνα σε όλες!ειμαι νέο μέλος!σας διαβάζω εδώ και 2 μήνες περίπου!ευχομαι σε όλες σύντομα ένα μωράκι γερό!και εγώ προσπαθώ δεν τα έχω καταφέρει ακόμα!τωρα περιμένω περίοδο 3/9..ελπίζω να μην έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και να τα δεις όπως εσύ επιθυμείς. Εμείς δεν έχουμε ακόμη παιδάκι, πέρισυ έγινε ο γάμος μας και αμέσως βάλαμε μπροστά αλλά δυστυχώς είχαμε αυτές τις δύο ατυχίες. Μακάρι να μας χαρίσει και εμάς ο Θεός ....

Λενακι μου,με τις εξετάσεις που έκανες βρήκαν κατι?σίγουρα θα έρθει το μωράκι και θα σας κάνει πολύ ευτυχισμένους! Η αλήθεια είναι ότι το άγχος δεν βοηθάει αλλά δεν ξέρω πως μπορούμε να το αποβαλουμε. ...ευχομαι να έρθει γρήγορα το μωράκι και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ τίποτα ακόμη... Σήμερα περίμενα.... Θα δω κι αύριο. Κ αν δεν θα καμω ένα τεστ την Δευτέρα.... Πάντως κανένας πόνος σήμερα μέχρι τώρα.... Μόνο υγρά... Που συνήθως όταν περίμενα δεν είχα υγρά... Τώρα θα δείξει... 

Αντε βρε @Starrr μου να κάνεις την αρχή  και να μας φέρεις γούρι!!! Πάντως θετικά ακούγονται όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...