Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

χμμμ το λεω γιατι σταθεροι κυκλοι σπανιως ειναι ανωορρηκτικοι. Συνεχισε τα λιγες μέρες ακόμα να δεις. Ειναι σταθερα ιδια η αχνη γραμμη? Συνηθως λιγο λιγο σκουραινει αλλα καμια φορα ειναι ανεπαισθητη η αλλαγη μεχρι να σκουρυνει αποτομα

η αλήθεια είναι ότι 3 μου έχουν μείνει θα κάνω κ τις επόμενες 3 μέρες δλδ... πάνω κάτω η ίδια αχνή γραμμή είναι 2 μέρες μόνο ήταν ένα τσακ πιο έντονη.. γενικά είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τα τεστάκια αλλά κάθε μήνα έχω πονάκια κ καταλαβαίνω πως έχω ωορηξία.. προς το παρόν η αλήθεια είναι δεν έχω νιώσει τσιμπηματάκια.. το ημερολόγιο του κινητού μ δείχνει στις 6 του μηνα ημέρα ωορρηξίας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

η αλήθεια είναι ότι 3 μου έχουν μείνει θα κάνω κ τις επόμενες 3 μέρες δλδ... πάνω κάτω η ίδια αχνή γραμμή είναι 2 μέρες μόνο ήταν ένα τσακ πιο έντονη.. γενικά είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τα τεστάκια αλλά κάθε μήνα έχω πονάκια κ καταλαβαίνω πως έχω ωορηξία.. προς το παρόν η αλήθεια είναι δεν έχω νιώσει τσιμπηματάκια.. το ημερολόγιο του κινητού μ δείχνει στις 6 του μηνα ημέρα ωορρηξίας..

ναι συνεχισε τα λιγο ακομα και ισως αυριο μεθαυριο δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, είμαι στην 15η μέρα του κύκλου κ τα τεστάκια ακόμα δείχνουν αχνή γραμμή...υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι αχνά κάθε μέρα κ τη μέρα της ωορηξίας να γίνει έντονο? ή πρέπει να γίνεται σταδιακά η αύξηση της γραμμής?

Θα δείξει μια μέρα που θα είναι έντονο.. Απλά τώρα με το καλοκαίρι πολλές φορές δεν γίνεται σωστά ωορρηξια... Δυστυχώς.... Κοίτα το.. Άμα είναι όλα αρνητικά δεν έκανες αυτό τον μήνα ωορρηξια... Κάνε επαφές βέβαια..... Μην ξεκουραζεσαι... 

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Θα δείξει μια μέρα που θα είναι έντονο.. Απλά τώρα με το καλοκαίρι πολλές φορές δεν γίνεται σωστά ωορρηξια... Δυστυχώς.... Κοίτα το.. Άμα είναι όλα αρνητικά δεν έκανες αυτό τον μήνα ωορρηξια... Κάνε επαφές βέβαια..... Μην ξεκουραζεσαι... 

?

αν περάσουν 3 , 4 μέρες ακόμα κ δε δείξει ναι δεν θα κάνω ωορρηξία όπως ΄λες.. θα κάνω κ τα τελευταία που μ μείνανε  κ βλέπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, είμαι στην 15η μέρα του κύκλου κ τα τεστάκια ακόμα δείχνουν αχνή γραμμή...υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι αχνά κάθε μέρα κ τη μέρα της ωορηξίας να γίνει έντονο? ή πρέπει να γίνεται σταδιακά η αύξηση της γραμμής?

Σε μενα τη μια μερα ηταν αχνο και την επομενη εγινε εντονο. Αποτομα δλδ κι οχι σταδιακα. Παρακολουθησε το... εξαλλου συμφωνα με την εφαρμογη νομιζω εχεις ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Σε μενα τη μια μερα ηταν αχνο και την επομενη εγινε εντονο. Αποτομα δλδ κι οχι σταδιακα. Παρακολουθησε το... εξαλλου συμφωνα με την εφαρμογη νομιζω εχεις ακομη

Ναι σύμφωνα με την εφαρμογή αύριο έχω ωορηξια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργησα να ξανά μπω .Ευχαριστω κορίτσια.Ευχομαι ολες να μείνετε γρήγορα εγκυες!Εμεις με τον τρίτο κύκλο τα καταφέραμε.Περιμενα ότι θα είναι πολύ πιο δύσκολο λόγω των πολυκυστικών.Τωρα από το άγχος της σύλληψης πάμε στο επόμενο στάδιο που είναι το άγχος αν όλα θα πάνε καλά γιατί είναι κρίσιμο ειδικά το πρώτο τρίμηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι καινούρια και εγώ! Κανονικά σήμερα πρέπει να αδιαθετήσω...Ελπίζω όχι!! Πριν περίπου μία εβδομάδα και για 2-3 μέρες είχα κάτι σταγόνες καφέ και αυτό ήταν όλο! Έχει τύχει σε καμία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χριστινακι89 είπε:

Άργησα να ξανά μπω .Ευχαριστω κορίτσια.Ευχομαι ολες να μείνετε γρήγορα εγκυες!Εμεις με τον τρίτο κύκλο τα καταφέραμε.Περιμενα ότι θα είναι πολύ πιο δύσκολο λόγω των πολυκυστικών.Τωρα από το άγχος της σύλληψης πάμε στο επόμενο στάδιο που είναι το άγχος αν όλα θα πάνε καλά γιατί είναι κρίσιμο ειδικά το πρώτο τρίμηνο.

ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσακι μου

εγω στη πρωτη εγκυμοσυνη τα πηρα ολα πολυ χαλαρα δεν αγχωθηκα για τιποτα και ολα πηγαν πολυ καλα οκ ειχα τα θεματακια μου που διορθωνοταν και μονο στο τελος που πηγα σε καισαρικη αλλα ολα καλα

τωρα που προσπαθουμε για το δευτερο νιωθω απλα οτι δεν θα ερθει ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι καινούρια και εγώ! Κανονικά σήμερα πρέπει να αδιαθετήσω...Ελπίζω όχι!! Πριν περίπου μία εβδομάδα και για 2-3 μέρες είχα κάτι σταγόνες καφέ και αυτό ήταν όλο! Έχει τύχει σε καμία?

καλοσωρισες στη παρεουλα μας κοριτσακι μου 

αυτο το 2-3 σταγονες καφε μπορει να ειναι δυο θετικα πραγματα η που εκανες πιο νωρις ωορηξια και εισαι ηδη εγκυος η αν ξερεις σιγουρα οτι θα δεις περιοδο μαλλον ηταν εμφυτευση 

ολα δειχνουν θετικα σημαδια ευχομαι εγκυουλα απο αυριο κανεις τεστακι οποτε γουσταρεις

ευχομαι το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valfrag είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι καινούρια και εγώ! Κανονικά σήμερα πρέπει να αδιαθετήσω...Ελπίζω όχι!! Πριν περίπου μία εβδομάδα και για 2-3 μέρες είχα κάτι σταγόνες καφέ και αυτό ήταν όλο! Έχει τύχει σε καμία?

Ναι πολύ καλό σημάδι κορίτσι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χριστινακι89 είπε:

Άργησα να ξανά μπω .Ευχαριστω κορίτσια.Ευχομαι ολες να μείνετε γρήγορα εγκυες!Εμεις με τον τρίτο κύκλο τα καταφέραμε.Περιμενα ότι θα είναι πολύ πιο δύσκολο λόγω των πολυκυστικών.Τωρα από το άγχος της σύλληψης πάμε στο επόμενο στάδιο που είναι το άγχος αν όλα θα πάνε καλά γιατί είναι κρίσιμο ειδικά το πρώτο τρίμηνο.

Μπράβο! !!με το καλό το μωράκι σου! !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Τελικα εκανα τεστ σημερα δεν αντεξα αυριο και βγηκε και η 2η γραμμη!!!!!!! Απλα ειναι λιγο αχνη...

Μία χαρά κοπέλα μου κανε κ αύριο χοριακη..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Τελικα εκανα τεστ σημερα δεν αντεξα αυριο και βγηκε και η 2η γραμμη!!!!!!! Απλα ειναι λιγο αχνη...

μπραβο κοριτσι μου αντε ελπιζω να πανε ολα καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...