Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ίσως κάνω το απόγευμα ακόμα ένα να δω . Αν χάθηκε η γραμμή πάει να πει πως ήταν χθες θετικό.. ευτυχώς που ήρθα σε επαφή.. 

κανε και το απογευμα και αυριο για να συγκρινεις τι παιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χθες ήταν θετικό αλλά όχι καταθετικό φουλλλ.. φαινόταν καθαρά όμως.. ναι είχα επαφή χθες βράδυ.. ήταν ωορηξια λες?? Μα αφού στις 6 του μήνα περιμενω υποτίθεται.. να κάνω ένα τεστακι το απόγευμα μήπως γίνει έντονη πάλι η γραμμή η λέω χαζομάρες?

Κάθε μήνα έχουμε διαφορετική ημέρα ωορρηξια... Αυτό το μήνα προφανώς είχες χθες... Αλλά κάνε επαφουλα κ σήμερα.. Είναι ακόμη ζωντανό το ωάριο σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάθε μήνα έχουμε διαφορετική ημέρα ωορρηξια... Αυτό το μήνα προφανώς είχες χθες... Αλλά κάνε επαφουλα κ σήμερα.. Είναι ακόμη ζωντανό το ωάριο σου... 

Βρε δε λες παραλίγο να την έχανα..χαχαα.. που να φανταστώ .. στη 13η μέρα ήμουν. Πάντως κορίτσια χθες ένα κατακόρυφο τον έκανα χαχα.. παρατήρησα κιόλας πως μείνανε δεν φύγανε πολλά όταν σηκώθηκα.. χαχαα.. έπεσα αμέσως για ύπνο χωρίς να πάω τουαλέτα.. βάναυσο κ αυτό..χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βρε δε λες παραλίγο να την έχανα..χαχαα.. που να φανταστώ .. στη 13η μέρα ήμουν. Πάντως κορίτσια χθες ένα κατακόρυφο τον έκανα χαχα.. παρατήρησα κιόλας πως μείνανε δεν φύγανε πολλά όταν σηκώθηκα.. χαχαα.. έπεσα αμέσως για ύπνο χωρίς να πάω τουαλέτα.. βάναυσο κ αυτό..χαχαα

Κ όλα αυτά παρόλο που νόμιζα πως δεν είναι ακόμα ημέρα ωορηξιας άσχετα που μάλλον ήταν.. ποιος ξέρει ένστικτο ισως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κ όλα αυτά παρόλο που νόμιζα πως δεν είναι ακόμα ημέρα ωορηξιας άσχετα που μάλλον ήταν.. ποιος ξέρει ένστικτο ισως

Ναι ναι... Κοιταμια σταγονίτσα ήταν αρκετή για να γίνει το θαύμα..... Δεν θέλουμε πολύ. Θέλουμε λίγο και καλό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι... Κοιταμια σταγονίτσα ήταν αρκετή για να γίνει το θαύμα..... Δεν θέλουμε πολύ. Θέλουμε λίγο και καλό... 

Θα δείξει λοιπόν .. δλδ πες ότι ήταν χθες ημέρα ωορηξιας.. περιμένω περίοδο στις 17?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

κανε και το απογευμα και αυριο για να συγκρινεις τι παιζει...

Η εφαρμογή μας έπεσε έξω κ στις 2 δλδ ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

ναι οντως επεσε εξω!

Δλδ τώρα ΔΕΝ περιμένουμε περίοδο 16 εσύ κ 17 εγώ?? Ποσες μέρες μετά μετράμε?? Καλά κάτσε να το σιγουρέψω κ εγώ θα κάνω κ το απόγευμα πάλι να δω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα δείξει λοιπόν .. δλδ πες ότι ήταν χθες ημέρα ωορηξιας.. περιμένω περίοδο στις 17?? 

Ναι 17 με 18 περιμένεις..... Οπότε 19 κάνεις το τεστακι... Γιατί απευχομαστε να σου ρθει περίοδος... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δλδ τώρα ΔΕΝ περιμένουμε περίοδο 16 εσύ κ 17 εγώ?? Ποσες μέρες μετά μετράμε?? Καλά κάτσε να το σιγουρέψω κ εγώ θα κάνω κ το απόγευμα πάλι να δω.. 

Καλα κι εγω θελω να κανω κι αυριο  τεστακι ωορρηξιας να δω αν οντως θα γινει πιο αχνη... και μετα να υπολογισω ποτε περιμενω περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Καλα κι εγω θελω να κανω κι αυριο  τεστακι ωορρηξιας να δω αν οντως θα γινει πιο αχνη... και μετα να υπολογισω ποτε περιμενω περιοδο

Δε ξέρω τι γίνεται μάλλον παίζει η ώρα σε μένα.. ιδιο με χθες το απόγευμα βγήκε.. τα δύο τελευταία προς τα κάτω είναι σήμερα.. μεσημέρι κ τώρα..μάλλον δεν έχω ωορηξια ακόμα.. δεν είναι έντονα

IMG_20180903_175327.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δε ξέρω τι γίνεται μάλλον παίζει η ώρα σε μένα.. ιδιο με χθες το απόγευμα βγήκε.. τα δύο τελευταία προς τα κάτω είναι σήμερα.. μεσημέρι κ τώρα..μάλλον δεν έχω ωορηξια ακόμα.. δεν είναι έντονα

IMG_20180903_175327.jpg

Ναι είναι όλα αρνητικά κοπέλα μου..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι είναι όλα αρνητικά κοπέλα μου..... 

Άχνα όμως δεν είναι τελείως εξαφανισμένη η γραμμή.. οπότε ακόμα περιμένω τη μέρα μου έτσι?? Θα συνεχίσω να κάνω να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άχνα όμως δεν είναι τελείως εξαφανισμένη η γραμμή.. οπότε ακόμα περιμένω τη μέρα μου έτσι?? Θα συνεχίσω να κάνω να δούμε..

Ναι καλυτερα να συνεχισεις τα τεστακια! Ειναι και ο πρωτος μηνας και πειραματιζομαστε με αυτα μεχρι να καταλαβουμε πως ακριβως λειτουργουν. Ακομη κι εγω που ειδα εντονη γραμμη... ποιος ξερει... αυριο μπορει να ειναι ακομη πιο εντονη. Ας κανουμε λιγα ακομη να το τεσταρουμε το ολο θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια... Εγώ που μια έχω κύκλο 30-35 μέχρι και 40 ημέρες δεν ξέρω τι μου γίνεται... Θα πάρω κ εγώ τεστακια μήπως κ δω κάτι... Είμαι στην 36 ημέρα... Το στομάχι μου είναι χάλια κ έχω που κ που κάτι πονακια αριστερά... Μακάρι να έχουμε πετύχει αυτό τον μήνα... Θελω να ελπιζω... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια... Εγώ που μια έχω κύκλο 30-35 μέχρι και 40 ημέρες δεν ξέρω τι μου γίνεται... Θα πάρω κ εγώ τεστακια μήπως κ δω κάτι... Είμαι στην 36 ημέρα... Το στομάχι μου είναι χάλια κ έχω που κ που κάτι πονακια αριστερά... Μακάρι να έχουμε πετύχει αυτό τον μήνα... Θελω να ελπιζω... ???

οσο δε βλεπουμε τη κοκκινη κυρια φυσικα και μπρουμε να ελπιζουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ναι καλυτερα να συνεχισεις τα τεστακια! Ειναι και ο πρωτος μηνας και πειραματιζομαστε με αυτα μεχρι να καταλαβουμε πως ακριβως λειτουργουν. Ακομη κι εγω που ειδα εντονη γραμμη... ποιος ξερει... αυριο μπορει να ειναι ακομη πιο εντονη. Ας κανουμε λιγα ακομη να το τεσταρουμε το ολο θεμα

Μα εγώ αγχώνομαι μη τυχόν κ δεν γίνει καθόλου έντονη αλλά από τη στιγμή που εμφανίστηκε κ δεν είναι τελείως άφαντη ελπίζω .. απλά θα το κάνω απόγευμα καλύτερα από αύριο..το ήμερολογιο από αύριο Μ δείχνει πιθανότητες υψηλές.. μέχρι σήμερα έγραφε μέσο.. για να δούμε θα αλλάξει κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άχνα όμως δεν είναι τελείως εξαφανισμένη η γραμμή.. οπότε ακόμα περιμένω τη μέρα μου έτσι?? Θα συνεχίσω να κάνω να δούμε..

Ναι θα περιμένεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μα εγώ αγχώνομαι μη τυχόν κ δεν γίνει καθόλου έντονη αλλά από τη στιγμή που εμφανίστηκε κ δεν είναι τελείως άφαντη ελπίζω .. απλά θα το κάνω απόγευμα καλύτερα από αύριο..το ήμερολογιο από αύριο Μ δείχνει πιθανότητες υψηλές.. μέχρι σήμερα έγραφε μέσο.. για να δούμε θα αλλάξει κάτι..

Αν δεν γίνει έντονο κόκκινο υπάρχει πρόβλημα στις ορμόνες σου. Κ δεν έκανε σωστα ωορρηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αν δεν γίνει έντονο κόκκινο υπάρχει πρόβλημα στις ορμόνες σου. Κ δεν έκανε σωστα ωορρηξια... 

Στο τεστ παπ φαίνεται αυτό που λες με τις ορμόνες? Γτι έκανα πρόσφατα όπως κ κάθε χρόνο κ βγηκε άψογο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στο τεστ παπ φαίνεται αυτό που λες με τις ορμόνες? Γτι έκανα πρόσφατα όπως κ κάθε χρόνο κ βγηκε άψογο..

κοριτσι μην αγχωνεσαι θα γινει και αν δε γινει πρεπει να περασουν 3 ολοκληροι κυκλοι για να υπαρχει θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσι μην αγχωνεσαι θα γινει και αν δε γινει πρεπει να περασουν 3 ολοκληροι κυκλοι για να υπαρχει θεμα

Ας περιμένω λοιπόν να δω τις επόμενες μέρες.. τουλάχιστον φαίνεται η γραμμή κάτι είναι κ αυτό.. δεν είναι τελείως εξαφανισμένη ίσως ανέβει τις επόμενες μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ας περιμένω λοιπόν να δω τις επόμενες μέρες.. τουλάχιστον φαίνεται η γραμμή κάτι είναι κ αυτό.. δεν είναι τελείως εξαφανισμένη ίσως ανέβει τις επόμενες μέρες..

αυτος ειναι ο λογος που πηρα τα ψηφιακα και που τωρα δεν τα θελω και καθολου θεωρω οτι θα μο προσθεσουν αγχος ειναι στη καθε κοπελα βεβαια

ασε που ζοριστηκα να κραταω τα τσισα μουχιχι 

μην αγχωνεσαι οτι δεν κανεις ωορρηξια θα κανεις:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...