Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φοβαμαι μηπως απεβαλα...


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Stavroula1993 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα μολις πηρα τα αποτελεσματα η χοριακη μου βγηκε 2.272 που τη πεμπτη ηταν 747... ειναι καλα λετε?

Μια χαρα ειναι κοπελα μου, τελειομηνη και καλη εγκυμοσυνη να εχεις! Λογικα θα δειτε ανετα απο σημερα! Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις και την στηριξη σας... βεβαια εννοειται πως θα σας πω το βραδυ το ειδαμε καξ στον υπερηχο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά η χοριακη σου!! Η αύξηση είναι πολύ καλό σημάδι! Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 

περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου συγγνωμη που δεν σας ενημερωσα χθες αλλα δυστυχως στην επισκεψη μας διαπιστωσε η γιατρος οτι ηταν εξωμητριο στην αριστερη σαλπιγγα και φυγαμε εκτακτως για λαπαροσκοπηση... την εκανα σημερα το πρωι και ευτυχως ολα πηγαν καλα γιατι δεν αφαιρεσαμε τη σαλπιγγα και επισης μου ειπε οτι και την αλλη που την ειδε ειναι παρα πολυ καλη και υγιεστατη... και μου ειπε οτι δεν υπηρχε καποια γενετικη ανωμαλια απλα ετυχε να ειναι εξωμητριο... πολυ πιθανο να επανελθει και η αριστερη σαλπιγγα απλα θα εχω πιθανοτητες παλι για εξωμητριο... εχθες πανικοβληθηκα γιατι εγιναν ολα πολυ γρηγορα... σημερα ειμαι καλυτερα... στενοχωριεμαι πολυ για το μωρακι μας... τουλαχιστον μακαρι να καταφερω να μεινω εγκυος στο μελλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι κοριτσακι μυ που δεν πηγε καλα αλλα μην στεναχωριεσαι φθανει που δεν ειχες τα χειροτερα και θα ξανα ερθει μωρακι 

σας ειπε ποτε μπορειτε να δοκιμασετε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ειπε οτι μπορουμε να ξεκινησουμε παλι προσπαθειες σε 4 μηνες... μακαρι βρε κοριτσια... εχθες εκλαιγα ολο το βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει εκλαψες εκτονωθηκες να βρεις τωρα να ασχολεισια με κατι να περασει  καιρος σου και θα περασουν γρηγορα οι πεντε μηνες με το καινουργιο χρονο παλι εγκυος:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ... με εχει πιασει και το παραπονο γιατι ειμαι 25 χρονων υγιεστατη (οχι οτι επαιξε και πολυ ρολο) και λογω μιας ατυχης στιγμης εγινε αυτο.... θελω τοσο πολυ ομως ενα παιδακι... προσευχομαι συνεχεια να πανε ολα καλα αλλα αγχωνομαι πολυ..

Το ξερω οτι υπαρχουν και χειροτερα αλλα ειναι και ολο αυτο το σοκ που πηγαιναμε για καφι τοσο ευχαριστο και εν τελει μονο ευχαριατο δεν κατεληξε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...