Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Δεκεμβριου 2018


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ! ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΝΤΟΠΛΕΡ 4/11 ΚΑΙ ΣΤΕΝΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ...1900 Η ΜΠΕΜΠΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ! ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΝΤΟΠΛΕΡ 4/11 ΚΑΙ ΣΤΕΝΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ...1900 Η ΜΠΕΜΠΑ!

Όλα θα πανε καλά μπήκες και στο μήνα σου σε λίγο θα την έχεις αγκαλίτσα χωρίς ανχος πλέον να θυμάσαι αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα κορίτσια τι κάνετεΓυρισα απτον γιατρό είμαι 33+4 τομωρο 2,256 κιλά και πήρε θέση !!! Αυτά τα νέα εσείς πείτε κανα νέο  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kristi00 είπε:

Καλησπερα κορίτσια τι κάνετεΓυρισα απτον γιατρό είμαι 33+4 τομωρο 2,256 κιλά και πήρε θέση !!! Αυτά τα νέα εσείς πείτε κανα νέο  

καλησπερα! μπρρρραβο μια χαρα ολα τελεια αποτι διαβαζω! εισαι σε πολυ καλο δρομο! εγω μετα απο 3 ντοπλερ 36+5 σημερα ειμαστε ακομα στα 2200+ ακομα.... την Παρασκευη θα ξαναπαω να τη μετρησουμε και μαλλον την αλλη βδομαδα γενναω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/11/2018 at 7:02 ΜΜ, ο/η OLY10 είπε:

καλησπερα! μπρρρραβο μια χαρα ολα τελεια αποτι διαβαζω! εισαι σε πολυ καλο δρομο! εγω μετα απο 3 ντοπλερ 36+5 σημερα ειμαστε ακομα στα 2200+ ακομα.... την Παρασκευη θα ξαναπαω να τη μετρησουμε και μαλλον την αλλη βδομαδα γενναω....

Αχ τι τέλεια μια βδομαδα μόνο ε Άντε άντε με το καλό με έναν πόνο να μας γράψεις πως πήγε η γεννά όποτε μπορέσεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Την Τεταρτη τελικα θα γεννησω! Δευτερα θα ξαναπαω γιατρο και Τεταρτη γενναω μου ειπε! Θα σας ενημερωνω. Εσεις που χαθηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Γεια σας! Την Τεταρτη τελικα θα γεννησω! Δευτερα θα ξαναπαω γιατρο και Τεταρτη γενναω μου ειπε! Θα σας ενημερωνω. Εσεις που χαθηκατε?

Υπέροχα  αντε σένα λιγεσ μέρες θα πάρεις αγκαλιά το μωράκι τι υπέροχο συναίσθημα !!άντε με το καλό εύχομαι να μας γράφεις όποτε μπορείς !! Εγώ όπως έγραψα την τελευταία φορά κανένα άλλο νέο δεν έχω εκτός από τεράστια κοιλιά δυσκολία στον ύπνο και εξάψεις,κορίτσια με πιάνει που και που μια έξαψη μια ζέστη νιώθω θα σκάσει το κεφάλι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡε κορίτσια να σας πω κάτι άλλο που σκέφτομαι ο γιατρος κατάλαβε ότι είναι με το κεφάλι κάτω αρχικά με κολπικά έλεγχο με το χέρι του δηλαδή για να δει και αν είναι κλειστή η μήτρα και μετά και με τον υπέρηχο πως γίνεται όμως αυτο μήπως παράκατέβηκε το παιδί ανησυχώ λίγο  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Γεια σας! Την Τεταρτη τελικα θα γεννησω! Δευτερα θα ξαναπαω γιατρο και Τεταρτη γενναω μου ειπε! Θα σας ενημερωνω. Εσεις που χαθηκατε?

Καλησπερα κ απο μενα!! Τι ωραια λιγο ακομα και θα την εχεις αγκαλιτσα!!! Εμενα την τριτη πηγα στο γιατρο κ ηταν 33 εβδομαδες κ βαρος 1900... μου ειπε ο γιατρος φυσιολογικη στο βαρος της... πολλες φορες την νιωθω αρκετα χαμηλα αλλα μ ειπε ο γιατρος ειναι φυσιολογικα εκει π πρεπει κ οχι χαμηλα!!! Εντωμεταξυ εχω λιγες μερες τωρα μια πιεση χαμηλα δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο.. σαν να μου παταει η μικρη με το κεφαλακι της την κυστη.. αφου νιωθω θα κατουρηθω και παω τουαλετα κ βγαζω σταγονες.. γτ προφανως εχω παει λιγο πριν... το εχετε κ εσεις αυτο;;; φοβαμαι λιγο για ουρολοιμωξη αλλα δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα τσουξιμο κλπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kristi00 είπε:

ΒΡε κορίτσια να σας πω κάτι άλλο που σκέφτομαι ο γιατρος κατάλαβε ότι είναι με το κεφάλι κάτω αρχικά με κολπικά έλεγχο με το χέρι του δηλαδή για να δει και αν είναι κλειστή η μήτρα και μετά και με τον υπέρηχο πως γίνεται όμως αυτο μήπως παράκατέβηκε το παιδί ανησυχώ λίγο  

Σου εκανε κολπικο ελεγχο με το χερι;;; περιεργο μ φαινεται αυτο προς το τελος νομιζω το κανουν να ελεγξουν τραχηλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η katerina-90 είπε:

Σου εκανε κολπικο ελεγχο με το χερι;;; περιεργο μ φαινεται αυτο προς το τελος νομιζω το κανουν να ελεγξουν τραχηλο...

Ναι μου κάνει σε κάθε ραντεβού για να ελέγξει τον τράχηλο αν έχει μικρύνει και αν έχει ανοίξει αλλά το κατάλαβε ότι το παιδί είναι με το κεφάλι κάτω κοιτά να δεις !!! Αυτο που λες με την πίεση το έχω κι εγώ και γιαυτο περπατάω έξω σαν την πάπια δεν με βολεύει καθόλου με πατάει προς τα κάτω και τρέχω συνέχεια τουαλέτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ @Kristi00 ΟΤΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΓΕΝΝΑΩ....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ @Kristi00 ΟΤΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΓΕΝΝΑΩ....?

Νιωθετε δλδ και εσεις οτι θα κατουρηθειτε ενω στην ουσια δεν κατουριεστε;; ωρες ωρες επισης νιωθω οτι με διαπερναει ρευμα απο κατω να περπατησω δεν μπορω... ναι κ γω αυτο ξερω για τον κολπικο ελεγχο με το χερι.. οτι γινετε στ τελος κ μπορει να σου προκαλεσει κ τοκετο αυτη η εξεταση!!! @OLY10 μου αντε με το καλο να κρατησεις τη μικρουλα σου αγκαλιτσα!!! Ολα θα πανε τελεια... να μας στειλεις οταν μπορεσεις να μας πεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω όλες το χουμε αυτο με το κατούρημα ??? δεν ξέρω κορίτσια τι να πω για να το κάνει ξέρει λογικά πως να ελέγξει κάτω για να μην έχω γεννήσω ως τώρα ??? αλλά βρε κορίτσια τώρα με δαχτυλο να γεννάς κιόλας δηλαδή με την σεξουαλικη επαφή τι γίνεται τότε ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ @Kristi00 ΟΤΙ ΣΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΓΕΝΝΑΩ....?

Με καισαρική θα γεννήσεις ; αντεεεεε αύριο έρχεται το μωρακιιιι σου τι πιο όμορφο ???να μας στείλεις περιμένουμε νέα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

γεια σας!!! Γεννησα! Ολα καλα καισαρικη γιατι ηταν ισχιακο. Τελικα η μπεμπα μου γεννηθηκε 2650 38εβδ ακριβως. Ειμαστε σπιτι απτο Σαββατο και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας...Εσεις κοριτσια σε τι φαση ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

γεια σας!!! Γεννησα! Ολα καλα καισαρικη γιατι ηταν ισχιακο. Τελικα η μπεμπα μου γεννηθηκε 2650 38εβδ ακριβως. Ειμαστε σπιτι απτο Σαββατο και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας...Εσεις κοριτσια σε τι φαση ειστε?

Συγχαρητήρια! Να σου ζήσει η μπεμπουλα, να είναι παντα υγιής και καλοτυχη! Καλή ανάρρωση και καλή προσαρμογή. Ώρα για αγκαλιές τώρα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

γεια σας!!! Γεννησα! Ολα καλα καισαρικη γιατι ηταν ισχιακο. Τελικα η μπεμπα μου γεννηθηκε 2650 38εβδ ακριβως. Ειμαστε σπιτι απτο Σαββατο και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας...Εσεις κοριτσια σε τι φαση ειστε?

Ναι σου ζήσει κοπέλα μου να είναι γερό το μωράκι σου !! Φαντάζομαι οι πρώτες μέρες στο σπίτι είναι δύσκολες και θέλει χρόνο η προσαρμογή ! Δεν πειράζει κάθε αρχή και δύσκολη αλλά όμορφη αρχή μ..Εγώ αύριο μπαίνω  37 εβδομάδα ο μικρός είναι 2.550 κατά τα αλλά τα ίδια συχνοουρία μικρό πονάκια μου είπε και ο γιατρος ότι το παιδί είναι αρκετά χαμηλά όποτε είμαστε στην αναμονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

γεια σας!!! Γεννησα! Ολα καλα καισαρικη γιατι ηταν ισχιακο. Τελικα η μπεμπα μου γεννηθηκε 2650 38εβδ ακριβως. Ειμαστε σπιτι απτο Σαββατο και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας...Εσεις κοριτσια σε τι φαση ειστε?

Να σου ζησει κοριτσι μου!!! Οτι καλυτερο ευχομαι γερη και δυνατη η μικρουλα σου ?? εμενα η μικρη μου 35 εβδομαδες ηταν 2500... μεγαλουτσικη.. εχω αρκετες συσπασεις ομως κ ο γιατρος μου ειπε οτι μαλλον θα γεννησω νωριτερα... οποτε σε αναμονη και εμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2018 at 12:50 ΠΜ, ο/η OLY10 είπε:

γεια σας!!! Γεννησα! Ολα καλα καισαρικη γιατι ηταν ισχιακο. Τελικα η μπεμπα μου γεννηθηκε 2650 38εβδ ακριβως. Ειμαστε σπιτι απτο Σαββατο και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας...Εσεις κοριτσια σε τι φαση ειστε?

Να σας ζήσει και το 2ο μέλος κορίτσι μου!! Γερό και τυχερό να είναι !!! Με το καλό σε όλα τα κορίτσια αυτού του μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟριτσια τι κάνετε πως είστε πείτε μου νέα σας ; Επίσης πείτε κανα σύμπτωμα ότι πλησιάζει ο τοκετός έχετε ακούσει τίποτα ; Εμείς είμαστε  36+6 .. τώρα τελευταία νιώθω στα οστά λεκάνες μια πίεση λες και ανοίγουν η λες και το σμπρωχνει το μωρό το αριστερό με το κεφάλι του!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2018 at 1:05 ΠΜ, ο/η Antelope είπε:

Συγχαρητήρια! Να σου ζήσει η μπεμπουλα, να είναι παντα υγιής και καλοτυχη! Καλή ανάρρωση και καλή προσαρμογή. Ώρα για αγκαλιές τώρα!?

???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/11/2018 at 12:29 ΠΜ, ο/η Kristi00 είπε:

ΚΟριτσια τι κάνετε πως είστε πείτε μου νέα σας ; Επίσης πείτε κανα σύμπτωμα ότι πλησιάζει ο τοκετός έχετε ακούσει τίποτα ; Εμείς είμαστε  36+6 .. τώρα τελευταία νιώθω στα οστά λεκάνες μια πίεση λες και ανοίγουν η λες και το σμπρωχνει το μωρό το αριστερό με το κεφάλι του!!!! 

Καλημερα!Ειναι φυσιολογικο αυτο που νοιωθεις! Εφτασε η ωρα και για σενα να παρεις αγκαλια το αγγελουδι σου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσια τι κάνετε πως είστε ;;καιρό έχουμε να τα πούμε πείτε τα νέα σας !!! Εμείς είμαστε πλέον 39 βδομαδες και ζυγίζουμε 3.359 κανονικά 20 του μηνός είναι η ΠΗΤ παραπάνω δεν  νομιζω να περιμένουμε είπε ο γιατρος να πάμε με πρόκληση γιατί και τα αμνιακό του μωρό λιγοστεύουν!!Αφηστε έχω ένα ανχος άλλο πραμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...