Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η προσπάθεια υποβοηθούμενης σύλληψης ??


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Semperidem είπε:

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Δεν πειράζει κοπέλα μου σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα. Ξέρω το τι γράφετε το σπερματοδιαγραμμα αλλά μερική δεν το δεχοντε όπως ιδιωτικά μαιευτήρια. Μπορεί να έχει αλλάξει κάτι ως τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 23/8/2018 at 5:07 ΜΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Μπορείς να γράψεις το σπερμοδιαγραμμα και πληρώνεις μόνο τη συμμετοχή

Ναι το γνωριζω τωρα. Επελεξα να εμπιστευτω το γιατρό μου και πληρωσω σε ιδιωτικο για αρχη.βτο κοστος ειναι 80€. Αν χρειαστεί επαναληπτικό θα παμε δημοσιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 12/10/2018 at 2:43 ΜΜ, ο/η Semperidem είπε:

Ναι το γνωριζω τωρα. Επελεξα να εμπιστευτω το γιατρό μου και πληρωσω σε ιδιωτικο για αρχη.βτο κοστος ειναι 80€. Αν χρειαστεί επαναληπτικό θα παμε δημοσιο. 

Μπόρέί νά τό κάνέί σέ κάπόίό δίάγνώστίκό μέσώ έόππύ δέν χρέίάζέτάί νά δώσέτέ τόσά χρήμάτά όλόί τό ίδίό κάνόύν στό λέώ έκ πέίράς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...