Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η προσπάθεια υποβοηθούμενης σύλληψης ??

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Semperidem είπε:

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Δεν πειράζει κοπέλα μου σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα. Ξέρω το τι γράφετε το σπερματοδιαγραμμα αλλά μερική δεν το δεχοντε όπως ιδιωτικά μαιευτήρια. Μπορεί να έχει αλλάξει κάτι ως τώρα 

• 1 month later...
στις On 23/8/2018 at 5:07 ΜΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Μπορείς να γράψεις το σπερμοδιαγραμμα και πληρώνεις μόνο τη συμμετοχή

Ναι το γνωριζω τωρα. Επελεξα να εμπιστευτω το γιατρό μου και πληρωσω σε ιδιωτικο για αρχη.βτο κοστος ειναι 80€. Αν χρειαστεί επαναληπτικό θα παμε δημοσιο. 

• 1 month later...
στις On 12/10/2018 at 2:43 ΜΜ, ο/η Semperidem είπε:

Ναι το γνωριζω τωρα. Επελεξα να εμπιστευτω το γιατρό μου και πληρωσω σε ιδιωτικο για αρχη.βτο κοστος ειναι 80€. Αν χρειαστεί επαναληπτικό θα παμε δημοσιο. 

Μπόρέί νά τό κάνέί σέ κάπόίό δίάγνώστίκό μέσώ έόππύ δέν χρέίάζέτάί νά δώσέτέ τόσά χρήμάτά όλόί τό ίδίό κάνόύν στό λέώ έκ πέίράς

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλά κ γω στην αρχή δν πήγαινα για περπάτημα λόγω των αποβολών . Μου είχε πει μετά το 1ο τρίμηνο αλλά κ πριν να περπατάω λίγο νεσα στο σπιτι . Μετά όπως κες άρχισαν οι ζεστές κ δν ήταν εφικτό να περπατάς μισή ώρα . Τώρα που είναι καλύτερα προσπαθώ να περπατάω . Για το διαβήτη κύησης  κάνει καλό πάντως το περπάτημα. Αν μπορείς να περπατάς έστω μισή ώρα τη μέρα να το κανείς! Με δικό σου ρυθμό κ χωρίς να κουράζεσαι . 
    • Καλημέρα κορίτσια!  Η αλήθεια είναι από τότε που σας ρώτησα είναι λίγο πιο κινητικό το μωράκι μου κ με καθησυχάζει λίγο, λες κ ένιωσε την απελπισία μου το καλό μου 😄 Για πείτε ρε κορίτσια να πατηγορηθούμε η μια με την άλλη μια κ το ανέφερε κ η @Christine_ πως πάμε από κιλάκια? Εγώ έχω πάρει 6... έχω μέρες που προσέχω γιατί με πιάνει το άγχος των κιλών, αλλά έχω κ άλλες μέρες που τα ξεχνάω όλα κ του δίνω κ καταλαβαίνει 🙄
    • Καλημέρα Νίκη κ εγώ είχα στην κόρη μου πιθανότητες εμφάνισης προεκλαψιας με τ νουμερα που ειχεσ Κ εσυ πανω κάτω αλλά δν εμφάνισα  επαιρνα Σαλοσπίρ των 100mg μέχρι κ τον 7-8ο μήνα κ απέφευγα τυριά με πολύ αλάτι τρόφιμα με πολύ αλάτι κ έπαιρνα πίεση 3-4 φορές την εβδομάδα  επίσης έκανα ντοπλερ 3 φορές με βάση τις εβδομάδες που μου είχε ορίσει ο εμβρυολογος (στην αυχενικη είχε ορίσει 3 φορές προς το τέλος της κύησης)    αυτο που θέλω να σου πω είναι να μην αγχώνεσαι όλα καλά δν σημαίνει ότι θα εμφανίσεις κιόλας  θα προσεχεις κ όλα καλά θα πάνε ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    • Καλημεεεερα κορίτσια και καλή σχολική χρονιά.  Έχω μείνει χωρίς κινητό γιαυτό χάθηκα! Πως πάτε; @Bonbon έχω πάρει 7 κιλά θέλεις κανένα  😂 ;  @Froufro κι εγώ στο πλάι συνήθως αλλά μην νομίζεις δεν το ακούω και συνέχεια.  Κάποιες φορές βαράει όταν είμαι όρθια στο ξεκαρφωτο
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...