Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η προσπάθεια υποβοηθούμενης σύλληψης ??

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Semperidem είπε:

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Δεν πειράζει κοπέλα μου σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα. Ξέρω το τι γράφετε το σπερματοδιαγραμμα αλλά μερική δεν το δεχοντε όπως ιδιωτικά μαιευτήρια. Μπορεί να έχει αλλάξει κάτι ως τώρα 

• 1 month later...
στις On 23/8/2018 at 5:07 ΜΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Μπορείς να γράψεις το σπερμοδιαγραμμα και πληρώνεις μόνο τη συμμετοχή

Ναι το γνωριζω τωρα. Επελεξα να εμπιστευτω το γιατρό μου και πληρωσω σε ιδιωτικο για αρχη.βτο κοστος ειναι 80€. Αν χρειαστεί επαναληπτικό θα παμε δημοσιο. 

• 1 month later...
στις On 12/10/2018 at 2:43 ΜΜ, ο/η Semperidem είπε:

Ναι το γνωριζω τωρα. Επελεξα να εμπιστευτω το γιατρό μου και πληρωσω σε ιδιωτικο για αρχη.βτο κοστος ειναι 80€. Αν χρειαστεί επαναληπτικό θα παμε δημοσιο. 

Μπόρέί νά τό κάνέί σέ κάπόίό δίάγνώστίκό μέσώ έόππύ δέν χρέίάζέτάί νά δώσέτέ τόσά χρήμάτά όλόί τό ίδίό κάνόύν στό λέώ έκ πέίράς

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα😊 εγω έλεγα ότι θα την πήγαινα όταν θα γινόταν 6 μηνων αλλα μου έκανε παλλινδομησεις και ειχα φοβηθεί, γτ διπλα μου κ κόντεψε να μου κρυφτεί 2 φορες! Αλλα τώρα το εχει ξεπεράσει αυτο! Πάντως εγω να πω την αλήθεια μου λειπει από δίπλα μου😅😋😋
    • Καλησπέρα  ❤️ !! Καλή αρχή Εγω να σας πω την αλήθεια τον έχω πάει στο δωμάτιο του από 4-4.5 μηνών . Του άρεσε από την αρχή πααααρα πολύ κ ακόμα του αρέσει  ! Αρχικά τον έβαζα μόνο την ημέρα στους ύπνους της ημερας  και εκεί στα 4-4.5 τον έβαλα και βράδυ . Εντάξει ήταν λίγο δύσκολο τα πέρα δώθε γιατί άργησε τα κόψει το φαγητό το βράδυ αλλά του έκανε καλό νιώθω και έχει βρει τον χώρο του κ του αρέσει πολύ .  
    • Ναι ναι αλλά μην νομίζεις δεν την κάνουν όλοι οι γυναικολόγοι!αλλα είναι σημαντική αρκετά! 
    • Εννοείται..... να λες μα τόση προσπάθεια τόσους μήνες, τόσους υπολογισμούς σε μέρες, ώρες κτλ κ ήρθε τώρα? Είναι δυνατόν? Όντως είναι δύσκολο... σκεφτείτε ότι κάνετε ένα διάλειμμα, (φυσικά να έχετε ελεύθερες επαφές!) Αλλά πραγματικά βάλτε σε προτεραιότητα τη σχέση με τον άντρα σας, ότι δύο μήνες θέλετε απλά να ξαναζεστάνετε ότι έχετε με αυτόν τον άνθρωπο (δεν λέω ότι δεν περνάτε καλά έτσι κ αλλιώς... μην παρεξηγηθώ)  απλά να ζήσετε σαν να είστε ξανά στην αρχή της σχέσης 
    • Εγώ σκέφτηκα να πάρω του κουτί από καραμέλες. Έχει κατι μεταλλικά κουτιά με καραμέλες στο σούπερ κτλ. 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...