Μετάβαση σε περιεχόμενο

να παω η οχι στο γαμο!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου ελπίζω να είστε ολες καλα. τωρα δεν ξερω τι να κανω και θέλω τη γνώμη σας. ειμαι στις 35 εβδομαδες και αυριο παντρευεται ο ξάδερφος του αντρα μου ο οποίος άντρας μου λεει να παμε μαζι στο τραπέζι και σε ολα αυτα, εγω ομως το σκέφτομαι μην αναστατωσω την μπέμπα μου με τοσο θόρυβο της μουσικής εσείς τι λέτε να παω η οχι? τι θα κάνατε εσείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

Γειά σας κορίτσια μου ελπίζω να είστε ολες καλα. τωρα δεν ξερω τι να κανω και θέλω τη γνώμη σας. ειμαι στις 35 εβδομαδες και αυριο παντρευεται ο ξάδερφος του αντρα μου ο οποίος άντρας μου λεει να παμε μαζι στο τραπέζι και σε ολα αυτα, εγω ομως το σκέφτομαι μην αναστατωσω την μπέμπα μου με τοσο θόρυβο της μουσικής εσείς τι λέτε να παω η οχι? τι θα κάνατε εσείς? 

Φυσικά και να πας βρε !!!!!!! Να ζήσουν!!!!

Εγώ θα έρθω από αγγλια για βάπτιση  34 εβδ ? 

Να πας και να το χαρείς!!!!!! 

Μη κάτσει βέβαια δίπλα στα ηχια χαχα και χορο με ρεγουλα!!!

Καλά να περάσεις!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση μπορεί να χορεψει και η μπέμπα μπας και γυρισει χαχα γιατί είναι με τα ποδαράκια κατω και υπάρχει ενδεχόμενο να κανω καισαρική ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση μπορεί να χορεψει και η μπέμπα μπας και γυρισει χαχα γιατί είναι με τα ποδαράκια κατω και υπάρχει ενδεχόμενο να κανω καισαρική ??

Πω πω τότε σίγουρα χόρεψε κ εύχομαι ν γυρίσει.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι να γυρίσει αυτο λεω και γω κορίτσια η αλήθεια ειναι θελω να παω να ξεσκασω λιγακι δεν εχω παει πουθενα ολο αυτο το καιρο. περπάτημα σε καμία καφετέρια που και που. το σκέφτομαι γιαυτό ήθελα τη γνώμη σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω κι εγώ και θα σε παροτρύνω απόλυτα να πας και να περάσεις υπέροχα!

(εκτός κι αν έχεις την οποιασήποτε αδιαθεσία)

Με το καλό!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πας και να περάσεις τέλεια! Όταν είναι η μαμά χαρούμενη, είναι χαρούμενο και το βρέφος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολυ κορίτσια για τις απαντήσεις σας. τελικα δεν πηγα ειχα κατι πονακια χαμηλα λιγο ζαλαδα και Έμεινα σπίτι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...