Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυμοσυνη


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ 33 ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ .. ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΥΡΙΑ ! ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ ... ΤΩΡΑ ΣΤΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ !! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσσι μου

πραγματικα πολυ αγχος φαινεται απο την αγωνια που γραφεις εγω λεω να κανει τις εξετασεις και ο αντρας σου και αν και αυτος ολα καλα χαλαρωσττε μην υπολιγιζεται το πεμπε τις μερες και τα λοιπα απλα καντε ελευεθρα και θα ερθει το πεμεπ:΅) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ! ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΤΛ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ! ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΕ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΩ ΜΩΡΑΚΙΑ ! ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΩ ! ΤΡΟΜΑΖΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ !! ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΓΤ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ !! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ !! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ .

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xr. είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ 33 ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ .. ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΥΡΙΑ ! ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ ... ΤΩΡΑ ΣΤΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ !! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!

 

Καλημέρα κορίτσι μου είσαι όντος αγχωμένη τόσο!? Με το καλό θα έρθει. Και το μπεμπακι σας! Το εξετάσεις έχεις κάνει έχεις κάνει ολες!? Αν κάνει και ο αντρουλης σου και είναι όλα καλά μετά θα φτεει το αγχος σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη ο γυναικολογος μου μου εκανε τον κλασικο προγεννητικο ελεγχο !! υπερυχους , παρακολουθουσαμε τις γονιμες μερες μας ειπε ποιες μερες να προσπαθουμε περισσοτερο . επερνα και βιταμινες τις pregnacare conception απο τον Ιανουαριο ! πριν λιγες μερες τον επισκεφτηκαμε παλι για να τον ρωτησω αν πρεπει να συνεχισω τις βιταμινες η να κανουμε καποια αλλη ενεργεια ! ειναι υπερ στο να χαλαρωσω και να μην με υποβαλει ακομα στις πιο εξιδικευμενες εξετασεις ! για αρχη ειπε στον αντρα μου να επισκευτουμε ενα κεντρο διαγνωσης που μας προτεινε να κανει σπερμαδιαγραμμα και καλλιεργεια ετσι μας ειπε θα ηρεμησουμε λιγο και θα εχουμε αλλα αποτελεσματα . μας ειπε να περιμενουμε μεχρι τα χριστουγεννα αν ειναι καλα τα αποτελεσματα του αντρα μου και μετα αν δεν να περιλαβει εμενα χαχαχα ! ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ αυτο το σπορακι και οι δυο που ειχαμε κανει την σεξουαλικη επαφη οχι επιθυμητη αλλα αναγκαια ! τωρα ελπιζω για αλλη μια φορα μεχρι τις 20 που περιμενω περιοδο να μην ερθει αλλα πλεον εχω απογοητευτει πολυ τρεμω να κανω τεστ γτ αν δω για αλλη φορα φορα 1 γραμμουλα θα πεσω ψυχολογικα πολυ και θα κλαιω σχεδον ολη μερα αφηστε που εχω παρει και κιλα απο τη στεναχωρια μου ολο τρωω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xr. είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ 33 ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ .. ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΥΡΙΑ ! ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ ... ΤΩΡΑ ΣΤΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ !! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!

 

Καλημερα..!!Είσαι μόνο 27 γιατί να έχεις άγχος; Για πιο λόγο να κάνεις συνέχεια τεστ; Μήπως καλό είναι να αφήσεις τον άγχος σου τέλειος όπως και τα τεστ; γιατί όσο να πεις έχουν λεφτά τα τεστ και από ότι μας είπες προσπαθητε πανό από ένα χρόνο; καλό είναι να μην ξανά κάνεις τεστ και να κάνεις μόνο κα μόνο όταν θα έχεις καθυστέρηση. Καλό ειναι που κάνετε εξετάσεις και έχετε καλά αποτελέσματα εγώ θα συμφωνήσω με το γιατρό σας ότι είναι το άγχος και παιζ2ι πάρα πολύ μεγάλο ρόλο σε όλο αυτό...!!! Για αυτό χαλάρωσε και να απολαύσεις το κάθε τι.. νέα είσαι πολύ για να έχεις άγχος...!! Σου εύχομαι να χαλαρώσεις και να έρθει πολύ σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι πως ολοι αυτο μου λενε ! να ηρεμησω και να χαλαρωσω γιατι δεν θα εχω θετικα αποτελεσματα αλλα καλα ειναι στο λογια στις πραξεις τι κανουμε ? ειναι πολυ δυσκολο να ξεφευγει το μυαλο μου και πανω που ξεφευγει ( λιγουλακι ) να και μια φιλη μου θα με βγαλει για καφε να μου ανακοινωσει την εγκυμοσυνη της ! μερικες φορες σκεφτομαι οτι το συμπαν συνωμοτει ! σαν να γινεται επιτιδες ενα πραγμα ! πως να το ξεχασω και εγω μετα ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η xr. είπε:

Η αληθεια ειναι πως ολοι αυτο μου λενε ! να ηρεμησω και να χαλαρωσω γιατι δεν θα εχω θετικα αποτελεσματα αλλα καλα ειναι στο λογια στις πραξεις τι κανουμε ? ειναι πολυ δυσκολο να ξεφευγει το μυαλο μου και πανω που ξεφευγει ( λιγουλακι ) να και μια φιλη μου θα με βγαλει για καφε να μου ανακοινωσει την εγκυμοσυνη της ! μερικες φορες σκεφτομαι οτι το συμπαν συνωμοτει ! σαν να γινεται επιτιδες ενα πραγμα ! πως να το ξεχασω και εγω μετα ??

 

Έχεις δίκιο το μυαλό είναι συνεχώς εκεί... Αλλά ειλικρινά τ αγχ7ς κάνει πολύ κακο....

Προσπάθησε να ασχολείσαι με κάτι άλλο για να μην τ έχεις στ μυαλό σου...

 

Κ.εγω αγχώθηκα τ 1η φορά αν κ δε προσπαθούσαμε καιρό μόνο λίγους μήνες..  Αλλά επειδή ήμουν μικρή λέω θα έρθει με τη πρώτη φορά αχχαχ.. Κ αγχοοοοςςςς... 

Όταν ξεχάστηκα και λέω αν είναι να έρθει θα έρθει... 

Ήρθε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοπελα μου το ξερω θελωντας και μη σου ερχεται το αγχος αλλα οχι τοσο χαλαρωσε ηρεμησε αλωστε υπαρουν πολλες μεθοδδοι που βοηθουν τη γυναικα τωρα και τον αντρα οποτε απλα χααρωσε και ακου το γιατρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι! Έχουμε τις ιδιες ηλικιες με σας κ εγώ κ ο αντρας μου! Κ μένα μου ελεγε να μην αγχώνομαι κ το κυριοτερο να έχω επαφές επειδη το θέλω όχι επειδη είμαι στις γονιμες! Ξεκίνα με αυτό, ότι το κάνεις για να το απολαύσεις! εγώ το μήνα που έμεινα είχα πολύ λίγες επαφές, ακριβώς επειδή έκοψα τις ''καταναγκαστικές επαφές''. Μην εστιάζεις στο άγχος κ στο παιδί, ξεκίνα να λες στον εαυτό σου πόσο καλά είσαι με τον άντρα σου, τι ωραία που περνάτε, πόσο τον θες κ κάντε πράγματα για να ξεφύγετε απ τη ρουτίνα σας. Εφόσον κάνει κ ο αντρας σου εξετάσεις, είσαι σε πολύ καλό δρόμο για να ηρεμήσεις κ να έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xr. είπε:

Η αληθεια ειναι πως ολοι αυτο μου λενε ! να ηρεμησω και να χαλαρωσω γιατι δεν θα εχω θετικα αποτελεσματα αλλα καλα ειναι στο λογια στις πραξεις τι κανουμε ? ειναι πολυ δυσκολο να ξεφευγει το μυαλο μου και πανω που ξεφευγει ( λιγουλακι ) να και μια φιλη μου θα με βγαλει για καφε να μου ανακοινωσει την εγκυμοσυνη της ! μερικες φορες σκεφτομαι οτι το συμπαν συνωμοτει ! σαν να γινεται επιτιδες ενα πραγμα ! πως να το ξεχασω και εγω μετα ??

 

Παντός στο τρόπο που γράφεις έχεις πάρα πολύ άγχος κιτα δες το Αλλιός σκέψου εγώ είμαι μικρότερη σου και ήδη κοντεύω να κλείσω σε λίγο καιρό τα 4 χρόνια προσπαθειών σκέψου τι άγχος θα έπρεπε να είχα.. αλλά δεν έχω καθόλου γιατί δεν κάθομαι συνέχεια να το σκέφτομαι όσο ζαλίζεις τον κουνούπια θα αγχώνεστε και όπως λέω μην κάνεις τεστ πριν από καθυστέρηση.. είδα ότι έρχεστε επαφές ανάγκεα για4ι το κάνεις αυτό; τι πάει να πει αναγκαία; Κάντο επιδη τονθελετε όχι γιατί πρέπει να κάνετε για παιδί. Αυτό στο τέλος θα σας καταστρέψει και σκέψου ότι η άντρες δεν θέλουν πολύ να κάνουν μπαμ.. Και μην κάνεις τεστ έτσι κάθε μήνα.. Δεν είναι για αυτό τα τεστ. Τα τεστ είναι να κάνεις μια φορά όταν θα έχεις καθυστέρηση και λέω καθυστέρηση όταν ια έχει περάσει καπιες μέρες από τον μεγαλύτερο κύκλο σου. Προσπάθησε να αποβαλεις το άγχος σου πιστεύω αυτό φταίει που δεν εχει έρθει α και μην στεναχωριέσαι που δεν εχει έρθει ια έρθει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου και εμεις τωρα που παμε για το δευτερο ειχαμε κανει καποιες φορες και καλα τις μερες που επρπε εκτος οτι απο τη κουραση δεν καναμε πραγματικα αυτες που επρεπε εγω τλχ εκνευριζομουν δεν μπορουσα τωρα απο τη μια πηρα τα τεστακια ετσι λιγο να δω τι γινεται αλλα τωρα κανοουμε και αλλες μερες ακυρες δεν τις μετραω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως σου είπαν τα κορίτσια, να μην αγχώνεσαι, να μη βλέπεις τις επαφές ως κάποια υποχρέωση σε συγκεκριμένες μέρες και κυρίως φτιάξε την ψυχολογία σου.

Και να σου πω κάτι και ας παραξηγηθώ. Αν σε χαλάει και σε επηρεάζει άσχημα και κυρίως σε αγχώνει, μη πηγαίνεις σε βαφτίσεις και μην συναντιέσαι με έγκυες ή μανούλες με βρέφη. Δε σε παρεξηγεί κανείς και αν σε παρεξηγήσει τότε σημαίνει ότι δεν αξίζει ούτως ή άλλως. Προτεραιότητα έχει η ψυχική σου ηρεμία. Και για την επίτευξη του στόχου σου αλλά και για την υγεία σου γενικότετα. Άνθρωπος είσαι, όχι ρομπότ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσι μου δε θα σου πω να μην αγχώνεσαι γιατί απλά δε γίνεται είναι αδύνατον και εγώ μέχρι πριν μάθω ότι έχω πρόβλημα δηλαδή ενάμισι χρόνο προσπαθειών όλοι μου έλεγαν πως είναι το αγχος αλλά το αγχος θα είναι δύο πέντε δέκα μήνες όχι ενάμισι χρόνο που προσπαθούσα εγώ! Να κάνει ο άντρας σου το σπερμοδιαγραμα δεν είναι τίποτα απόλυτος! Και εσύ να κάνεις μια σαλπιγγογραφια καλό είναι να μάθεις αν υπάρχει κάτι να το αντημετοπησεις και όχι να λέμε πως σε όλα παίζει ρόλο το αγχος μπορεί να έχεις κάτι τόσο απλό που με ένα χάπι τσουπ να στρώσει προσπάθησε να βρεις το πρόβλημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα ! σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας !μου δωσατε θαρρος και την ελπιδα να μην σταματησω να ελπιζω !! η αληθεια ειναι πως το μυαλο μας δυσκολα ξεφευγει ! ξερω πως θα απογοητευτω ξανα στς 20 του μηνα που θα ερθει η κοκκινη κυρια ξανα θα ειμαι χαλια αλλα ελπιζω εκεινη την ημερα που θα κανει ο ανδρας μου τις εξετασεις να ειναι καλες ! να μας δωσουν δυναμη να συνεχισουμε ! αχ βρε κοριτσια ποσο πολυ θελω ενα σπορακι ! εστω ενα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ερθει κοριτσακι μου το μωρακι σου και σενα μη στεναχωριεσαι ακολουθα τις εξετασεις του γιατρου χαλαρωσε και ολα θα ερθουν φτανει να κανετε αυτα που πρεπει και θα δεις ολα θα πανεκαλα 

εαν υπαρχει αγχος οτι και να κανεις θα σε σταματαει  , το ξερω οτι το μυαλο ειναι εκει και οποιος πει οχι ψεματα θα πει απλα προσαπαθα λιγο να μην ειναι στο τοπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω πως και πως να κάνει ο άνδρας μου τις εξετάσεις να μας πουν πως είναι όλα καλά και να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες . Αχ βρε κορίτσια γιατί να είναι τόσο δύσκολο ? Και να φανταστείτε παλιά (προ γάμου ) προσέχαμε τόσο πολύ και στη πρώτη καθυστέρηση αγχωνόμασταν και τώρα τόσο πολύ δύσκολο ...χαχαχαχα !!! Θα σας έχω ενήμερες ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η xr. είπε:

κοριτσια μου καλημερα ! σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας !μου δωσατε θαρρος και την ελπιδα να μην σταματησω να ελπιζω !! η αληθεια ειναι πως το μυαλο μας δυσκολα ξεφευγει ! ξερω πως θα απογοητευτω ξανα στς 20 του μηνα που θα ερθει η κοκκινη κυρια ξανα θα ειμαι χαλια αλλα ελπιζω εκεινη την ημερα που θα κανει ο ανδρας μου τις εξετασεις να ειναι καλες ! να μας δωσουν δυναμη να συνεχισουμε ! αχ βρε κοριτσια ποσο πολυ θελω ενα σπορακι ! εστω ενα !!

Στο εύχομαι κούκλα μου μέσα από την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εντωμεταξυ βρε κοριτσια ολο αυτο ειναι αληθεια καθομαστε ψαχνομαι τις μερες κτλ και ειναι δυσκολο για ολες ειτε πολυ ειτε λιγο

και χτες για πχ συναντησα μια κοπελα η οποια εχει καποιο προβλημα στην ομιλια και ηταν με τη μαμα της ειχε το  παιδι της στο καροτσι το οποιο προεκυψε τυχαια μια φορα πηγε με καποιο ο κυριος εξαφανιστηκε και η κοπελα εμεινε εγκυος σιγουρα δεν εκατσε να υπλογισει γονιμες μερες και δε ξερω αν καν τις πετυχαν η απλα ειναι απο τις περιπτωσεις που ακουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...