Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος τράχηλος!


Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

ουτε σημερα θετικο να ρωτησω σε επιπεδη επιφανεια το βαζω μεχρι να βγει το αποτελεσμα καλα δεν κανω;

για να δουμε αν θα το πετυχω

Ίσως κάνεις μεγαλύτερο κύκλο αυτή τη φορά!? Τα τεστ έγραφαν λογικά στις οδηγείες πως πρέπει να τα κάνεις! Εμένα έγραφαν για 10 δευτερόλεπτα μόνο όχι. Μέχρι να βγει αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γραφει ορθια η σε επιπεδη επιφανεια μεχρι να βγει το αποτελεσμα 

για να δουμε ελπιζω να με φτασουν τα τεστ αλλωστε γθαυτο τα πηρα γιατι δεν βρισκω μονη τη μερα μου αν ηξερα γιατι να τα παρω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

γραφει ορθια η σε επιπεδη επιφανεια μεχρι να βγει το αποτελεσμα 

για να δουμε ελπιζω να με φτασουν τα τεστ αλλωστε γθαυτο τα πηρα γιατι δεν βρισκω μονη τη μερα μου αν ηξερα γιατι να τα παρω;

Δε ξέρω αν θα σε φτάσουν γι αυτό σου είπα να πάρεις τα πιο οικονομικά γιατί μπορεί να μη καταλάβεις πως λυτουργουν και να χρειαστείς και τον άλλο μήνα και τον παραλο! Μήπως κανείς μεγαλύτερο κύκλο αυτή τη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ειναι για δεκα μερες δεν εχω κανει ποτε πιο μεγαλο αν ειναι θα παρω το γιατρο μετα να παμε να κανω ενα υπερηχο να δω

ασχετο μου μυριζει ρε κοριτσια το κοτοπουλο που εβαλα στο φουρνο σαν σκουπιδια πριν το βαλω δεν μου μυριζε τι να κανω; να μη το δωσω του μικρου καλυτερα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η egw είπε:

ε ειναι για δεκα μερες δεν εχω κανει ποτε πιο μεγαλο αν ειναι θα παρω το γιατρο μετα να παμε να κανω ενα υπερηχο να δω

ασχετο μου μυριζει ρε κοριτσια το κοτοπουλο που εβαλα στο φουρνο σαν σκουπιδια πριν το βαλω δεν μου μυριζε τι να κανω; να μη το δωσω του μικρου καλυτερα ε;

Αντε βρε ιδέα σου είναι! Δωστου το και αν δε του αρέσει ας μη το φάει! Αφού λες δε μυριζε πριν δε νομίζω πως κάτι θα έχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν του το εδωσα φοβηθηκα και του εκανα αβγουλακι με πατατες και σαλατα να ειμαι σιγουρη ας μυρισει ο συζυγος τωρα που θα ερθει και αν το θεωρει οκ θα του δωσω το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ουτε εμεις τα φαγαμε ο καημενος ο λυκοσκυλος τα πληρωσε, ο αντρας μου δεν ειναι και πολυ σιγουρος οτι βρωμουσε αλλα εγω με τιποτα δεν μπορουσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

τελικα ουτε εμεις τα φαγαμε ο καημενος ο λυκοσκυλος τα πληρωσε, ο αντρας μου δεν ειναι και πολυ σιγουρος οτι βρωμουσε αλλα εγω με τιποτα δεν μπορουσα

Χαχα παντός ο σκυλάκος θα έκανε Πάσχα! Ένταξη άμα δεν είσαι σίγουρος καλύτερα να μη το ρισκάρουμε! Ιδικά τα κοτόπουλα είναι εβεσθηρη τροφή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου 

βαριεμαι να κουνησω σημερα; τι κανετε ποιες θα πατε διακοπες;

ο καιρος εδω ειναι χαλια διακοπες δεν μπορουμε θαλασσα δε γινεται δε ξερω τι θα κανουμε

σημερα πιστεω πως το τεστ μου θα ειναι θετικο γιατι χτες ειχα τοσα υγρα που το βραδυ ημουν ετοιμη να κανω και δευτερο αλλιως δε γινεται κατι παει λαθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις κοριτσια τι γινεται; παλι αρνητικο πραγαμτικα χθες ειχα και αυτα τα λευκα τα υγρα που λενε εισαι φουλ γονιμη και εχει ελαφρω πρηστει και το στηθος μου σημερα δεν εχω καθολου υγρα 

ειμαι σιγουρη οτι το κανω σωστα ακολουθω ολες τις οδηγιες κατα γραμμα 

τι να σκεφτω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η egw είπε:

ρε σεις κοριτσια τι γινεται; παλι αρνητικο πραγαμτικα χθες ειχα και αυτα τα λευκα τα υγρα που λενε εισαι φουλ γονιμη και εχει ελαφρω πρηστει και το στηθος μου σημερα δεν εχω καθολου υγρα 

ειμαι σιγουρη οτι το κανω σωστα ακολουθω ολες τις οδηγιες κατα γραμμα 

τι να σκεφτω;

Καλημέρα καλέ! Καλησπέρα δηλαδή! Που μένεις και έχει καιρό άστατο!? 

Τα τεστακια εγώ πιστεύω η θα κάνεις μεγαλύτερο κύκλο η δε τα κάνεις σωστά! Δε ξέρω τι να πω! Συνέχισε να κάνεις τεστακια τι μέρα είσαι σήμερα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι κρητη δε βρεχει αλλα δεν ειναι καλος ο καιρος εσυ;

κανω οτι λεει το τεστ και επειδη ειναι ψηφιακο αν υπαρχει καποιο σφαλμα στο λεει ακομη και αν τα ουρα δεν ειναι αρκετα , τι να πω;

απλα τα υγρα με εχουν μπερδεψει 14 η μερα σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η egw είπε:

ειμαι κρητη δε βρεχει αλλα δεν ειναι καλος ο καιρος εσυ;

κανω οτι λεει το τεστ και επειδη ειναι ψηφιακο αν υπαρχει καποιο σφαλμα στο λεει ακομη και αν τα ουρα δεν ειναι αρκετα , τι να πω;

απλα τα υγρα με εχουν μπερδεψει 14 η μερα σημερα

Αντε ωραία εγώ είμαι στην άλλη άκρη του χάρτη χαχαχ Εύβοια! 

Κοίτα αν είσαι αυτή τη φορά κάνεις 30η κύκλο η 29η θα δεις θετικό η αύριο η μεθαύριο! Γι αυτό λέω μήπως μεγάλωσε ο κύκλος σου και δεν κάνεις 28!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δουμε βασικα εχω κανει και 28 και 26 και 27 θα δουμε απλα τωρα πθα στεγνη απο υγρα πιο πολυ αισθανομαι οτι θα δω περιοδο:/

και εχετε ζεστη εκει και καλο καιρο; ε θα φτιαξει παλι καθημερινη που δεν θα μπορουμε να παμε θαλασσα 

αυτος εχει τρελαθει ο μικρος να παμε χανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η egw είπε:

θα δουμε βασικα εχω κανει και 28 και 26 και 27 θα δουμε απλα τωρα πθα στεγνη απο υγρα πιο πολυ αισθανομαι οτι θα δω περιοδο:/

και εχετε ζεστη εκει και καλο καιρο; ε θα φτιαξει παλι καθημερινη που δεν θα μπορουμε να παμε θαλασσα 

αυτος εχει τρελαθει ο μικρος να παμε χανια

Μπορεί να κάνεις 30η κύκλο και. Να έχεις θετικό αύριο μεθαύριο κάτσε και θα δεις έχεις αλλά τεστακια!??

Ναι έχω ε ει ζέστη ε ψιλό φυσάει αλλα ελαχιστα απλά δεν πάω για μπάνιο βαριέμαι γενικά είμαι λίγο του βουνού μ.αρεσει ο χειμώνας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω αλλα τεστακια ναι αλλα πεντε μπορουν να καλυψουν μεχρι και 19η μερα μετα παει πολυ

να σου πω και εγω τα βαρεθηκα τα μπανια για χαρη του μικρου πιο πλυ και αυτο που λενε για τα αντισωματα για το χειμωνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

ειμαι κρητη δε βρεχει αλλα δεν ειναι καλος ο καιρος εσυ;

κανω οτι λεει το τεστ και επειδη ειναι ψηφιακο αν υπαρχει καποιο σφαλμα στο λεει ακομη και αν τα ουρα δεν ειναι αρκετα , τι να πω;

απλα τα υγρα με εχουν μπερδεψει 14 η μερα σημερα

τι κυκλο εχεις? Να αγοράσεις και τα φτηνα γιατι δυστυχως υπάρχουν κυκλοι που μπορει να χαλασεις αρκετα οποτε τα ψηφιακα αν και πολυ αξιοπιστα δε συμφερουν. Θα σου πω το εξης, προσωπικα εχω πολυ σταθερο κυκλο τον προηγουμενο μηνα ομως ειχα 10 ολοκληρες μερες καθυστερηση πρωτο φορα. Εκανα μια εξεταση προγεστερονης μετα απο εντολη γιατρου και ειδαμε οτι ειχα κανει αργοτερα ωορρηξια. Οντως μια βδομαδα μετα την προγεστερονη που ηταν στιν πικ τιμη της ηρθε η περιοδος. Τις προηγουμενες μερες απο αυτο εκανα τεστακια οπου ΝΟΜΙΖΑ οτι βγηκε θετικο ενα εκει γυρω στην 15η μερα και τελικα οπως αποδειχτηκε απο την αιματος δεν ηταν και ειχε μετατοπιστει η ωορρηξια. Με αποτελεσμα να εχω εντελως λαθος επαφες, αφου στην ωορρηξια δεν ειχα καθολου. Γιαυτο λοιπον συνεχιζε τα τεστακια ωσπου να βγει θετικο. Εαν δε βγει καθολου ίσως ηταν ενας ανωορρηκτικος κυκλος (και αυτο υπαρχει δεν κανουμε 12 ωορρηκτικους απαραιτητα). Τα τεστακια παντως ειναι αρκετα αξιοπιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

εχω αλλα τεστακια ναι αλλα πεντε μπορουν να καλυψουν μεχρι και 19η μερα μετα παει πολυ

να σου πω και εγω τα βαρεθηκα τα μπανια για χαρη του μικρου πιο πλυ και αυτο που λενε για τα αντισωματα για το χειμωνα

Μία χαρά θα σε φτάσουν τα τεστακια τουλάχιστον! Όχι. Μετά τη 19η ε δε νομίζω! Έχω απορία και εγώ τώρα να δω τι γίνετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τι κυκλο εχεις? Να αγοράσεις και τα φτηνα γιατι δυστυχως υπάρχουν κυκλοι που μπορει να χαλασεις αρκετα οποτε τα ψηφιακα αν και πολυ αξιοπιστα δε συμφερουν. Θα σου πω το εξης, προσωπικα εχω πολυ σταθερο κυκλο τον προηγουμενο μηνα ομως ειχα 10 ολοκληρες μερες καθυστερηση πρωτο φορα. Εκανα μια εξεταση προγεστερονης μετα απο εντολη γιατρου και ειδαμε οτι ειχα κανει αργοτερα ωορρηξια. Οντως μια βδομαδα μετα την προγεστερονη που ηταν στιν πικ τιμη της ηρθε η περιοδος. Τις προηγουμενες μερες απο αυτο εκανα τεστακια οπου ΝΟΜΙΖΑ οτι βγηκε θετικο ενα εκει γυρω στην 15η μερα και τελικα οπως αποδειχτηκε απο την αιματος δεν ηταν και ειχε μετατοπιστει η ωορρηξια. Με αποτελεσμα να εχω εντελως λαθος επαφες, αφου στην ωορρηξια δεν ειχα καθολου. Γιαυτο λοιπον συνεχιζε τα τεστακια ωσπου να βγει θετικο. Εαν δε βγει καθολου ίσως ηταν ενας ανωορρηκτικος κυκλος (και αυτο υπαρχει δεν κανουμε 12 ωορρηκτικους απαραιτητα). Τα τεστακια παντως ειναι αρκετα αξιοπιστα.

συνηθως 26-27 -28 μερες μονο τη πρωτη φορα που καναμε προσπαθεια ειχα 33 και επαθα αυτο που επαθες εσυ ειχα καθυστερηση

με τις γραμμες θα μπερδευτω ομως αυτο ειναι το μονο σιγουρο τα πηρα για να χαλαρωσω αν ερμηνευω γραμμες θα εχω συνεχεια αγχος αν τις ερμηνευσα σωστα με αποτελεσμα να μη γλιτωσω αυτο που θελω να αποφυγω αυτος ειναι αλλωστε ο λογος που τα πηρα

ο αντρας μου ειπε τελος θα το κανουμε απο μολις σταματησει η περιοδος μεχριχ να ερθει η μερα της επομενης και καποιες μερες ακομη οποτε αμεσως παραγγειλα τα τεστακια αλλιως δεν θα τα επαιρνα χιχιχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μία χαρά θα σε φτάσουν τα τεστακια τουλάχιστον! Όχι. Μετά τη 19η ε δε νομίζω! Έχω απορία και εγώ τώρα να δω τι γίνετε! 

εχω ακουσει και το αλλο περιπτωση και καλα εγκμοσυνης αν δεν κανω ωορρηξια αλλα δεν το νομιζω

ανταποκριση απο το μετωπο αυριο γυρω στις 2 χιχιχ

τα νευρα βεβαια τα κανω με τον αντρα μου καλα κρασια λεει και γενικοτερα με αγχωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η egw είπε:

εχω ακουσει και το αλλο περιπτωση και καλα εγκμοσυνης αν δεν κανω ωορρηξια αλλα δεν το νομιζω

ανταποκριση απο το μετωπο αυριο γυρω στις 2 χιχιχ

τα νευρα βεβαια τα κανω με τον αντρα μου καλα κρασια λεει και γενικοτερα με αγχωνει

Να σου πω εγώ έχω ακούσει το αντίθετο ότι αν υπάρχει εγκυμοσύνη το ωορριξιας το τεστ βγενει θετικό! 

Χαλαρά πες στον αντρουλης σου μη με αγχωνει πες!!! Αντε! Χαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω δε ξερω 

παντως στο φυλλαδιο γραφει και καλα να κοιταξετε περιπτωση εγκυμοσνης αν νομιζετε ειστε εγκυος αλλα εγω δε νομιζω 

απλα αν δεν βρω την ωορρηξια δε ξερω τι να κανω μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

εγω παλι ξερετε τι; λεω αρα προσπαθουσαμε λαθος μερες τοσο καιρο και τωρα θα μας πουν τα τεστ ποτε πρεπει 

Όχι βρε!! Σου είπα τα τεστ είναι για να επικεντροθουμε πιο πολύ εκείνη τη μέρα καλύτερα κάθε 2 μέρες τότε θα είσαι σίγουρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...