Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημέρα! @Χρυσάφω περαστικά κορίτσι μου! @Starrr περιμένουμε τα νέα σου! @egw κάθε βράδυ είναι ξύπνα - κοιμήσου για μένα. Έρχεται ξημερώματα  η μικρή στο κρεβάτι μας και πάω εγώ στο δικό της γιατί δεν μπορώ το στριμωξίδι. Και μετά από λίγο έρχεται και ο σκύλος για να τον βγάλω έξω στην αυλή... θέλω να 😴 !!!
    • @misofeggaro αυτό με τις ψαροκροκέτες έκανε τα σάλια μου να τρέξουν! Και ένα ουζάκι, τυροκρεκέτες κλπ.....γιαμ γιαμ!
    • Καλημέρα, φασολάκια σήμερα. Κ για συνοδευτικό ψαροκροκςτες! 
    • Με το καλό! Να σε ρωτήσω, η γεύση της γλυκόζης είναι τόσο χάλια όσο λένε;; Και τα αποτελέσματα βγαίνουν σήμερα και αν όχι σε πόσες μέρες;;
    • καλημερα κοριτσι περαστικα σου:)  αστα εγω σημερα ξυπνησα αγρια κοπηκε το ρευμα λιγο πριν φυγει ο αντρας μου για τη δουλεια ξυπνησε ο μικρος εκλαιγε και ο αλλος φωναζε φερε το φακοοοοοοοοοο (σημειωστε κρατουσε το κινητο με φακο πανω του) του λεω φερε το μικρο σο κρεβατι μου γιατι ειχα ζαλαδες δεν μπορουσα να σηκωθω αμεσως και ο μικρος δεν ηθελε γιατι κατουρηθηκε πανω το το βραδυ(παλι τα ιδια ηρεμησαμε δεκα μερες ξανα παλι) και τελικα μου εφερε ρουχα και το μικρο στο κρεβατι τον αλλαξα και τον εβαλα στο κρεβατι μου αλλα δεν με αφησε να κοιμηθω και ηθελα να ξεκουραστω σημερα που δεν ειχε σχολειο αυτα:)
  • Νέες συζητήσεις