Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρνητικό τεστ 2 μέρες πριν την περίοδο


sofiefin1982

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ από hometest ταινίες κ βγήκε αρνητικό... Έχω καταστεναχωρηθει αφού πίστευα ότι αυτό το μήνα τα είχαμε καταφέρει με τον αντρουλη μου... Έχω εδώ κ μέρες πρησμενο στηθος κ βαρύ κ αυξημένη θερμοκρασία!!! Με πιάνουν τέτοια φουντωματα που ιδρώνω κ νιώθω ότι θα σκάσω!!! Πριν 10 μέρες είχα πόνους Χαμηλά... Δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε να έκανα νωρίς το τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2018 at 2:34 ΜΜ, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ από hometest ταινίες κ βγήκε αρνητικό... Έχω καταστεναχωρηθει αφού πίστευα ότι αυτό το μήνα τα είχαμε καταφέρει με τον αντρουλη μου... Έχω εδώ κ μέρες πρησμενο στηθος κ βαρύ κ αυξημένη θερμοκρασία!!! Με πιάνουν τέτοια φουντωματα που ιδρώνω κ νιώθω ότι θα σκάσω!!! Πριν 10 μέρες είχα πόνους Χαμηλά... Δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε να έκανα νωρίς το τεστ? 

Τα ίδια συμπτώματα έχω κι εγώ και περιμένω περίοδο αύριο κανονικά... 1 τεστ early predictor σήμερα αλλά βγήκε αρνητικό :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα πασα πιθανοτητα τα τεστ ειναι σωστα... τα παιρνω και εγω παιδακι δεν εχω ακόμα ελπιζω και εγω, αλλα σε μενα  μετα την ενεση τα τεστακια εως και 10 μερες μου εδειχναν αχνα θετικα οποτε τις 2 μερες πριν τη περιοδο αν υπηρχε σπορακι θα επρεπε να δειχνει εστω και πολυ λιγο αχνο θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μερεβη είπε:

κατα πασα πιθανοτητα τα τεστ ειναι σωστα... τα παιρνω και εγω παιδακι δεν εχω ακόμα ελπιζω και εγω, αλλα σε μενα  μετα την ενεση τα τεστακια εως και 10 μερες μου εδειχναν αχνα θετικα οποτε τις 2 μερες πριν τη περιοδο αν υπηρχε σπορακι θα επρεπε να δειχνει εστω και πολυ λιγο αχνο θετικο.

Καλημέρα Μερεβη! Σήμερα 2 τεστ αχνά ροζ... Πώς μπορώ να τα επισυνάψω να μου πείτε κι εσεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melanouri είπε:

Καλημέρα Μερεβη! Σήμερα 2 τεστ αχνά ροζ... Πώς μπορώ να τα επισυνάψω να μου πείτε κι εσεις;;;;

Εκεί που γράφεις ακριβός από κάτω έχει ένα που λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία πατάς εκεί και διαλέγεις την εικόνα και μετά αποστολή. Συγνωμη που απάντησα εγώ παντός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εκεί που γράφεις ακριβός από κάτω έχει ένα που λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία πατάς εκεί και διαλέγεις την εικόνα και μετά αποστολή. Συγνωμη που απάντησα εγώ παντός.

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εκεί που γράφεις ακριβός από κάτω έχει ένα που λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία πατάς εκεί και διαλέγεις την εικόνα και μετά αποστολή. Συγνωμη που απάντησα εγώ παντός.

Εξακολουθώ να μην το βρίσκω:-( μπαίνω από κινητό... φταίει αυτο; έχει εισαγωγή αποθηκευμένων και εισαγωγή απo url μόνο. Όχι εισαγωγή από άλμπουμ κινητού π.χ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η melanouri είπε:

 

Όπου έχω τα βελάκια πατάς το 1ο βέλος αλλά δες εκεί πιυβειμαι το 2 αν είναι έτσι η έχει άλλο να έχει αυτό που δείχνει η φωτο 

20180715_153806.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η melanouri είπε:

 

Και μετά αν σου βγάλει αυτό πατάς εκεί που είναι το βελάκι διαλέγεις πια θες μετά φορτίσει εδώ και μετά το κουμπί αποστολή

20180715_153824.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η melanouri είπε:

 

Μπορεί επιδη είσαι στα δοκιμαστικά μελι να μην έχεις την δυνατότητα δεν το ξέρω αυτό αλλά αν σου βγάζει αυτό τότε μπορεί πιστεύω να σε βοήθησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου βγάζει αυτές τις επιλογές... μάλλον λόγω του ότι είμαι ακόμα δοκιμαστικό μελος. Θα τη βάλω φωτο προφίλ μήπως φανεί κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι δοκιμαστικο μελος, γιαυτο δεν μπορεις να επισυναψεις φωτο! Δηλαδη χτες εκανες τεστ αρνητικο και σημερα ειχες δυο θετικα? φοβερο, συγχαρητηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Εκεί που γράφεις ακριβός από κάτω έχει ένα που λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία πατάς εκεί και διαλέγεις την εικόνα και μετά αποστολή. Συγνωμη που απάντησα εγώ παντός.

 

στις πριν 50 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Μπορεί επιδη είσαι στα δοκιμαστικά μελι να μην έχεις την δυνατότητα δεν το ξέρω αυτό αλλά αν σου βγάζει αυτό τότε μπορεί πιστεύω να σε βοήθησα 

χθές έκανα ένα one step και αχνοφσινοταν ροζ γραμμή κι ένα early predictor που δεν έδειξε τίποτα. Σημερα το πρωι ξαναεκανα predictor κι αχνοφαονεται ροζ γραμμή κι ένα one step πάλι με πιο εμφανή την άχνη ροζ γραμμή. Να δούμε αύριο κι ο γιατρός τι θα μου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορυ αλλα τωρα ειδα τα μηνυματα !! Συγχαρητηρια κανε μια β χοριακη για καλο κ για κακο ετσι για να το επιβεβαιωσεις !!! Αντε Και στο κεφαλακι μας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η erika01 είπε:

@melanouri τελικά μίλησες με το γιατρό??

146 η χοριακή σήμερα και θα ξανακάνω την Τετάρτη πάλι για να με δει την Τρίτη (αν όλα συνεχίσουν καλά!)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η melanouri είπε:

146 η χοριακή σήμερα και θα ξανακάνω την Τετάρτη πάλι για να με δει την Τρίτη (αν όλα συνεχίσουν καλά!)...

συγχαρητήρια!!!! Ευχομαι να αυξάνεται όπως ακριβώς πρέπει, και συντομα να δεις εμβρυάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@melanouri τέλεια!! όλα καλά θα πάνε τώρα κοίτα να το απολαύσεις..! εγώ σαν εσένα έκανα ένα early predictor τώρα το Σάββατο και μάλιστα βράδυ ενώ περίμενα περίοδο Κυριακή και βγήκε αρνητικό.. Ακόμα περιμένω να αδιαθετησω βέβαια και τιποτα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε από το mothertobe.gr τις άλλες ταινίες τεστ εγκυμοσύνης που λέγονται one step. Αυτές τις έκανα μέρες πριν αδιαθςτησω κι έβγαιναν πολύ αχνές ροζ. Έχουν μεγάλη ευαισθησία κι εύχομαι να είσαι, μέσα από την καρδιά μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

συγχαρητήρια!!!! Ευχομαι να αυξάνεται όπως ακριβώς πρέπει, και συντομα να δεις εμβρυάκι!

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 31/7/2018 at 3:28 ΜΜ, ο/η melanouri είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! Συγγνώμη που έχω μέρες να μπω, αλλά με ταλαιπωρούν ναυτίες και ζαλάδες :-(

συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!με το καλό εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...