Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξετασεις γονιμοτητας


Recommended Posts

Καλησπερα! Μετα απο 7 μηνες ακαρπων προσπαθειων απευθυνθηκα στο γυναικολογο μου για να με κατευθυνει σχετικα με το τι πρεπει να ελεγξω. Εκτος απο τις ορμονολογικες εξετασεις μου ειπε να κανω εγω σαλπιγγογραφια και ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα .

Επειδη ειμαι απο επαρχια κ ο γιατρος μου ειναι στο μητερα μου προτεινε το institute of life mitera που ειναι στο κατω οροφο του μητερα. Εχει καποια κοπελα εμπειρια απο εκει? Ειναι καλο το εργαστηριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η λιζυ είπε:

Καλησπερα! Μετα απο 7 μηνες ακαρπων προσπαθειων απευθυνθηκα στο γυναικολογο μου για να με κατευθυνει σχετικα με το τι πρεπει να ελεγξω. Εκτος απο τις ορμονολογικες εξετασεις μου ειπε να κανω εγω σαλπιγγογραφια και ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα .

Επειδη ειμαι απο επαρχια κ ο γιατρος μου ειναι στο μητερα μου προτεινε το institute of life mitera που ειναι στο κατω οροφο του μητερα. Εχει καποια κοπελα εμπειρια απο εκει? Ειναι καλο το εργαστηριο?

Δεν έχω πάει να σου πω αλλά ξέρω ότι είναι καινούριο με καλά μηχανήματα και εξελιγμένα. Σύντομα να έχεις ευχάριστα νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν έχω πάει να σου πω αλλά ξέρω ότι είναι καινούριο με καλά μηχανήματα και εξελιγμένα. Σύντομα να έχεις ευχάριστα νέα 

Ευχαριστω πολυ! Μακαρι να μας βοηθησει ο Θεος εμενα και ολους που προσπαθουν να κανουν ενα παιδακι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα για αρχη είναι ενταξει αυτές οι εξετάσεις.. Μητέρα;Χμμμ εγω δεν γνωρίζω έχω νοσηλευτεί εκεί αλλα όχι για εργαστήριο α έχω κανει και τη σαλπιγγογραφια εκεί τώρα θυμήθηκα. Γιατί πρεπει Αθηνα εκεί γύρω  γύρω δεν υπάρχει τίποτε ;Το λέω για να μη ταλαιπωριεστε μη παρεξηγηθω. Εύχομαι καλά αποτελεσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα για αρχη είναι ενταξει αυτές οι εξετάσεις.. Μητέρα;Χμμμ εγω δεν γνωρίζω έχω νοσηλευτεί εκεί αλλα όχι για εργαστήριο α έχω κανει και τη σαλπιγγογραφια εκεί τώρα θυμήθηκα. Γιατί πρεπει Αθηνα εκεί γύρω  γύρω δεν υπάρχει τίποτε ;Το λέω για να μη ταλαιπωριεστε μη παρεξηγηθω. Εύχομαι καλά αποτελεσματα 

Καλησπερα! Εκει.ειναι ο γιατρος μ.και μενουμε  σε σχετικα μικρη αποσταση 2 ωρες κ εκει ειναι ο γιατρος μου και δεν εχουμε εδω στη πολη μας καποιο εργαστηριο που να ασχολειται με αυτες τις εξετασεις εξιδικευμενα, αλλα για να πω και την αληθεια πιστευω οτι θα εχουμε θεμα με το σπερμα και θελω να κανω τις εξετασεις και να τις δουν εμβρυολογοι που μου ειπαν οτι υπαρχουν στο μητερα

Πονεσε η σαλπιγγογραφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η λιζυ είπε:

Ευχαριστω πολυ! Μακαρι να μας βοηθησει ο Θεος εμενα και ολους που προσπαθουν να κανουν ενα παιδακι!

 

Σου εύχομαι σύντομα να έχεις.. Παντός περιμένω εντυπώσεις να μου πεις πως είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνεις..να γνωρίζεις ότι μπορείς και μέσω εοππυ να τις κανεις γιατί γενικά κοστίζουν εγώ για π.χ την έκανα euromedica και ο σύζυγός μου σπερμοδιαγραμμα διάγνωση lifecheck και ιατρική μέριμνα γενικά παρατήρησα ότι οι γιατροί προτείνουν τους δικούς του για τη πελατεία.Η σαλπιγγογραφια πονάει έντονα σαν να είσαι στη 2ημερα περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η λιζυ είπε:

Καλησπερα! Εκει.ειναι ο γιατρος μ.και μενουμε  σε σχετικα μικρη αποσταση 2 ωρες κ εκει ειναι ο γιατρος μου και δεν εχουμε εδω στη πολη μας καποιο εργαστηριο που να ασχολειται με αυτες τις εξετασεις εξιδικευμενα, αλλα για να πω και την αληθεια πιστευω οτι θα εχουμε θεμα με το σπερμα και θελω να κανω τις εξετασεις και να τις δουν εμβρυολογοι που μου ειπαν οτι υπαρχουν στο μητερα

Πονεσε η σαλπιγγογραφια?

Εγω δεν καταλαβα τίποτε σαλπιγγογραφια ενταξει Νέτα κάτι τσιμπήματακια σαν της περιόδου τώρα υπάρχουν γυναίκες με εμπειρία της εξέτασης που λένε οτι πονεσαν η καθεμία αντιλαμβάνεται διαφορετικά το βαθμό πόνου. Μη σε αγχωνει θα πάρεις τα μπουσκοπαν και να σαι χαλαρή. Σπέρμα εβγαλες μονη σου διάγνωση μη σκέφτεσαι ετσι αρνητικά όλα καλά θα πάνε και να βρεθεί κάτι αντιμετωπιζονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...