Μετάβαση σε περιεχόμενο

S.O.S καφέ υγρά πριν την περιοδο


banesaki16

Recommended Posts

Κορίτσι Καλημέρα... Θέλω τη βοήθεια σας και την γνωμη σας.. με βάση την ωο ρηξια μου η οποία ητανντην 12 μέρα του κύκλου μου.. χτες την 24 μέρα είδα καφέ υγρά στο σκούπισμα μονο και σήμερα το πρωί πάλι στο σκούπισμα..  Δεν ειχα πότε κατι τετοιο πρινντην περιοδο και το στήθος μου ακόμα δεν έχει ξεπρηστει για να πω ότι έρχεται περίοδος. Μήπως είναι σημάδι εγκυμοσύνης? Η αλήθεια είναι χτες κουράστηκα στη δουλειά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ! συνηθως τα καφε υγρα ειναι προμυνημα περιοδου. και χρονικα οπως τα λες ταιριαζει! εμενα το στηθος μου πρηζεται 10 μερες πριν αδιαθετησω μεχρι και την πρωτη μερα της περιοδου ! σε καθε γυναικα ειναι διαφορετικο βεβαια! και η κουραση σεμενα παιζει σημαντικο ρολο. πολλες φορες αδιαθετω νωριτερα λογω κουρασης. να μην αγχωνεσαι γιατι ειναι κατα πασα πιθανοτητα ειναι στο δρομο! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ μου βγήκε θετικο.. πήρα τον γιατρό μου τηλ κ μου είπε να κάνω χοριακη και να πάρω προγεστερόνη... εχω ακόμα καφέ υγρά Αλλά φοβάμαι μην γίνουν κόκκινα...Μου είπε να κάτσω στο κρεββάτι και να κάνω πάλι χοριακη τη Δευτέρα..  τα αποτελέσματα της χοριακη θα μου τα πουν τηλεφωνικά μετά τις 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και κάτσε ξάπλα. Περιμένουμε να μας πεις για την χοριακη σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημοσίευση (επξεργάστηκε)

@misofeggaro με πήραν τηλ από το κέντρο κ μου είπαν 94.16 χοριακη.... Είμαι στην 24 μέρα του κύκλου μου... Πως είναι η τιμή? Ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να διπλασιαστεί μέχρι τη Δευτέρα για να έχουμε άποψη... πω πω δεν μπορώ να χαρώ... φοβάμαι πολύ.... είχα Μια παλινδρομη πέρισυ κ φοβάμαι πολύ ?

Επεξεργάστηκε από banesaki16
Λαθος ημερα κυκλου
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η τιμή της χοριακής σου πάντως για πριν την καθυστέρηση μου φαίνεται μια χαρά.Εμένα η εγκυμοσύνη μου είχε ξεκινήσει στη δευτερη μέρα καθυστέρησης που έκανα χοριακή 929.Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και όλα να πάνε καλά!Να προσέχεις και να μην κουράζεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ath33 μου δίνεις κουράγιο..  για το με βάση όπως τα λες είναι καλή..  είδα κ κάτι τιμές Γενικά..Κ είδα ότι είναι μέσα στα όρια.. Τώρα στο κρεββάτι είμαι όλη μέρα.. Δεν το ρισκάρω για κανέναν λόγο 

@Petalouditsa28ακολούθησα τη συμβουλή σου με τα ψηφιακά τεστ ωορηξιας τα πήρα έκανα 1 πέτυχα τη μέρα... Κ έγινε.. Είμαι έγκυος.. Θέλω τόσο πολύ να χαρώ..  Αλλά είμαι συγκρατημένη.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@banesaki16 συγχαρητήρια! Βάση τεστ ωορηξιας είσαι 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο οπότε η χοριακη σ είναι σούπερ. Εγώ είχα χοριακη μόλις 78 μονάδες 4η μέρα καθυστέρησης και καφε υγρα κ κιγο αιμα για μια βδομαδα περιπου κ τώρα έχω δίπλα μ την κορακλα μ να κοιμάται. Μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι κ ένα γερό μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni Μου τι ώρα που είναι αυτά που μου λες... συγκινήθηκα..  Πολύ Αλήθεια... Πόσο θέλω να έχω κ εγώ το Μάρτιο το μωράκι μου... μακάρι ή ευχή σου να βγει αληθινή με ένα υγιή μωράκι... εχωωαρχισει κ χαίρομαι με αυτά που μου είπες..  Αλήθεια.. έκατσες στο κρεββάτι κ εσύ με τα καφέ υγρά που είχες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γλυκια μ..μια χαρα ειναι η χοριακη σου ..εγω 2 μερες πριν την περιοδο ειχα 55.. καλη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι..

ξεκουραση κοριτσι μου.. κι εγω τα εχω καμια φορα και ειμαι στον 3ο μηνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

γεια σου γλυκια μ..μια χαρα ειναι η χοριακη σου ..εγω 2 μερες πριν την περιοδο ειχα 55.. καλη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι..

ξεκουραση κοριτσι μου.. κι εγω τα εχω καμια φορα και ειμαι στον 3ο μηνα..

Κορίτσι μου να έχουμε κ οι δύο μας τελειομηνη εγκυμοσύνη με υγιή παιδάκια...Μου δίνετε πολύ κουράγιο Αλήθεια δεν το περίμενα....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκατσα για λίγο δηλ μέχρι να σταματήσουν. Μετά έβγαινα κανονικα άλλα όχι συχνά γτ πέτυχα κ δύσκολο χειμώνα κ κρύα κ χιόνια. Έμαθα ότι είμαι εγκυος 13 Δεκεμβρίου τ 16. Αν θυμάμαι ήταν κρύος χειμώνας. Είχε μείον βαθμούς και χιόνι οπότε δ ήμουν για πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Έκατσα για λίγο δηλ μέχρι να σταματήσουν. Μετά έβγαινα κανονικα άλλα όχι συχνά γτ πέτυχα κ δύσκολο χειμώνα κ κρύα κ χιόνια. Έμαθα ότι είμαι εγκυος 13 Δεκεμβρίου τ 16. Αν θυμάμαι ήταν κρύος χειμώνας. Είχε μείον βαθμούς και χιόνι οπότε δ ήμουν για πολλά.

Είχε πολύ χιόνι εδώ που μένω εγώ.....το θυμάμαι..ωραία θα μείνω στο κρεββάτι για όσο χρειαστεί κ μετά όλα με μέτρο.. ας πάνε όλα καλά πρώτα μόνο αυτό θέλω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ μου βγήκε θετικο.. πήρα τον γιατρό μου τηλ κ μου είπε να κάνω χοριακη και να πάρω προγεστερόνη... εχω ακόμα καφέ υγρά Αλλά φοβάμαι μην γίνουν κόκκινα...Μου είπε να κάτσω στο κρεββάτι και να κάνω πάλι χοριακη τη Δευτέρα..  τα αποτελέσματα της χοριακη θα μου τα πουν τηλεφωνικά μετά τις 2

πολυ χαρηκα!! μπραβο! ευχομαι ολα να πανε τέλεια! περιμενουμε νεα σου τη δευτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ μου βγήκε θετικο.. πήρα τον γιατρό μου τηλ κ μου είπε να κάνω χοριακη και να πάρω προγεστερόνη... εχω ακόμα καφέ υγρά Αλλά φοβάμαι μην γίνουν κόκκινα...Μου είπε να κάτσω στο κρεββάτι και να κάνω πάλι χοριακη τη Δευτέρα..  τα αποτελέσματα της χοριακη θα μου τα πουν τηλεφωνικά μετά τις 2

Συγχαρητήρια κορίτσι μου :) να το χαρείς απλά να προσέχεις και αυτά που σου λέει ο γιατρος σου...τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι! Όλα καλά θα πάνε. Μόλις μάθεις και τη χοριακη της Δευτέρας θα αρχίσεις σιγά σιγά να ονειρεύεσαι! Συγχαρητήρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Μπράβο κορίτσι! Όλα καλά θα πάνε. Μόλις μάθεις και τη χοριακη της Δευτέρας θα αρχίσεις σιγά σιγά να ονειρεύεσαι! Συγχαρητήρια! 

Ναι πραγματικά θα αρχίσω να ονειρεύομαι..  Θέλω να είμαι θετική..  Από το πρωί που είδα υγρά πλέον δεν εχω δει κάτι άλλο Αλλά είναι όλη μέρα κάτω μόνο στο μπάνιο πήγαινω. Σας ευχαριστώ όλες για τις πολύ όμορφες ευχές... Είναι τόσο ωραίο να μιλάς κάπου κ να σου λένε όμορφες ευχές...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/7/2018 at 3:40 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

@Ath33 μου δίνεις κουράγιο..  για το με βάση όπως τα λες είναι καλή..  είδα κ κάτι τιμές Γενικά..Κ είδα ότι είναι μέσα στα όρια.. Τώρα στο κρεββάτι είμαι όλη μέρα.. Δεν το ρισκάρω για κανέναν λόγο 

@Petalouditsa28ακολούθησα τη συμβουλή σου με τα ψηφιακά τεστ ωορηξιας τα πήρα έκανα 1 πέτυχα τη μέρα... Κ έγινε.. Είμαι έγκυος.. Θέλω τόσο πολύ να χαρώ..  Αλλά είμαι συγκρατημένη.. ??

Συγχαρητήρια!!!! Το ξερα οτι αυτα φερνουν γούρι χαχα! 

Με το καλο ολα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/7/2018 at 10:45 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

Ναι πραγματικά θα αρχίσω να ονειρεύομαι..  Θέλω να είμαι θετική..  Από το πρωί που είδα υγρά πλέον δεν εχω δει κάτι άλλο Αλλά είναι όλη μέρα κάτω μόνο στο μπάνιο πήγαινω. Σας ευχαριστώ όλες για τις πολύ όμορφες ευχές... Είναι τόσο ωραίο να μιλάς κάπου κ να σου λένε όμορφες ευχές...???

Κορίτσι μου έκανες χοριακη;; περιμένω νέα σου,! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου έκανες χοριακη;; περιμένω νέα σου,! 

@misofeggaroμόλις πήρα στα χέρια μου τη χοριακη 411 μοναδες ?????ανεβηκε παρα πολυ... ειναι καλο αυτο? Ελπιζω ναι.. τωρα ψαχνω το γιατρο δεν το σηκωνει.. αλλα θα μιλησω αργοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

@misofeggaroμόλις πήρα στα χέρια μου τη χοριακη 411 μοναδες ?????ανεβηκε παρα πολυ... ειναι καλο αυτο? Ελπιζω ναι.. τωρα ψαχνω το γιατρο δεν το σηκωνει.. αλλα θα μιλησω αργοτερα..

Ειναι πολυ καλο. Συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ τέτοιο καιρό πέρσυ έμαθα ότι είμαι έγκυος!και τώρα κρατάω την κόρη μου αγκαλιά! 

Συγχαρητηρια!Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! Με το καλό να έρθει το θαυματακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Minime είπε:

Και εγώ τέτοιο καιρό πέρσυ έμαθα ότι είμαι έγκυος!και τώρα κρατάω την κόρη μου αγκαλιά! 

Συγχαρητηρια!Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! Με το καλό να έρθει το θαυματακι σας!!!

Κοριτσάρα μου είμαι πολύ χαρούμενη είμαι πολύ θετική ότι όλα θα πάνε καλά....Επιτέλους..  πήρα κ το γιατρό κ μόλις το άκουσε μου είπε ΜΠΡΑΒΟ?????κ στην 6 βδομάδα να πάω να με δει..Μου είπε να σηκωθώ Αλλά προσοχή ακόμα.. ?χίλια ευχαριστώ κορίτσια μου κ τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες μας με υγιή μωράκια.. ??‍♂️?‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...