Μετάβαση σε περιεχόμενο

Help! Καθυστέρηση!


Revelator_M

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα!! Είμαι νέα μανούλα κ ο μικρός είναι 9 μν και θηλάζουμε. Έχω περίοδο κανονικά από τον σαραντισμό και κάθε μήνα στις 28 μέρες, εκτός απο μία φορά π ήρθε στις 52. Έκανα ένα τεστ σήμερα που ήταν η πρώτη μέρα καθυστέρησης κ βγήκε αρνητικό. Είχα κάποια συμπτώματα αλλά από σήμερα έχουν σταματησει όλα. Που μπορεί να οφείλεται αυτό;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιθανοτατα απο το θηλασμο..εμενα μου ηρθε στους 9 μηνες μετα τη γεννα, για 5 μηνες και μετα ξανασταματησε και επεστρεψε στα 2 χρονια σχεδον!! οποτε μηπως παιζει κατι τετοιο; σε καθε περιπτωση ομως να σου πω οτι εκανα τεστ εγκυμοσυνης και πηγα και στον γυναικολογο που μου επιβεβαιωσε οτι ηταν απο το θηλασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα Εγώ ειχα συμπτωματα πριν την καθυστερηση και πραγματικα ενιωθα λες κ ειμαι εγκυος παλι.. Αφου μου κανε τρομερη εντυπωση γτ ειχα τα ιδια με την προηγουμενη +καποια ακομα. Τωρα στη δευτερη μερα καθυστερησης εχω μονο λευκα υγρα. Το τεστ κ στην 1η μ εγκυμοσυνη ηταν αρνητικο.. ?? Λεω να περιμενω καποιες μερες ακομα και να παω απευθειας για χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Revelator_M είπε:

@Μελούλα Εγώ ειχα συμπτωματα πριν την καθυστερηση και πραγματικα ενιωθα λες κ ειμαι εγκυος παλι.. Αφου μου κανε τρομερη εντυπωση γτ ειχα τα ιδια με την προηγουμενη +καποια ακομα. Τωρα στη δευτερη μερα καθυστερησης εχω μονο λευκα υγρα. Το τεστ κ στην 1η μ εγκυμοσυνη ηταν αρνητικο.. ?? Λεω να περιμενω καποιες μερες ακομα και να παω απευθειας για χοριακη!

Σωστή.. Μονο αν αποκλείσεις την εγκυμοσύνη θα ψαχτείς.. Εύχομαι να έχεις τα επιθυμητά αποτελέσματα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...