Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Μπραβοοο ολα καλα θα πανε κ θα τρελαθεις με το μωρακι οταν το δεις τι κανει!!!

Χαχαχα το πιστεύω? το δικο σου να δανταστω κολοτουμπες στην Αυχενική ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Χαχαχα το πιστεύω? το δικο σου να δανταστω κολοτουμπες στην Αυχενική ?

Πιπιλουσε το δαχτυλο κ κοιμοταν ...ε την ξυπνησε για τα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Πιπιλουσε το δαχτυλο κ κοιμοταν ...ε την ξυπνησε για τα καλα??

Πιπιλουσε το δάχτυλο???? ??? ποποοο με τρελανες τωρα ? τωρα ανυπομονώ πιο πολύ ? δεν πίστευα οτι το κανουν τοσο μικρα ? ποσο ησουν στην αυχενικη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα. Μετά από μια μικρή αιμορραγία που είχα εχθές και επιτόπου επίσκεψη στον γιατρό μου, παρακολούθηση το βράδυ ,όλα καλά. Με εξέτασε κιόλας για να μην πάω στο ραντεβού που είχαμε της Δευτέρας και κουράζομαι. Είναι 7+2 σήμερα. Αν και με βάση ΤΕΠ πάω για 17.4.19, με βάση την ωορρηξία και επαφές πάμε για τέλη του μήνα!!!! Έχω μπει πλέον σε μια ευθεία και εγώ, ξέρω ηλικία  και ημερομηνία τοκετού ( αν και αυτή την ήξερα -χαχα) φιλιά σε όλες , καλή τελειομανή εγκυμοσύνη όλες ,και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Γεια σας και από εμένα. Μετά από μια μικρή αιμορραγία που είχα εχθές και επιτόπου επίσκεψη στον γιατρό μου, παρακολούθηση το βράδυ ,όλα καλά. Με εξέτασε κιόλας για να μην πάω στο ραντεβού που είχαμε της Δευτέρας και κουράζομαι. Είναι 7+2 σήμερα. Αν και με βάση ΤΕΠ πάω για 17.4.19, με βάση την ωορρηξία και επαφές πάμε για τέλη του μήνα!!!! Έχω μπει πλέον σε μια ευθεία και εγώ, ξέρω ηλικία  και ημερομηνία τοκετού ( αν και αυτή την ήξερα -χαχα) φιλιά σε όλες , καλή τελειομανή εγκυμοσύνη όλες ,και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν :)

Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη ??? άνοιξη και εσυ λοιπόν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφες κ γλυκιες μανουλες...τι κανετε κοριτσια σε τι φαση ειστε??εγω ταλαιπωρπυμε ακομα με ναυτιες 15 εβδομάδες πια!!φφφφ..σιδηρο δν μπορω να πιώ με πειραζει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Καλημερα στις ομορφες κ γλυκιες μανουλες...τι κανετε κοριτσια σε τι φαση ειστε??εγω ταλαιπωρπυμε ακομα με ναυτιες 15 εβδομάδες πια!!φφφφ..σιδηρο δν μπορω να πιώ με πειραζει... 

Κ εγώ χάλια..... 16 εβδομάδα. Πίνω σίδηρο κ με πίνει..... Δε ξέρω τι να φάω. Αναγούλα όλη μέρα. Φοράω τα βραχιολακια εγώ κ παίρνω κ πριμπεραν.... Αλλά.. Ε τίποτα... Χάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Κ εγώ χάλια..... 16 εβδομάδα. Πίνω σίδηρο κ με πίνει..... Δε ξέρω τι να φάω. Αναγούλα όλη μέρα. Φοράω τα βραχιολακια εγώ κ παίρνω κ πριμπεραν.... Αλλά.. Ε τίποτα... Χάλι 

Εσυ δν ησουν πριν απο μενα στην αυχενικη???κ μενα μου ειπε για πριπεραν αλλα δν το παιρνω γτ φοβαμαι μην κανω κακο συο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Καλημερα στις ομορφες κ γλυκιες μανουλες...τι κανετε κοριτσια σε τι φαση ειστε??εγω ταλαιπωρπυμε ακομα με ναυτιες 15 εβδομάδες πια!!φφφφ..σιδηρο δν μπορω να πιώ με πειραζει... 

Καλησπέρα μανούλες γλυκές.... Εγώ είμαι καλύτερα Αλλά ακόμα το στομάχι μου με ταλαιπωρεί κ δεν έχω όρεξη να φάω..  γουργουρίζει το στομάχι μου κ εγώ δεν μπορώ να φάω..  οι κοιλίτσα σας τι κάνουν? Εγώ είμαι σαν να έχω πιει πολλές μπύρες... χαχααχαα @Viktwria μου χρόνια σου πολλά να τα εκατοστησεις χτες είχες γενέθλια έτσι? Πήγες για την Αυχενική σου? Σε λίγο κιόλας παντρεύεσαι όλα με το καλό γλυκιά μου....?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Καλησπέρα μανούλες γλυκές.... Εγώ είμαι καλύτερα Αλλά ακόμα το στομάχι μου με ταλαιπωρεί κ δεν έχω όρεξη να φάω..  γουργουρίζει το στομάχι μου κ εγώ δεν μπορώ να φάω..  οι κοιλίτσα σας τι κάνουν? Εγώ είμαι σαν να έχω πιει πολλές μπύρες... χαχααχαα @Viktwria μου χρόνια σου πολλά να τα εκατοστησεις χτες είχες γενέθλια έτσι? Πήγες για την Αυχενική σου? Σε λίγο κιόλας παντρεύεσαι όλα με το καλό γλυκιά μου....?????? 

Κι εγώ στη φάση της μπύρας ειμαι ? 17+6d σήμερα ? αυτή την εβδομάδα εγώ είδα μια διαφορά και εμφανίστηκε η μπυροκοιλια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Εσυ δν ησουν πριν απο μενα στην αυχενικη???κ μενα μου ειπε για πριπεραν αλλα δν το παιρνω γτ φοβαμαι μην κανω κακο συο μωρακι

Εγώ δωδέκατη εβδομάδα έκανα αυχενική. 

Εγώ δεν φοβάμαι γτ έχω νοσηλευτει κ στο πρώτο μου παιδάκι κ το πήρα ενδοφλέβια τρεις φορές κλινική κ τώρα πήγα μια φορά κλινική γ υπερεμεση. Του έχω πολύ εμπιστοσύνη. Δεν κάνει κακό το χάπι. Ξέρουν αυτοί ρε συ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Εγώ δωδέκατη εβδομάδα έκανα αυχενική. 

Εγώ δεν φοβάμαι γτ έχω νοσηλευτει κ στο πρώτο μου παιδάκι κ το πήρα ενδοφλέβια τρεις φορές κλινική κ τώρα πήγα μια φορά κλινική γ υπερεμεση. Του έχω πολύ εμπιστοσύνη. Δεν κάνει κακό το χάπι. Ξέρουν αυτοί ρε συ. 

Εγώ πήρα και αντιβίωση γ ένα μικρόβιο στην καλλιέργεια που βγήκε στο papp a

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Εγώ πήρα και αντιβίωση γ ένα μικρόβιο στην καλλιέργεια που βγήκε στο papp a

Κι εγώ πήρα αντιβίωση γύρω στη 10η εβδομάδα αν θυμάμαι καλα, για Ουρολοίμωξη, γενικά μην αγχώνεστε!! Αν δεν ήταν οκ δεν θα μας τα έδιναν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2018 at 3:25 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

Καλησπέρα μανούλες γλυκές.... Εγώ είμαι καλύτερα Αλλά ακόμα το στομάχι μου με ταλαιπωρεί κ δεν έχω όρεξη να φάω..  γουργουρίζει το στομάχι μου κ εγώ δεν μπορώ να φάω..  οι κοιλίτσα σας τι κάνουν? Εγώ είμαι σαν να έχω πιει πολλές μπύρες... χαχααχαα @Viktwria μου χρόνια σου πολλά να τα εκατοστησεις χτες είχες γενέθλια έτσι? Πήγες για την Αυχενική σου? Σε λίγο κιόλας παντρεύεσαι όλα με το καλό γλυκιά μου....?????? 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Βανεσακι μου ? ναι ειχα γενέθλια και πηγα και για Αυχενική, 2 ωρες μας παιδευε το μπεμπακι μου ? στην αρχη που μπηκα κοιμοταν αλλα σε λαθος στάση και δεν μπορουσαμε να δουμε τιποτα. Το ενοχλουσε ο γιατρος για να το ξυπνήσει αλλα αυτο τιποτα? τελικα οταν ξύπνησε αφου τεντωθηκε (εδω ειναι που ελιωσα, τεντωσε χερια ποδια) μετα άρχισε να κουνιέται ολη την ωρα χωρις ομως να κάθεται ακίνητο στη σωστη θέση γιανασουμε Αυχενική. Τελικα μου λεει ο γιατρος κατσε να ηρεμήσει να σου παρω αίμα, εε μεχρι να μου παρει αιμα το μωρακι μου ειχε ξανακοιμηθει και παλι σε λαθος σταση ? τελικα με εβγαλε να περπατησω 30-40 λεπτα και μολις ξανα μπηκα (αφου ειχα φαει και κατι καραμελες για να το γλυκάνω?) πηρε θεση με τη μια ? ασε πολυ το απολαυσα ? το ειδα και να πιπιλαει το χερακι του ??? και τελικα ο μπεμπης μας βγηκε με 60% πιθανοτητες μπεμπα ??? Οσων αφορα τον γαμο σήμερα είναι :) οχι οτι ανυπομονώ και ιδιαίτερα ? εχω και πονοκεφαλο, με στεναχωρισαν και πολυ χτες, να δω πως θα το απολαυσω...? μπαααα μαλλον θα το χαρω μετα ? εσεις κορίτσια μου π ς ειστε? Πως ειναι τα μωρακια σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Βανεσακι μου ? ναι ειχα γενέθλια και πηγα και για Αυχενική, 2 ωρες μας παιδευε το μπεμπακι μου ? στην αρχη που μπηκα κοιμοταν αλλα σε λαθος στάση και δεν μπορουσαμε να δουμε τιποτα. Το ενοχλουσε ο γιατρος για να το ξυπνήσει αλλα αυτο τιποτα? τελικα οταν ξύπνησε αφου τεντωθηκε (εδω ειναι που ελιωσα, τεντωσε χερια ποδια) μετα άρχισε να κουνιέται ολη την ωρα χωρις ομως να κάθεται ακίνητο στη σωστη θέση γιανασουμε Αυχενική. Τελικα μου λεει ο γιατρος κατσε να ηρεμήσει να σου παρω αίμα, εε μεχρι να μου παρει αιμα το μωρακι μου ειχε ξανακοιμηθει και παλι σε λαθος σταση ? τελικα με εβγαλε να περπατησω 30-40 λεπτα και μολις ξανα μπηκα (αφου ειχα φαει και κατι καραμελες για να το γλυκάνω?) πηρε θεση με τη μια ? ασε πολυ το απολαυσα ? το ειδα και να πιπιλαει το χερακι του ??? και τελικα ο μπεμπης μας βγηκε με 60% πιθανοτητες μπεμπα ??? Οσων αφορα τον γαμο σήμερα είναι :) οχι οτι ανυπομονώ και ιδιαίτερα ? εχω και πονοκεφαλο, με στεναχωρισαν και πολυ χτες, να δω πως θα το απολαυσω...? μπαααα μαλλον θα το χαρω μετα ? εσεις κορίτσια μου π ς ειστε? Πως ειναι τα μωρακια σας????

Κοπέλα μου με το καλό! Εμείς κάναμε το γάμο μας τον Μάϊο. Κοίτα να περάσεις τέλεια όσο μπορείς , απόλαυσε το. Είναι μια στιγμή για εσάς. Θα διαρκέσει λίγο αλλά θα τη θυμόσαστε. Απολαύστε την ,βγάλτε πολλές φωτογραφίες. Σας εύχομαι τα καλύτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η AlKate είπε:

Κοπέλα μου με το καλό! Εμείς κάναμε το γάμο μας τον Μάϊο. Κοίτα να περάσεις τέλεια όσο μπορείς , απόλαυσε το. Είναι μια στιγμή για εσάς. Θα διαρκέσει λίγο αλλά θα τη θυμόσαστε. Απολαύστε την ,βγάλτε πολλές φωτογραφίες. Σας εύχομαι τα καλύτερα!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ?? και εσείς να ζήσετε ?? βρε κοριτσια ομως ειμαι λιγο πεσμενη ψυχολογικά και δεν το θελω γιατι ξερω οτι σε λιγες μερες θα το μετανιωνω που δεν το απολαυσα στο φουλ.δωστε καμια ιδεα να ανεβει η διαθεση μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ?? και εσείς να ζήσετε ?? βρε κοριτσια ομως ειμαι λιγο πεσμενη ψυχολογικά και δεν το θελω γιατι ξερω οτι σε λιγες μερες θα το μετανιωνω που δεν το απολαυσα στο φουλ.δωστε καμια ιδεα να ανεβει η διαθεση μου...

Κάνε ένα ωραίο και χαλαρό μπανάκι, συνοδεία μουσικής. Κάνε αν θέλεις και μία ήπια απολέπιση με μέλι, λάδι και ζάχαρη, βάλε και ένα λαδάκι μετά και θα φτιάξει η διάθεση σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Κάνε ένα ωραίο και χαλαρό μπανάκι, συνοδεία μουσικής. Κάνε αν θέλεις και μία ήπια απολέπιση με μέλι, λάδι και ζάχαρη, βάλε και ένα λαδάκι μετά και θα φτιάξει η διάθεση σου ;)

Το ελπίζω? σ ευχαριστω πολυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Το ελπίζω? σ ευχαριστω πολυ ?

Τίποτα. Προσπάθησε να χαλαρώσεις στο μπάνιο, να κάνεις ευχάριστες σκέψεις ( με μωρό να έρχεται και το γάμο σήμερα έχεις πολλά καλά να σκεφτείς :) )  και απόλαυσε το. Όποιος σε κάνει να αγχωθείς, ή αν δεν πάνε όλα βαση σχεδίου εσύ κοίταξε να το απολαύσεις :) Φιλιά πολλά!! Περιμένουμε να μας πεις ότι πέρασες τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ?? και εσείς να ζήσετε ?? βρε κοριτσια ομως ειμαι λιγο πεσμενη ψυχολογικά και δεν το θελω γιατι ξερω οτι σε λιγες μερες θα το μετανιωνω που δεν το απολαυσα στο φουλ.δωστε καμια ιδεα να ανεβει η διαθεση μου...

Με το καλο κοριτσι μου. Κ εγώ 4 Σεπτεμβρίου παντρεύτηκα το δεύτερο σύζυγο μου. Να το χαρείς. Η διάθεση πως να ανέβει. Να σκέφτεσαι του χρόνου την βάφτιση ε? Αντε βρε κούκλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Βανεσακι μου ? ναι ειχα γενέθλια και πηγα και για Αυχενική, 2 ωρες μας παιδευε το μπεμπακι μου ? στην αρχη που μπηκα κοιμοταν αλλα σε λαθος στάση και δεν μπορουσαμε να δουμε τιποτα. Το ενοχλουσε ο γιατρος για να το ξυπνήσει αλλα αυτο τιποτα? τελικα οταν ξύπνησε αφου τεντωθηκε (εδω ειναι που ελιωσα, τεντωσε χερια ποδια) μετα άρχισε να κουνιέται ολη την ωρα χωρις ομως να κάθεται ακίνητο στη σωστη θέση γιανασουμε Αυχενική. Τελικα μου λεει ο γιατρος κατσε να ηρεμήσει να σου παρω αίμα, εε μεχρι να μου παρει αιμα το μωρακι μου ειχε ξανακοιμηθει και παλι σε λαθος σταση ? τελικα με εβγαλε να περπατησω 30-40 λεπτα και μολις ξανα μπηκα (αφου ειχα φαει και κατι καραμελες για να το γλυκάνω?) πηρε θεση με τη μια ? ασε πολυ το απολαυσα ? το ειδα και να πιπιλαει το χερακι του ??? και τελικα ο μπεμπης μας βγηκε με 60% πιθανοτητες μπεμπα ??? Οσων αφορα τον γαμο σήμερα είναι :) οχι οτι ανυπομονώ και ιδιαίτερα ? εχω και πονοκεφαλο, με στεναχωρισαν και πολυ χτες, να δω πως θα το απολαυσω...? μπαααα μαλλον θα το χαρω μετα ? εσεις κορίτσια μου π ς ειστε? Πως ειναι τα μωρακια σας????

Πω πω κορίτσι μου τι όμορφα τεντωθηκε? Θα τρελαθώ Αλήθεια χαχααα τι γλυκά που είναι... Κορίτσι μου μην πιέζεσαι απόλαυσε το δεν θα ξαναέρθει αυτή η μέρα αυτό να σκεφτείς απόλαυσε το με τον άντρα σου... Εμείς με το καλό του χρόνου κ τα 2 μαζί..  Πολύ χάρηκα πραγματικά με τα νέα σου... με το καλό κορίτσι μου ο γάμος κ μην αφήνεις κανέναν να σε στεναχωρεί....να περάσετε τελειααααααα!!!!!!?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια είμαι μόλις 5 εβδομάδων πήγα εχθές και έκανα Έναν υπέρηχο και τώρα θα ξαναπάω σε δύο εβδομάδες για να ακούσουμε την καρδιά του μου σύστησε να παίρνω μαγνήσιο Το φυλλικό οξύ που έπαιρνα και από πριν για να βοηθήσει στη σύλληψη και μέχρι τη Δευτέρα θα παίρνω τα untrogestan ενα το πρωί και ένα το βράδυ γιατί έχω κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί είχα μία άτυχη εγκυμοσύνη και Ελπίζω αυτή να φτάσει μέχρι το τέλος της??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...