Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Κι εγω εχω απιστευτο αγχος τί θα δουμε αυριο στην Αυχενική..εχω κ την αποκολληση κ εχω τρομοκρατηθει...

Το καταλαβαίνω το άγχος σου κοριτσι μου πολύ.... έχεις αίμα? Ξεκούραση θέλει ή αποκόλληση μην το ξεχνάς... Αύριο όλα θα πάνε καλά... Σου το λέω εγώ που είχα τρομερό άγχος  περιμένουμε τα νέα σου κορίτσι μου... Μην ξεχνάς θετική σκέψη για τα μπεμπέ μας... θα τρελαθείς όταν το δεις... Ο άντρας μου μετά αφού φύγαμε γέλαγε μόνος του... Είναι πολύ όμορφο συναίσθημα θα δεις... Αλήθεια.. ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Το καταλαβαίνω το άγχος σου κοριτσι μου πολύ.... έχεις αίμα? Ξεκούραση θέλει ή αποκόλληση μην το ξεχνάς... Αύριο όλα θα πάνε καλά... Σου το λέω εγώ που είχα τρομερό άγχος  περιμένουμε τα νέα σου κορίτσι μου... Μην ξεχνάς θετική σκέψη για τα μπεμπέ μας... θα τρελαθείς όταν το δεις... Ο άντρας μου μετά αφού φύγαμε γέλαγε μόνος του... Είναι πολύ όμορφο συναίσθημα θα δεις... Αλήθεια.. ❤❤❤❤

Βανεσακι μου τωρα δεν εχω αιμα πινω 1 βδομαδα ουτροτζεσταν..απλα ζαλιζομαι υπερβολικα κ φυσικα συνεχιζονται οι τασεις για εμετο...αλλαξα κ γυναικολογο γτ μου εδωσε αντιβιωση για την αποκολληση για το τπτ κ αγχωνομαι γτ Γενικάεχω παρει κ ντεπον γτ ειχα πολυ εντονες ημικρανιες..μακαρι να πανε ολα καλά για ολα τα μωρακια του κοσμου κ να ειναι υγιης!!!!σε ευχαριστω πολυ για Την θεετικη σου ενεργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Ναι ευτυχώς όλα καλά περιμένω κ το papp_aβέβαια δεν νομίζω να μου δώσει dvdτη Δευτέρα θα τις πάρω όλες μαζί.. άντε κορίτσι μου ή σειρά σου τώρα...????

Ναι τωρα η σειρά μου να αγχώνομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Βανεσακι μου τωρα δεν εχω αιμα πινω 1 βδομαδα ουτροτζεσταν..απλα ζαλιζομαι υπερβολικα κ φυσικα συνεχιζονται οι τασεις για εμετο...αλλαξα κ γυναικολογο γτ μου εδωσε αντιβιωση για την αποκολληση για το τπτ κ αγχωνομαι γτ Γενικάεχω παρει κ ντεπον γτ ειχα πολυ εντονες ημικρανιες..μακαρι να πανε ολα καλά για ολα τα μωρακια του κοσμου κ να ειναι υγιης!!!!σε ευχαριστω πολυ για Την θεετικη σου ενεργεια!!!!

Με το ουλτρογεσταν θα συνέλθεις θα το δεις μην αγχώνεσαι και προσπάθησε να το απολαύσεις :) αλλωστε το μωρο νιώθει οτο νιώθεις οποτε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Βανεσακι μου τωρα δεν εχω αιμα πινω 1 βδομαδα ουτροτζεσταν..απλα ζαλιζομαι υπερβολικα κ φυσικα συνεχιζονται οι τασεις για εμετο...αλλαξα κ γυναικολογο γτ μου εδωσε αντιβιωση για την αποκολληση για το τπτ κ αγχωνομαι γτ Γενικάεχω παρει κ ντεπον γτ ειχα πολυ εντονες ημικρανιες..μακαρι να πανε ολα καλά για ολα τα μωρακια του κοσμου κ να ειναι υγιης!!!!σε ευχαριστω πολυ για Την θεετικη σου ενεργεια!!!!

Μη φοβάσαι τα ντεπον καθόλου κ γω πήρα πολλά κ παίρνω και αντιβίωση γτ έχω ένα μικρόβιο στο κόλπο. Μη φοβασαι. Όλα οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Ναι τωρα η σειρά μου να αγχώνομαι ?

Χαχαχαχα ή σειρά σου να ευχαριστηθείς το μωράκι σου... θα το βλέπεις για μια ώρα συνεχόμενα θα βλέπεις πως κάνει κωλοτούμπες μέσα στην κοιλίτσα σου πως κουνάει τα χεράκια του... άγχος το ξέρω δεν γίνεται να μην έχεις Αλλά όσο γίνεται λιγότερο κορίτσι μου....❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ζουζούνασε ευχαριστώ :) μπράβο σε αυτές που έκαναν αυχενική και βγήκαν όλα καλά και καλή υπομονή και όλα καλά να πάνε σε αυτές που περιμένουμε να έρθει η στιγμή για το ραντεβού μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από εμένα. Την εβδομάδα που μας πέρασε είχα και εγώ τον υπέρηχο για την αυχενική όπου οι μετρήσεις βγήκαν πολυ καλές και σήμερα πήρα και τα αποτελέσματα από την papp-a. Όλα πήγαν καλά και μάλιστα ο γιατρός μας είπε πως είναι αγοράκι με μεγάλη σιγουριά κιόλας. Άρα περιμένω τον δεύτερό μου άγγελο.  Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Χαχαχαχα ή σειρά σου να ευχαριστηθείς το μωράκι σου... θα το βλέπεις για μια ώρα συνεχόμενα θα βλέπεις πως κάνει κωλοτούμπες μέσα στην κοιλίτσα σου πως κουνάει τα χεράκια του... άγχος το ξέρω δεν γίνεται να μην έχεις Αλλά όσο γίνεται λιγότερο κορίτσι μου....❤❤❤❤❤❤

Μακάρι :) συμπίπτει και με τα γενέθλια μου και 3 μέρες πριν τον γάμο μου ? θα το γλεντισω μου φαίνεται ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας...εχω μια βδομαδα που αλλαξα γιατρο πηγα λοιπον συστημενη σε καποιον στο μητερα..εχθες με ειδε για πρωτη φορα κ εκανα κ την αυχενικη..ηταν ολα τέλεια..τελικα δν ειχα αποκολληση ουτε εμπεδωση που μου ελεγε ο αλλος γιατρος το αιμα προερχοταν οχι απο αποκολληση αλλα απο ενα αγγειο που εσπαγε ..ανακουφιστηκα το μωρακι μου ειναι καλα κ ειναι κοριτσακι!!!!!! Ευτυχως βγηκε καλη η αυχενικη με την αντιβιωση που μου ειχε δωσει ο αλλος!!!τωρα περνω μονο τις βιταμινες μου κ περιμενω με ανυπομονησία το papp a ..πητ μου εδωσε 15-3 !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Κοριτσια μου γεια σας...εχω μια βδομαδα που αλλαξα γιατρο πηγα λοιπον συστημενη σε καποιον στο μητερα..εχθες με ειδε για πρωτη φορα κ εκανα κ την αυχενικη..ηταν ολα τέλεια..τελικα δν ειχα αποκολληση ουτε εμπεδωση που μου ελεγε ο αλλος γιατρος το αιμα προερχοταν οχι απο αποκολληση αλλα απο ενα αγγειο που εσπαγε ..ανακουφιστηκα το μωρακι μου ειναι καλα κ ειναι κοριτσακι!!!!!! Ευτυχως βγηκε καλη η αυχενικη με την αντιβιωση που μου ειχε δωσει ο αλλος!!!τωρα περνω μονο τις βιταμινες μου κ περιμενω με ανυπομονησία το papp a ..πητ μου εδωσε 15-3 !!!!

Μπραβοοοο πολύ ωραία. 

Κ γω έχω πητ 8.3 κοντά είμαστε. Ελπίζω να γεννήσω Φλεβάρη όμως... Χιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Μπραβοοοο πολύ ωραία. 

Κ γω έχω πητ 8.3 κοντά είμαστε. Ελπίζω να γεννήσω Φλεβάρη όμως... Χιχι 

Με το καλο κοριτσι μου..που θα γεννησεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Με το καλο κοριτσι μου..που θα γεννησεις??

Στη Θεσσαλονίκη ζω. Θα γεννήσω στη βιοκλινικη στο κέντρο της πόλης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Μακάρι :) συμπίπτει και με τα γενέθλια μου και 3 μέρες πριν τον γάμο μου ? θα το γλεντισω μου φαίνεται ????

Κοριτσι μου με το καλο το μωρακι σου κ φυσικα με το καλο κ ο γαμος σου... τι ωραια.... θα το κάψεις Αλλά με προσοχή έτσι?❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Κοριτσια μου γεια σας...εχω μια βδομαδα που αλλαξα γιατρο πηγα λοιπον συστημενη σε καποιον στο μητερα..εχθες με ειδε για πρωτη φορα κ εκανα κ την αυχενικη..ηταν ολα τέλεια..τελικα δν ειχα αποκολληση ουτε εμπεδωση που μου ελεγε ο αλλος γιατρος το αιμα προερχοταν οχι απο αποκολληση αλλα απο ενα αγγειο που εσπαγε ..ανακουφιστηκα το μωρακι μου ειναι καλα κ ειναι κοριτσακι!!!!!! Ευτυχως βγηκε καλη η αυχενικη με την αντιβιωση που μου ειχε δωσει ο αλλος!!!τωρα περνω μονο τις βιταμινες μου κ περιμενω με ανυπομονησία το papp a ..πητ μου εδωσε 15-3 !!!!

Είδες κορίτσι μου όλα είναι καλά..  μπράβο που αλλάξεις γιατρό Γιατί αυτό με αντιβίωση στην αποκόλληση δεν το είχα ξανακούσει Αλλά μην ανησυχείς κ εγώ είχα πάρει αντιβίωσης για ένα δοντι... είδες ότι έχεις κ κοριτσάκι? Εμένα δεν μου είπε... Αλλά θα κάνουμε υπομονή δεν πειράζει.. κοντά θα γεννησουμε 18_3 μου βγαίνει έμενα....να μας πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου...❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Είδες κορίτσι μου όλα είναι καλά..  μπράβο που αλλάξεις γιατρό Γιατί αυτό με αντιβίωση στην αποκόλληση δεν το είχα ξανακούσει Αλλά μην ανησυχείς κ εγώ είχα πάρει αντιβίωσης για ένα δοντι... είδες ότι έχεις κ κοριτσάκι? Εμένα δεν μου είπε... Αλλά θα κάνουμε υπομονή δεν πειράζει.. κοντά θα γεννησουμε 18_3 μου βγαίνει έμενα....να μας πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου...❤❤❤❤

Ναιιι μαλιστα μου εκανε κ πλακα οταν τον ρωτησα..μου λεει αν μου βαλεις το πιστολι στο κροταφο θα ρλεγα οτι ειναι κοριτσακι χαχαχαχαχαχα..γερο να ναι..ολα τα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Στη Θεσσαλονίκη ζω. Θα γεννήσω στη βιοκλινικη στο κέντρο της πόλης 

Με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/9/2018 at 11:47 ΠΜ, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Κοριτσια μου γεια σας...εχω μια βδομαδα που αλλαξα γιατρο πηγα λοιπον συστημενη σε καποιον στο μητερα..εχθες με ειδε για πρωτη φορα κ εκανα κ την αυχενικη..ηταν ολα τέλεια..τελικα δν ειχα αποκολληση ουτε εμπεδωση που μου ελεγε ο αλλος γιατρος το αιμα προερχοταν οχι απο αποκολληση αλλα απο ενα αγγειο που εσπαγε ..ανακουφιστηκα το μωρακι μου ειναι καλα κ ειναι κοριτσακι!!!!!! Ευτυχως βγηκε καλη η αυχενικη με την αντιβιωση που μου ειχε δωσει ο αλλος!!!τωρα περνω μονο τις βιταμινες μου κ περιμενω με ανυπομονησία το papp a ..πητ μου εδωσε 15-3 !!!!

Με το καλό το κοριτσάκι σου :) καλά έκανες και άλλαξες γιατρο πριν προλαβει να σου δημιουργήσει πρόβλημα εκεί που δεν υπάρχει.. τι τυχερή που εισαι που ειδες και το φύλο στην Αυχενική ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμένα.. αυχενική κάναμε στις 05/09, όλα καλά μας είπαν με ΠΗΤ 13/03 και κατά 90% αγοράκι! 

Κορίτσια, ένα πράγμα με αγχώνει:μου βρήκαν μήκος τραχήλου 27mm και μου είπε ο γιατρός μου να ξεκουράζομαι και να μην κανω δουλειές, ώστε να μην μικρύνει κ άλλο. Έχει καμία αντίστοιχη εμπειρία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Με το καλό το κοριτσάκι σου :) καλά έκανες και άλλαξες γιατρο πριν προλαβει να σου δημιουργήσει πρόβλημα εκεί που δεν υπάρχει.. τι τυχερή που εισαι που ειδες και το φύλο στην Αυχενική ?

Ελπιζω να μην εγινε καποιο λαθος κοριτσι μου με το φύλο ???? ο αντρας μου εχει τρελαθει γτ εχουν 13 αγορια συο σοι οποτε καταλαβαινεις πως κανει με την κορη..κοριτσακι μου κ κοριτσακι Μου την λεει αν εχει γινει λαθοςκ ειναι αγορι θα βγει κ θα μας μουτζωσει το μωρο χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Ελπιζω να μην εγινε καποιο λαθος κοριτσι μου με το φύλο ???? ο αντρας μου εχει τρελαθει γτ εχουν 13 αγορια συο σοι οποτε καταλαβαινεις πως κανει με την κορη..κοριτσακι μου κ κοριτσακι Μου την λεει αν εχει γινει λαθοςκ ειναι αγορι θα βγει κ θα μας μουτζωσει το μωρο χαχαχχα

Χαχαχαχα ενω ο δικος μου που θελει κοριτσι και ολες οι προβλέψεις (χωρις να εχουμε δει φυλο ακομα) λενε αγορι τωρα πια λεει νταξει μωρε γερο να ναι και οτι να ναι ? κοριτσι θα ναι αφου σας το πε γιατρος συνηθως αν το πουν στην Αυχενική εχω ακουσει οτι πεφτουν 95% μεσα ? οποτε μαλλον θα έχετε επιτέλους και ενα κορίτσι στο σόι ? αν και με τοσα αγορια μαλλον για αγοροκοριτσο το κοβω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Χαχαχαχα ενω ο δικος μου που θελει κοριτσι και ολες οι προβλέψεις (χωρις να εχουμε δει φυλο ακομα) λενε αγορι τωρα πια λεει νταξει μωρε γερο να ναι και οτι να ναι ? κοριτσι θα ναι αφου σας το πε γιατρος συνηθως αν το πουν στην Αυχενική εχω ακουσει οτι πεφτουν 95% μεσα ? οποτε μαλλον θα έχετε επιτέλους και ενα κορίτσι στο σόι ? αν και με τοσα αγορια μαλλον για αγοροκοριτσο το κοβω ?

Χαχαχαχα μου βγηκε κ το Papp α ολα καλα εσυ εκανες αυχενικη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Χαχαχαχα μου βγηκε κ το Papp α ολα καλα εσυ εκανες αυχενικη??

Την Τρίτη που μας έρχεται.. Ανυπομονώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ceres είπε:

Καλημέρα κ από εμένα.. αυχενική κάναμε στις 05/09, όλα καλά μας είπαν με ΠΗΤ 13/03 και κατά 90% αγοράκι! 

Κορίτσια, ένα πράγμα με αγχώνει:μου βρήκαν μήκος τραχήλου 27mm και μου είπε ο γιατρός μου να ξεκουράζομαι και να μην κανω δουλειές, ώστε να μην μικρύνει κ άλλο. Έχει καμία αντίστοιχη εμπειρία; 

Δεν εχω εμπειρία απο αυτο αλλά αφου σου ειπε ο γιατρός να κατσεις να ξεκουραστείς αυτο να κάνεις και ολα καλα θα πανε :) με το καλο και το μωρακι σου :) αγορομανα και εσυ λοιπον ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Την Τρίτη που μας έρχεται.. Ανυπομονώ ?

Μπραβοοο ολα καλα θα πανε κ θα τρελαθεις με το μωρακι οταν το δεις τι κανει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...