Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Άνοιξης 2019???


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα ? εγώ τα κατέθεσα Αφού σταμάτησα!

Σ ευχαριστώ πολυ! Σταματώ τη δουλειά σε έναν ΄μήνα κι ακόμα δεν έχω κάνει κάποια ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ! Σταματώ τη δουλειά σε έναν ΄μήνα κι ακόμα δεν έχω κάνει κάποια ενέργεια!

Αν θες μπορώ να σου στείλω τα χαρτιά που χρειάζονται αν δεν τα έχεις ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Αν θες μπορώ να σου στείλω τα χαρτιά που χρειάζονται αν δεν τα έχεις ? 

Αν μπορεις θα με βοηθουσε πολυ! Σευχαριστώ!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Όλα καλά; Μπήκε η άνοιξη με τις λιακάδες της!!!!  Προχθές είχα βγει στον πεζόδρομο Περιστερίου κ ήταν όλο μωρουλινια νεογέννητα σε καροτσια! Σε λίγο θα είμαστε κ εμείς έτσι!  Εγώ το έβγαλα βόλτα στην κοιλιά πάντως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evi'sBaby είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Όλα καλά; Μπήκε η άνοιξη με τις λιακάδες της!!!!  Προχθές είχα βγει στον πεζόδρομο Περιστερίου κ ήταν όλο μωρουλινια νεογέννητα σε καροτσια! Σε λίγο θα είμαστε κ εμείς έτσι!  Εγώ το έβγαλα βόλτα στην κοιλιά πάντως?

Κι εμείς το Σάββατο κάναμε την πρώτη μας βόλτα με το καινούριο μας καρότσι στο Νιάρχος ? η μπέμπα αμφιβάλλω αν κατάλαβε κάτι γτ δεν άνοιξε τα ματάκια της, λιαστηκαμε πάντως ??‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εμείς το Σάββατο κάναμε την πρώτη μας βόλτα με το καινούριο μας καρότσι στο Νιάρχος ? η μπέμπα αμφιβάλλω αν κατάλαβε κάτι γτ δεν άνοιξε τα ματάκια της, λιαστηκαμε πάντως ??‍?‍?

Αχ τι τέλεια!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PanBΑχ τι καλά :) και εμείς πήγαμε προς παραλία βόλτα και εχθές και λέει ο άντρας μου εδώ θα φέρνουμε τη μπέμπα για βόλτες.... Θα είναι και καλοκαιράκι... 

Πάντως κορίτσια τη καλύτερη εποχή γεννάμε... Ούτε εμείς ζεστή προλαβαίνουμε αλλά και τα μωρουλια μας βγαίνουν τις πρώτες βόλτες στην καλοκαιρία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Ειλικρινά σ ευχαριστώ πάρα πολύ! ❤️

Θα τα καταθέσεις αφού σταματήσεις γιατί στην ουσία πάνω στο χαρτί ο εργοδότης δηλώνει πότε σταμάτησες...Από την επόμενη κιόλας μπορείς να πας...Στον γιατρό βέβαια για την βεβαίωση μπορείς να πας νωρίτερα να είσαι έτοιμη...Πήγαινε όσο μπορείς πιο σύντομα για να βγει και η απόφαση σύντομα αν είσαι σε κανένα μεγάλο ΙΚΑ...Στο λέω γιατί την πάτησα 15 Φεβρουαρίου πήγα κι ακόμα δεν μου έβγαλαν την απόφαση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lina1987 είπε:

Κορίτσια μόλις γυρίσαμε από τη γιατρό μας...35+1 Και 2829 ο μπουλουκος μου ?

Οδεύει στα βήματα της δικιάς μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δύσκολο βράδυ.. Μετά π έφαγα έκανα Εμετό κ τώρα ξύπνησα από την ανακατοσουρα. Ότι δν είχα σε όλη την εγκυμοσύνη, θα το πάθω την τελευταία βδομάδα. Η αλήθεια είναι ότι το φαγητό π έφαγα είχε πολύ σάλτσα κ ήταν αρκετά λιπαρό. Ουυυφφφφφ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Λίνα88 είπε:

Κορίτσια δύσκολο βράδυ.. Μετά π έφαγα έκανα Εμετό κ τώρα ξύπνησα από την ανακατοσουρα. Ότι δν είχα σε όλη την εγκυμοσύνη, θα το πάθω την τελευταία βδομάδα. Η αλήθεια είναι ότι το φαγητό π έφαγα είχε πολύ σάλτσα κ ήταν αρκετά λιπαρό. Ουυυφφφφφ :(

Αχ κι εγώ τελευταία έχω θέματα με πόνους στο έντερο και ανακατοσουρες κάπου κάπου...Υπομονή κορίτσι μου πλησιάζει η ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Έχετε σκεφτεί ονόματα για τα μωράκια σας; ?

Γεια σου!!!

Εγω εχω κοριτσακι και εχουμε αποφασισει με τον αντρα μου το ονομα Ανδριανή, ομως μπορει να της δωσω και ενα δευτερο ονομα της Παναγιτσας λογω τον προβληματων που εχω!

Εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η fairy-mary είπε:

Γεια σου!!!

Εγω εχω κοριτσακι και εχουμε αποφασισει με τον αντρα μου το ονομα Ανδριανή, ομως μπορει να της δωσω και ενα δευτερο ονομα της Παναγιτσας λογω τον προβληματων που εχω!

Εσυ;;;

Πολύ όμορφο ? 

Εμείς λέμε Λήδα η Αριάδνη.. μάλλον προς το Λήδα όμως τείνουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πολύ όμορφο ? 

Εμείς λέμε Λήδα η Αριάδνη.. μάλλον προς το Λήδα όμως τείνουμε ?

Το ειχα σκεφτει και εγω το Αριαδνη αλλα μου φαινεται οτι τωρα τελευταια ακουγεται αρκετα...

Το Ληδα θα σου ελεγα και εγω ισως ειναι καλυτερη επιλογη!!!

Αχ τι ομορφα!

Ας ειναι καλα τα μπουμπουκια μας

Σημερα ειμαι 33+1 και εχω επαναληπτικο ντοπλερ για να δω την αναπτυξη...

Ελπιζω να φτασω οσο πιο μακρια γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η fairy-mary είπε:

Το ειχα σκεφτει και εγω το Αριαδνη αλλα μου φαινεται οτι τωρα τελευταια ακουγεται αρκετα...

Το Ληδα θα σου ελεγα και εγω ισως ειναι καλυτερη επιλογη!!!

Αχ τι ομορφα!

Ας ειναι καλα τα μπουμπουκια μας

Σημερα ειμαι 33+1 και εχω επαναληπτικο ντοπλερ για να δω την αναπτυξη...

Ελπιζω να φτασω οσο πιο μακρια γινεται

Ναι το θυμόμουν ότι θα πας σήμερα, να μας πεις όταν γυρίσεις ? πέρα από τον πλακούντα είχες εύκολη εγκυμοσύνη; γενικά την νιώθεις ζωηρη τη μπουμπού; εσύ από κιλά πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ναι το θυμόμουν ότι θα πας σήμερα, να μας πεις όταν γυρίσεις ? πέρα από τον πλακούντα είχες εύκολη εγκυμοσύνη; γενικά την νιώθεις ζωηρη τη μπουμπού; εσύ από κιλά πως είσαι;

Ειχα μια μικρη αποκολληση στην αρχη και λιγες αναγουλες αλλα κατα τα υπολοιπα μια χαρα...

Πριν 15 μερες που ειχα ζυγιστει ειχα παρει περιπου 8 κιλά, οποτε δε δυσκολευομαι και ιδιαιτερα στις κινησεις μου...

Μεχρι πριν μαθω αυτο για τον πλακουντα γυρνουσα ολη μέρα, τωρα ειμαι περισσοτερο ατο σπιτι.

Ναι μεχρι στιγμης ειναι ζωηρουλα δοξα τω θεω!

Το απογευμα εχω ραντεβου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η fairy-mary είπε:

Ειχα μια μικρη αποκολληση στην αρχη και λιγες αναγουλες αλλα κατα τα υπολοιπα μια χαρα...

Πριν 15 μερες που ειχα ζυγιστει ειχα παρει περιπου 8 κιλά, οποτε δε δυσκολευομαι και ιδιαιτερα στις κινησεις μου...

Μεχρι πριν μαθω αυτο για τον πλακουντα γυρνουσα ολη μέρα, τωρα ειμαι περισσοτερο ατο σπιτι.

Ναι μεχρι στιγμης ειναι ζωηρουλα δοξα τω θεω!

Το απογευμα εχω ραντεβου!

Τέλεια από κιλά ? πως το κάνετε πείτε μου για την επόμενη χαχαχ!

Αθήνα εισαι; που θα γεννήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τέλεια από κιλά ? πως το κάνετε πείτε μου για την επόμενη χαχαχ!

Αθήνα εισαι; που θα γεννήσεις;

Αχ ας επαιρνε βαρος το μωρο και ας ειχα γινει βοδι!

Νιωθω και λιγο τυψεις γι αυτο αν και μου ειπε ο γιατρος οτι δε παιζει ρολο το δικο μου το βαρος..

Γενικα ημουν παντα αδυνατη, 56 κιλα ξεκινησα την εγκυμοσυνη και δε μπορω να σου πω οτι στερηθηκα κατι...οτι ηθελα να φαω το ετρωγα.

Ναι αθηνα ειμαι και θα γεννησω στο Ρεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η fairy-mary είπε:

Αχ ας επαιρνε βαρος το μωρο και ας ειχα γινει βοδι!

Νιωθω και λιγο τυψεις γι αυτο αν και μου ειπε ο γιατρος οτι δε παιζει ρολο το δικο μου το βαρος..

Γενικα ημουν παντα αδυνατη, 56 κιλα ξεκινησα την εγκυμοσυνη και δε μπορω να σου πω οτι στερηθηκα κατι...οτι ηθελα να φαω το ετρωγα.

Ναι αθηνα ειμαι και θα γεννησω στο Ρεα.

Όχι να μην έχεις τύψεις, δεν παίζει κανένα ρόλο! Κι εγώ μετά τον 7ο ένα διάστημα δεν έπαιρνα γραμμάριο και η μπέμπα είχε πάρει κανένα κιλό σύνολο ? ο,τι είναι να πάρει το μωρό θα το πάρει ανεξάρτητα απ το αν παίρνεις εσύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εγώ σήμερα πήγα γιατρό να δει το αμνιακό κ τελικά μου έκανε εισαγωγή..  Γιατί είχε πέσει αρκετά... Και Ναι... Αύριο γεννάω 2800 μου τον έδειξε σήμερα... θα γεννήσω .ε καισαρική Γιατί είναι ακόμα πολύ ψηλά κ δεν θέλει να τον παιδεψει επειδή είναι ολιγοαμνιο..  άρα κορίτσια αύριο θα έχω αγκαλιά τον μπέμπη μου 37+6 θα είμαι... Ανυπομονώ......??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...